bambula

Regisztráció: 2014. március 9. (4 év, 6 hónap)

Születési év: 1976
Lakhely: Budapest

Undisputed III: Redemption
Vitathatatlan 3.
3 2018-09-19 3,4
The Package
A csomag
2 2018-09-19 2,1
Remélem legközelebb sikerül meghalnod :)

4 2018-09-19 4,3

3 2018-09-09 ?
Tully
Pszichoanyu
3 2018-09-09 3,5

Szerintem,ha a Fox nem értetlen tesztközönséget hív a tesztvetítésre,akkor egy teljesebb,érthetőbb filmet láthattunk volna moziban.
Azért remélem,hogy legalább a házimozis megjelenésre minden mindegy alapon a Fox részéről,a teljes film megnézhető lesz.

előzmény: Gameface (#24)

Fél évvel a premiert?Ennek a filmnek ez a szeptemberi bemutató,ha jól emlékszem a negyedik időpont.
Kb. egy évvel ezelőtt lett volna az első bemutató időpont,és utána volt még egy-két lehetséges időpont,de csak halasztották és halasztották,hogy végül ekkor és ezt bemutassák.

előzmény: Gameface (#21)

Az is biztos.

Nagyon jó kis film lett és jó tudni,hogy tényleg vannak tehetséges fiatal színészek.(nem csak olyanok,akiket a kritikák azzá tesznek)
Viszont egy-két dolog,ami egy kicsit zavart,de ez teljesen az én hibám:
-a történet végig olyan volt számomra,mintha már láttam volna felnőtt verzióban
-a nemtörödöm szülőkkel sajnos alig foglalkozott a film(tudom,ez a fiatalokról szólt,de szerintem pont az ilyen szülők miatt alakulhat ki a gyerekeknél/tinédzsereknél ilyen rosszul felismert érzelmi kötödés)

Szerintem Vajna papa azért nem támogatta a filmet,mert egyik háremhölgye sem fért bele a keretbe az életkoruk miatt.
Ha a Kovács Kata,bocsánat a Dobó Kata kapott volna szerepet a filmben,tutira repült volna jó pár millió a filmre.

Plusz még egy idióta hiány:a stáblista után hiába vártam szakértők kerekasztal beszélgetését a témáról,mint anno a tévében futó Családi kör című műsorban.

2018-09-16 13:49:34 Bad Samaritan (2018) bambula (3) #1

Ez a Devlin film jobb volt,mint a tavalyi Űrvihar.Kár,hogy ezt a pszicho-thrillert nem reklámozták annyira,mint azt a filmet.
Mint ahogy szintén kár azért is,hogy olyan 15-20 perccel hosszabb a kelleténél,és nem kellettek volna az idiótaként bemutatott bűnüldöző szervek sem.

Nálam csak ennyi.
Mindenestre az biztos,hogy egy ilyen filmet nem minden évben nézhet meg az ember moziban. :)

előzmény: Umberto (#9)

Az csak nekem volt furcsa,hogy a kocsiban arról beszél a titkosügynök,hogy már 87-ben és 97-ben is jártak itt a Ragadozók,utalva az első két részre,de mégis amikor a laborban a tableten nézi a korai Ragadozókról a képeket az elsőnél 1987 az évszám,viszont a második képnél 1990(tudom,hogy akkor készült a második rész,de viszont az 1997-ben játszódik).

Aztakurva!
Ennyire szétszabdalz(szétszabott) filmet én még szerintem nem láttam moziban.
Hogy volt képe valakinek a Foxnál ezt igy moziba engedni.Remélem azóta az illető már valahol utcaseprő.
Mindemelett viszont semiképpen sem mehetek el a film időnkénti számomra baromi szórakoztató mivolta mellett.A 2-es csoport egyértelműen Black-i agyszülemény.Viszont néha úgy,hogy valaki más is bele-bele írogatott,gondolpm ez volt Dekker,néhány történés számomra annyira kilógott a filmből.
Nálam egy négyest mindenképp megér a film és nagyon reménykedem benne,hogy a házimozis forgalmazásban a teljes Shane Black-i agyszüleményt a nézők elé tárja a Fox nemcsak ezt a csonkolt nyomorék verziót.

Sziasztok!

Ezt a filmet szeretném kérni:

Köszönöm szépen!

Sziasztok!
Szeretném a következő minisorozatot kérni:

Köszönöm szépen!