SSlayer

Regisztráció: 2013. április 11. (7 év, 1 hónap)

Nem: nem publikus

2020-05-20 21:27:10 [JÁTÉK] SSlayer #33289

Olasz meló?

Nem kell regisztrálni.

2020-01-05 00:15:45 Anna (2019) SSlayer (2) #13

1985-90 között játszódik, ennek ellenére a korhűséggel Besson nem sokat foglalkozott, már elég korszerű laptopok, mobil telefonok, pendriveok (a wikin meg kellett néznem, az elsőt 2000-ben dobták piacra), léteztek akkoriban is , gondolom a haditengerészeti jelentkezőlapot is neten adta fel a főszereplő, a háttérben feltűnő autók közül jó pár pedig a "jövőből" került oda. A főhős meg vasággyal együtt 50 kilogramm, de lekaratéjozza a 100 kg+ rossz fiúkat is. "Enyhén szórakoztató, de inkább fájdalmas."

Azt az indiai tudós és a félvér prenácigyilkos honnan tudja, hogy a jövőnácik rosszalkodni fognak, ha egy olyan jövőben élnek, amiben a fő csibészeknek már 88-ban reszeltek, így 2024-ben nem lesz polgárháború?

2019-09-28 19:43:56 Highlander (1986) / Hegylakó SSlayer (?) #69

"Az meg még egy jó kérdés, hogy Ramirez miért öregebb mint MacLeod?
Ha már egyszer halhatatlanok?"
Az első haláluk után nem öregednek tovább (csak egy átlagemberrel ellentétben nekik ez nem a végleges állapot, mármint a halál) legalábbis a tv sorozatban így volt. Ramirez 50+ volt mikor először feldobta a bakancsot, Macleod meg 30 körül volt. A halva született halhatatlanoknak nem lehetett könnyű...

előzmény: Doc (#58)

2019-03-24 18:28:34 Aquaman (2018) SSlayer (4) #21

Köszi, egy pillanatra elbambulhattam a film nézése közben.

előzmény: peti0290 (#20)

2019-03-24 14:06:49 Aquaman (2018) SSlayer (4) #19

Miért van az, hogy pl. Mera, Vulko, Atlanna simán elvan a felszínen, de ha egy kommandósnak megsérül a sisakja elkezd fuldokolni, ha nem a vízből veszi ki a zoxigént?

A sorkatonaságra az esélyem megvolt, de nem éltem vele, tehát sehol.

előzmény: Kempesbaba (#6)

Az amcsi vezérkari főnök (vagy mi) már az ötödik percben nyekereg, hogy az oroszok fegyverkeznek (miért ők mit csinálnak?). Kilőnek egy ruszki és egy amerikai tengeralattjárót erre nem telik el pár óra ismét egymásra lő másik kettő, előtte rá sem kérdeznek egymás nagyköveteinél, hogy ez mégis mi volt, a hidegháború 40x éve alatt sem harcoltak közvetlenül egymással, csak egymás ellenségeit támogatták (Korea, Vietnam, Afganisztán). Hab a tortán, hogy Hillary Clinton van az elnöki székben (most a női elnökre trenírozzák az amerikaiakat, mint húszon valahány éve a feka elnökre (Ötödik elem, Deep Impact, Hülyék paradicsoma(: stb...) ?) és a rohadék orosz kommandós parancsnokot egy Putyin hasonmás játssza. Ja és az amcsi kommandósok útközben elhagyják a rohamsisakjaikat, vagy nem tartozik a felszerelésükhöz...

2019-03-17 09:39:40 Creed II (2018) / Creed II. SSlayer (3) #9

Drago még (valószínűleg) nem lehetett azon a szinten, hogy világbajnoki övért vívjon, ha egy gyárban, vagy építkezésen volt culáger a bunyózás mellett (hacsak az öreg Drago nem maradt meg a sztahanovizmus útján, amit a kölyöktől is megkövetelt). Az elején az jön le, hogy csak helyi arcokkal mérkőzött meg, rangos ellenfele nem volt, az övért a kihívóknak egymással kell(ene) megküzdeni, hogy a világbajnokkal mérkőzhessenek.
A bokszolós filmeknél még az szokott zavarni, hogy a bunyósnak nincs "boxoló orra", pedig az összesnek párszor szilánkosra törik, mire elnyeri végső formáját (ha néha egy-egy ilyen témájú filmben feltűnik egy igazi boxoló, azt emiatt egyből ki is szoktam szúrni(: ). Erre rácáfol, hogy tegnap láttam egy interjút a Kótai Misivel, meg is lepődtem hogy egész jó formában van az orra, neki inkább a fején látszott az a pár ezer öklös amit beszedett.