hollyaudreyanne

Regisztráció: 2013. április 28. (6 év, 7 hónap)

Színészek: Audrey Hepburn, Cary Grant

Survivors Guide to Prison

4 2019-11-19 ?
Amanda Knox

3 2019-11-18 ?

Láttam is és olvastam is.
Jó adaptációnak tartom. Nekem tetszett, hogy a film kihagyott egy bizonyos szálat, ami engem a könyvben nem kötött le. Terence Stamp jó választás volt a szerepre.
Egyébként még színházban is láttam, ott is jól működik ez a történet.

előzmény: betti (#7)

2019-11-05 14:02:47 Pick of the Litter (2018) hollyaudreyanne (3) #1

Aranyos, csak elnagyolt.
Melyik fajta alkalmas vakvezetésre és miért? Milyen vizsgálatok alapján választják ki a tenyészállatokat? Pontosan hogyan ismertetik meg a kiskutyákat különböző ingerekkel? Ezt mind el lehetett volna magyarázni akár nem szakmai nyelven is. Hianyzott ez a részletesség.

A következő dokumentumfilmet kérném:

Leírás:

Ebben a dokumentumfilmben öt kutya mindennapjait követhetjük nyomon a születésük napjától fogva egészen addig, amíg kiderül, hogy alkalmasak-e arra, hogy vakvezető kutyává váljanak.

Nagyon szépen köszönöm!

A sorozat előtt érdemes, de igazából nem sokat számít.

előzmény: Bogár Bence (#3)

2019-08-24 22:13:17 Hot Girls Wanted (2015) hollyaudreyanne (4) #2

Nem értek egyet azzal, hogy súlytalan. Szerintem elég sok érdekes dolgot el lehet kapni egy-egy tekintetben. Külön elgondolkodtató, hogy a bemutatott lányok családi háttere nem tűnik rossznak, hanem mintha az unalom, az elveszettség és a közösségi média által sugárzott tökéletes élet utáni vágyakozás keveréke sodorná őket erre az útra. Arról is nagyon sokat lehetne beszélni, hogy milyen dolgokat próbálnak normálisnak beállítani manapság a pornófilmekben, hiszen manapság az emberek ingerküszöbe elég magas, minél extrémebb, annál "jobb". Lehet ennek valahogy megálljt parancsolni?

Van ebben a filmben valami, mégis hiányérzetem van. Elég érdektelen a felvezetés, viszont egyedi és profi a végkifejlet.

Engem az is befolyásol, hogy külföldön élek. Így már felirat sem kell, de néha megveszek azért, hogy magyar szót halljak, ezért van igényem a szinkronra.

A táncjelenetek kétségtelenül hatásosak, de egyébként szörnyen teátrális.

Jó film, de eredeti nyelven nézve szörnyen kiábrándító, hogy a büszke pakisztáni család egymás között tökéletes angolsággal beszél.