bambula

Regisztráció: 2014. március 9. (3 év, 7 hónap)

Születési év: 1976

2 2017-10-13 ?
Captain Underpants
Captain Underpants: The First Epic Movie
4 2017-10-13 ?
Urfin Dzsijusz i jego gyerevjannije szoldatij
Fantasztikus utazás Óz birodalmába
1 2017-10-13 ?
Cesar Chavez

3 2017-10-12 ?
Mafiya: Igra na vyzhivanie
Maffia: Túlélő játszma
2 2017-10-07 ?

2017-10-15 11:41:47 Naked (2017) bambula (1) #2

Kár,hogy a poénokat kispórolták a filmből.

2017-10-15 07:40:51 Wish Upon (2017) bambula (2) #2

Kívánságos horrorban még mindig a Wishmaster a legjobb Andrew Divoffal.

Néha nagyon vicces tud lenni, néha viszont nagyon átmegy kreténbe. Egy gyenge négyest mindenképpen megérdemel. Nem értem, ez hogy maradhatott ki hazánkban a mozikból. Főleg, hogy kb. nyár elejére esett volna a bemutatója, a kölykök a suliból kiszabadulva biztos jól szórakoztak volna, hogy a két kis krampó milyen jól szórakozik az igazgatóval. Több értelme lett ennek a moziba kerülésének, mint a semmilyen francia meg orosz rajzfilmeknek.

Kezdek kiváncsi lenni az iránt,hogy az ilyen nézettségi listákra csak nagy ritkán felkerülő tré rajzfilmeket tényleg megéri-e anyagilag behozni a forgalmazóknak.

Egy kicsit vághattak volna a filmen, mert én egy-két résznél nagyon elkezdtem pislogni az unalomtól. És Letonak meg szólhatott volna a rendező, hogy nem egy nyolcvanas években gyártott robot játszik, nem kell ilyen lassan beszélni. Gondolom ez számára a megfontoltság jele akart lenni, de konkrétan az első megjelenésénél olyan szép lassan közölte mondandóját, hogy majd bealudtam rajta, pedig nem sokat beszélt.

Csakis a Főrész :Aki Újra játékos. :)))))

2017-10-03 16:04:11 Il ciclone (1996) / Latin vér bambula (5) #3

Még mindig az egyik legjobb olasz vígjáték az utóbbi évekből rossz kedv ellen. :)

Hát igen, sajnos az első három részen kívül, a többit is csak Brad Dourif Chucky-ja teszi végig nézhetővé.

Vagy lejjebb? :)

Eddig még egyik sem közelítette meg számomra az első rész színvonalát,de a második és harmadik még közelebb volt hozzá mint az utána következők.

Ilyen kretén családom lenne,lehet hogy letagadnám őket.(bár gondolom mivel franciák,azért ilyen szabadszelleműek,hogy kimondják egyből amit gondolnak,mint mikor leégetik Mingust a washingtoni haverja előtt.)