Calavera

Regisztráció: 2013. május 14. (6 év, 3 hónap)

Nem: nem publikus

5 2013-12-30 3,7
Layer Cake
Torta
5 2013-12-07 3,5

Nekem tényleg tetszett, izgalmas volt, beleéltem magam.
A film 2/3-ánál kezdtem a fonalat és a lelkesedésem is elveszíteni és így egyre unalmasabbá vált a végére. Egy kicsit több magyarázat nagyobban ütött volna.
Nem egy Mátrix, nem egy Sliders, nem is Tron vagy eXiztenz, de azért jó. Az is igaz, hogy a könyv ami a film alapjául szolgált, 1964ben jelent meg - inkább elolvasni kellett volna mint megnézni

*aki egyébként Meryl Streep

Ilyen idegesítő idiotizmust, ami itt forog...
Minden pillanata, másodperce rettentő kínos és nevetséges. Viszont a magyar forgalmazónak volt humorérzéke, hogy a szinkron is olyan rossz lett, pont mint a film
Glenn Close úgy néz ki mint egy jól sikerült transfesztita az Őrült nők ketrecéből.
Egyetlen egy fényforrás Emily Blunt, ezen mondjuk nincs mit csodálkozni.

A "szívtiprós" kommentem pedig még mindig ide vág

szerintem is pont így
nagyon régóta nézem akármikor, nekem megunhatatlan

előzmény: nandras (#3)

2019-07-31 10:13:39 Downsizing (2017) / Kicsinyítés Calavera (?) #7

Szerintem az ötlet és a megvalósítás óriási.
Annyi potencia van a témában, amit jól meglovagoltak az elején. De egy ilyen témát így elcseszerinteni ezzel a bamba történettel, rettenetes csalódás. Moziban ülve teljesen felvillanyozódtam, hogy véfre egy ilyen eredeti ötlet. Még a csavar is jó, de amikor elkezdődik a a takkernős vonal, meg a világvége, stb akkor elkezdtem unni és szenvedni - és a popcornom is elfogyott

2019-07-17 13:06:49 Anna (2019) Calavera (?) #5

hol van már az Ötödik elem...

2019-07-10 08:46:39 Watchmen (2009) / Watchmen - Az őrzők Calavera (?) #253

Micsoda???
szóról szóra ezt akartam volna írni:
amikor először láttam, végig sem bírtam nézni, de most 10évvel később megnéztem és azut kell mondjam nagyon nagyn tetszett. Biztos hozzájárul az is, hogy a mostani fröccsöntött okádék szuperhős-filmekre rá nézni sem bírok, így úgy gondoltam, hogy a Watchmen még ezen éra előtt készült, így jó kell hogy legyen, így is van.
Dr. Manhattan pedig a legjobb! (mondjuk egy laza kis ágyékkötőt felpattinthatott volna:D)

előzmény: Tetovaltlany (#252)

2019-07-01 20:38:22 The Core (2003) / A mag Calavera (?) #1

Nincs egy komment se?:)
Tok jo hetkoznap estere
2000es evek jo kis akciofilmje
Siras rivas egy ket poen ahhoz kepest egesz vallalhato CGI
Tortenet meg izgalmas is
Jo ez

2019-06-05 09:47:26 Haywire (2011) / A bűn hálójában Calavera (?) #18

tegnap megnéztem.
elég gyenge. de lehetséges, hogy az ezóta kijött hasonló jellegű filmjei nyomták ezt le.
a verekedések nagyon jók, az akció, üldözés. de ezenkívül, úgy kb semmi.
akkor nagyon tetszett, most úgy elég is volt

2019-06-04 20:43:54 Kursk (2018) / Kurszk Calavera (?) #8

Miert angolul beszelnek?
Mi ertelme van egy orosz tortenetet belga-feancia-luxemburgi produkcioban angolul megcsinalni? Vagy Impala vagy semmi. Vagy oroszul vagy inkabb nemafilm.
Es amikor oroszorszagban valaki ezt megnezi akkor inkabb kikapcsolja es nevetve kimegy inni egy vodkat
Angolul belga-francia film.elkepeszto