betti

Regisztráció: 2013. május 2. (6 év, 4 hónap)

Nem: nő

Minden egér szereti a sajtot

4 2019-08-28 3,8

Mr. & Mrs. Smith
Mr. és Mrs. Smith
2 2019-06-20 2,9

2019-08-20 19:40:32 Changeling (2008) / Elcserélt életek betti (?) #78

Szerintem elég jól átjött, h miért teszi. Az egyértelmű h neki nincsenek kétségei, de a rendőr viselkedése (a gyereknek nincs hova mennie stb) olyan nyomást gyakorol rá h hazamegy vele. De nem fogadja el, egy pillanatra sem.

2019-08-20 19:37:32 Changeling (2008) / Elcserélt életek betti (?) #77

Nagyon jó, de az otoshoz vmi hiányzik. Ut, de nem szogez a földhöz.

2019-08-09 19:10:25 Jackie Brown (1997) betti (5) #59

Kicsit zavaros lesz, mert telefonon nem tudom beállítani a spoilert de próbálok spoilerezes nélkül írni. A 2-es pontra szeretnék válaszolni.

Szóval: tudták, h jön, és úgy tudták, h azért jön h kinyirja. Azt is tudták h ezt korábban - nem is egyszer - megtette! Szerintem ilyen szituban (amikor ráadásul vki - konkrétan a "csali" - életveszélyben van) nem szórakoznak felszolitgatassal. Nekem nem volt életszerűtlen. Ill, minden Tarantino film az, elejétől a végéig, de az más :-)

előzmény: napola (#33)

A tartalom leírásból az utolsó mondatot nagyon kihagynam. Szerintem színtiszta spoiler.

2019-07-28 22:33:30 Gone Girl (2014) / Holtodiglan betti (3) #119

Az írónőtől olvastam egy könyvet (talán Sötét helyek a címe), ami derekasan a földhöz vágott, úgyhogy elolvastam ezt is. És ekkor még inkább megbántam, h láttam a filmet. A könyv ugyanis jó, logikusan építkezik, és rendesen odaut. Viszont nagyon zavart h tudom a végét, jobban működött volna ha total tajekozatlanul kezdem el olvasni.

2019-07-23 14:59:11 Utcalányból Szűzmátka (2014) betti (?) #58

Oké, tehát akkor egy iskolai feladat - amelyben ezek megvannak - szintén film? Nincs nekem ezzel gondom - jelen esetben már csak azért sem mert gondolom maga a készítő rakta ide és tette lehetővé h filmként, filmekkel összehasonlítva értékeljék.

előzmény: kaamir (#57)

2019-07-23 12:58:21 Utcalányból Szűzmátka (2014) betti (?) #56

Nagyon halkan és biztos h nem a megfelelő helyen, de szeretném megkérdezni h mitől függ h egy alkotás filmnek minősül-e és felkerül a kt-re? Mert pl vannak nagyon jó youtube videók, amik nem, gondolom egy mégoly színvonalas, technikailag, vágás stb szempontjából és humorát tekintve is klassz esküvői videó vagy iskolai feladatként készített kis műsor sem. A fenti filmecskevel kapcsolatban - színvonaltól függetlenül! - egyre inkább olyan benyomásom van h vki nagyon lelkesen, de filmes tapasztalat, hozzáértés és gárda nélkül leforgatott egy házi videót. Amit lehetne mutogatni a haveroknak, megosztani youtube-on stb, de ami - talán - mégsem "Film". Nem a minősége miatt, hanem a műfaja miatt. És ha nem idevalo, akkor vhol nem is fair h _filmekkel_ kerül összehasonlásra.

2019-07-16 12:52:57 [Általános fórum] betti #7938

Nem dől össze a világ :-) .
Hogy erzekeltessem: offline ez kb úgy nézne ki, h van egy folyamatosan bővülő közösség, filmekről beszélgetünk, az újak is beleszólhatnak persze, de vannak írott és főleg íratlan szabályok, pl mindannyian nézünk filmeket, pontozzuk őket, megosztjuk a kulturált véleményünket stb. Majd egyszercsak berohan egy vadidegen a szobába, nem köszön, egy vak hangot sem mond egyetlen filmről sem, csak ledaral egy reklámot saját magáról, majd azonnal el is rohan. És gyanítod h fogalma sincs, hol volt csak vhonnan hallotta h itt filmeket kedvelő emberek vannak, + marhára nem is érdekli. Végülis nem kötelessége, szó se róla, ő ettől még lehet egy nagyon vájt fülű és tajekozott ember. Mégis, a stílusa kicsit ellenszenves, mármint számomra, de azért nem szurkalok tuket vudu babába miatta :-D

előzmény: saatonda (#7937)

Nem ütött annó akkorát, h ötöst adjak. De a felidézett érzésre azért emlékszem (és az aztán ütött). Amikor ott van vki akit szeretsz, becsülsz, akivel bármikor örömmel beszelgetsz, setalsz, szerelmeskedsz... És ott van egy másik, akitől ludborozik a karod, remeg a lábad, osszeakadnak a szavaid, akinek bármikor a karjába borulnal, letepned a ruháját és a társadalmi konvenciokat egyaránt, de sosem teszed meg, még akkor sem, amikor már tudod h ő is ugyanezt tenné, de mindkettotoket visszatart egyetlenegy vmi, ami elég hozzá, h "okos" maradj (vagy gyáva, vagy tisztességes).

2019-07-15 18:49:41 [Általános fórum] betti #7933

Hát ez az. Mármint, amit az utolsó mondatodban írsz. Nem igazán szokásom* de most megnéztem emberünk adatlapját. Felfedezte ezt az oldalt, realizalta h filmekkel van vhogy kapcsolatban, és gyorsan beregisztralt h reklamozhassa magát. Gondolom, megtette ezt - pont ekkora igenyesseggel - minden más hasonló helyen. Ez nekem szegénységi bizonyítvány.

* Szokásom, de pozitív okokból, és kifejezetten csak itt. Fb-n pl sosem nézem, mert undorít h arra használják, h ne az illető erveivel vitazzanak, hanem bedobhassanak vmi aljas személyeskedő megjegyzést. Itt viszont ha vkinek tetszenek a kommentjei, akkor ránézek az oldalára, hátha kapok vmi jó ötletet, mit nézzek meg pl :-)