Bong

Regisztráció: 2013. december 5. (3 év, 1 hónap)

Bemutatkozás

Inaktív.

Nem: nem publikus

2016-11-29 14:41:16 Arrival (2016) / Érkezés Bong (?) #44

Azért az elég ritka, hogy egy rendező képes legyen ilyen hatékonyan kiszivattyúzni egy filmje fináléjából az izgalmat. Konkrétan túl korán mutatták meg a befejezést, tudjuk, hogy nem fogják lelőni a két főhőst - a filmben nincs kauzalítás, az okozatból következik egy tett. Oké, tekintsünk az időre úgy mint egy térképre amit teljes komplexitásában képesek vagyunk szemügyre venni, - bontsunk egy üveg bort - filozofálgassunk róla majd dobjuk az egész filmötletet hisz a téma természetéből fakadóan feszültségmentes lesz.

2016-11-24 19:15:19 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Bong #22419

"Ne csetelj! Törekedj arra, hogy olyan kommenteket írj, amik évek múlva is érdekesek, értelmesek, relevánsak. Ha csak annyit akarsz kifejezni, hogy egyetértesz valakivel, megírhatod, de ha minden kommented annyi, hogy "Like! :)", és ebből rendszert csinálsz, az egyrészt unalmas lesz, másrészt felhígul a fórum, és nehezebb lesz megtalálni benne az értékes tartalmat."

2016-06-15 23:24:24 [Foci EB 2016] Bong #63

A meló még megvan, a fizetést meg majd meglátjuk. :D

2016-06-15 22:51:55 [Foci EB 2016] Bong #59

(Ausztriában) A főnökömnek a szokásos "jó reggelt!" helyett, csak úgy köszöntem, hogy "kettő - null". :))

2016-05-04 13:00:31 The Killing (1956) / Gyilkosság Bong (?) #27

Azért elég forró már nekik a talaj a végén, meg amúgy is ez már szőrszálhasogatás. Nagyot dob a filmen ez a nem kicsit gúnyos befejezés.

előzmény: Charlie O'Brian (#26)

Nem nagyon néztem utána - csak gondoltam - de jobb ha biztosra megyek. Köszi. (csak mer' én úgy szeretek beülni, hogy nem tudok semmit se a filmről, ez esetben viszont mégis) :)

Ennek a filmnek amúgy semmi köze a Cloverfieldhez ugye? Mármint a sztorit illetően.

Egy John Doe veszett el benned. :D

előzmény: HejjaX (#29)

2016-04-10 12:15:32 The Godfather (1972) / A keresztapa Bong (?) #456

Szerintem a Keresztapa minden egyes megtekintéssel többet ad majd. Olyan komplex és sokrétű film, hogy legalább kétszer-háromszor nem árt megnézni, hogy minden a helyére kerüljön. Ha belegondolunk mennyi mindenről is beszél ez a film: maffia, család, hatalom, erkölcs, bosszú, hűség, árulás, szerelem - hogy csak párat mondjak. Ja, és akkor néhány karakter összetett motivációjáról még nem is beszéltünk, vagy arról a nagyszerű bukástörténetről amiről valójában szól ez a film, vagy trilógia. Elsőre egyébként nekem se tetszett annyira (Scorsese gengszterfilmjeihez voltam szokva), ha egy Hardcore Henry, vagy Big Short után nézted az nem biztos, hogy a legjobb döntés volt, ez egy nyugodt, kimért, lassú folyású mozi. Rá kell hangolódni.

Szerintem nem lenne tragédia, ha a mozi nem adna hozzá a sorozathoz. Én kíváncsi lennék mi van most Tommy Gavinnel, még úgy is, hogy kapott rendes befejezést a Ments meg. Ettől még lehetne jó a film.