Szabó Dániel

Regisztráció: 2013. június 22. (6 év)

Chernobyl

5 2019-01-20 4,6
Drive
Drive - Gázt!
3 2019-01-19 4,0
Indagine su un cittadino al di sopra di ogni sospetto
Vizsgálat egy minden gyanú felett álló polgár ügyében
4 2019-01-18 4,4
Suspiria
Sóhajok
4 2019-01-18 3,9

2019-06-08 23:29:19 [Tévésorozatok] Szabó Dániel #3623

Úgy jöttem ide hogy oldalakat fogok olvasni a Csernobilról, erre 1 kommentet látok róla aki hasonlóan meglepett. Eszméletlen sorozat volt. Nem hibáztatom nézőket hogy felértékelték imdb-n első helyre.

szerintem ezt a párhuzamos univerzumozást úgy kell elképzelni, mint a Rick and Mortyban. Nem az időutazás hoz létre újat, hanem a végtelen sok multiverzumból 1 randomba mennek, csak ott reaálisabb, hogy valszeg egész máshogy alakult a föld történelme ott, ezért pl. Morty abban a világban egy Kalapács-Morty vagy cápa-Morty :D. Csak itt az evengerekben meglepően minden univerzunban pont ugyanúgy játszódik minden addig a pillanatig amibe belecsöppennek... Vagy ezt a filmben elmondták, hogy időutazásnál konkrétan létrehoznak 1 timelinet?

2019-04-29 14:20:12 [Tévésorozatok] Szabó Dániel #3477

szintén GoT most nézem, volt rá utalás, hogy Arya felvette az egyik halott arcát, mert amikor night king fegyveréhez nyúlt, 1 másodpercre mutatták az egyik halottat, ahogy oldalra néz. De ettől függetlenül fos még mindig

2019-04-29 14:09:06 [Tévésorozatok] Szabó Dániel #3476

Hatalmas csalódás volt ez a rész. Jó volt nézni egy ideig, csata jelenetek nagyon izgalmasak voltak, de hogy Bran mi a fenét keresett annál a fánál 10 db katonával maga körül és mi értelme volt átmennie hollóformába csak azért repkedhessen winterfell körül és hogy mi volt a célja azzal, hogy 1v1-ezik a night kinggel (mert nyilván tudta hogy meg fogja találni, korábban is amikor hollóformába ment át, megtalálták.) Ja és egy super cool knife droppal Arya kinyírja a boss-t, aki mögé valahogy belopódzik 20 okos zombin keresztül. Jon vs Night king se volt, igazából senki vs night king nem volt, Theon mint egy fogyatékos úgy futott felé, mintha rúdugrásra készülne és fél méterrel mellé talált. Semmi nem derült ki a night king és bran kapcsolatáról, Bran csak ott ült és várta a halálát nyugodtan. Ha ezután fog kiderülni, akkor az már lényegtelen lesz. Az utóbbi pár évad legizgibb része a Bran-os kalandok voltak, és így fejezték be. Ja és megint, egész rész sötétben látszódott, hogy kétszer olyan erősen kelljen nézned a képernyőt. Melissandre is teljesen indokolatlan volt, már maga az ereje a sorozat eleje óta indokolatlan és nincs megmagyarázva. Jon belefut a felkelő halottakba, és még közel sem kerül a night kinghez. idióta. Sam nekem eléggé úgy tűnt, hogy meghalt. Aztán amikor Sansa és Tyrion szerelmeskedett elbújva, én azt hittem, hogy öngyilkosok lesznek. De csak azért kapták elő a kést és drámáztak, hogy 5 méterrel arrébb fussanak. Tudnám folytatni még oldalakon keresztül mert annyira borzalmasan szar ez a sorozat.

Gondolom offscreen ment a vita hogy ki vigye vissza köveket, és Cap ragaszkodott hozzá, akármennyire is nem értették többiek hogy miért. De nem vitatkoztak vele gondolom.

Azon is átugrottak, hogy azért hogyha amikor egy párhuzamos univerzumba utaznak vissza, és ott belebabrálnak a dolgokba, simán lehet hogy elcseszik az egészet az ottani világnak, és a gonosz győz, és minden ember meghal blabla(pl amikor Loki megszerzi a követ és eltűnik.) Amerika kapitány túl erkölcsös, hogy így tönkre tegyen egy világot ahol ugyanolyan emberek élnek mint ők.

Nem tudom eldönteni ez vagy az infinity war volt e a jobb, de az tuti hogy egy olyan fantasztikus varázsa volt ennek a filmnek, hogy képtelen vagyok így másnap is nem a filmre gondolni.

Nem mondanám referenciának, ha egy film nulla saját ötletet és ezer más filmekből átvett jelenetet tartalmaz.

Most gondolok bele, hogy film közben eszembe se jutott, hogy Sam. L. Jackson már 70 éves, és a filmben meg 35 körül! Mintha tényleg fiatalon ő lett volna. Ez mindenképp pozitívum

Túl sok jó szuperhosos filmet csinált a Marvel az utóbbi pár évben. Nem tarthatott ez sem örökké