indiana83

Regisztráció: 2014. február 26. (8 év, 4 hónap)

Születési év: 1983
Lakhely: Zalabér

The Mist
A köd
4 2022-06-25 3,8
AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
Aliens vs. Predator - A Halál a Ragadozó ellen 2.
4 2022-06-25 1,9
3 2022-06-23 2,3
American Psycho 2
Amerikai pszichó 2.
4 2022-06-22 1,8

Gyűlölöm a focit. Éljen az amerikai futball! - Minden szavával egyetértek. :) Ezek közül a focisták közül kb. 7-8-ról hallottam egyáltalán bármit is. A többi még névről se menne... :)

Jurassic World: Világuralom egyértelműen. Talán az év legjobban és legrégebb óta várt filmje nálam. Eddig a Top Gun nálam az év filmje, de azt várom/remélem, hogy csak ennek a megtekintéséig.

A Fekete telefon az előzetesben igen ütősen van beharangozva. Kíváncsi leszek hozza-e, amit ígér, de tartok tőle, hogy inkább nagy bukás lesz, de ne legyen igazam... A legkisebb eséllyel várom azt a lehetőséget, hogy átlagos mozi lesz.

Az Elvis is érdekesnek tűnik.

Tévedtem! :) Előbbi kettőt nevezném inkább csalódásnak, utóbbit inkább csak a várthoz képest. A Top Gun viszont igazán cool akció-dráma lett. Végre egy méltó folytatás a sok szenny folytatás-remake között.

előzmény: indiana83 (#7)

Ezekből kilencet láttam, de csak három tetszett. Mindhárom 7/10-es kategória nálam. Nem is tudok dönteni köztük, szóval hármas holtversenyben: A nagy karnevál, Hálózat és a Szenzáció!

Az északi és a Tűzgyújtó. Top Gun: Maverick is érdekel, de szerintem az csalódás lesz. Meglátjuk...

Ütős kérdés. Predatorra szavaztam. Az első részben a dzsungel közepén egyedül a sötétben Arnold helyében nem szívesen lettem volna egy láthatatlan gyilkológép ellen, ha valóság lett volna a sztori. Igaz a drabálok se egyszerű lények. Bármikor elkaphatnak a föld alól felbukkanva. :) A dobogóra még a Xenomorph-ok érnek fel nálam.

Mulholland Drive - A sötétség útja jó film, de moziban felénk úgysem adják. Szóval marad a Batman mindenféle ellenfél nélkül. Remélem itt nem sötét lovagozzák majd a Denevérembert, mint a Nolan-filmekben - az személy szerint eléggé bosszantott.

Nem vagyok megelégedve ezzel a hónappal se sajnos...

Uncharted egyértelműen. Na nem azért, mert annyira várom - egy kicsit azért igen :) -, de ez az egy, amit a hónapban meg szándékozok nézni moziban. (Általában havi kétszer legalább szoktam menni). Ritka pocsék hónap. Pedig elég sok gyenge volt mostanság zsinórban. Aztán jött a január, ami szerintem nem volt rossz. Mondom talán valami elindul, erre jön megint egy ilyen... Mindegy, ha már ez van, akkor majd pótlok annál több régebbi filmet itthon. :)

Az új Szellemirtókat és az Örökkévalókat valószínűleg megnézem, igaz sokat nem várok tőlük. Utolsó éjszaka a Sohóban lesz az valószínűleg, mert a többi nem is érdekel. Jó lenne már egy erős hónap..
...bár a vírus miatt valószínűleg nem mostanában lesz olyan.

Ezt se tartom egy erős hónapnak, de a válasz egyértelmű: Gyilkos Halloween. Igaz az eddigi utolsó, a 2018-as se ütött akkorát, mint vártam, de tetszett. Remélem ez is fog!