hollyaudreyanne

Regisztráció: 2013. április 28. (8 év, 6 hónap)

Bemutatkozás

Valójában göndör a hajam.

Nem: nő
Születési év: 1991
Lakhely: Hága

L'incredibile storia dell'isola delle rose
Rózsa-sziget

2 2021-10-09 3,0
Freedom Writers
Saját szavak
2 2021-10-04 3,5

Billy Elliot és a már említett The Edge of Seventeen.

Ezt kérném:

Tartalom:

Maja, az átlagos középiskolás lány élete fenekestül felfordul amikor a dúsgazdag Sebastian szemet vet rá. Hamarosan egy iskolai lövöldözés fő gyanusítottjává válik.

Előre is köszönöm!

Igen, nagyon hasznos tud lenni, de nem pótolja a jó tanárt, aki el tudja magyarázni a nyelvtant. Illetve a filmek csak a passzív tudást gyarapítják, de megszólalni, kommunikálni egy anyanyelvi beszélővel nem lesz könnyebb attól, ha valaki sok filmet néz. Persze vannak olyanok, akiknek nagyon jó a nyelvérzéke, elhiszem, hogy nekik ez elég. De én nem vagyok ilyen.

Sőt, még a cica, Pangur Bán is létezett. :)

előzmény: taxilovearsenal (#7)

2021-03-27 07:36:06 [Általános fórum] hollyaudreyanne #9090

Boldog születésnapot! :)

Kelly hősei. Nem telik el úgy hét, hogy ne kerülne szóba, amikor a férjemmel beszélgetünk.
Fonghi említette a Kis nagy embert, egyetértek azzal is.

A 3-as osztalyzat talan nem jogos reszemrol, mert vegig lekotott es Barbara Stanwyck egyszeruen csodalatos.
Az utolso 10 perc viszont szornyen felidegesitett.
A hazassagnak egy olyan ferfival, aki a csaladi hattere miatt talan nem akarna a lanyt (ami egyebkent nem is derul ki egyertelmuen a filmbol) tenyleg feledtetnie kene a lannyal, hogy az anyja eldobta magatol? Marmint a lany legjobb tudomasa szerint ez tortent. A lany mar boven eleg idos ahhoz, hogy maga dontson, de kvazi masok iranyitjak a sorsat a sajat akaratan kivul.
Tudom, mas idok voltak...

Én imádom a streaming-szolgáltatók filmtárát böngészni és az utolsó pillanatban kiválasztani, hogy mit is nézzek. Nekem ez akkora élmény, hogy minimálisra csökkent azoknak a filmeknek a száma, amiket torrentről töltök le.
De a mozi azért pótolhatatlan. Sajnos én is kevesebbet járok moziba, mint régen, de ennek esetemben semmi köze a Netflixhez vagy az Amazon Prime-hoz. Számomra a mozi társas esemény; egy randevú a férjemmel, egy találka a nővéremmel vagy az egyetemi barátaimmal. Amikor streamingelek, akkor az meg csak rólam szól. Kell mindkettő. :)

Szerintem ebben a filmben a teknőctarka macska volt egyedül értékelhető.

2020-11-12 16:47:10 Gypsy (2017) hollyaudreyanne (2) #1

Naomi Watts és Billy Crudup miatt el lehetett nézegetni, de ebben így 3-4 részre volt elegendő kraft, nem 10-re.
A nem létező második évad viszont valószínűleg tetszene, mert a befejezés kifejezetten érdekes irányba vitte el a történetet.