indiana83

Regisztráció: 2014. február 26. (9 év, 12 hónap)

Születési év: 1983

3 2024-02-19 ?
Blast from the Past
Csapás a múltból
4 2024-02-19 3,3

Ebben a hónapban se nagyon fogok moziba menni... :) Max. a Lisa Frankensteinre. Marad a régi, kimaradt filmek pótlása.

Nehéz kérdés, na nem azért mert annyira tetszene a többi filmje, de talán a Gorillák a ködben. Bár gyerekként nagyobb élmény volt, mint mikor felnőtt fejjel újranéztem. Amennyiben a Szellemirtókat pár éve nem nézem újra, akkor valószínű arra megy a szavazat, de az nálam többet kopott a régi fényéből.

Kettő érdekel, de azoknak miért is ne, pont ugyanazon a héten van a premierje: az Éjszakai merülés és A méhész. :D

Ezen az előzővel ellentétben gondolkodnom kellett, de itt se sokat: Sidney Lumet: Serpico.

Valószínű több filmet megnézek a listáról majd valamikor, de moziban max 3-at. Akárcsak az előző hónapban, itt is a Hullaadásra ment a szavazatom, de itt konkurencia nélkül.

Bár csak rövidfilm, de hatalmas kedvencem. Egyértelmű, vetélytárs nélkül: Heinz Dunkhase: Már megint ugyanaz a vacsora

Hullaadás és az Öt éjjel Freddy Pizzázójában. Utóbbit már láttam. Érdekes volt, de nem volt csalódás.

Napóleon remélem jó lesz.

Az éhezők viadala nagy talány. Remélem - bár nem hiszem, hogy - az eredeti széria első részének színvonalát fogja hozni, és nem a vontatott, rém unalmas záró rész(ek)ét.

Egyértelmű, hogy a Fűrész X.

Az az idegesítő előzetesű Cicaverzum meg végre sorra kerül. Többet talán nem kell végignézni moziban a filmek előtt. A fűrész előtt csak nem dobják be. :)

Filmkatalógus, IMDb és Port. Inkább csak értékelésre és passzív követésre.

Egyértelműen a Feláldozh4tók. Na nem azért, mert annyira sokat várok tőle. Egyszerűen nosztalgia. Igaz a régi arcok részről részre fogynak, de azért még - a stáblista szerint - mindig itt van Sly és Lundgren. Többek között az ő nagy filmjeiken nőttem fel, amik a mai filmek többségével ellentétben még ma is minimum nézhetőek. Sőt, a többségük még mindig szórakoztató.