Channá

Regisztráció: 2014. január 3. (8 év, 4 hónap)

Nem: nő

The Philadelphia Story
Philadelphiai történet
4 2020-08-19 4,0

2022-05-14 20:20:43 Ex Machina (2014) Channá (4) #61

Azt hiszem az első olyan élményem ahol egy robot embert öl eltértek egy eddig bemutatott szabályokon, ami pozitív élmény volt számomra. Viszont nem tudok eltekinteni attól, hogy csupán pár nap alatt az emberünk ennyire megtört, minden hogyan. Vagy rosszul követtem a napokat, vagy igen labilis volt, és emiatt nagyon sokat elvett az élményemből.
Maga a film és az elgondolás viszont nagyon tetszetős

Nem vagyok Marvel rajongó, de egynek elmegy. Azt, hogy kicsit kiléptek a szuperhősös világból, külön élveztem viszont.
Nem mondom, hogy életem élménye, és az extrák sem hoztak lázba.

2020-11-28 00:34:43 Phantom Thread (2017) / Fantomszál Channá (5) #44

Kedvencem lett. Bár az eleje nem volt könnyen befogadható, a végére annyit nevettem/nevettünk. Csodálatosan ábrázol egy mások számára megfejthetetlen, de mégis működő kapcsolatot.
mert valójában ki gondolja komolyan az esküvői fogadalom azon részét is, hogy rosszban is, és betegségben is? Ők komolyan gondolták...
Külön öröm, hogy ekkora korkülönbség volt a két ember között, és nem, nem mert amúgy így elfogadható, bár abban a korban jobban előfordult milyen jól mutatja azt is, hogy az egyének a kapcsolatban is külön érnek és más korszakuk van, mégis át lehet Hidalni ezt is ment a kedvencek közé
Ha már tettünk fel magunkban egy-egy pár esetén , hogy mi köti össze ezt a két embert, mi az ő titkuk, mi a Fantomszáljuk? Akkor lehet szerintem érteni a filmet. Tisztán és pontosan, és ehhez jön még az alkotás oldala... hogyan készülnek a remekművek etc.

Gyerekbarát , Mad max koppintás

2020-04-14 21:44:46 Inferno (2016) Channá (1) #28

A többi rész számomra nagyon tetszett, de ez a rész valami szörnyen rossz volt. Kesze-kuszaság, semmi nem volt normálisan megmagyarázva, mintha nem lett volna átgondolva, és ha rájöttek volna, hogy valami szálat nem zártak le, akkor gyorsan lezárták valami elképesztően bénán. Röviden egy jó sz.r film/rész.

2020-04-14 21:40:22 Replicas (2018) / Klónok Channá (3) #3

Érdekes film volt, nagyon felcsigázott, és fenntartotta az érdeklődésem jó hosszan, de mégsem tudok rá a maxot adni, mert sem a vége, sem a szereplőknek a logikátlansága nem jött be. A vége pedig kimondottan lehúzta.

2020-04-02 04:41:15 El hoyo (2019) / A platform Channá (5) #9

Ez egy igen nyers film , társadalomkritika, nagyon hatásos, bravúros , hogy milyen kevés dologgal, ilyen jó filmet sikerült összehozni. Egyetlen egy a vége, az egy hatalmas WTF volt, attól függetlenül , hogy simán értettem az üzenetet szegény gyermekeknek esélyt adni, hogy ne maradjanak a gödör alján, ami ez esetben nem csak platón, hanem tény szeru
Tehát aki nem értette, #nekem úgy jött le#, hogy az üzenete a gyereknek,ments meg minél több fiatalt, és adj nekik lehetőséget, mert ahogy mondtak, mindenkinek szegény gyermekeknek esélyt adni, hogy ne maradjanak a gödör alján, ami ez esetben nem csak platón, hanem tény szeru
Tehát aki nem értette, #nekem úgy jött le#, hogy az üzenete a gyereknek,ments meg minél több fiatalt, és adj nekik lehetőséget, mert ahogy mondtak, mindenkinek jut

2020-03-17 16:43:51 10,000 BC (2008) / I. e. 10 000 Channá (2) #112

Könnyű kis filmecskéhez képest elég sok a fordulat benne, de mégsem tudok több csillagot adni rá, mivel számomra túl mű, túl sok, és túl mesés volt.

Nekem egészen odáig nem volt bajom a filmmel, amíg a kiscsajrol ki nem derült, hogy egy tok egoista, aki az egészet maga miatt csinálja. Utána már csak szenvedni tudtam, és huledezni, hogyan tud beleszeretni a srác egy csajba, aki magának szervez meg egy utat. És akkor atfordultam abba, hogy még értettem miért volt neki egy onelegult exbaratja. Zsák a foltjat…
A színésznő kicsit sok volt nekem, de lehet ezt az utasítást kapta. Amúgy sem volt egy könnyen befogadhato karaktere

nem rossz film, a vége miatt, Virág miatt lepontoztam a négyről.
Jó film, de közel sem a Marilyn miatt, inkább a két férfinek illett volna Oscar, meg azért, hogy tudtak Marilynnel együttforgatni. De hát nekem nincsen mi lógjon a két lábam között, így nem kell elalélnom, hogy lóg a melle rendesen M.M.-nek, és a játéka is annyira "jó alakítás", hogy ha egy utcáról behívnánk egy prostit, az is el tudta volna játszani ezt a szerepet. Na mindegy.
A történet vicces volt, még mai szemmel is szellemes. A férfi szereplők előtt megemelem a nem létező kalapom. Ha nem lenne az orbitális klisé a vége előtt fél perccel, akkor négyest is kiérdemelné.
Vajon a Golden Globe díjért milyen mélyen kellett bármit is a szájába adni/venni Marilynnek a szövegen kívül?