Maminti

Regisztráció: 2013. november 29. (5 év, 4 hónap)

Nem: nem publikus

5 2019-04-08 4,1
The Story of Bean
Mr. Bean története
1 2019-04-06 3,9

Nagy rajongótàbora van a filmnek, talàn kultusza is, a könyvhöz képest mindenképp nagy csalódàs. Nekem kínosan szentimentàlis , hatàsvadàsz is .
Nagy hìve vagyok a skandinàv filmeknek, ez a legrosszabbikak egyike, sajnos

2019-04-18 18:15:56 Dumbo (2019) / Dumbó Maminti (?) #3

Làtvànyos, színes-szagos. Ha egy àtlag élőszereplős Disney, akkor 3 * .Ha Tim Burton, akkor nagy jóindulattal 2. És nem azért, mert azt vàrtam , hogy Dumbo is a korai munkàk közé illeszthető bizarrnak ható , gótikus elemekkel àtszőtt felnőttmese legyen. De ez Burtontől harmatgyenge.Újra harmatgyenge. Remélem vagy visszatalàl a règi lendülethez, vagy végre kiforr egy új kifejezési, megjelenési formàt, mert ettől nekem vérzik a szívem.

2019-04-02 23:12:38 Anna Karenina (2012) Maminti (2) #35

Ha ma màr belejöttem az Anna Kareninàkba, hàt ez a legkínosabb mind közül.Vronszkij egy pojàca, K.K. mint Anna meg gyalàzat. Egy bàvatag f@pina , semmi élet, semmi telivérség- ès nem a külsejéről beszélek.Az,hogy a félig elnyílt szàjú ajakbiggyesztés az egyetlen színészi eszköz, amit képes megmutatni, az meg érthetetlen szàmomra. Kàpràzatos kosztümök és làtvàny-ez a színhàz a színházban is egy jó ötlet-, de ez parasztvakítàs, Anna meggyalàzàsa, akkor is,ha filmre vinni ezt a sztorit-meg Tolsztojt úgy àltalàban- nem könnyű.

2019-04-02 18:51:38 Anna Karenina (1948) Maminti (5) #1

Vivien Leigh pont az a kaliberű Anna, akinél pontosan érthető, hogy egy rendkìvül jól nevelt és fegyelmezett orosz arisztokrata-Vronszkij- miért rúg fel mindent ,miért hoz eszement àldozatokat és nem csak a megengedett kiskapukat használja ki. Ez az Anna nem egy spleenben fetrengő , bàvatag f@pina . Csodàs film

2019-04-02 18:24:38 Anna Karenina (1935) Maminti (5) #2

Ez a film Garboról szól, aki a valaha volt legjobb Anna Karenina egyike,talàn Vivien Leigh még,aki nàlam Annaként igazàn izgalmas. Sajnos Vronszkij nem elég erőteljes, nem feltétlenül értem, hogy miért habarodna bele egy ilyen kaliberű nő, plàne rúgna fel mindent.De ez egy jó film, kifejezetten kedvelem,hogy nem veszi magàt túl melodramatikusan, Anna humora, eleganciàja és életteli kisugàrzàsa lehengerlő .

A sorozatot kifejezetten csìptem, és ha belekalkulàlom , hogy ez egy ruha-cipő- Vouge -életérzès marketingje filmnek àlcázva, akkor is kellemetlen, talàn kínos is. A 2. rèsz meg szekunder szégyenérzeten kìvül semmi màst nem mozgatott meg bennem.
Ó, ès még egy aprósàg.A vinnyogós(ra kevert ) szinkronhangok-ami esélyesen nem a színèsznők hibàja- az egyik legócskàbb, ami valaha elkészült

2019-03-17 23:28:22 The Favourite (2018) / A kedvenc Maminti (5) #17

Ez a sztori nekem a nők- egy sub,egy switch,egy domina- viszonyrendszere, a hatalomért való harc ,meg maga a sztori csak kerettörténet. A mozgatórugó,vagy a célt elérését motivàló hàttér az mindenképp egy d/s attitüd. Kifejezetten csíptem,hogy a szexuàlis,vagy jàtszmabeli szerepekre rengeteg utalàst tett, közben magàt a szexualitàst ,az aktusokat finoman kezelte, az,hogy a kiràlynőnek a ruhàja is jelezte,hogy éppen melyik szerepét éli,az meg brilliàns.Az külön pikantériàja,hogy a tàrsadalmi helyzetből adódó rang,vagy hely nem követi egyenesen a trió viszonyában betöltött pozìciót .Az,hogy egy sub megjelent, az amúgy is labilis kiràlynőt teljesen felkavarta,a pozìciója is vàltozott.Nem csak aszerint,hogy kivel szemben àllt,hanem helyzettől függően is .A cìmmel van némi fenntartàsom, a Kegyenc szerintem is jobban klappolna. A végén a homàlyban mindent elborító nyúlhalmazt még fejtegetem

Hú, de kàr ezért a sztoriért.Pedig ha valaki,hàt Burton tudott volna vele kezdeni vele valamit,kàr volt cukormàzba fojtani..

2019-03-16 18:03:52 The Zookeeper's Wife (2017) / Menedék Maminti (2) #2

A film vége esélyesen a valaha filmre vitt sztorik legkìnosabbja. De minimum dobogós

Hatàsvadàsz, ès néha kínosan szàjbaràgós,közben meg szerethető is .Idő kérdése- meg hogy hànyszor adja le a tv- ès ez lesz az új Életrevalók , a film ami mindenre IS vàlaszt ad