lesik20

2023-07-22 16:21:34 Oppenheimer (2023) lesik20 (?) #21

Érdekes film volt, a Trinity tesztig végig magába szippantot, utána egy picit elvesztette az ütemét szerintem de aztán újra visszarántott. Az utolsó jelenet Oppenheimer és Einsten között... nem is az utolsó mondta a filmben talán az ami maradandóan bennem fog élni. 9/10

Hát izé. Most jöttem ki a moziból és egy picit csalódott vagyok.

Olyan érzés volt hogy nem a karakterek hajtották a történetet hanem fordítva. Az a benyomásom volt hogy készítők először csak az akciójelenetek találtak ki utána írták kőréje a történetet(Pl. a sivatag az elején, Velencei üldözés majd a vonat)

Talán ami legjobban bökte a szememet az a "főgonosz"

Komolyan már vártam hogy akármelyik karakter kimondja nyíltan: Skynet az ellenség és annak a terve is tök logikátlan

Ezektől függetlenül az akciójelenetek még mindig jók, a karakterek kedvelhetőek, de a (jelenleg) 99% RT értékelést holtbiztos hogy nem értem.

2016-02-19 22:28:57 Deadpool (2016) lesik20 (?) #52

Megjegyzem látom adtál neki egy 4-est

előzmény: Channá (#51)

Bocsi de talán volt benne 10 perc foci ebben a filmben. Kb ugyanennyi tréning

előzmény: bali113 (#40)

2015-06-05 19:39:07 Spy (2015) / A kém lesik20 (5) #1

Az elején lassan indul be, de öregem ilyen jót rég szorakosztam egy vígjátékon.

Jason karaktere egy isten :D

Valaki ezt felfigyelte:

Halhatatlan Joe: Vallás
Töltény Farmosok: Háború
Emberevők: Kapzsi cégek

Általában ez a három dolog szokta kitörni a háborúkat.

Meg mondjuk az is kemény hogy nekem csak a film végén esett le hogy az a Só sivatag az ÓCEÁN helye volt

Amugy tökre nem értek veled nadras, még tisztelni se tudom a véleményedet amilyen trágán fejezted ki magad. Szerintem a történet azért jó mert nem magyarázza folyamatosan meg magát. Mindenkinek van célja a filmben és mindenkinél tökéletesen érthető mi az

2015-04-03 18:55:14 Furious 7 (2015) / Halálos iramban 7. lesik20 (4) #14

Ember, a film csak ma jelent meg amerikában, az IMDB szavazóinak nagy része amcsi és naná hogy a rajongók fogják megnézni.

Hidd ell lejebb fog menni a következő hetekben. Szerintem olyan 7-7.4 között lesz a szám, bár ki tudja.

Az RT-t kell ilyenkor nézni. Nem csak hogy 80%+ fresh (ami csak annyit jelent hogy a kiritikusok 80 százalékának testszett a film, nem azt hogy 80/100)

Szerintem jó film volt, még mindig az 5. a kedvencem de ez ott van a top 3-ban.

előzmény: Gergely Gergő (#13)

2014-11-28 03:02:21 Fury (2014) / Harag lesik20 (?) #20

Nem akarok az az ember lenni de az "Érdekességekben" fel van tüntetve hogy a film "egészében" nem látszik a nap.

Nos cáfolnám

2014-11-16 12:51:39 John Wick (2014) lesik20 (5) #17

A Raid 2-höz nem is, de a Raid 1-et simán veri. Az még nem volt nagyon kiforrot egy film.

Talán John Wick 2 olyan jó lesz mint a Raid 2.

előzmény: McCl@ne (#15)

2014-11-15 19:57:59 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] lesik20 #21126

Hu vaze ki kezdte az egészet? Én csak leírtam egy idézetet a filmböl, igen vesszök nélkül mert pont nem fogok rá emlékezni hogy hogy volt az eredetije. De tudod mit neked van igazad, butus voltam. Beszéljünk inkább a filmröl

Áthelyezve a(z) John Wick topikból.

előzmény: Zalaba Ferenc (#21125)

2014-11-15 16:16:32 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] lesik20 #21124

Na neked megnéztem hogy van e "Jé" a szótárban.

Én nem találtam. Amugy ilyen hülyeséken fönakadni

Áthelyezve a(z) John Wick topikból.

előzmény: Zalaba Ferenc (#21123)

2014-11-15 14:32:32 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] lesik20 #21122

Olyan sincs hogy jé, mégis használják az emberek :P

Áthelyezve a(z) John Wick topikból.

előzmény: Zalaba Ferenc (#21121)

2014-11-14 22:06:19 John Wick (2014) lesik20 (5) #9

Azért nem egy 10/10 hanem kb egy 8/10.

"Az Mitő' zseniális ha nem tökéletes"

Én magam azért adtam neki zseniálist mert műfajában (Nevezzük Akció bosszúnak) kívételes.. halál laza, frankó Soundtrackal. Végre nem az agyonvággot közelitsünk-a-pofájába sz

>Hallom megütötted a fimat
>Igen
>Megkérdezhetem miért?
>Mert ellopta John Wick kocsiját és megölte a kutyáját
>Oh

Hát ez zseniális

előzmény: Gruden Gergo (#8)

2014-11-14 12:29:47 John Wick (2014) lesik20 (5) #5

Hihetetlen John Wick Célzása. Ha éppen nem fejbe lő csak azért hogy a következő lővése az legyen :D

2014-11-03 01:52:35 Furious 7 (2015) / Halálos iramban 7. lesik20 (4) #8

"Halálos Iramban 7"

Most komolyan. a Fast Five-ra legalább adtak valami másodcímet. Miért ne lehetne ez

"Halálos Hetes"

Kár hogy ez elöbb volt mint a Kill Bill....

előzmény: od.gszal (#56)

2014-03-12 12:35:42 Need for Speed (2014) lesik20 (?) #1

Érdekes. IMDB 7.9-es kezdés.
Anno a FF6 kezdet 7.8-ról és lement 7.2-re

Lehetséges hogy ez felülmulja?

Edit: Ácsi, MetaScore 40 alatt van.

2013-10-13 20:54:28 Prisoners (2013) / Fogságban lesik20 (?) #17

Ha valaki nem értet volna néhány dolgot:

Alex: Ő volt az első közül akit elrabolt a "házaspár". A lényeg hogy egy szinte megfejthetlen labirintust kellet feltörniük. És neki sikerült a 2 közzül. Viszont akkor lelki trauma érte hogy képtelen volt józanul dönteni. Az elrablokkal maradt

Gyilkosok: Az öreganyán kivül ott volt a férj is. Viszont gyilkosságok után gyont az atyánál aki viszont elrabolta és megölte

A kigyós hapsi: Ő is megfejtette a rejtvényt, azért rabolta ell a cuccokat a házaspártol hogy tökéletesen újra alakitsa a helyszint, még könyveket is elolvasott.. Azért ölte meg magát, (mivel ő is tramuát szenvedet) mert képtelen volt megfejteni a rejtélyt

Joy kijelentése a korházban miután kiszabadult kettös értelmü: Angolul néztem meg "She was there" és "You was there" vagyis nő (az öreganya)és Keller Dover is ott volt. Joy csak nem tudott válaszolni mivel le volt szalagozva szája. Nem megváldolni akarta elvileg

Ja és az Inceptios vég meg bek*ph*tja :)

2013-07-25 21:19:17 The Wolverine (2013) / Farkas lesik20 (?) #12

Erős 4-es. Sokkal jobb mint a 2009-es (Még az is tetszett nekem)

Farkas karmai élethűbek mint valaha

2013-07-24 22:05:23 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] lesik20 #19089

Eskü nem akarok beleszolni, vagy téged fikázni de azért nem kéne ilyeneket mondani hogy
csak a stáblistás jelenetért érte meg leforgatni mivel ez valahogy spoiler. Most aztán felcsigáztál mivel lehet hogy a film közben megunom magam és csak a végét várom. Ami elég cinkes :/

Áthelyezve a(z) The Wolverine topikból.

előzmény: TomPowell (#2)

Han-nak azért kellet meghalnia mivel már a háromban is meghalt.
Csoda hogy még 3 rész rányomtak :P

előzmény: franktom (#41)

2013-07-12 22:40:44 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] lesik20 #19013

Azért a Gipsy Dangert lefordithatták volna :P

Nálunk ez kifejezés sajnos, nem egy név :(

Áthelyezve a(z) Pacific Rim topikból.

2013-06-08 15:54:29 After Earth (2013) / A Föld után lesik20 (?) #6

Jesszusom.

Nem mondhatni hogy az ÉV csalodása mivel ahoz várni kellet valamit

Vagyishogy én vártam valamit. Egy közepes filmet. DE EZ NEM VOLT AZ. EZ az elmúlt 3 év legnagyobb csalodása rögtön az utolsó léghajlitó után

Nem filmes spoiler, de azért kó tudni Már készül a 7 rész. Agusztusban fogják forgatni