Nagy Tamás

Kevin Feige megteszi tétjeit! :D

előzmény: peti0290 (#12)

Az lenne amúgy a poén, ha a Kék bogár C film meg szépen tejelne! :D

előzmény: peti0290 (#6)

Válasz: NEM :D Amúgy az az érzésem, hogy ez a film hamar kifog jönni a digitális streaming csatornára!
Na de sebaj, majd Augusztus 17-én jön a Kék bogár, az nyilván jobb lesz xD

előzmény: Korben (#4)

Tegnap én is megnéztem eme újabb DC alkotást, de minek! :D
Nálam a poénkodás már túl volt tolva és a CGI se volt a legjobb, de Michael Keaton-t tényleg öröm volt nézni :)

A film sztorija eléggé katyvasz lett, pedig ebből is kilehetett volna hozni jobbat :/ Szerintem a CW csatornán futó Flash sorozat, történeben jobban össze van rakva! Kissé azért érződik, hogy James Gunn keze is benne van a filmben mert a DC filmek, korábban jóval sötétebb tónust kaptak, itt viszont erősen színes szagos alkotást kaptunk! :S hogy ebből a Warner/DC mit akar kihozni az még kérdéses, pláne úgy, hogy elég nagyot bukott a film :/

Kezd? :D Már a harmadik rész óta, lejtmenetben van a film sztorija...sajnos!

2023-02-01 07:57:39 Plane (2023) / A gép Nagy Tamás (3) #7

A film egy lightos akció film, ennek ellenére mégis kikapcsolt!

Szerintem jó lett, bár tény, hogy történetben nem túl erős, de ezt belehet annak tudni, hogy a Marvel e filmen keresztül is elszeretett volna búcsúzni Chadwick Boseman karakterétől!
Zenék nagyon jók voltak, Wakanda még mindig egy csodálatos hely, még ha nem is létezik akkor is :D Namor mint gonosz elég gyenge volt, de remélem a folytatásban nagyobb szerepet kap majd.

Nem gondoltam volna, hogy tényleg ennyire rossz lesz! :/ Ami jól működött az előző résznél, azt itt elkellett volna engedni. Számomra csak Bale játéka tetszett, de hiányoltam a már megszokott Sötét lovag Magyar szinkron hangot!
Remélem a kövi részt már nem Taika Waititi rendezi, mert nagyon sok embernél és fan-nál kiverte a biztosítékot. Viszont jót röhögtem az első stáblista közbeni bónusz jeleneten xD

2022-06-15 07:38:50 Moonfall (2022) Nagy Tamás (1) #23

Szerintem ezt a filmet még Elon se nézné meg XD Én kb egy óra után leállítottam! :D

2022-05-28 20:58:46 Top Gun: Maverick (2022) Nagy Tamás (5) #4

Én ma néztem 4Dx-be és zseniális lett! :) Tony Scott most nagyon boldog lehet, hogy méltó módon folytatták a filmjét! :) Esélyes, hogy én is újra mozizni fogom :D

Mondjuk ezt még el is tudom képzelni :/
Nekünk Általánosba a Sorstalanság C filmet kellett megnézni!

előzmény: Kempesbaba (#9)

Most őszintén ezt sz@rt ki nézi meg?! :D xD

2021-04-06 12:07:51 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Nagy Tamás #25880

Torrent? xDDDD

Áthelyezve a(z) Godzilla vs. Kong topikból.

előzmény: Gruden Gergo (#8)

Sajnos a Magyar szinkron nem lett jó a filmben! :/ Maga a film azt viszont zseniális lett! :)

2019-07-02 07:44:17 Kölcsönlakás (2019) Nagy Tamás (1) #20

Borzasztó egy film, a színházi verzió sokkal jobb! Ez nagyon erőltetett lett :(

Holnap este nézem, nagyon várom már! :)

2019-01-15 07:56:23 Aquaman (2018) Nagy Tamás (4) #13

Tegnap este én is megnéztem a filmet, hát nem mondom azt, hogy a hatása alatt vagyok :D Szerintem látványban inkább a nagy totál képek jók voltak, de az arc közeliek elég furák lettek :D A 10 évvel ezelőtt bemutatott AVATAR filmben szebb volt a CGI. Jason Momoa és Amber Heard közötti játék nagyon működött, jó volt őket nézni, de ez a Black Manta :D Vicc volt, hacsak a testvéri rivalizálást hagyták volna a filmben, akkor még jobb lett volna, Manta szerepében még a színész is erőlködött :/ Érezhető a javuló tendencia, de ez még mindig nem az igazi :S Nem hiszem, hogy a Shazam C film jobb lesz :D

2018-10-11 08:11:50 Venom (2018) Nagy Tamás (3) #9

előzmény: TheDriver (#5)

2018-10-05 07:46:24 Venom (2018) Nagy Tamás (3) #3

xDDDD

2018-10-04 21:46:11 Venom (2018) Nagy Tamás (3) #1

Végre elkészült egy normális Venom film látszódott, hogy Tom Hardy alaposan felkészült a szerepre, viszont ez nem mondható el, a fő Bossról Dr. Carlton Drake akit Riz Ahmed alakít. Maga a film pofásan van felépítve, megismerjük a karaktereket, Eddie Brock tökéletesnek hitt életét, aztán jön egy töréspont no meg egy űrből érkező, nem várt fajok hada :D Innen a film stílusa is megváltozik. Eddie Vs. Venom veszekedése zseniális humor forrás, ez az írók részéről hatalmas pacsi :D Sokan írták, hogy a film CGI része igen gyenge, hát szerintem az Aquaman 2. előzetesében látott animációk véleményem szerint sokkal rondábbak :D Az akciók nagyon látványosak, nem tökéletes film és ne is várjuk egy Infinity War-t, de szerintem első bevezető filmnek simán jó, szóval kövezzetek meg, de én megvédem ezt a filmet ;) Ezek után kíváncsian várom, hogyan fogják bevezetni Pókember világába, és hogyan folytatódik majd Eddie Brock története a Venom 2. részében, hiszen még nagyon sok lehetőség van ebben a karakterben, szóval hajár. A film nálam erős 75% ért el :)

Viccből írtam!!! :) Bocsi

előzmény: Rea (#11)

Lehet a választ megkapjuk, a bővített verzióban! :D

előzmény: Rea (#9)

Úgy került oda, hogy ez előzmény/folytatás film lett, azért ugrálunk az időben!

előzmény: Rea (#7)

2018-08-14 08:55:22 Pappa pia (2017) Nagy Tamás (1) #77

Szerintem sokan nem fognak idegeskedni, ha nem jönne ki DVD-re :P

előzmény: budaik (#76)

2018-08-08 10:40:15 Pappa pia (2017) Nagy Tamás (1) #75

Lassan egy éve, hogy bemutatták, és még mindig nincs DVD megjelenési dátum! :D

2018-08-06 10:31:35 Taxi 5 (2018) / Taxi 5. Nagy Tamás (1) #4

Oké oké :D Viasat3? xD

2018-08-06 07:53:03 Taxi 5 (2018) / Taxi 5. Nagy Tamás (1) #2

Borzalom az egész, olyan Film+ra való alkotás ez szerintem xDDD

2018-05-29 09:26:59 Deadpool (2016) Nagy Tamás (5) #88

Ok, cső :D

előzmény: ZoLeEe (#87)

2018-05-24 15:13:20 Deadpool (2016) Nagy Tamás (5) #86

Akkor minek nézted meg? :D

előzmény: Malcolm X (#85)

2018-03-22 06:20:16 Tomb Raider (2018) Nagy Tamás (4) #14

Ennyi :D Pacsi :D

2018-03-21 20:13:58 Tomb Raider (2018) Nagy Tamás (4) #12

De még mindig jobb, mint a Doom vagy a Max Payne :D xD

2018-03-21 10:00:19 Tomb Raider (2018) Nagy Tamás (4) #10

Szerintem az eddigi legjobb játékadaptáció ;) Alicia Vikander arcjátéka néhol zseniális :) Remélem lesz folytatása, bár Amerikában eléggé gyengén teljesít :/

No, hát én is megnéztem, és szerencsére azt kaptam amire számítottam...Egy jó filmet :)
Bár az első 2 részhez képest, kicsit megváltoztak a dolgok, de ez a poénos 3. rész szerintem igen jóra sikeredett, főleg a látvány terén.
Stan Lee Cameo jelenete megint csak mosolyt kanyarít majd a Marvel fanok arcára, köztük nekem is :D
Azért remélem, hogy a jövő Áprilisban bemutatásra kerülő Végtelen háború, már komolyabban fogja venni magát ;)

Társadalom kritika egy nyári porcorn filmbe csomagolva, nem rossz, de azért lehetett volna jobb is ;)