bambula

Regisztráció: 2014. március 9. (5 év)

Születési év: 1976
Lakhely: Budapest

Ôtez-moi d'un doute
Szerelem tesztelve
3 2019-03-24 ?
Des nouvelles de la planète Mars
Mondd ki, hogy uborka!
Wilde Maus
Mérgezett egér
3 2019-03-24 ?
Es war einmal in Deutschland...
Volt egyszer egy Németország
Sir
Tű, cérna, szerelem
3 2019-03-23 ?

2019-03-22 16:47:10 Us (2019) / Mi bambula (4) #18

Egyébként szerintem az is lehet,hogy gyermekként elveszitjük az ártatlanságunkat,vagyis ezt jelképezi a gyerekkori traumája a főhősnőnek.De ki mondja azt,hogy a többi ember nem-e volt szintén hasonmás,akik mind gyerekkorukban szenvedtek el valami traumát és a végén a gyerekkori énjük akar felszínre törni a piros ruhások képében.Mi csak a főhősnő traumáját láttuk,mivel ő a főszereplő.Senki nem nodta,hogy a többi szereplővel nem történt valami kis korában.Jó kis lökött eszmefuttatás a részemről.

2019-03-21 14:24:50 Árnyék a havon (1992) bambula (4) #8

Kiváncsi lennék,ki volt az a zseni,aki szerint a főhőst Gáspár Sándornak hívják és ezt az IMDB-re is beküldte biztos,ami biztos alapon.
Szerencsétlennek nem esett le,hogy a főhőst alakító lengyel színésznek ő a magyar hangja. :(

2019-03-16 17:15:01 Le grand bain (2018) / Szabadúszók bambula (?) #1

Ehez a filmhez egyébként van valami köze:https://kritikustomeg.org/film/80846/swimming-with-men-ferfiak-fecskeben-2018
vagy csak teljesen véletlenül jutott a két országnak pont tavaly eszébe,hogy szinkronúszó férfiakról forgat vígjátékot? :)

:))))

Szívesen megnéztem volna Ross tábornok szerepében John Hurtöt, szerintem még ő is jobb lett volna a parókás Williamnél.:)
Mindenesetre én továbbra is Sam Elliottot látnám szívesen abban a szerepben, simán jobb mint a szebb napokat megélt William Hurt.

2019-03-13 22:30:50 Apró mesék (2019) bambula (3) #1

Bármennyire is szeretnék,egyszerűen nem tudok egy erős hármasnál jobbat adni a filmre.
Pedig a kivitelezés fantasztikus,Molnár Levente szokás szerint zseniálisat alakít,Kerekes Vica is tökéletes választás volt,viszont Szabó Kimmel szerintem nem volt jó választás.
Ellenben Egyed Attila a detektív szerepében,mintha csak abból a korból került volna át a filmbe.
A film sajnos nagyon kiszámítható és számomra a hasonló zsánerű filmektől nem ütött el,nem hozott semmi újat.Sajnos tökéletesen úgy zajlott le a film nagy része,ahogy az előzetes megtekintése után számít rá az ember.

Mind a forgatókönyv,mind pedig a rendezés számomra az egyik leggyengébb volt az utóbbi évek Marvel filmjei közül.Nem is értem,hogy került ez a páros a Marvel filmek közelébe.Igaz ahogy látom az előrejelzések alapján a Walt Disznó így is a pénzénél lesz.
Nálam egyáltalán nem volt baj a színészekkel,Brie Larsonnal sem,aki sokaknál kiverte valamiért a biztosítékot.
Ha mindenképpen valami poénkodós eredettörténetet akartak összehozni,akkor inkább hívhatták volna megint Favreut vagy Blacket,sokkal jobb filmet dobtak volna össze ennél a gyenge lábú(számomra valahogy szinte mindig a Star Trek-eket eszembe juttató)sablon filmnél.

A továbbiakat mindenki csak saját felelelösségre fogyassza:(a második stáblista utáni jelenetről lévén szó)
A második stáblista utáni jelenet szerintem előre kiszámítható és így utólag sajnálom,hogy mégis megvártam.
Szóval a második plusz jelenetben a macska felugrik Fury asztalára és egy kis öklendezés után kiadja magából a Tesseractot. :(

2019-03-03 13:42:28 La proie (2011) / The Prey bambula (4) #1

Egy gyenge négyest nálam megérdemel ez a francia film,annyira jól elvoltam rajta.
Nem értem,hogy ha már mindenképpen ki akarják tömni francia filmekkel a magyar mozikat a kisebb forgalmazók,akkor ez a film,hogy a manóban kerülte el a figyelmüket.
Nem egy az utóbbi években bemutatott francia filmnél jobban megérdemelte volna ez a film a hazai mozibemutatót.

Azért az nagyon szépen néz ki a rendező portfóliójában, hogy se ezelőtt se pedig ez után nem készített másik filmet.Jó hogy ezt a projektet valamiért mégis rábízták. :(