Szaracén

Regisztráció: 2013. április 26. (5 év, 7 hónap)

Rendezők: Alfred Hitchcock, Ang Lee, Bacsó Péter, Bernardo Bertolucci, Charles Chaplin, David Cronenberg, David Fincher, David Lynch, Ingmar Bergman, Jancsó Miklós, Makk Károly, Martin Scorsese, Milos Forman, Quentin Tarantino, Roman Polański, Sergio Leone, Stanley Kubrick, Woody Allen
Műfajok: animáció, anime, dokumentumfilm, dráma, fantasy, film noir, háborús film, horror, minisorozat, paródia, szatíra, szerelmi történet, thriller, vígjáték

Nem: nő
Születési év: 1997
Lakhely: Budapest

Mujeres al borde de un ataque de nervios
Asszonyok a teljes idegösszeomlás szélén
5 2018-09-23 4,1
5 2018-06-26 4,1
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Három óriásplakát Ebbing határában
5 2018-06-12 4,4
Cet obscur objet du désir
A vágy titokzatos tárgya
Radírfej
5 2018-01-01 4,2
Eldorádó

5 2017-12-26 4,2

Érdemes megnézni, szép történet, nekem kicsit túl érzelmes volt az egész film, túlcsordult, de ez csak az egyéni véleményem. Tetszett az operatőri munka. Nem volt rossz estém. :)

2016-09-13 23:39:32 The Neon Demon (2016) / Neon démon Szaracén (1) #23

Ez a film blaszfémia, retek, szutyok, szemét, ótvar, gány etc. Nem érdemes megnézni, csak kifolyna agyatok. Vegyetek a mozijegy árából egy Cosmopolitan-t, kb. annyi mondanivalója van ennek a trágyának is, csak az a magazin vicesebb és van benne kupon. :)

Imádom, máig imádom, ezerszer újranézem, de csak annyit mondok: Laputa (1986). Szerintem kínosan sok egyezés van a látványvilágban, csak ezért 4-gyes nálam.

Hát, én imádom az animéket meg az ázsiai filmeket, de ennek se füle, se farka. Értettem, miről szól, de annyira semmilyen volt, hogy nem érdekelt, mi történik a karakterekkel.

Egyetértek az előző kommentelővel, sokkal jobb lett, nagyon féltem beülni, mert irtózom a rossz filmektől, pláne, ha moziban kell néznem, ki meg nem mehetek, ha pici gyerekeket viszek. Jó, néha volt egy-két görcsös fejem, amikor valami nagyon ótvar dolog történt a képernyőn, de ezek a fejek csak a film vége felé jelentkeztek. Tudtam nevetni és basszus, basszus imádom a film zenéjét. Annyira csodálatos Hans Zimmer, Kai témája nagyon üt, fú, nekem az nagyon tetszett. :)

Csodálatos film, gyönyörű képekkel, imádom a sodrását. :)

Nem Jane Austen-t siratom, sose szerettem, de ez az ötlet annyira agyhalott, hogy maximum paródiának menne el.

2015-08-19 00:05:03 Closer (2004) / Közelebb Szaracén (5) #40

Mindenkinek csak ajálani tudom, főleg azoknak, akik utálják a klasszikus értelemben vett "romantikus filmeket". Talán az nyűgöz le a legjobban, hogy nincs benne ágyjelenet, de az erotika és a szexuális töltet mégis iszonyatosan erős. A színészi játék egyszerűen maxos, nincsenek mellékszereplők sem, kicsit olyan, mint egy kamaradarab. Még Julia Roberts sem volt rossz, pedig átalában a falnak megyek tőle.

2015-08-14 23:15:52 Minions (2015) / Minyonok Szaracén (4) #20

Aranyos, bugyuta, de összességében élvezhető!Nem is vártam tőle ennyit. A zeneszámok nagyon lazák benne! :D Bár kíváncsi lennék, hogy az britek mit szólnak a sztorihoz! xD