bambula

Regisztráció: 2014. március 9. (3 év, 5 hónap)

Születési év: 1976

Dungeons & Dragons: The Book of Vile Darkness
Sárkányok börtöne 3.
1 2017-08-14 ?
Keinohrhase und Zweiohrküken
Fülenincs nyúl és a kétfülű csibe
3 2017-08-14 ?

Őrült nők ketrece 3.: Az esküvő
3 2017-08-10 2,7
The Belko Experiment

3 2017-08-10 3,2

De,sajnos nagyon is kiszámíthatóak voltak.Számomra legalábbis.Lehet,hogy már túl öreg vagyok a horrorfilmekhez. :)

előzmény: MicaHiro (#16)

Gyenge 4-es.Hiába vettem a patikában felnőtt pelust.Ennyire kiszámítható jump scarekre nem számítottam.

Igen,én is pont a Duna TV-n néztem volna valamelyik este a munkahelyen,és itt tapasztaltam először,hogy valaki képes volt újraszinkronizálni a filmet.Mint megtudtam ez már a harmadik féle szinkron,amit ezúttal maga a Duna TV rendelt meg.

előzmény: terika (#2)

Kinek volt szíve a remekül sikerült Duna film által készített szinkron után egy az első szinkron közelében sem lévő szinkronnal ezt elrontani.Rosta Sándor a közelében nincs Rajhona Ádám remek Mayo-nézének,szerinte az simán majonéz,nem pedig Mayo-néz. :(

Ez egy másik vélemény a filmről:

Az igen!Ahoz képest,hogy mennyit nyertek az első részen bevételi szempontból,a második részre csak kemény 15 millió dollárt költöttek?Az tutira busásan megtérül majd.

2017-08-07 20:48:55 Gifted (2017) / A tehetség bambula (3) #3

Nem rossz film,csak az a bajom vele,hogy amint belép a nagyi a képbe klisét klisére halmoz csakhogy érzelmeket csaljon elő nézőjéből,ami enélkül​is ment volna.
A kislány viszont nagyon jó választás volt,miatta mindenképp érdemes megnézni a filmet.

Összecsapott fércmű,ami szerintem azért lett ilyen mert esetleg lejáróban volt a színészek szerződése és muszájból gyorsan le kellett forgatni valamit.A színészeken szerintem biztos nem múlott a film minősége.

Mindenestre tuti tapsolni fogok örömömben,ha végre végleg elássa magát a Sony Pictures.Hihetetlen,hogy mikbe képesek pénzt adni .

Azért nekem az elég gyanúsnak tűnik,hogy hetek óta csak 13 ember ítélete szerint 100%-os az Annabelle 2..Mintha csak egy Warner Bros baráti társaságnak vetítették volna le a filmet.
Kiváncsi leszek mennyin fog állni,miután majd bemutatták és majd több kritikus is osztályozta.

2017-08-03 10:49:53 The 9th Life of Louis Drax (2016) bambula (2) #3

Aja remélem ezek után visszatér a horrorokhoz. :(