kfiro

Regisztráció: 2013. november 19. (5 év)

Bemutatkozás

"I think this is the beginning of a beautiful friendship"

Boundaries

Brad's Status
Brad helyzete
4 2018-11-20 3,2

2018-11-15 19:37:19 UFO (2017) kfiro (2) #4

Hát én meg max. egy kettest tudtam adni, ez egy nagy maszlag volt, de azért még ép hogy végig tudtam nézni.

2018-11-07 23:56:56 Nostalgia (2018) kfiro (1) #1

Hát nem is tudom..............

Később visszanézek erre az adatlapra, Ti hogy láttátok? Nekem nagyon nem jött át, azon kívül, hogy az operatőr jó munkát végzett.

Az igazság az, hogy annyira érdektelen, értelmetlen volt az egész, hogy belealudtam többször is és a végén már alig vártam, hogy vége legyen.

Jó szórakozást!

Na,..........enyém az első......... már mint szavazat. :-)

Nem rossz...... már mint a film. Nézzétek csak bátran, érdekes problémát feszeget.
Akinek gyermeke van annak tanulságos, főleg ha véletlenül hasonló problémával küszködik.
Persze a film erre is megadja a választ........... elfogadás.

2018-11-06 00:09:06 Leave No Trace (2018) / Ne hagyj nyomot! kfiro (4) #9

Captain Fantastic ide vagy oda én megvettem ezt a filmet is. Arra ment az ötös, erre most csak négyes, de engem ez is elvitt magával.

Persze most már nem szeretnék még egy újabb verziót. :-)

2018-10-28 00:04:46 First Kill (2017) kfiro (3) #2

Az egynek jó még belefér. Azok a filmek, amikben mostanában Bruce Willis játszik elég gyengék.
Ez sem volt erős, de mondjuk nem is Ő volt a főszereplő.
Elég érdekesen alakult a történet, nem teljesen erre számítottam, ezért kapta meg a kis hármast....... hát ennyi a véleményem. :-)

2018-10-26 23:42:28 Devious Nanny (2018) / A dajka kfiro (2) #2

Felejtős, harmadosztályú, hallmark feeling, egy kis thrillerrel vegyítve.

Jó szórakozást!

Végre egy film amire ötöst tudtam adni. :-)........... és a csavar a végén.......... tökéletes. :-)

Egy dolog volt csak, ami nekem nem tetszett, az pedig az hogy nagyon steril volt a film. Inkább színdarabnak éreztem, persze ezt nem is nagyon lehetett volna látványosabbá tenni, ez egy ilyen műfaj.

Így van ez jól ahogy van :-)

2018-10-13 00:48:12 Sweet Country (2017) / Veszett vidék kfiro (4) #7

Valóban lassan indult el a cselekmény, nekem mégis jobban tetszik egy ilyen fajta western film, mint amiben egyfolytában lövöldöznek. Ebben a történetben a western csak magát a közeget és azt kort jelenti, amikor és ahol ez történik.
A lassúságot ellensúlyozzák a kitűnő díszletek, a rideg és ugyanakkor forró Ausztrál nomád hangulat. Szinte éreztem az emberek ápolatlan szagát, beleborzongtam az akkori normativáknak megfelelő, korhű, igénytelen és mocskos körülményekbe.

Ezek adnak egy olyan pluszt a filmhez, ami miatt több annál, mint amit elsőre gondolnánk.

Én megvettem............ de azért zseniálisnak nem mondanám. :-)

2018-10-07 20:13:44 Overboard (2018) / Átejtve kfiro (3) #4

Hát igen, az eredeti jobb volt, de végül is egy kis közepest nálam is kapott, de csak azért mert nosztalgikus hangulatba kerültem. :-)

2018-09-24 00:20:18 Aus dem Nichts (2017) / Sötétben kfiro (4) #53

Érdekes kis diskurzust váltott ki ez a film. Ebből is látszik, hogy most mennyire aktuális és egyben kényes ez a téma.

Ettől függetlenül fogadjuk el, egymás véleményét fenntartások nélkül, hisz nem vagyunk egyformák. Mindenki más szempontok szerint értékel, nekem is van olyan film, ami messze nem érte el azt a szintet, amit általában mások megítéltek, de ilyenkor mindig elgondolkodom, valyon miért? Persze erre nem tudom a választ én sem. :-)

Ritkán adok 1-est, de akkor azt a filmet valóban nem tudtam végig nézni. Ha mégis megetettem, akkor minimum egy 2-es jár neki.

Azért van a KT, hogy erre lehetősége legyen mindenkinek. Vitatkozni, érvelni lehet, de tartsuk tiszteletben egymás véleményét és még burkoltan se bántsuk meg a másikat. Ezért van, létezik ez a közösség és ez tart minket össze.

Amúgy meg mindekinek igaza van. A béke legyen veletek. :-)