hollyaudreyanne

Regisztráció: 2013. április 28. (6 év, 5 hónap)

Színészek: Audrey Hepburn, Cary Grant

Emma

2 2019-09-26 4,1
Elizabethtown

2 2019-09-22 3,0

A sorozat előtt érdemes, de igazából nem sokat számít.

előzmény: Bogár Bence (#3)

2019-08-24 22:13:17 Hot Girls Wanted (2015) hollyaudreyanne (4) #2

Nem értek egyet azzal, hogy súlytalan. Szerintem elég sok érdekes dolgot el lehet kapni egy-egy tekintetben. Külön elgondolkodtató, hogy a bemutatott lányok családi háttere nem tűnik rossznak, hanem mintha az unalom, az elveszettség és a közösségi média által sugárzott tökéletes élet utáni vágyakozás keveréke sodorná őket erre az útra. Arról is nagyon sokat lehetne beszélni, hogy milyen dolgokat próbálnak normálisnak beállítani manapság a pornófilmekben, hiszen manapság az emberek ingerküszöbe elég magas, minél extrémebb, annál "jobb". Lehet ennek valahogy megálljt parancsolni?

Van ebben a filmben valami, mégis hiányérzetem van. Elég érdektelen a felvezetés, viszont egyedi és profi a végkifejlet.

Engem az is befolyásol, hogy külföldön élek. Így már felirat sem kell, de néha megveszek azért, hogy magyar szót halljak, ezért van igényem a szinkronra.

A táncjelenetek kétségtelenül hatásosak, de egyébként szörnyen teátrális.

Jó film, de eredeti nyelven nézve szörnyen kiábrándító, hogy a büszke pakisztáni család egymás között tökéletes angolsággal beszél.

Arra a következtetésre jutottam, hogy túl kevés dokumentumfilm készül a macskákról.

Sziasztok!

Ezt szeretném kérni: https://www.imdb.com/title/tt1034007/?ref_=nv_sr_1

Nagyon szépen köszönöm!

Leírás: Grace-t életfogytiglani börtönbüntetésre ítélik munkaadójának, és annak házvezetőnőjének meggyilkolásáért 1840-ban. Grace-nek azonban hiányosak az emlékei. Sok évvel később Dr. Simon Jordan, egy fiatal orvos próbálja kideríteni, mi is történt valójában.

Kétségtelenül bájos, de a főszereplő irreálisan bölcs, mindenki fejét leüvöltő, tévedhetetlen karaktere a film második felére idegesítővé válik.