Calavera

Regisztráció: 2013. május 14. (6 év, 5 hónap)

Nem: nem publikus

Layer Cake
Torta
5 2013-12-07 3,5

Láttam mindegyiket.
2000es évek legjobb King adaptációja biztos hogy nem a Gerald's game. Hanem az IT - hamár.
De egyébként ott van a Dreamcather is, ami eléggé le lett húzva, mert gagyi, meg régi, meg hasonlók, de mindenki tudja, hogy miről van szó és az is jó.
Amit most Stephen King horror vonalon a Netflix mozgat, az pontosan olyan fröccsöntött műanyag, mint maga a Netflix 80%-a. Elnézegeti az ember, de azért csaknem állja ki az idő próbáját, mint mondjuk egy régi fapados Kedvencek temetője, vagy a Carrie Brian de Palma-tól.

Köszönjük szépen, egyszer is sok volt.
Ezek a Netflixet elárasztó """horror""" filmek, Stephen King nevével fémjelezve, pont olyanok mint a TVShopban egy totál ergya és feleselges konyhai terméket egy híres szakács reklámozna.
Teljesen felejtős, pont úgy mint a lentebb említett Gerald's game és a 1922.

2019-10-19 17:26:51 Eli (2019) Calavera (?) #1

Egyszer megnézhető, egész kellemes kis Netflix """""horror""""".
Az egész teljesen kiszámítható, bár a végével egy kicsit megleptek, pozitív csalódás.
Szombat délutáni alvás elé tökéletes

2019-10-08 12:45:23 Midsommar (2019) / Fehér éjszakák Calavera (?) #83

Számomra egy kicsikét hosszú volt. Nem mondom azt, hogy vontatott, csak hosszú, de nagyon élveztem.
Leginkább az tetszett, hogy akármennyire nyomasztó és borzalmas, mindez gyönyörű színes virágok között, fényes, napsütötte helyeken. Értem úgy, hogy nem azzal operál, hogy sejtelmes és fekete, árnyak, hanem minden világos és gyönyörű. Nagyon tetszett.
A hallucinogén anyagok alatt álló személyek látásmódját és átélése is olyan, hogy a néző a helyzetükbe tudja képzelni magát.
Ami zavart kelthet az erőben, hogy a gyorsan elpatkoló figurák felismerhetetlenek, csak képzelni lehet, hogy ki kicsoda.
Miért mosolyog a csaj a végén? Mert megtisztult, minden szarságát, ami a várossal és a való élettel áll kapcsolatban elfelejti, elhagyja és egy olyan helyen lehet, ahol szeretik (május királynő lett), elfogadják és beleillik a társaságba. Amikor megcsókolja a srác aki odaviszi őket, nem ellenkezik, hanem örömmel fogadja a csókot, mert már vissza sem akar menni a válóságban

elég jó film, nekem tetszett, csak úgy mint a The Witch - valamiért nekem hasonlóak

nincs komment?????

Ez a film teljesen jó. Nem értem a 5.9et. Igaz, kicsit olyan kábeltévés hangulata van, de attól még rendben van. Leköti a figyelmet és elég sok minden izgalom is van.

2019-09-23 08:58:18 1922 (2017) Calavera (?) #8

Ez a film egy unalmas szar volt.
De most komolyan. Juj patkányok, akkor jól megijedek.
Vontatott, unalmas. Könyvben tudom, hogy jó, de itt...nem is értem. Fröccsöntött jellegtelen unalom. Elpocsékolt 2óra volt

Imádom, mint a Poseidon-t, a Hollow man-t, a Sphere-t, Cliffhanger-t. Mind még abból az időből vannak, ahol azt hitték, hogy mekkora filmet csinálnak: díszlet, színészek, rendes fényképezés, "vicces" szövegek, akció. Szóval próbálták rendesen megcsinálni. Ezekhez még rendes szinkron is készült, ami nagy plusz nálam.
Olyan amilyen, ezért lehet most is még szeretni.

Leírás alapján kattintottam vasárnap délután a Netflixen rá. Már az Europa logoból tudtam, hogy Luc Besson-hoz lesz köze, úgyhogy tudtam hogy mire számíthatok.
Mint a From Paris with Love, ez is jó volt, szórakoztatott, eltöltöttöm 2órát, izgalmas is volt. Volt benne akció, európában, nem teljesen amerikai fröccsöntött sz@r volt. Élveztem, a célnak megfelelt.

2019-09-16 08:44:58 Predestination (2014) / Időhurok Calavera (?) #49

Nem baj, a lényeg, hogy meglett és ha most nézed meg először, akkor szerencsés vagy:)

előzmény: Gruden Gergo (#48)

2019-09-11 11:14:17 Predestination (2014) / Időhurok Calavera (?) #47

Primer ?

előzmény: Gruden Gergo (#39)