Júlió

Regisztráció: 2013. október 26. (10 év, 4 hónap)

Casino

4 2013-10-26 3,8
Forrest Gump

5 2013-10-26 4,6

2013-10-26 21:27:56 Taxidermia (2006) Júlió (4) #144

Az első része számomra a legkedveltebb. Morosgoványi szexualitása annyira szabadon játszik, és annyira beteg, hogy az ember aki nézi ezt a filmet elgondolkozik azon hogy a rendező és a szereplő nem éli e ilyen dolgokkal a mindennapját. A szereplők közötti ellenszenv, s a titkos kapcsolatok még több kérdést dob fel a levegőbe. A végkifejlet pedig a katarzis morosgoványi életében én úgy gondolom hogy számára megérte a halált is. A többi rész is jó, és természetesen innen már tanulság is levehető..hiszen kellett a letisztulás, hogy ez a film nem amolyan sodoma és gomora lesz, hanem ez egy több szálon futó, elvont alkotás. Számomra a film 5 csillagból, 3,5. A színészi alakítása számomra 4, a történet kicsit kusza, de kétszeri megnézés után meglehet érteni teljesen ezért adok 3 pontot. A zene 5 pont, Amon Tobin mesterien eltalálta a hangulatát minden képkockának.de összeségében a film 3,5. De mindekinek ajánlom ezt a filmet, nézzétek meg bátran, akár kétszer is sőt inkább kétszer. :)

Darth Vader!!! A legnagyobb misztikum övezi a film alatt..egyszerűen egy olyan szerepet eljátszani mint Vader-t ilyen zseniálisan hihetetlen.

Egyértelműen Star Wars..gyerekorom egyik meghatározó filmjei közé tartozik. A Star Trek sem rossz én úgy gondolom, de sosem fogott meg engem úgy igazából.