Calavera

Regisztráció: 2013. május 14. (8 év, 4 hónap)

Nem: nem publikus

Allied
Szövetségesek
3 2021-07-15 3,4
What Happens in Vegas
Míg a jackpot el nem választ
1 2021-07-01 3,1

5 2014-11-13 4,0
Now You See Me
Szemfényvesztők
4 2014-10-08 3,4

"kedvencem": egy hiperszuper vadászgépen úgy kell lőni, hogy kimondod, hogy "töhhimm", ütközetben nagyon megbízható
kedvencem: Sienna Miller
a film egy közepesen szar, de nézhető akciófilm

2021-09-01 11:10:33 Deep Rising (1998) / Kísértethajó Calavera (?) #4

Ohhhhh, 2000es évek legeleje, HBO dekóderrel...csodás idők.
Az alaptörténet egész jó, díszlet nagyon jó, a CGI mintha painttel csinálták volna, szereplők gatya, de a legvégén a jetski-s menekülés epic.

Kínos, eröltetett, teljesen felesleges Barátok köztes színészi játékkal, teljesen bugyuta és unalmas.
Úgy mindenhogyan egy katasztrófa, elpocsékolt idő.
ui.. a két lány annyira ergya volt, hogy észre sem vettem, hogy a két főszereplőt próbálják majmolni

2021-07-15 09:15:23 Allied (2016) / Szövetségesek Calavera (3) #20

Zemeckist nagyon szeretem, sajnos már a The Walk utáni filmjei nem olyanok mint amit tőle megszerettem.
Ez az Allied látványra szép, mint alaptörténet kémek a II. vh.-ban, szerelem, házasság gyerek, aztán, a csavar és a vége nem happy end nagyon tetszik nekem. Ami a problémám, hogy van egy kis akció a kávézóban, aztán tetőn nyáladzás, megint egy kis akció a konzulátuson, megint nyáladzás aztán ez megy elég sokáig.
Brad Pitt folyamatos teljes játék nélküli bamba feje, komolyan mintha Ben Affleck adta volna a tanácsot, hogy hogyan legyél teljesen érdektelen és bamba.
Mondok mást: előrángatnak egy jó karaktert a konzul személyében, van 5 mondata, aztán kuka ugyanez van a húgával is, 5 mondata van. Szomszédasszony ugyan ez.

Szerintem a forgatókönyv volt nagyon egysíkú és mondhatni ötlettelen/összecsapott.
Eről 3as, mert azért jó volt ez, de mennyivel mennyivel sokkal jobb lehetett volna

és milyen a film?

Bitangpusztulatosan szar.
Két pozitívum aztán csókolom. Für Anikó mint magyarhang és az a lakás, amiben játszódik.
Tehát akkor csak egy pozitívum.

Komolyan mondom, ez annyira szar úgy mindehogy, hogy már jó.
Megint ment valahol, megnéztem és tetszett. Még a reklám után is visszakapcsoltam, hogy "hol is tartottunk".

2021-07-01 14:12:55 Game Night (2018) / Éjszakai játék Calavera (4) #19

Abból a szemszögből nézve, hogy milyen trágyalé vígjátékok mennek manapság, meg szarabbnál szarabb "vígjáték-sorozatok", ahhoz képest ez egy kiemelkedő, ötletes film.
Egész viccesnek is mondható, vannak jó poénok benne. A fényképezés miatt egyszer-egyszer visszatekertem, mert annyira tetszett.
Az alaptörténet is érdekes, ami persze nem szárnyal túl magasan, de azért van benne valami.
Színészek viszont a helyükön vannak, hozzák amit kell.
Egy lehelletnyivel jobb rendezés és egy kicsit jobban kidolgozott forgatókönyvvel akár még maradandóan jó is lehetett volna.
Ceruzás 4-es.

Rettenetesen ócska alaptörténet, ezzel a megátkozgatással, totálisan jelentéktelen karakterekkel és kliséhegyekkel.
Félelem vagy feszültésg semmi nem volt és azzal, hogy már magukat a főszereplőket próbálja meg veszélybe sodorni, hogy értük aggódjunk, savanyúuborkáért kiáltó ötlet.
Az első két részben ők azért segítettek a családoknak, mert egyrészről ez a munka-hobbijuk másodszor sajnálják őket.
Az első két részre első megnézés után is tisztán emlékeztem. Ezt tegnap előtt láttam és kb fogalmam sincs mi volt benne.
Sherlock Holmes-ban Lord Blackwoodnak jobban ment a "megátkozás".
Nagyon túltolták Warren asszony képességét, ami megint csak nagyon olcsó időkitöltés, azokkal a bűvésztrükkökkel.
Kettest érzek itt és netflixes érzés van itt nagyon.

Elolvasva St4nt0N kommentjében a cikket, ez a film meg is érdemli, hogy ennyira bántóan szarkupac legyen, mert az, úgy mindenhogyan. Azt nagyon sajnálom, hogy a három színész (Amy Adams, Gary Oldman, Julianne Moore) elvállta ezt és egy ilyen trágyaléhez adták a nevüket.