Aaron Boone

Regisztráció: 2013. augusztus 4. (10 év, 7 hónap)

Argylle

Az Alkotó
3 2023-12-28 2,9
Asteroid City

3 2023-12-28 3,3

Teljesen felesleges volt ezt a filmet elkészíteni, és a jövőbeli folytatásait sem kellene. A magyar szinkron sajnos fertelmes.

Most sajnálom először, hogy nincs negatív osztályzat. Szégyen, hogy ez a film elkészülhetett.

Az elmúlt 10 évben nem láttam ennél rosszabb filmet.

Nagyon jó mozi, elképesztően szikár. Zahler forever, Vaughn-t pedig csak ilyen szerepben akarom látni innentől.

Hát ez iszonyat kiherélése az eredeti műnek.

Most tényleg másfél óra után lepuffantotta Waltert, aztán egy lövéssel felrobbantott mindent?

Úristen, de gyenge.

Végtelen unalomba fulladt ez a széria, Jennifer Lawrence mintha egy kicsit pufi lenne, nem?

Nem sikerült végignézni, az aliens jelenet után kikapcsoltam.

Unalmas es giccses ez a film, viszont a gyurulidercek elleni kuzdelem miatt kap egy harmast. Ez kb. 5 perc a filmbol...

Borzasztóan unalmas ez a film, alig vártam, hogy vége legyen. Jennifer Lawrence szép benne, ezen kívül nem tudok pozitívumot mondani.

Ezer sebbol verzo, rettenetesen gagyi "alkotas". Azert nem kap nezhetetlent tolem, mert a hivatalban jatszodo Brazil hommage nagyon bejott, ez kb. 10 perc a filmbol. Ultragaz a levegoben korcsolyazas, meg meg egymillio dolog, elkezdtem oket beirni, de meguntam...

2015-ben nem lehet pusztan a szines-szagos-cukormazas latvannyal eladni egy filmet.

Volt olyan rajtam kivul, akiknek a "gonoszok" sokkal szimpatikusabbak voltak, mint a "hosok"? Ha az lenne a tet, hogy 14 ezer+ evig elhetek egy gyakorlatilag vegtelen univerzumban, leszarnam magasrol a Fold lakossagat, kirantanam onnan a haverokat meg a csaladot, aztan goodbye! Harvest the planet, mennyire cool!

Sajnos nálam az alapkonfliktusnál elúszott a film: az Egyesült Államokban NEM MARADSZ lejárt vízummal. Senki nem lehet ennyire hülye. Innen már mindegy volt, hogy mit szenvelegnek a szerelmesek. A kompromisszumképtelenség és az érzelmi zsarolás, ami ezután következett, csak rátett egy lapáttal.