Aaron Boone

Regisztráció: 2013. augusztus 4. (5 év, 2 hónap)

Nem: nem publikus

Sense and Sensibility
Értelem és érzelem
3 2018-09-15 4,0
Deadpool 2
Deadpool 2.
3 2018-09-07 3,8
Grumpy Old Men
A szomszéd nője mindig zöldebb
4 2018-09-07 4,1
Miss Congeniality
Beépített szépség
3 2018-09-07 3,1
How to Lose a Guy in 10 Days
Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt
1 2018-09-07 3,2
Extremely Loud and Incredibly Close
Rém hangosan és irtó közel
2 2018-09-07 3,5
Örökség
3 2018-08-29 3,7
Mamma Mia!

4 2018-08-04 3,1

Most sajnálom először, hogy nincs negatív osztályzat. Szégyen, hogy ez a film elkészülhetett.

Az elmúlt 10 évben nem láttam ennél rosszabb filmet.

Nagyon jó mozi, elképesztően szikár. Zahler forever, Vaughn-t pedig csak ilyen szerepben akarom látni innentől.

Hát ez iszonyat kiherélése az eredeti műnek.

Most tényleg másfél óra után lepuffantotta Waltert, aztán egy lövéssel felrobbantott mindent?

Úristen, de gyenge.

Végtelen unalomba fulladt ez a széria, Jennifer Lawrence mintha egy kicsit pufi lenne, nem?

Nem sikerült végignézni, az aliens jelenet után kikapcsoltam.

Unalmas es giccses ez a film, viszont a gyurulidercek elleni kuzdelem miatt kap egy harmast. Ez kb. 5 perc a filmbol...

Borzasztóan unalmas ez a film, alig vártam, hogy vége legyen. Jennifer Lawrence szép benne, ezen kívül nem tudok pozitívumot mondani.

Ezer sebbol verzo, rettenetesen gagyi "alkotas". Azert nem kap nezhetetlent tolem, mert a hivatalban jatszodo Brazil hommage nagyon bejott, ez kb. 10 perc a filmbol. Ultragaz a levegoben korcsolyazas, meg meg egymillio dolog, elkezdtem oket beirni, de meguntam...

2015-ben nem lehet pusztan a szines-szagos-cukormazas latvannyal eladni egy filmet.

Volt olyan rajtam kivul, akiknek a "gonoszok" sokkal szimpatikusabbak voltak, mint a "hosok"? Ha az lenne a tet, hogy 14 ezer+ evig elhetek egy gyakorlatilag vegtelen univerzumban, leszarnam magasrol a Fold lakossagat, kirantanam onnan a haverokat meg a csaladot, aztan goodbye! Harvest the planet, mennyire cool!

Sajnos nálam az alapkonfliktusnál elúszott a film: az Egyesült Államokban NEM MARADSZ lejárt vízummal. Senki nem lehet ennyire hülye. Innen már mindegy volt, hogy mit szenvelegnek a szerelmesek. A kompromisszumképtelenség és az érzelmi zsarolás, ami ezután következett, csak rátett egy lapáttal.

Rettenetes ez a film; elképesztő töketlenkedések minden fél részéről, mindennemű következetesség mellőzése, iszonyat idegesítő karakterek, szánalmas poénok. Azért nem kap tőlem egyest, mert... Áh, mégis inkább egyest kap!