merknatalia

Regisztráció: 2014. március 14. (5 év)

Nem: nem publikus

Az igazi Mao

5 2015-02-24 4,4
Fantozzi

3 2014-05-07 3,7

2019-01-20 13:55:57 [Filmet keresek] merknatalia #2447

Sziasztok!!!Keresek egy sci-fi filmet, amit még (vagy 20 éve??) VHS kazettán láttam. De sajnos sem a címére, sem a szereplőkre már nem emlékezem.

Amennyire emlékszem a filmből, hogy egy "csillag" jön rendszeresen egy kislányhoz, majd átalakul nővé (angyallá), és gyógyítja a kislányt, mert az rákos. Egy fényxlő kis csillagot formál, és azt a kislányba küldi.

Azért gyógyítja, mert a kislánynak különleges képessége van. Egy gömbszerű erőteret tud képezni, amit aztán a földön bárhova el tud küldeni. Az "angyal" szerint, ha a kislány felnő, űrhajókat tud majd eljuttatni ezzel a képességével más civilizációkhoz.

Közben emberek akarják elrabolni a kislányt, de éppen ezzel a tehetségével megszökik tőlük.

A kislány apja közben összeismerkedik az "angyallal", és együtt próbálják megmenteni a kislányt ...

Vannak még részletek, amik néha beugranak, de nem tiszták, nem relevánsak ...

Valakinek nem ismerős ez a film?

2018-09-18 06:45:21 [Filmet keresek] merknatalia #2363

Üdv! újra itt hátha most is tud valaki segíteni nekem, megint nem sokra emlékszem de amire igen azt megírom szóval.A film amit keresünk egy lezuhant űrhajó gazdájáról szól egy aranyos űrlényről akit fiatalok találnak meg és próbálnak hazajuttatni. A fiatalok között van egy vörös hajú lány, és egy kövér fiú, ennyire emlékszünk csak. És hogy valamelyik kereskedelmi csatornán adták 8-10 éve. A válaszokat előre is köszönöm
UI.: Nem a …..Mac a földönkívüli barát, E.T., Paul, Super8, Ufók a padláson, Úr az űrből, Wall-E Howard, a kacsa.....100% hogy minimum a 90' évek végéről származhat, mind a CGI mind a film minősége erre utal már amennyire emlékszek ra :R :R

2018-07-15 18:13:24 [Filmet keresek] merknatalia #2335

Megtanaltam

2018-07-15 18:02:50 [Filmet keresek] merknatalia #2334

Sziasztok!Egy régi rajzfilmet keresek, egy fiú és egy lány festmény,amelyek életre keltek egy zsargon király várában. Egy madár segítette őket. Kicsi koromban láttam és sajnos németül.Nagyon szeretném újra megnézni. Előre is köszönöm!

2018-04-15 21:03:02 [Filmet keresek] merknatalia #2282

Remélem, hamarosan meg tudom a film címét.Előre is köszönöm

előzmény: betti (#2281)

2018-04-15 09:21:29 [Filmet keresek] merknatalia #2279

Sziasztok !Keresem azt az amerikai vígjátékot, mely kb. a 80-as években készült,férfi főszereplője tv bemondó akar lenni. Alacsony, kopaszodó, kissé köpcös idétlen kinézetű ezért nem akarják felvenni. A bemondó válogatáson átlagon felül teljesít.A szereplo Fernandel-hez hasonlo kinezetu ferfi. Jelentkezik egy tv tarsasag altal hirdetett valogatasra, es az a szerencseje, hogy csak az utolso teszteknel nezik a kulsejet, de akkor mar nem tudjak kiloni, mert hibatlanul kepes beszelni orakon at.Ha valakinek talán eszébe jut.. Előre is köszönöm a segítségeteket !

2017-12-26 20:17:15 [Filmet keresek] merknatalia #2223

Sziasztok!
Keresek egy filmet,arra emlékszek, hogy volt egy férfi aki este elalszik és másnap reggel arra kell, hogy a telefonján ő van beállítva háttérképnek, amikor egyedül aludt a házban.horror film

2017-12-09 12:37:46 [Filmet keresek] merknatalia #2207

Sziasztok! Remélem tudtok segíteni. A film amit keresek Amerikai vígjáték.A vádlott nőt úgy állítják be a bíróságon, hogy a függöny elhúzásakor a fény rávetődik, mintha szent lenne.Tudom, hogy nem sok információ, de remélem, valaki tudja, melyik filmről lehet szó. Előre is köszönöm

2017-10-09 15:49:39 [Filmet keresek] merknatalia #2171

Üdv! újra itt hátha most is tud valaki segíteni nekem, megint nem sokra emlékszem de amire igen azt megírom szóval.2.világháborus időkben kezdődik és később folytatódik.Az elején egy náci hadiszálláson mindenkit megöl valami, aztán ugrás van az időben. Egy fiatal srác apja, vagy valamilyen rokona után megörökli a golemet, valaki azt hiszem elhozza neki, de nem nagyon akarja, Egyébként egy normál kigyúrt ember ez a golem. A nácik is keresik viszont. A srác nem tudja hogy kell átvenni felette az uralmt aztán végül kiderül hogy egy kis tekercset kell a szájában kicseréln.Ha valaki kb tudja, melyik filmről van szó, segitsetek légyszives! Előre is köszönöm!

2017-07-09 22:05:54 [Filmet keresek] merknatalia #2158

Üdv kedves fórumozó társaim!Keresek egy francia, 70-es években készült vígjátékot. A főszereplő férfi egy gazdag családhoz szegődik gondnoknak. Mindenkit eltesz láb alól, a végén ő lesz az örökös. A nagymamának megbuherálja a tolókocsiját és úgy hal meg. Az egyik családtag egy őrült zenész, zajokból alkot zenét. Neki kibéreli a gondnok párizs legmenőbb színházát, és sikere lesz. Sajnos többre nem emlékszem. Köszi előre is !