kovi1970

2024-05-25 10:28:32 Atlas (2024) kovi1970 (1) #1

Végigszenvedtem, de teljesen felesleges volt. Az különösen idegesítő volt, hogy a film majd felét végighisztizi Jennifer. Nem tudom mi volt ezzel a terv?

Végül is ott volt a Lölö esküvőjén? Lopez, lopaz...

Hát nem tudom, nem igazán érdekelt a sztori, így kikapcsoltam az első fél-1 óra körül. Majd' 3 és fél óra játékidő? Nooormális? Leonardo, Niro jól játszott benne, nem is velük van bajom.
Pedig a Hell on Wheels sorozatot végignéztem.

2024-04-16 10:06:15 Hypnotic (2023) / Konstrukció kovi1970 (1) #9

Oltári nagy baromság az egész. A szó rossz értelmében. Elcseszett idő.

2024-03-29 09:37:11 Madame Web (2024) kovi1970 (2) #8

Nagyon béna sztori.

2024-03-21 09:24:53 Stardust (2007) / Csillagpor kovi1970 (?) #51

Neil Gaiman 1999-es novellája ez is. Tudtam, hogy valahonnan ismerős. ;)

Jacques-Foches

2024-03-15 09:53:43 Most vagy soha! (2024) / Now or Never! kovi1970 (?) #35

Amihez ez a Rákay Filippínó nyúl...

Felmelegítettem...

Amolyan sorozat előzményfilm, csak sorozatot nem csináltak belőle. Vagy igen?

előzmény: kovi1970 (#5)

2024-03-13 10:30:42 Alibi.com 2 (2023) / Alibi.com 2. kovi1970 (3) #2

Alapjában véve rühellem a francia "vígjátékokat". De ennek a színészgárdának a filmjei kivételek. Ez mondjuk egy kissé gyengébb, újra felmelegített, de egyszer nézhető.

Egyszernézős fantasy horror.

Azt meg nem tudom, hogy az indexes fütyinek hogy jutott erről eszébe a GoT? Kábé az újrahasznosított CGI sárkányon kívül nincs közös bennük. Ennyi erővel a Süsü a sárkány című bábfilmmel is több a közös vonás. "Én vagyok a híres egyfejű..." :D

2024-01-07 11:14:13 57 Seconds (2023) / 57 másodperc kovi1970 (5) #2

Ez jó volt. Mivel egy vígjáték, a helyén kell kezelni.

Hutchersonra valamiért csak az elmebeteg Future Man sorozatból emlékeztem. Ebben is hozza a kötelezőt, a sorozathoz képest.

2023-11-18 13:52:17 Tenet (2020) kovi1970 (1) #161

Adtam neki még egy esélyt, miután olvastam Dick Visszafelé világát. Sajnos most sem bírtam végignézni, több részletben se.

Szégyellem, de szanaszét röhögtük magunkat rajta.

Tisztességes iparosmunka..., a 80'as évekből. Öregecskedő, majdnem 70 éves DW-vel. Rohadtul hiteles volt ahogy fél kézzel lenyomta a fél olasz maffiát. Ja nem, ezért is a -1 pont.

2023-09-07 09:16:07 Asteroid City (2023) kovi1970 (4) #16

Bakker, csak ennél a filmnél esett le, hogy a Stranger Thingses csaj, Maya Hawke, Uma Thurman lánya! Hasonlít is rá.

Az eleje olyan volt, mintha valami játékból vágták volna be a filmbe. A Bolhazsákos csajt érdekes volt így látni. Az akciók teljesen irreálisak voltak, mint egy Marvel filmben. De ott vannak szuperképességek. Hát ennyi, a többi felejthető, mint az előző részben.

Szörnyű! Pedig a lányommal kezdtük el nézni aki pont ebben a korban van, de még ő is csak pislogott mi a xar akar lenni ez. Sajnos az USA tini problémák nagyon messze vannak a magyarokétól. Úgyhogy kb. 20 perc után kikapcs.

Röviden és tömören, ez egy jacques foches.
A franciák kocsit is úgy csinálnak mint filmeket?

2023-08-21 13:22:14 About My Father (2023) / Ürömapám kovi1970 (3) #3

Ja még annyit, hogy Maniscalco feje nagyon hasonlít a fiatalkori orbánra, és ez rohadtul zavaró volt.

2023-08-21 10:33:28 About My Father (2023) / Ürömapám kovi1970 (3) #2

Egyszer nézhető, nyálas, jenki limonádé. Pár poén azért akad benne, amikre így fél nap után már sajnos nem tudok visszaemlékezni.

Ez nem inkább dráma, mint vígjáték? Az alapszitu azért elég kemény, már-már Hunger games. Kinek mit intézett a kormánya ugye. Kb. majdnem a feléig sikerült a kikapcsolás előtt megnézni, és csak azért nem 1-es, mert JL bevállalta az anyaszült meztelen verekedős jelenetet. Minden látszana is, ha nem lenne sötét, és a gyors mozgások miatt kissé elmosódott, az aminek látszani kéne. Ezen sajnos nem segít a 4K se. De hát neki is csak ugyanolyan, mint bárki másnak, szóval nem vesztünk sokat, csak a poénokat.
Egyvalami viszont biztos, amit már régen kiszúrtam. JL-nek bizony kicsit lógnak a mellei. Ebből kifolyólag talán nem dublőr játszotta. Vagy csak nagyon hasonlót találtak.
Tudom, nem erre az egy jelenetre kéne kihegyezni a hozzászólást, de ha egyszer ez volt csak említésre méltó.

2023-07-19 08:59:02 The Flash (2023) / Flash - A Villám kovi1970 (2) #16

A DC multiverzumos koppintása? A CGI nagyon sokszor ultragagyi volt, inkább rajzfilmszerű. Gondolkodtam a 3-ason, de annyira szerintem nem volt jó.
Stargirl meg rövid fekete hajú? Nemár! A sorozatban végig szőke hosszú hajú volt (legalábbis amíg követtem). Momentán jobban csipázom én is a rövid domina hajú csajokat, de akkor is.

Sajnos Adam Sandler kiöregedett már ezekből a főszerepekből. Rendezőként meg kissé túllőtt a célon, és ami neki még "jól" állt (hehe!), az más színésztől előadva elég gagyi. Voltak nagyon kínos jelenetek, ahol már majdnem kikapcsoltuk. Bár nem mondom, hogy Sandler főszereplésével készült filmet nem kapcsoltam még ki.

"A világ legrosszabb filmjeként ismert alkotásban..."

Az Aranybula óta már csak a 2. legrosszabb...

Lehet, hogy látványos, de a sztorit nem nagyon gondolták túl. Ehhez képest viszont rohadt hosszú, és ez csak első rész. Nooormális?
Ja, és amikor a kislányt a múltba teleportálták, mintha kiesett volna 10 év amíg felnőtt. Eh!

Kezdem már unni a tömény Marveles wrestlinget... :/

Kb. negyed óra múlva le kellett kapcsolnom, mert nem tudtam követni. CornWell könyveit szeretem, de filmben sajnos ez nem jött be.

2023-04-11 14:21:07 Átjáróház (2022) / Halfway Home kovi1970 (3) #5

Kicsit teszkó gazdaságos mellékíze volt. Kár volt az utcán az új autókért, és a Mátrix-szerű fényképezés is egy kissé kényelmetlen utóízű volt, így a feka woodoos Yoda orákulumot se tudtam hova tenni a (cs)odaszarva(s)os magyar mondakörben. A sztori párszor le is ült, sokkal jobb filmet is ki lehetett volna hozni belőle (nyilván több pénzből, ami nincs), de összességében megérdemli a közepest.

2023-04-09 13:26:02 65 (2023) kovi1970 (2) #7

Ezt most miért kellett? Szerintem a dinók se voltak olyan hülyék, hogy a számukra ismeretlent kapásból megtámadják elfogyasztás céljából. Ilyen hülye csak a forgatókönyv írója lehet.
Mondjuk, egy darabig bíztam benne, hogy ottragadnak, és ők lesznek az Ádám és Éva (miután felnőtt, csak semmi pedomaci), ha már Ádám Drájver, HA-HA! De így túl sablonos, meg aztán a lezuhant mentőkapszula hogy a francba javította meg magát?

2023-03-03 00:17:59 M3GAN (2022) kovi1970 (4) #7

Azért azt se felejtsük el, hogy az első komolyabb AI-s chatrobot is teljesen benácult mielőtt lekapcsolták volna. A mostaniból meg majd meglátjuk mi lesz. Remélhetőleg nem terminátor. ;)

előzmény: Mityu (#1)

2023-03-03 00:15:18 M3GAN (2022) kovi1970 (4) #6

Nem kell túlgondolni. Ez bizony horror, horrorklisékkel. Oké, hogy csak a 2/3-nál kezdődik a gyilkolászás, de az első 1 óráig se unatkoztam, és ez manapság sokat számít. Asimov bekaphattya stílusban. :E

2023-02-19 12:21:02 Tíz perc múlva három (2021) kovi1970 (3) #1

Jobb is lehetett volna, ha nem amatőr, éneklős a szövegelés, és nem Sting koppintás ízű Csárli dalok lettek volna.

A nagymamáról meg folyton Mucsi Zoltán jutott az eszembe. Nem véletlenül az ő anyja? :D

Ja és a festőnő, feleség... Fiatalabb színésznők nem voltak? Bocs, de a "főhőshöz" nem igazán illett egyik se. Bár Macron óta... :E

Mélanie Laurent játszotta a diktátort? Sikerült megdönteni? Nem néztem végig.

2023-01-09 12:17:21 Aranybulla (2022) kovi1970 (1) #10

Első rész 25 perc!!! Ahogy elindul, szédítő(szó szerint) csatajelenet fél-1 másodperces vágásokkal. Aztán elkezdik felolvasni a történetet, miközben könyvekből képeket mutogatnak. Kb. 5 percig bírtam. Majd még talán rászánom magamat, de mérget senki ne vegyen rá. A kálmán meg csak picsogjon, úgy xar ez ahogy van.

2022-08-30 20:32:12 Samaritan (2022) / Szamaritánus kovi1970 (2) #5

Nálam a 3-ast nem érte el. kezdem már unni a pankrációra hajazó filmeket. Ráadásul a nagy titok is bőven előre látható volt.

2022-08-30 20:29:24 Me Time (2022) / Énidő kovi1970 (1) #1

Undorító dedós foches.
Addig bírtam amíg betörtek a feleségre hajtó tag házába, és az ágyába sz*rtak.

2022-08-20 11:11:58 Kimi (2022) kovi1970 (3) #5

Az első 1 óra rohadtul elnyújtott, unalmas volt. Utána már beindultak a dolgok, bár egy kínzó kérdés maradt. A sötétben a csaj hogy a fenébe találta meg a szögbelövőt? Ettől függetlenül elég kiszámítható volt ki kinek falaz.

2022-08-09 18:51:22 Prey (2022) / Préda kovi1970 (2) #40

Ez valami matiné volt? A stáblista alatti rajzok is nagyon a felé húzták.
A medvés CGI nagyon kispályás volt.
A predátor egyáltalán mit keresett akkor és ott? Ez mintha az AvS beavatási vonalat vitte volna tovább, csak Alienek nélkül.
Jó, persze lehetne azt mondani, hogy először szálltak le, és méltó ellenfelet kerestek. De ennek ellentmond, hogy a predátor a legelső nagyobb ellenállásra gyáván láthatatlanná vált. Aztán, miért volt egyedül?

2022-08-09 18:41:51 Az unoka (2021) / The Grandson kovi1970 (3) #8

Kicsit erőltetettnek éreztem.
Az "unokázós csalók" elég piti bűnözők voltak, és nem értek volna annyit, hogy miattuk bárki börtönbe kerüljön. Ha megvan az óra, pénzt szétosztani, aztán mehetnek a rendőrök. Eh! Túlkomplikálták.
Ja, és az, hogy lövöldöznek Bp. szélén, vagy központjában, rohadtul hihető volt. Ja, nem.

2022-06-29 10:48:06 Blasted (2022) / Lézerharc kovi1970 (3) #1

Egyszer nézhető.

Kb. 40 perc után le kellett kapcsolnom annyira unalmas volt. A legelső film után csak halványan derengett ki kicsoda, így a szereplők is teljesen érdektelenek voltak.

2022-05-19 20:37:21 Blacklight (2022) / Sötét múlt kovi1970 (1) #3

Végigszenvedtem, de minek?

2022-04-03 09:39:00 Moonfall (2022) kovi1970 (2) #19

Látványos bullshit. Ráadásul Samwell Tarlyt is a végén kinyírták. A szemetek...

Egyre rosszabb. Konkrétan, elaludtam rajta. Még a lányom is azt mondta elég volt belőle ennyi. Azt nem tudom mikor kapcsoltuk ki.

Túúúúúúúúúl hosszúúúúúúúú!

Rohadtul unalmas bohóckodás, kb. fél óráig bírtam. Sok az a 2 óra játékidő.

Jó kis nosztalgia, semmi több.

Az eleje idegesítő ripacskodás, ki is nyomtam. Így sajnos nem tudtam meg volt-e valami érdekes az első fél óra után. Volt?

2022-01-23 17:19:09 Spirál (2020) kovi1970 (1) #9

Újszülöttnek minden vicc új lehet újdonság, de egy idősebbnek nézhetetlenül unalmas.

2022-01-13 09:00:54 Eternals (2021) / Örökkévalók kovi1970 (2) #17

Látványosnak látványos, de elég bugyuta a sztorija. De legalább rohadt hosszú, de minek?

2022-01-10 13:09:56 Queenpins (2021) / Kuponkirálynők kovi1970 (5) #1

Ez jó volt.

Tudom, tudom! Időhurkos filmekkel Dunát lehet rekeszteni... De azért ez mégis egy unikum volt.

Ez olyan volt mint egy nyugdíjas találkozó...

2021-11-13 10:33:33 Finch (2021) kovi1970 (3) #1

Ha már folyamatosan az amerikai pite zenéje szólt, és Finchnek hívják a főszereplőt... Mindig az jutott eszembe, hogy Finch húzta meg Stifler mamáját a másik filmben, így komolyan se tudtam venni ezt. :E
A happy ending se igazán tetszett. XD

Semmi különleges, csak Eastwood hozza a tőle megszokott színvonalat 90 évesen is. Mesélni meg még mindig tud az öreg...

2021-10-29 13:39:04 Old (2021) / Idő kovi1970 (2) #10

Elég erőltetett volt az "indok" a végén.
Ráadásul az elég nagy baromság, hogy reggel beadnak nekik valami gyógyszert, aztán többet nem kell szedni, és végig kitart amíg öregednek. Nagyon gyenge.

2021-10-22 08:38:18 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] kovi1970 #26173

A karó, a saját véleményem, engem nem hajtott semmilyen pártvezetés, ellentétben veled. Majd ha kint lesz torrenten akkor átpörgetem, de kétlem hogy az osztályzatomon változtatnom kellene. Addig megelőlegeztem a hallottak és a körülmények alapján. Azt meg nem igazán értem, hogy mit akarsz itt elérni hogy így vered itt magad a filmre. Szimpátiát biztos nem fogsz érte kapni.
Csak nem te vagy a kálomista? A nicknév választásod is pont olyan nagyképű, akinek a kálomista még a nyomába se fog érni sose.

Ja, és kíváncsian várom ki fogja orbánviktort játszani a filmben? :P

Áthelyezve a(z) Elk*rtuk topikból.

előzmény: Kubrick23 (#26165)

2021-10-22 08:33:47 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] kovi1970 #26172

Nem láttam, csak az értékelést a HVG-n. Az alapján Dobrevet szerették volna a filmmel lejáratni, de elk*rták, mert végül MZP lett a mini elnök jelölt. Ezek szerint teljesen feleslegesen dobtak ki erre is egy rahedli közpénzt. Az egész film bűzlik a bűncselekmény gyanújától. Egyértelmű, hogy a jövő évi választásokra készült fideszes kampányfilm. A finanszírozásának a körülményei pedig zavarosak. Ezek tények, és mi lehetne a legjobb bizonyíték erre, minthogy odacsődítették a premierre az egész fidesz másod-harmad vonalat.
Attól nem lesz egy film jó, hogy teleplakátolják vele az országot, és nyomják a fideszesek ha kell, ha nem. Sőt!

Áthelyezve a(z) Elk*rtuk topikból.

Még senki nem látta, aki itt kommentel? Nemá!

Üdítő vígjáték a 12 egy tucat ZS kategóriás akciófilmek között. Sok köze nincs a Tarantino filmhez. Ha már hasonlítgatunk, akkor az Ave, Cézár! vagy a Fergeteges forgatás amihez lehetne, de persze teljesen más a története.

2021-10-17 12:35:50 I onde dager (2021) / Az utazás kovi1970 (2) #2

Halovány Tarantino koppintás.

2021-10-06 17:50:35 Reminiscence (2021) / Új múlt kovi1970 (2) #6

Noir fasság. Többször megremegett az ujjam, hogy beletekerek.
A "főnős" azzal indít, hogy egy mozdulattal lenyomja a szökött rabot. Utána meg mindenki péppé veri?

Willis megöregedett, nagypapi lett belőle. Ez az élet rendje. Nem rajta múlt, hogy ez a film egy nagy kupac szahara. Remélem jó sokat kért érte!

Mekkora katyvasz! Aztán, a 2. óra végén kiírják, hogy ez csak az 1. rész volt. Upsz! Ez most spojlernek számít?
Nem vagyok kíváncsi a 2. részre.

A fényképezés teljesen rendben volt. De itt véget is ért a történet. Egy újabb teljesen logikátlan sztori. A mumusok mindent kinyírnak ami zajt kelt, de nem szaporodnak, még csak nem is esznek. Akkor mégis hogyan húzzák ki másfél évig? Aztán, egyszer golyóállóak, egyszer meg simán egy fejlövés elintézi őket. Nem is folytatom, mert minek? Ebbe is sokszor bele kellett tekerni, mint az első részbe is.

2021-06-16 14:52:09 Cosmic Sin (2021) / Kozmikus bűn kovi1970 (1) #1

Kozmikus bűn volt ezt a filmet egyáltalán megcsinálni. De még rágondolni is, hogy megcsinálják.

Ez most nem az én véleményem. Lányom 14 éves, és 10 perc után azt mondta, hogy inkább nézzük tovább a Csillagkapu sorozatot. :D

Feléig bírtuk. Amúgy se nagyon bírom ezt a színésznőt (karaktert). Keveset mozog, és a mozgás hiányát süketeléssel pótolja.

Egyszer nézhető.

De minek?

2021-02-14 12:53:02 Lajkó - Cigány az űrben (2018) kovi1970 (?) #21

Farkas Berci nem roma? A Farkas egy ősi kipcsák név, mint pl. Farkas Flórián.

Amúgy, nem bírtam végignézni...

2021-01-24 15:29:49 Avanpost (2019) / Föld invázió kovi1970 (1) #2

Nem bírtam végignézni.
Ruszki katonák futkosnak jobbra-balra mint a mérgezett egerek. Amikor szembesülnek vele, hogy mindenki meghalt a városban, semmi reakció, mintha robotok lennének. A hasonló amcsi filmekben legalább van némi empátia az emberekben. Medve Lászlók támadása? Wattafuck? Áh!

2020-12-27 09:36:21 Wonder Woman 1984 (2020) kovi1970 (2) #3

Segítsetek! Állítólag a nemzeth ex mozigépészének a víg özvegye is kapott a film elején, a versenyben epizódszerepet. Hiába meresztettem a szememet, de nem tudtam eldönteni, hogy az 5 ló közül melyik volt őnagysága...
nyihaha!

2020-11-30 15:29:40 Tenet (2020) kovi1970 (1) #120

Még kb. fél óra maradt a végéből, addig pár idegesítő momentum.
1. Egyszerűen nem értem, hogy a maffiózó feleségével/től mit akar a "főhős"? Akit a maffiózó azzal zsarol, hogy megöli ha nem csinálja azt amit mond. Mivaaaan????
- Lelövöm a feleségemet, ha nem hozod el a plutóniumot.
- Lőjjed b+! Szevasz.
2. Ha inverz a világ, akkor nem CO2-őt kéne belélegezniük és O2-őt kilélegezni? Vagy 300, vagy nem tudom.
3. A légzőkészülékkel más probléma is van. Abból a kis pitsányi palackból kb. pár perc levegő nyerhető. Búvároknak nem kell magyarázni. Ezek meg fél napig futkároznak vele? Eh! Nyugodtan kihagyhatták volna, talán jutott volna idő tartalmasabban elkészíteni a filmet.
Jó, tudom, akkor nem kellett volna arcmaszk a hacukára, és nem tudott volna magával verekedni. Eh!

2020-11-13 17:01:54 2067 (2020) / 2067: Időhurok kovi1970 (1) #1

Szörnyű kamaradráma. A csávó meg marhára idegesítő, a mimikája vetekszik Seagaléval.
A felétől már csak átpörgettem.

Ez elég gyenge volt, innen-onnan összelopva. A magyar (al)cím meg ennél is röhejes.

Halovány...

A sci-fi egyik alapja, hogy legyen valami magyarázat, és még ha nem is hihető, akkor is valami alap szabályrendszert felállítson, amihez azért tarsa is magát. Mintha a pókembernél csak úgy durr bele lenne egy fickó, aki falakon tud mászkálni és hálót lövöldözni, mindenféle magyarázat nélkül.

Egy percig nem bírtam komolyan venni.

Milyenazmár, hogy high-tech üvegkalitkára telik, egy szkafanderre meg nem? Aminek az ára töredéke lenne a kalitkáénak.
Mindenki hamarabb kinyúlik a füsttől, mint az USA gázkamrában a bűnözők, de azért 1-2 szippantás belefér.
Az különösen irritáló, hogy pár kutya meg a kalickások vígan tudnak lélegezni benne. Na, itt hiányoltam a magyarázatot, de ekkora fasságot tényleg nehéz lett volna beadni.

Mondom a végén asszonynak, a hülyéje motorral száguldozik a ködben, amikor az orráig se lát. Fél perc múlva elkezd kotorászni az adóvevő után, aztán eléugrik a gyerek, csórikám meg elrántja a kormányt és óriásit zakózik.

2020-04-18 09:59:35 Jojo Rabbit (2019) / Jojo Nyuszi kovi1970 (3) #29

Valamit félreértettél, azok a ruszkik voltak. Még davaj-gitáruk is volt.

2020-04-11 14:14:34 Underwater (2020) / Árok kovi1970 (1) #27

Lovecraft eddig eléggé kimaradt nekem, így ezzel a szörnnyel a South Parkban találkoztam először, ami mély nyomot hagyott bennem :E. De, egy újszülöttnek minden vicc új ;). Kivéve ezt a kliséhalmaz filmet.
A főszörny meg csak utalás akart lenni a 8 bites videójátékokra.

2020-04-10 17:38:39 Underwater (2020) / Árok kovi1970 (1) #25

Sci-fi -nek nem nevezném, a fizika semmibevétele miatt. A Mariana-árok alján 1000bar nyomás van, amit maximum speckó anyagból készült, gömb formájú kabin bír ki. Ezek meg úgy szállnak ki-be a toysztoris búvárruhájukban az épületből a vízbe meg vissza, mint a kocsiból a teszkó parkolóban.
E miatt nem is bírtam 1 percig se komolyan venni, miközben az összes Asylumos klisét felvonultatták. De legalább ne vették volna komolyan a filmet a készítők! Untam... végig... nagyon.

A South Parkos főszörnnyúlás meg nem is tűnt fel, csak amikor itt emlegettétek a nevét.

2020-04-08 22:11:15 The Hunt (2020) / Vadászat kovi1970 (5) #4

Aki értékeli Tarantínót, annak ez is tetszeni fog. A film végét nem mondom, hogy egy az egyben Tarantínótól nyúlták, mert nem egészen olyan, de mint tudjuk a mester is kölcsönvett ezt-azt más filmekből. Nem is értem mit fanyalgott az indexes nímand. A mester és Rodriguez filmjeihez képest ez kecsöp fogyasztásban babazsúr.
Ne tévesszen meg senkit a film címe, nem a 12 egy tucat enbervadászatos film, pedig azokból láttam már egyet-kettőt. Kommenthuszárok kedvelni fogják, vagy éppen pont köpködni. :E
Megkockáztatom műfajban, a thriller helyett a vígjátékot.

Volt benne pár logikai baki, mint például a horvát menekülttábor, de nagyvonalú voltam, az összhatás miatt.

Szájbarágós társadalomkritika? Ki nem találkozott olyan trollokkal a fórumokon, akik feldugnák embertársaik alsó fertájába a petárdát és meggyújtanák, mert zavarja a kutyájukat szilveszterkor a durrogtatás? Nos, a filmbeli ffejek komolyan is gondolják, és elég pénzük is van hozzá, hogy megvalósítsák. Aztán, amikor kiderül, hogy mellényúltak, ők kerülnek a f... rosszabbik végére. Ilyen az élet Babolcsai néni!
Nem tudom az indexes csírának hogy sikerült belekeverni a liberálisokat a kritikájába, talán sok orbánt hallgatott, és félrevezették a bullshitbonbonjai, de a liberalizmus pont ellentéte annak amire gondolt.

A 2-esen még gondolkodtam egy kicsit, de annyira érdektelen és unalmas egy történet volt a számomra, hogy még Hawley eredeti látásmódja se tudta überelni. Lehet valós eseményeken alapult, de szerintem USA-n kívül nemigen hallott róla más nemzet.

2020-03-30 18:28:52 Dolittle (2020) kovi1970 (2) #3

Nekem túl infantilis volt.

2020-03-28 14:15:29 Radius (2017) / Rádiusz kovi1970 (2) #6

Végül is sikerült végignézni. Körülbelül 1 óra felesleges volt belőle, mert az első fél órában ki kellett volna nyírni a muksót. Ez egyértelmű, így erre lehetett volna felépíteni a játékidő maradékát. Talán érdekesebb lett volna.

2020-03-26 13:13:52 A Quiet Place (2018) / Hang nélkül kovi1970 (1) #80

Ááááh! Sajnos nem tudtam végignézni, állandóan bele kellett tekernem. Az egész "logikájába" meg inkább nem is mennék bele.

2020-03-26 13:10:19 Cyborg X (2016) / X kiborg kovi1970 (1) #1

Fél óráig bírtam.

2020-03-07 14:45:08 Color Out of Space (2019) kovi1970 (1) #12

Jacques Foch

Sandler lassan eljátszhatná Foxi Maxit smink nélkül.

2020-03-01 13:42:26 21 Bridges (2019) / 21 híd kovi1970 (2) #1

Sablonos, kiszámítható, logikai hibákkal. A vége egy totális logikai bukfenc volt. A fekate párduc mégis hogy képzelte, hogy igazságot oszt és a korrupt zsarukat csak úgy kinyírja? Eh!

2020-01-18 23:17:14 Joker (2019) kovi1970 (1) #279

Oppardon! Tényleg DC. Nos, akkor elnézést a Marveltől. Ez is azt mutatja nem vagyok egy elvakult comics rajongó.

Szóval a DC egy vicc. Amit most az évadnyitó Legendsben is elkövettek, ebből részemről kuka lesz. Az a nyálas Oliver ömlengés, broáf. Ebbe a sorozatba illik be sajnos ez a Joker film is SZVSZ.

2020-01-15 21:57:50 Joker (2019) kovi1970 (1) #272

Az a baj, hogy néz(t)em a Mardeles sorozatokat, Legends, Suprg, Batw, és ezek crossovereit. Kicsit már az Egyszer volt végtelen történetére kezdenek hasonlítani, azt is már évekkel ezelőtt abbahagytam, és még mindig nem kaszálták el. Namost, a Batwomen után ez a film gyakorlatilag semmi újat nem vonultatott fel. Aki látta azt is, ezt is, talán kapiskálja mire célzok. Egyre jobban kezd untatni ez a Marvel univerzum.

2020-01-15 21:37:30 Code 8 (2019) / A nyolcas kód kovi1970 (2) #1

Hát, ez elég gyér volt.

Na, így kellene adaptálni filmre egy csepűrágós darabot. A kölcsönlakás után felüdülés. Külön plusz pont, hogy nem a mostanában szokásos agybeteg francia film műfaját gazdagítja. Egész normálisnak tűnnek a karakterek, ahhoz képest, hogy valójában defektesek. Vagyis, mihez képest, ugye.

2019-12-30 08:32:20 Joker (2019) kovi1970 (1) #207

Azt hittem, hogy a filmeket értékeljük nem egymás ízlését. :/

2019-12-29 09:37:14 Joker (2019) kovi1970 (1) #205

Képregény város, képregény antihősének bő lére eresztett életrajzi drámája? Minden perce kidobott idő.
Az Amadeus, vagy Az ember a holdon életrajzi dráma, ez csak bohóckodás.

Társadalomkritika? Nézzétek meg a holland Wij-t. Na, az kemény társadalomkritika másfél órában, nem 2 órás fingreszelés.

2019-12-28 15:16:56 Wij (2018) / Mi kovi1970 (5) #1

Legyek ura XXI. századi változata. Tömény társadalomkritika.

2019-12-27 09:25:28 Kölcsönlakás (2019) kovi1970 (2) #40

Csepűrágós színdarab filmen. A '80-as évek Amerikájának a kamerakezelése. Vagy csak a Mestert akarták utánozni? :E

Utószinkron még mindig car, magyar sorozat (most nem írom melyik) szintű.

Nagyon irritáló, nem sokat láttam belőle. Nemtom mért, pedig nem vagyok rasszista.
Folyamatosan kínaikról beszélnek, pedig Szingapúrban nem éppen kínaiak laknak. Szerintem. Aztán, franc tudja.

2019 leggagyibb autósüldözése, bazári tűzijátékkal és szikrákkal.
Nem tudom létezik-e még az arany málna díj. Na, ez még azt se érdemelné meg. Az ilyen filmeknek kéne alapítani egy barna kutyagumi díjat. Nem tudom meddig bírtam nézni, de nem is akarok rá emlékezni.
Történet? Az mi az? Ez már annyira szar, hogy szar.

Komolyan, itt is forgattak? Na, addig nem jutottam el.

1999 Saturn díj
2000 Arany Málna díj
2019 Barna Kutyaszar díj (by me)

Elkezdtem én is, de rohadt unalmas. Félbe is hagytam.
Azt meg, hogy a Mars felé csak úgy megállnak útközben, mint a benzinkútnál pisálni az M1-esen, egy Expanse sorozat után, elképesztően amatőr húzásnak tartom. Ahogy a majmos jelenetet is. Vazzeg, ez már a XXI. század, a Pirx kapitány kalandjain már régen túl vagyunk. Nézzék hülyének a Hollywoodi nénikéjüket!