katoband

Regisztráció: 2013. március 31. (4 év, 9 hónap)

Rendezők: Aki Kaurismäki, Akira Kurosawa, Nicolas Winding Refn

Születési év: 1976
Lakhely: Szentlőrinc

Az állampolgár

4 2018-01-16 4,0
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul
Egy ropi naplója: A nagy kiruccanás
2 2018-01-12 2,4

3 2018-01-01 2,9
Scary Movie 4
Horrorra akadva 4.
2 2018-01-01 2,6

Luc Besson. Az egész életmű borzasztó távol áll tőlem.

Legjobb tudomásom szerint az "Öreg fa" című filmet Nagy Viktor Oszkár rendezte, nem pedig Dobos-Nagy (ő meg kicsoda egyáltalán?) Legyetek kedvesek megnézni! Köszönöm!

Tóth Tamás rendező kétszer is fenn van. Tóth Tamás és Tóth Tamás (III) néven is, ez utóbbin fényképpel. Mindkét név alatt felsorolt filmet ő maga rendezte. Legyetek kedvesek egy Tóth Tamást kreálni belőlük! Köszi!

Tóth Tamás rendezőnél (Vasisten gyermekei) van némi keveredés. Úgy látom , hogy a Tóth Tamás (III) -ként az adatbázisban szereplő személy megegyezik vele. Ugyanis az az ő arcképe, és az ő filmjei. Ráadásul Tóth Tamás, mint színész szerepel az adatbázisban, noha ő rendező.

Gyermekeimmel nézem őket, egyedül biztos nem nézném.

Igen, én is úgy érzem, hogy néhány részlet bemutatása, felvázolása kevéssé sikerült, néhol "kilóg a lóláb" , de összességében nekem tetszett.

előzmény: oscarmániás (#3)

Mely részeket találtad hamisnak a filmben? Egyébként jómagam is felhúztam időnként a szemöldökömet, de kíváncsi lennék a véleményedre.

előzmény: oscarmániás (#1)

"Justice League Dark (2017)" ez kétszer szerepel az adatbázisban.

2016-11-20 16:30:25 Fehér isten (2014) / White God katoband (3) #64

Fel sem merült bennem, hogy ez a film 56-ról szólna. És a sintérek az ávósok? Igyekszem a rejtett jelentéseket, szimbólumokat kibogarászni a filmekből, de ez az értelmezés szerintem tévedés.

előzmény: Szívtiproimi (#63)

2016-06-07 21:55:31 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] katoband #22213

Én sem szeretnék politizálni,és Tenebra a kedvenceim között van. Személy szerint nem tudok elfogadni olyan véleményt ,amely egyenlőségjelet tesz a nácizmus és bármely más eszmerendszer közé. Hiszen a nemzetiszocializmus alapja,fő ideológiája volt a nemkívánatos elemek fizikai megsemmisítése. Még a Kommunista Kiáltvány is a progresszív adózásért,vagy a gyerekek ingyenes oktatásáért szállt síkra,míg a Mein Kampfban a szociáldemokraták,vagy a zsidóság eltörlése a kívánatos cél. A nácizmus és a (neo)liberalizmus egy lapon való emlegetése pedig számomra tényleg hatalmas tévedésnek tűnik.

Áthelyezve a(z) Meséld el... topikból.