bambula

Regisztráció: 2014. március 9. (2 év, 11 hónap)

Születési év: 1976

Rings
Körök
1 2017-02-16 2,0

2017-02-20 10:39:46 Over the Hill (1992) / A hegyen túl bambula (3) #1

Eddig fel sem tűnt,hogy 2 George Miller nevű rendező van.Azt hittem,hogy ezt a filmet és a Végtelen történet 2-öt is ugyanaz a Geore Miller rendezte,aki a Mad Max filmeket és az Az eastwicki boszorkányokat is rendezte.

Zseniális a Paramount Channel.Napok óta reklámozzák a 84-es eredeti filmet,hogy vasárnap este műsoron lesz náluk.Erre este leülök a tévé elé,készülve az izgalmakra és képesek ezt a felvízezett verziót betenni a reklámozott 84-es film helyett. :(

Bakker,volt két nagyon erős jelenete a filmnek,amikor egyszerűen nem megálljt parancsolni a könnyeimnek.Viszont biztos bennem van a hiba,de Casey Affleck az utóbbi filmjeiben szinte ugyan azt a depresszív,világfájdalommal küzdő embert alakítja.Ezért Oscar-díjat,ha kap is a film,azért szerintem mindenképp az érdem az író-rendező-mellékszereplő Kenneth Lonergané kell,hogy legyen.Ha valaki azt állítaná,hogy amúgy ez a srác egy életvidám,vicces színész,tutira nem hinném el.Szerintem Casey Affleck a magánéletében is ilyen búval bélelt,világfájdalommal teli,depresszív ember lehet.

Úgy látom a Sonynak beletörhetett a bicskája ennek a filmnek az elkészítésébe,mert egyre kevesebb idő van a bemutatóig,de még mindig semmi hivatalos trailer nincs a láthatáron.

A film alapján készült magyar képregény jobban tetszett.

Kiváncsi lennék,hogy az írók mit szólnak hozzá,ha így átírják a regényeiket filmváltozat készítésekor.
A leírásnál egyébként a könyv sztoriját vették a tartalomleírók,mert ott nem házasok.
Egyébként nálam a filmnél jobban fájt a gyenge szinkronszereposztás.

(Bár gondolom Le Carré-nak nem volt gondja az átírással,hogy ha még szerepet is vállalt a filmben.)

Nálam az utolsó jelenet húzza egy kicsit feljebb a filmet.
Tíz évbe került,hogy összeereszthessék Freddyt Jasonnel?Mert gondolom az utolsó jelenet arra utalt,hogy az ötlet már itt megvolt a New Line-nál.

Bakker,amikor elvágta a kapitány torkát Jason,azt hittem hirtelen,hogy átmegy sci-fibe annyira nem akart vérezni a fickó,hogy fixre vettem valamilyen android tán az ipse. :)

Sziasztok!Ezt a filmet szeretném kérni:

Köszönöm szépen!

2017-01-21 06:32:46 T2: Trainspotting (2017) bambula (?) #12

Miért tette át a forgalmazó februárról márciusra a film premierjét?Plusz egy hónap,ez meg mire volt jó?De egyébként,miért nem mindjárt nyárra tolták a bemutatót,ha már egyszer nem februárban mutatják be.