kfiro

Regisztráció: 2013. november 19. (3 év, 5 hónap)

Bemutatkozás

"I think this is the beginning of a beautiful friendship"

Születési év: 1967

3 2017-04-13 3,4
Eternité

1 2017-04-12 ?

2017-04-25 19:54:57 ABBA: The Movie (1977) / ABBA kfiro (2) #3

Szerintem ez volt az egyik legrosszabb film, amit életemben láttam, még koncert filmnek is.
Majdnem hogy nézhetetlen minden szempontból. Nem is a legjobb ABBA számok szóltak benne, a film valóban bugyuta és sekélyes.

Egyedül Agnetha feneke volt jó az egész filmben :-)

Azért nem lehet több pontot adni egy filmre, mert az ABBA szerepelt benne. Még csak arra sem volt jó, hogy legalább megismerjem Őket, annyira felszínes volt. Arra számítottam, hogy majd megtudok egy-két kulisszatitkot.
A kettes még így is jóindulatúan az.

(amúgy én is imádtam Őket a maguk idejében, még most is egy kicsit)

2017-04-23 20:38:51 Passengers (2016) / Utazók kfiro (4) #32

Ez a film úgy van jól, ahogy van. :-)
Nagyon jók a díszletek és a látvány, no és a történet is végig izgalmas. A színészi alakítás is a helyén van.
Részemről teljes mértékig megérdemli a négyest.

2017-04-22 15:41:57 Rosalie Blume (2015) / Rosalie Blume kfiro (4) #1

Nagyon jó kis film. :-)

Végre megint egy kis Francia gyöngyszem.
Remekül szórakoztam, ezen a fordulatos vígjátékon. Egyszerű könnyed poénokkal fűszerezett film, amit az első rendezős Julien Rappeneau remekül adaptált képernyőre. A filmben található csavar kifejezetten élvezetessé teszi a történetet.
Nem kell, hogy egy filmben nagy nevű színészek szerepeljenek és híres rendezője legyen, attól még jó lehet az. Ez a vígjáték egy remek példa erre.

Jó szórakozást!

Jó volt nézni Travoltát, jót tett neki a kor :-), de valóban illett hozzá ez a szerep is.
A film feelingje, nagyon jól tükrözi a 70-es évek disco korszakát, bár én még kisgyerek voltam akkor.

Sok minden eszembe jutott az én 20 éves, bulizós időszakomról, amikor minden szombat este a discóban tomboltunk és a táncparkett ördögei voltunk mi is, persze nem kevés elfogyasztott alkohol után. :-)

Nagyon jók a zenék, a BeeGees annak a korszaknak a legnagyszerűbb együttese volt, de még ma is oda csap egy jó bulin. Végig ütemre járt a lábam a film alatt és legszivesebben én is beálltam volna a tömegbe.

Maga a film mai szemmel nézve, nagyon kis egyszerű és Travoltán kívül, aki jól alakítja a nyegle táncos szerepét, más nem nagyon rúg labdába.
A négyes csakis a zene, Travolta és az feeling miatt jár.

2017-04-15 21:52:33 Moana (2016) / Vaiana kfiro (4) #9

A látvány vitt mindent, elképesztő mire képes a számítástechnika, szerintem már nagyon közel vagyunk ahhoz a pillanathoz, amikor már nem lesz szükség színészekre sem. :-)

Amúgy a történet átlagos, aranyos, a zenés részeket jó lenne inkább kihagyni, szóval amúgy közepes.

2017-04-12 22:53:52 Eternité (2016) kfiro (1) #1

Már a Francia filmekben sem lehet bízni.

2017-04-09 23:56:05 The Intervention (2016) / A párterápia kfiro (2) #1

Melanie Lynskey alakítása valóban jó, de a film nagyon gyengécske.

Jó szórakozást!

Ben Affleck csinált magának egy gengszterfilmet...............no koment. :-)

2017-04-08 17:39:36 Pelé: Birth of a Legend (2016) / Pelé kfiro (4) #1

Szeretem az életrajzi filmeket, ezért mindig elfogult vagyok ezekkel kapcsolatban. :-)

Most is ez a helyzet.

Amikor létező személyről szól a történet, akkor valahogy az ember jobban tud azonosulni a főszereplővel. Ráadásul most ez egy LEGENDA, akit általában szeretnek az emberek, legalább is én nem tudok róla rosszat mondani. Nem vagyok egy nagy foci rajongó, de ez nem is igazán érdekes ebben az esetben.
Egy alulról jött zseni életének arról a szakaszáról szól ez a film, amikor felfedezték.

Én úgy gondolom ez így jó volt, ahogy volt. Nem voltak benne nagy színészi alakítások sem bravúrok, de legalább megismertem Pelé életének egy részét és hogy mi az a Ginga stílus. :-)
(eddig azt sem tudtam, hogy van ilyen)

Jó szórakozást!

Hát nem sok kellet az egyeshez. Unalmas, erőltetett film, amiben semmi sem történik, csak úgy van.