SSlayer

Regisztráció: 2013. április 11. (5 év, 8 hónap)

Nem: nem publikus

Song of the Sea
A tenger dala
4 2018-11-18 4,5

2018-04-28 15:03:05 Annihilation (2018) / Expedíció SSlayer (4) #98

A világítótornyot egyszerűbben megközelíthették volna a tenger felől, feleslegesen fárasztották magukat aligátorokkal, meg beszélő medvékkel...meg a napokig/hetegig (hónapokig?) tartó túrázással.

Nagyobb a füstje mint a lángja, bár volt benne pár jó poén pl. a Mike Myers-es jejenet, szerintem a vigjáték kategória hiányzik a felsorolásból. Moziban néztem, ahol kb. 100 éve nem voltam, lehet ezért nem jött át teljesen, de ettől függetlenül volt benne egy-két logikátlanság.
1. A Doki azt mondta, hogy mindent tud az embereiről, ennek ellenére bevesz egy olyan arcot mint Dili. A fószer amerre jár mindenkit le akar puffantani, egy kávét nem bír meginni anélkül, hogy meg ne akarna ölni valakit. Doki profikkal szeret dolgozni, de a fószer nem bír higgadt maradni, most komolyan egy több százezer dolláros buli elött egy nappal egy bekamerázott benzinkúton pár rágót ellopni, úgy hogy lehet ki is nyírta a pénztárost? Az ilyenek nem nagyon szoktak szabadlábon maradni. A másik, azzal bírja indulásra a sofőrt, hogy pofánvágja a puskájával? Egy esetleges agyrázkódás, kettős látás, esetleg ájulás után, hát valószínű eseben nem jutnának messzire (bár így se jutottak(:).
2. Baby a sitten eltelt 5 év alatt egy gramm izmot nem szedett fel, vagy jó cimborái voltak, vagy valakinek a játszótársa lett (ezzel a névvel és fizimiskával nem lenne nehéz), persze lényegtelen, de az ilyen apróságok zavarnak(:

Viszont a jellemfejlődések tetszettek, Doki és Haver pálfordulása váratlanul ért. A megkattant üldőző szerepet inkább Dilitől vártam volna, szerencsére Őt Baby hatékonyan lerendezte. lehet megnézem egyedül még egyszer késöbb hátha jobban fog tetszeni.
Az első "musical" jelenetnél Pierce Brosnan ül a padon? Mire feltült már el is tünt, és nem otthon voltam, hogy visszatekerhessem(:.

Engem egyvalami zavar, hogy amikor hetedszerre is lezavarják az amcsikat valamelyik japánnak eszébe juhatott volna fogni egy Hatori Hanzot és a kötélhálót lecsettinteni. Vagy nem tudták merről támadnak?Valószinű mindig ugyan onnan jöttek.