hollyaudreyanne

Regisztráció: 2013. április 28. (8 év, 3 hónap)

Bemutatkozás

Valójában göndör a hajam.

Nem: nő
Születési év: 1991
Lakhely: Hága

Mare of Easttown
Easttowni rejtélyek
4 2021-07-25 4,1
Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer
Éjszakai vadász: Hajsza egy sorozatgyilkos után
4 2021-07-25 3,9

2 2021-07-10 ?
An American Werewolf in Paris
Egy amerikai farkas Párizsban
2 2021-07-09 2,5

Igen, nagyon hasznos tud lenni, de nem pótolja a jó tanárt, aki el tudja magyarázni a nyelvtant. Illetve a filmek csak a passzív tudást gyarapítják, de megszólalni, kommunikálni egy anyanyelvi beszélővel nem lesz könnyebb attól, ha valaki sok filmet néz. Persze vannak olyanok, akiknek nagyon jó a nyelvérzéke, elhiszem, hogy nekik ez elég. De én nem vagyok ilyen.

Sőt, még a cica, Pangur Bán is létezett. :)

előzmény: taxilovearsenal (#7)

2021-03-27 07:36:06 [Általános fórum] hollyaudreyanne #9090

Boldog születésnapot! :)

Kelly hősei. Nem telik el úgy hét, hogy ne kerülne szóba, amikor a férjemmel beszélgetünk.
Fonghi említette a Kis nagy embert, egyetértek azzal is.

A 3-as osztalyzat talan nem jogos reszemrol, mert vegig lekotott es Barbara Stanwyck egyszeruen csodalatos.
Az utolso 10 perc viszont szornyen felidegesitett.
A hazassagnak egy olyan ferfival, aki a csaladi hattere miatt talan nem akarna a lanyt (ami egyebkent nem is derul ki egyertelmuen a filmbol) tenyleg feledtetnie kene a lannyal, hogy az anyja eldobta magatol? Marmint a lany legjobb tudomasa szerint ez tortent. A lany mar boven eleg idos ahhoz, hogy maga dontson, de kvazi masok iranyitjak a sorsat a sajat akaratan kivul.
Tudom, mas idok voltak...

Én imádom a streaming-szolgáltatók filmtárát böngészni és az utolsó pillanatban kiválasztani, hogy mit is nézzek. Nekem ez akkora élmény, hogy minimálisra csökkent azoknak a filmeknek a száma, amiket torrentről töltök le.
De a mozi azért pótolhatatlan. Sajnos én is kevesebbet járok moziba, mint régen, de ennek esetemben semmi köze a Netflixhez vagy az Amazon Prime-hoz. Számomra a mozi társas esemény; egy randevú a férjemmel, egy találka a nővéremmel vagy az egyetemi barátaimmal. Amikor streamingelek, akkor az meg csak rólam szól. Kell mindkettő. :)

Szerintem ebben a filmben a teknőctarka macska volt egyedül értékelhető.

2020-11-12 16:47:10 Gypsy (2017) hollyaudreyanne (2) #1

Naomi Watts és Billy Crudup miatt el lehetett nézegetni, de ebben így 3-4 részre volt elegendő kraft, nem 10-re.
A nem létező második évad viszont valószínűleg tetszene, mert a befejezés kifejezetten érdekes irányba vitte el a történetet.

Kis túlzással szünet nélkül néztem meg a 8 részt.
Nagyon érdekes és fájdalmas az út, amit Naz bejár. Bár nagyon szerettem volna tudni hogyan folytatódik az élete, azt hiszem így volt tökéletes. Riz Ahmed tekintete pedig többet ér ezer szónál.
John Turturro előtt is le a kalappal. Nagy teljesítmény egy ilyen karaktert úgy eljátszani, hogy az ne paródia legyen.
A macskáért meg jár a pluszpont.

Én ebben is benne lennék.

Áthelyezve a(z) KT találkozó pandémia idején: Te eljönnél a születésnapi összejövetelre? topikból.

előzmény: Interracial Facial Creampie (#25415)