kfiro

Regisztráció: 2013. november 19. (5 év, 7 hónap)

Bemutatkozás

"I think this is the beginning of a beautiful friendship"

Murder Mystery

Destroyer
Pusztító
3 2019-06-04 3,2

2019-06-15 11:36:55 Serenity (2019) / Vihar előtt kfiro (2) #2

Teljesen egyet értek, pont ezt írtam volna én is :-)

előzmény: tomasso (#1)

2019-06-04 20:48:25 Destroyer (2018) / Pusztító kfiro (3) #4

Jó film, de pont hogy az egész lassú, nálam ezért csak a hármas.

Amúgy a leírást kissé spoilernek érzem, mert ami ott le van írva, az csak a film vége felé derül ki, persze azt már én sem akarom elárulni, melyik az a mondat.

Szerencsére én csak a film megnézése után olvastam el. :-)

2019-05-23 06:33:25 Native Son (2019) kfiro (4) #4

Durván drámai és szerintem jól felépített film. Számítani lehet valamire, de engem meglepett.......

Persze van benne némi túlzás, de ettől lesz igazán jó, még ha kissé hihetetlen is.

A történet miatt ajánlani tudom.

2019-04-16 20:27:45 BÚÉK (2018) kfiro (2) #6

Sajnos vagy nem, én láttam az eredetit és hát..................az után ez már így nagyon gyengécske.
A színészeket nem bántom, ők még aránylag jók voltak, a rendezéstől nem ájultam el, a dramaturgia meg adott volt csak koppintani kellett.
Na de mit is várhattam volna egy remake-től.....

Azért adtam kettest, mert ha már remake, akkor legyen a vége is az, de megváltoztatták.
Pont amiatt olyan jó ez a történet, az adja meg a végső katarzist, az amúgy izgalmasnak mondható cselekménynek. Különben simán megérdemelné a hármast az eredeti árnyékában.

2019-04-15 00:37:51 O. G. (2018) / Original Gangsta kfiro (4) #2

Ilyen szemszögből még nem láttam börtön filmet.
A két világ közötti mély szakadék.
Milyen kételyek gyötörnek egy szabadulás előtt állót?
Hogyan ne legyél spicli, miközben zsarolnak az őrzőid a bűntetésed meghosszabbításával, de bűnöző sem akarsz már lenni?
Erről a nehéz, utolsó időszakról szól ez a film, elég jól bemutatva a főszereplő személyiségén keresztűl.
A dráma valóban igazi és húsba vágó, valyon mit hoz a jövő?

2019-03-19 23:23:54 Puzzle (2018) kfiro (4) #1

Nagyon jó kis film, nem véletlenűl kapott közönségdíjat :-)

Jó szórakozást!

Sajnos gyerekként, fiatalként még én is ennek a világnak a végében nőtem fel. Természetesnek vettük azt az életet, nem is tudtuk milyen a szabadság, azt hittük abban élünk, pedig egy ketrecbe voltunk zárva.

Szerencsére én már a szocializmus haláltusáját láttam csak, de borzalmas lehetett annak, aki abban az időben felvilágosult volt és mégis be kellett állnia a sorba.

A baj csak az, hogy most már szabadok vagyunk, demokráciában élünk, de most meg más érdekek, a politika és a pénz, az oligarchák irányitják a világot és kishazánkat.

Ez sokkal jobb világ, de ez sem az igazi...............nincs kiút..........az ember gyarlónak született és sosem fog megváltozni, a jólét mégjobban azzá teszi.

Miket zagyválok itt össze........na mindegy is. :-) most már így marad. :-)

Szóval jó a film, de nem a színészi alkítások miatt..............a történések, a cselekmény ragadt magával.

2018-11-15 19:37:19 UFO (2017) kfiro (2) #4

Hát én meg max. egy kettest tudtam adni, ez egy nagy maszlag volt, de azért még ép hogy végig tudtam nézni.

2018-11-07 23:56:56 Nostalgia (2018) kfiro (1) #1

Hát nem is tudom..............

Később visszanézek erre az adatlapra, Ti hogy láttátok? Nekem nagyon nem jött át, azon kívül, hogy az operatőr jó munkát végzett.

Az igazság az, hogy annyira érdektelen, értelmetlen volt az egész, hogy belealudtam többször is és a végén már alig vártam, hogy vége legyen.

Jó szórakozást!

Na,..........enyém az első......... már mint szavazat. :-)

Nem rossz...... már mint a film. Nézzétek csak bátran, érdekes problémát feszeget.
Akinek gyermeke van annak tanulságos, főleg ha véletlenül hasonló problémával küszködik.
Persze a film erre is megadja a választ........... elfogadás.