SSlayer

Súly: 1966
Regisztráció: 2013. április 11. (6 év, 4 hónap)

Nem: nem publikus

House of the Long Shadows
Hosszú árnyak
3 2019-08-11 2,8

2019-03-24 18:28:34 Aquaman (2018) SSlayer (4) #21

Köszi, egy pillanatra elbambulhattam a film nézése közben.

előzmény: peti0290 (#20)

2019-03-24 14:06:49 Aquaman (2018) SSlayer (4) #19

Miért van az, hogy pl. Mera, Vulko, Atlanna simán elvan a felszínen, de ha egy kommandósnak megsérül a sisakja elkezd fuldokolni, ha nem a vízből veszi ki a zoxigént?

A sorkatonaságra az esélyem megvolt, de nem éltem vele, tehát sehol.

előzmény: Kempesbaba (#6)

Az amcsi vezérkari főnök (vagy mi) már az ötödik percben nyekereg, hogy az oroszok fegyverkeznek (miért ők mit csinálnak?). Kilőnek egy ruszki és egy amerikai tengeralattjárót erre nem telik el pár óra ismét egymásra lő másik kettő, előtte rá sem kérdeznek egymás nagyköveteinél, hogy ez mégis mi volt, a hidegháború 40x éve alatt sem harcoltak közvetlenül egymással, csak egymás ellenségeit támogatták (Korea, Vietnam, Afganisztán). Hab a tortán, hogy Hillary Clinton van az elnöki székben (most a női elnökre trenírozzák az amerikaiakat, mint húszon valahány éve a feka elnökre (Ötödik elem, Deep Impact, Hülyék paradicsoma(: stb...) ?) és a rohadék orosz kommandós parancsnokot egy Putyin hasonmás játssza. Ja és az amcsi kommandósok útközben elhagyják a rohamsisakjaikat, vagy nem tartozik a felszerelésükhöz...

2019-03-17 09:39:40 Creed II (2018) / Creed II. SSlayer (3) #9

Drago még (valószínűleg) nem lehetett azon a szinten, hogy világbajnoki övért vívjon, ha egy gyárban, vagy építkezésen volt culáger a bunyózás mellett (hacsak az öreg Drago nem maradt meg a sztahanovizmus útján, amit a kölyöktől is megkövetelt). Az elején az jön le, hogy csak helyi arcokkal mérkőzött meg, rangos ellenfele nem volt, az övért a kihívóknak egymással kell(ene) megküzdeni, hogy a világbajnokkal mérkőzhessenek.
A bokszolós filmeknél még az szokott zavarni, hogy a bunyósnak nincs "boxoló orra", pedig az összesnek párszor szilánkosra törik, mire elnyeri végső formáját (ha néha egy-egy ilyen témájú filmben feltűnik egy igazi boxoló, azt emiatt egyből ki is szoktam szúrni(: ). Erre rácáfol, hogy tegnap láttam egy interjút a Kótai Misivel, meg is lepődtem hogy egész jó formában van az orra, neki inkább a fején látszott az a pár ezer öklös amit beszedett.

2019-03-09 09:47:24 Journal 64 (2018) / A 64-es betegnapló SSlayer (3) #11

Lehet a háttérben meghúzódó titkos muszlim sterilizáló náci összeesküvők csoportjára gondolt, ami azért elég nagy baromságnak tűnik.

Nem számítottam rá, hogy vígjáték lesz, de ha már ilyen viccesre vették a végén a ragadozó gyilkos lehetett volna egy hibernált Schwarzi.

2018-04-28 15:03:05 Annihilation (2018) / Expedíció SSlayer (4) #98

A világítótornyot egyszerűbben megközelíthették volna a tenger felől, feleslegesen fárasztották magukat aligátorokkal, meg beszélő medvékkel...meg a napokig/hetegig (hónapokig?) tartó túrázással.

Nagyobb a füstje mint a lángja, bár volt benne pár jó poén pl. a Mike Myers-es jejenet, szerintem a vigjáték kategória hiányzik a felsorolásból. Moziban néztem, ahol kb. 100 éve nem voltam, lehet ezért nem jött át teljesen, de ettől függetlenül volt benne egy-két logikátlanság.
1. A Doki azt mondta, hogy mindent tud az embereiről, ennek ellenére bevesz egy olyan arcot mint Dili. A fószer amerre jár mindenkit le akar puffantani, egy kávét nem bír meginni anélkül, hogy meg ne akarna ölni valakit. Doki profikkal szeret dolgozni, de a fószer nem bír higgadt maradni, most komolyan egy több százezer dolláros buli elött egy nappal egy bekamerázott benzinkúton pár rágót ellopni, úgy hogy lehet ki is nyírta a pénztárost? Az ilyenek nem nagyon szoktak szabadlábon maradni. A másik, azzal bírja indulásra a sofőrt, hogy pofánvágja a puskájával? Egy esetleges agyrázkódás, kettős látás, esetleg ájulás után, hát valószínű eseben nem jutnának messzire (bár így se jutottak(:).
2. Baby a sitten eltelt 5 év alatt egy gramm izmot nem szedett fel, vagy jó cimborái voltak, vagy valakinek a játszótársa lett (ezzel a névvel és fizimiskával nem lenne nehéz), persze lényegtelen, de az ilyen apróságok zavarnak(:

Viszont a jellemfejlődések tetszettek, Doki és Haver pálfordulása váratlanul ért. A megkattant üldőző szerepet inkább Dilitől vártam volna, szerencsére Őt Baby hatékonyan lerendezte. lehet megnézem egyedül még egyszer késöbb hátha jobban fog tetszeni.
Az első "musical" jelenetnél Pierce Brosnan ül a padon? Mire feltült már el is tünt, és nem otthon voltam, hogy visszatekerhessem(:.

Engem egyvalami zavar, hogy amikor hetedszerre is lezavarják az amcsikat valamelyik japánnak eszébe juhatott volna fogni egy Hatori Hanzot és a kötélhálót lecsettinteni. Vagy nem tudták merről támadnak?Valószinű mindig ugyan onnan jöttek.