hollyaudreyanne

Regisztráció: 2013. április 28. (6 év, 3 hónap)

Színészek: Audrey Hepburn, Cary Grant

3 2019-08-19 3,5
Long Shot
Csekély esély
4 2019-08-18 3,7
Il buono, il brutto, il cattivo
A Jó, a Rossz és a Csúf
5 2019-08-18 4,6
Alita: Battle Angel
Alita: A harc angyala
2 2019-08-16 3,4

Van ebben a filmben valami, mégis hiányérzetem van. Elég érdektelen a felvezetés, viszont egyedi és profi a végkifejlet.

Engem az is befolyásol, hogy külföldön élek. Így már felirat sem kell, de néha megveszek azért, hogy magyar szót halljak, ezért van igényem a szinkronra.

A táncjelenetek kétségtelenül hatásosak, de egyébként szörnyen teátrális.

Jó film, de eredeti nyelven nézve szörnyen kiábrándító, hogy a büszke pakisztáni család egymás között tökéletes angolsággal beszél.

Arra a következtetésre jutottam, hogy túl kevés dokumentumfilm készül a macskákról.

Sziasztok!

Ezt szeretném kérni: https://www.imdb.com/title/tt1034007/?ref_=nv_sr_1

Nagyon szépen köszönöm!

Leírás: Grace-t életfogytiglani börtönbüntetésre ítélik munkaadójának, és annak házvezetőnőjének meggyilkolásáért 1840-ban. Grace-nek azonban hiányosak az emlékei. Sok évvel később Dr. Simon Jordan, egy fiatal orvos próbálja kideríteni, mi is történt valójában.

Kétségtelenül bájos, de a főszereplő irreálisan bölcs, mindenki fejét leüvöltő, tévedhetetlen karaktere a film második felére idegesítővé válik.

Egy kis forralt borral egy hosszú nap után elmegy.

0. De még nem adtam fel, hogy meggyőzzem a férjemet.

Tudom, könyv és film teljesen más, de idegesített, hogy kihagytak egy csomó mindent a könyvből, amivel árnyalhatták volna Kevin karakterét, helyette viszont (kis túlzással) minden második jelenet arról szólt, hogy milyen kitaszított és magányos az anya a jelenben.
Művi Kevin karaktere? Óvóbácsiként dolgozó férjem csopotjában 2-3 ilyen is van.