nagy olga

Regisztráció: 2013. december 27. (5 év, 9 hónap)

Nem: nem publikus

3 2019-07-31 2,6
Yesterday

3 2019-07-31 3,4
To All the Boys I've Loved Before
A fiúknak, akiket valaha szerettem
3 2019-07-28 3,5
4 2019-07-12 3,7

2017-11-03 21:31:48 Alibi.com (2017) nagy olga (3) #4

:D

előzmény: zozonagy (#3)

Én olvastam a könyveket is (még a filmek előtt), még az előző filmek is tetszettek, de ez, haláli unalmas volt.Várom már a következőt, kíváncsi vagyok, fölül tudják-e múlni mondjuk az első részt.

2014-11-20 21:17:46 Maleficent (2014) / Demóna nagy olga (5) #12

Tetszett, de elég sok "lopást" vettem észre benne.

Pl. a Mória elnevezés elég nagy hülyeség volt, mert A GYűrűk Urában is Mória Bányáin keresztül utaztak. Az után a sárkány is eléggé hasonlított a Hobbithoz, a vége felé a leesős jelenet meg tiszta Harry Pott er.

Nekem nagyon tetszett.Egyrészt azért, mert vicces, humoros, jók a karakterek, fantasztikus a kaland.
Persze vannak olyan részek, amit mondjuk egy hat éves kisgyereknek nem igazán ajánlanék.
Pl.:Mikor Timo ellensége a szörny-italtól tényleg szörnnyé változik.A kedvenc szereplőm Diana (Lucilla néha nagyon tudott idegesíteni).

2014-07-10 16:51:44 Wreck-It Ralph (2012) / Rontó Ralph nagy olga (5) #42

Szuper film volt!Minden nagyon tetszett (ugyanis vannak olyan mesék amiknek a kategóriájuk: nem mindig tudsz elmondani olyat róla, ami tetszett, de mégis imádod, és ez félig meddig ez a kategória )remek, zseniális volt.Fantasztikusak a karakterek!
Bár lehet, hogy az egész tele volt tanulsággal, de a vége azért nem minden gyereket a jóra ösztönöz.Persze, mindenkinek meg van a maga szerepe, egy játékban is, az életben is, meg kell szeretni. Az első rész igaz, DE: ez nem azt jelenti, hogy nem lehet változtatni az életünkön.Picit azt sugallja: bűnöző vagy, ebből a gödörből nem tudsz felállni.Ez szerintem nem igaz.
Ezeket leszámítva imádom.:)

2014-07-10 16:41:41 Hitch (2005) / A randiguru nagy olga (4) #10

Nem rossz film egyszeri megnézésre.

2014-07-10 15:39:14 The LEGO Movie (2014) / A LEGO-kaland nagy olga (5) #29

Nagyon tetszett a mese úgy, hogy először azt gondoltam róla, legomániás kisfiúknak készítették.A gyerekeknek is szuper, de a felnőtteknek is élvezhető!Szeretem az ilyen meséket... :-)

2014-07-10 14:38:26 The Lorax (2012) / Lorax nagy olga (5) #18

Nem nagyon értem, hogy miért ilyen rosszak a visszajelzéseitek a meséről? Azt gondoltam, biztos nagyon rossz, ezért egy ideg nem is szerettem volna megnézni.Amikor rászántam magamat, és elkezdtem nézni, rájöttem, hogy ez fantasztikus! (szerintem) Nagyon látványos volt, és még kb. az az 5 dal is cuki volt. Imádtam a Loraxot, meg a Nagyit, de annál a jelenetnél, amikor kivágta a fákat az az ember, szomorú voltam.Amikor vége lett elgondolkoztam azon, hogy miről is szól ez valójában?Hogy végül is mi is ezt csináljuk, akik meg elolvassák, csak kiröhögnek, és el is felejtik az egészet.Eleget handabandáznak a tévében, meg az interneten róla, ugye?Nekünk is majd csak lufifák maradnak í.:(
Nagyon fontos lenne még ilyen meséket gyártani!Pl.:Ami arról szól, hogy az emberek telehordják szeméttel a dombokat, hegyeket, és a gyerekeknek nincs hol játszaniuk, a vizet szennyezik, és mondjuk az állatok szempontjából nézve a dolgot! Ilyen meséket/filmeket is vetíthetnének a mozikban, nem csak robotok lázadásáról és zombikról szólókat!Úgyhogy engem eléggé megérintett ez a mese...Szóval Disney, Dreamworks, Pixar, hajrá! =D

2014-07-09 12:39:06 Wreck-It Ralph (2012) / Rontó Ralph nagy olga (5) #40

Lehet, hogy már volt az egyik véleményben, de a mesében szereplő Vannelope (Rontó Ralph, 2012) figurája nagyon hasonlít Agnes (Gru, 2010) grafikájához! Ti nem így gondoljátok? :)

Szerintem az első és a második rész egyaránt nagyon jó! Szuper vicces! Elnyerte a tetszésemet!