bambula

Regisztráció: 2014. március 9. (3 év, 3 hónap)

Születési év: 1976

4 2017-06-19 3,0
Médecin de campagne
A pótolhatatlan Werner doktor
3 2017-06-19 ?

Ez nem igazság.Ószeres robot van,de öreganyó robot nincs.Hát milyen világ már ez?
Az nem baj ,hogy semmilyen sztorija van a filmnek,de valaki magyarázza már meg,hogy miért kell ehez mindig több mint két órás játékidő.
Szerintem az ilyen filmjei miatt nem sokan fognak könnyeket hullatni,ha végleg becsődöl a Paramount.

Rosario Dawson nem hiszem el,hogy nem kap ennél jobb filmes ajánlatokat.

2017-06-12 18:13:09 Jupiter holdja (2017) / Jupiter's Moon bambula (3) #11

Valaki árulja már el,hogy miért kellett külföldi színész a doki karakteréhez?Nekem valamiért a Bezerédire hasonlított az emberke ,szóval simán játszhatta volna szerintem ő a szerepet és akkor nem kellett volna a megfázott hangú Bálint Andrást hallgatni.Tisztára mint a 80-as években ,amikor mintha muszáj lett volna külföldi színészeket foglalkoztatni a magyar filmekben,hogy aztán utószinkronizálhassák őket,mintha megfelelő magyar színészt nem találhattak volna az adott karakter eljátszására.

2017-05-22 18:22:23 [Általános fórum] bambula #6958

Bocs,de ha Franco úgy szerepel a többi filmben ,mint az Alien:Covenantban,akkor még egy pár filmet színészként simán bevállalhat. :)

2017-05-22 16:55:44 Alien: Covenant (2017) bambula (2) #93

Ez a film most tényleg van olyan rossz,mint a híre.A pszichothriller vonal néha műkődik.A műfaji meghatározáshoz pedig még oda lehene írni,hogy tragikomédia.
Néha nem tudja az ember,hogy sírjon vagy nevessen-e rajta,annyira tragikomikusan rossz egyes pillanataiban a film.

Scottnak nem tudom,miért nem merik megmondani,hogy most már azért tarthatna egy pár éves pihenőt,mielőtt valami újabb hellyel-közzel nézhető filmet álmodik a nagyvászonra.

A forgatókönyvírókat pedig jobban megválogathatnák már Hollywoodban.Ilyen baromságokat leírni,mint hogy
Kiskoromban láttam a sátánt.
Mi van?Ezt tényleg valaki komolyan is gondolta?

Ennyi fészkelödő embert egy film alatt már nem is tudom mikor láttam utoljára.

Ennyire egy semmilyen vígjátékot.Még csak elmosolyodni sem tudtam rajta.De gondolom,azért a '70-es években biztos sikeres film volt a magyar mozikban is.
Tisztára mint az amerikai 3 dilinyós,csak míg azok fullba nyomják a kretént,addig ezek az emberkék békebeli cirkuszi bohócok.

Jobb volt,mint a híre.Persze még így csalódás.A 175 millió dolláros kiadás meg totál érthetetlen.
A szereposztásba meg simán belefért volna egy-két Guy Ritchies színész,mint például Jason Flemyng vagy Stephen Graham.
David Pöckhem helyett pedig ezerszer jobb lett volna Vinnie Jones(főleg egy Bonjour-ral,hiszen úgyis fantasy a film kategóriája).

Nem csodálkozom,hogy az elkészülte után nem nagyon merte a forgalmazója moziba küldeni Amerikában.
Azon viszont csodálkozom,hogy 7,4millió dollárt elköltöttek rá,miközben egy húzónév vagy egy drága speciális effekt sincs a filmben.