Aaron Boone

Súly: 1915
Regisztráció: 2013. augusztus 4. (4 év, 6 hónap)

Nem: nem publikus

5 2018-02-17 3,7
Rakka
Volume 1
4 2018-02-17 3,7

Nagyon jó mozi, elképesztően szikár. Zahler forever, Vaughn-t pedig csak ilyen szerepben akarom látni innentől.

Hát ez iszonyat kiherélése az eredeti műnek.

Most tényleg másfél óra után lepuffantotta Waltert, aztán egy lövéssel felrobbantott mindent?

Úristen, de gyenge.

Végtelen unalomba fulladt ez a széria, Jennifer Lawrence mintha egy kicsit pufi lenne, nem?

Nem sikerült végignézni, az aliens jelenet után kikapcsoltam.

Unalmas es giccses ez a film, viszont a gyurulidercek elleni kuzdelem miatt kap egy harmast. Ez kb. 5 perc a filmbol...

Borzasztóan unalmas ez a film, alig vártam, hogy vége legyen. Jennifer Lawrence szép benne, ezen kívül nem tudok pozitívumot mondani.

Ezer sebbol verzo, rettenetesen gagyi "alkotas". Azert nem kap nezhetetlent tolem, mert a hivatalban jatszodo Brazil hommage nagyon bejott, ez kb. 10 perc a filmbol. Ultragaz a levegoben korcsolyazas, meg meg egymillio dolog, elkezdtem oket beirni, de meguntam...

2015-ben nem lehet pusztan a szines-szagos-cukormazas latvannyal eladni egy filmet.

Volt olyan rajtam kivul, akiknek a "gonoszok" sokkal szimpatikusabbak voltak, mint a "hosok"? Ha az lenne a tet, hogy 14 ezer+ evig elhetek egy gyakorlatilag vegtelen univerzumban, leszarnam magasrol a Fold lakossagat, kirantanam onnan a haverokat meg a csaladot, aztan goodbye! Harvest the planet, mennyire cool!

Sajnos nálam az alapkonfliktusnál elúszott a film: az Egyesült Államokban NEM MARADSZ lejárt vízummal. Senki nem lehet ennyire hülye. Innen már mindegy volt, hogy mit szenvelegnek a szerelmesek. A kompromisszumképtelenség és az érzelmi zsarolás, ami ezután következett, csak rátett egy lapáttal.

Rettenetes ez a film; elképesztő töketlenkedések minden fél részéről, mindennemű következetesség mellőzése, iszonyat idegesítő karakterek, szánalmas poénok. Azért nem kap tőlem egyest, mert... Áh, mégis inkább egyest kap!

2014-11-07 21:27:54 The Hunger (1983) / Az éhség Aaron Boone (4) #6

Remekül megkomponált fülledt, nyomasztó alkotás, magával ragadó, sajátosan gótikus atmoszférával. Méltatlanul népszerűtlen. Nagyon tetszett.

2014-10-08 13:40:46 Stalingrad (2013) / Sztálingrád Aaron Boone (4) #3

Teljesen rendben van, orultem, hogy vegre nem egy szuperpatriota, csillagos-savos lobogot a pofamba nyomo haborus filmet kellett neznem, hanem egy szuperpatriota, sarlos-kalapacsos lobogot a pofamba nyomot (jelkepesen legalabbis, mert konkretan lobogo lobogas nincs a filmben). Nagy szovjet haza viszont van boven. Tenyleg sok a lassitas, de ha Michael Baynek lehet a Transformersben, akkor Bondarcsuknak is lehet itt. Udito szinfolt, meg tobb ilyet!