bambula

Regisztráció: 2014. március 9. (5 év, 4 hónap)

Születési év: 1976

2019-07-19 14:15:45 [Hamarosan a mozikban!] bambula #6418

Azt hiszem a Shrekben lőtte el azt Speier Dávid,hogy:

Hát ez BorzalMacska!

2019-07-13 15:30:54 [Filmet keresek] bambula #2491

Az első keresésedre a tippem ez a film lenne:

[link=]https://kritikustomeg.org/film/42020/heart-like-a-wheel-no-a-volannal-1983[link]

előzmény: Dangar (#2490)

2019-07-13 07:11:08 Point Blank (2019) bambula (2) #1

Egy újabb rosszul elsült amerikai remake,francia eredeti alapján.

2019-06-22 11:08:51 Kölcsönlakás (2019) bambula (1) #9

Köszi.Akkor ehez a protekcióhoz tényleg csak gratulálni lehet.

2019-06-22 06:39:18 Kölcsönlakás (2019) bambula (1) #6

Nagyon örültem volna,ha kiderül,hogy tévedtem a rendezőnő(?) tehetségét illetően,de sajnos kb. a feléig bírtam megnézni a filmet.
Nem mellesleg a castingos sem volt éppen a helyzet magaslatán,nem egy szerepre rosszul választott színészt,sajnos.
D.K. meg mutogathatja majd,hogy az idei év legnézetebb magyar filmjét ő rendezte,de mivel úgy néz ki,hogy idén már nem nagyon lesz kihívója magyar közönségfilm terén,így ez nem nagy dolog szerintem. :(

2019-06-21 16:41:09 Child's Play (2019) / Gyerekjáték bambula (3) #3

Nem is sikerült olyan rosszul ez a remake,igaz számomra a vége felé picit leült.
Aubrey Plaza hozzá a szokásos kissé lökött csaj szerepet,a kisfiát alakító színész sem volt szerencsére idegesítő.
Amit viszont nagyon nehéz volt megszokni az H.S.,vagyis Chucky/Buddi otromba nagy feje.

Sajnos a legrosszabb a mozizásban a már mások által is megtapasztalt moziba nem való(jelen esetben max. 14-15 éves kölykök egy 18-as karikájú filmen) emberek jelenléte volt,akik természetesen végig dumálták a filmet.Ugyan egyszer megrettentek,amikor rájuk szóltam,de kicsivel később persze folytatták mintha mi sem történt.
A mozi persze mossa kezeit,hiszen kifizették a jegyet(mintha én nem így tettem volna).
Legközelebb tutira előveszek egy szál cigit moziban való filmnézés közben és rágyújtok,mégha be is jelez a füstjelző,hiszen én is kifizettem a jegyet,és engem sem fog érdekelni,hogy mást zavar-e esetleg.
Röviden summázva éljen a torrent és a streaming(minél több mozifilmet a mozibemutatóval egy időben a neten is elérhetővé téve).Spielberg meg bek...ja,hamár ennyire letojja,hogy miért is választják egyre inkább az emberek az otthoni filmnézést a nagyvászon helyett.
Pedig nagyon fog hiányozni a mozizás,de legalább nem kell idegeskednem a tahó,moziba nem való x,y meg nem tudom mivel illetett/takargatott generáció miatt. :(

Értem,de általában azt vettem észre,hogy ahol előre tudják a mozik,hogy van stáblista utáni jelenet(lásd például Marvel filmek)nem a teljes teremvilágítást kapcsolják fel(gondolom azért is,hogy ezzel előre jelezzék a nézők felé,hogy még nincs teljesen vége a filmnek),hanem csak egy kis részét azok számára,akik már kifelé mennének mert már nem kiváncsiak a pluszra.Jelen esetben viszont a teljes világítást kapcsolták fel amivel számomra(már csak én ültem bent a teremben egyedül)tönkre vágták a plusz jelenet élvezhetőségét.
Nem zavart volna,ha csak a szokásos pár lámpát kapcsolják fel a könnyebb kijutás érdekében.

Köszi.Sajnos a túl jó teremvilágítástól nem lehetett látni.

előzmény: Yuriko-chan (#4)

Nehéz elhinni,hogy a 200 millió dollárból nem tellett volna rendes dialógokat író forgatókönyvírónak ténylegesen nevezhető emberkékre.Kiváncsi vagyok látva a kritikákat a jövő márciusra kiírt Godzilla Kong ellen kap-e valami újraírást vagy újraforgatást,mielőtt még annál a filmnél is felröppenne két héttel a bemutató előtt a hír,hogy bukásra számít a Warner Bros.

Azt hiszem csak az IGN hozzászólásai közt láttam leírva,azért én ide is leírom,hátha ott lemaradt valaki róla,hogy a stáblista lepörgése után van egy plusz jelenet:

A plusz jelenetben Charles Dance és csapata megjelenik Isla de Marán,ahol szereznek egy vélhetőleg döglött Titánt.

Más.Remélem senki nem fog úgy járni mint én,ezért leírom,hogy a filmet a CC Westendben néztem 2D-sen és nem tudom,hogy csak az adott vetítésen volt-e tapasztalható a hangnál az a hiba,hogy olyan volt mintha folyamatosan folyt volna egy csap vagy a többi vetítésen is tapasztalható,de ami a zúzásoknál természetesen nem volt hallható,az bizony a szimpla párbeszédes részeknél baromi idegesítő volt.Kiváncsi lennék,hogy ez a forgalmazó hibája volt-e vagy a CC-é.Mindenesetre az mindenképpen a CC számlájára írható,hogy amint elkezdödőtt a stáblista felkapcsolták a világítást,hogy még véletlenül se lásd rendesen a stáblista utáni jelenetet.Értem én,hogy sietni kell kitakarítani a tahók után,de szerintem én is a teljes filmre vettem jegyet,nem csak a stáblistáig.Kicsit reménykedek benne az utóbbi időben tapasztalható CC hanyagság után,hogy hamarosan esetleg lecserélődik ez a hálózat is és talán egy jobb jön.(mindenesetre árat emelni sosem felejtenek el.) Igaz olyan jó egyik sem lesz mint anno a Hollywood Multiplex. :(

2019-05-18 20:05:41 The Hustle (2019) / Csaló csajok bambula (1) #1

Remélem Hathawaynek megérte pénzügyileg,hogy taccsra teszi a karrierjét.
Nem véletlen,hogy már jó ideje tervezték a film bemutatóját,valószínűleg jobb lett volna,ha be sem mutatják,legalábbis moziban nem.