kfiro

Súly: 2048
Regisztráció: 2013. november 19. (4 év)

Bemutatkozás

"I think this is the beginning of a beautiful friendship"

Születési év: 1967

3 2017-11-22 3,5
HHhH
HHhH - Himmler agyát Heydrichnek hívják
2 2017-11-20 2,8

Sajnos nem olvastam a könyvet, biztos jó lehet. Szerintem Ewan McGregor lehet, hogy nem jó rendező, de kiváló színész.

Nekem ez a film csak közepes lett, mert sok nyitott értelmetlen dolog maradt számomra, amik elvették a varázsát. Több dologban is sántít, és pont emiatt sokan jónak tartják, én meg pont ezért nem.

Viszont színészileg nagyon rendben volt, és valóban volt egy jó pár olyan jelenet, ami felborzolta a kedélyemet rendesen. :-)
Gondolkodtam a négyesen, de nem az azért too much.

Jó szórakozást!

Nem értem, miért csinálnak ugyan arról a történelmi eseményről és emberről, két majdnem ugyan olyan filmet, majdnem ugyan azok az országok, két egymást követő évben?

Ha erre nekem valaki választ ad azt megköszönöm.

Ráadásul csatlakozva az előttem szólókhoz, az Antropoid jobban sikerült.

Egyetlen pozitívuma ennek a filmnek, hogy üdv. Magyarországon!
Szerintem 90%-ban itt készült a film, de bocs, ha rosszul gondolom, csak túl sok volt az ismerős épület és hely.

2017-11-20 00:23:09 The Words (2012) / Lopott szavak kfiro (3) #4

Kicsit túlértékelt és agyon bonyolított az egyszerű kis történet. A valóság nem ilyen. Szerintem egyetlen ilyen fajta író sem kerülne válságba a történtek után, élvezné a sikert, nem az foglalkoztatná, hogy jó vagy rossz, amit csinál.
No de ez csak egy film, ráadásúl fikció :-)

2017-11-19 22:20:07 Blind (2017) kfiro (3) #1

Előszedték Demi Moore-t, a botoxos felvart arcával és a Alec Baldwin-t, aki amúgy nem sokat változott és csináltak egy semmilyen filmet, amit a nevükkel jól el lehet adni.
Én egy kicsit vevő voltam rá, de szegény Deminek nem tett jót az idő, a játékáról meg inkább nem mondok semmit, persze sosem volt nagy színész, csak jó bőr. :-)

2017-11-17 18:48:23 À bras ouverts (2017) / Romazuri kfiro (2) #2

A rendező előző filmje is a Bazi nagy francia lagzik is már a "nemzeti" kérdéseket feszegette és a cím is már rosszat sejtetett, de az a film mégis csak egy jól sikerült vígjáték volt.
Nekem nagyon tetszett. :-)

Most előrukkolt ezzel a roma témával, mer őket még nem bántotta, de ez valami félelmetesen gagyi lett. Persze nagyon az előző filmre hajaz, de sokkal pocsékabb. Még rendes roma szereplőket sem tudtak összeszedni, hanem más nemzetiségűekkel pótolták.

2017-11-11 23:56:16 The Whole Truth (2016) kfiro (3) #2

Az a baj hogy már a film elején tudtam ki a gyilkos, annyira azért nem volt megcsavarva.

2017-11-05 23:40:28 Una (2016) kfiro (3) #3

Lassú, nyomasztó filmnek lehetünk szemtanúi. Van egy folyamatos feszültség benne és a vége is jónak mondható, valóban érdekesen nyitott marad, ami által szerintem jó lett a befejezés.
Mégis csak hármast tudtam adni, mert furáltam a szitut, a lány és a férfi között, ezen kívül kissé sivár volt az elejétől a háromnegyedéig, ugyanakkor pedig volt benne mégis, valami nyomasztó. Szóval ez a kettősség számomra nem jól sült el.

2017-10-30 23:44:05 The House (2017) / A szerencse háza kfiro (3) #4

Nagyon gyenge volt, de azért akadt benne egy pár jó poén, ezért kap egy harmatos hármast.

2017-10-29 18:00:13 Alibi.com (2017) kfiro (3) #1

Ez a film egy igazi, könnyed, klasszikus francia, retro érzetet sugárzó vígjáték, amin jókat lehet kacagni.
Nem egy mély mondani valójú film, és a színészek sem alkotnak jelentőset, de ezt nem is várjuk el.

Egy fárasztó nap után, remek, felhőtlen kikapcsolódást okozó film.

Jó szórakozást!

Kissé vontatottnak tartottam a felétől és nem tudott sok újat nyújtani a film, bár jó volt a mondani valója. A látvány miatt mindenképp megérdemelné az ötöst is, de ezért nem lehet egy filmet zseniálisnak kikiáltani.

Megértem azokat, akik jobb osztályzatot adtak, de nekem ez kevés volt a négyeshez.
Volt benne egy kis Jégkorszak feeling, csak abban nem öldökölnek annyit :-)