Leo_Stotch

Tapasztalat: 2017 film
Regisztráció: 2013. március 10. (4 év, 11 hónap)

Bemutatkozás

Egy filmnélkül eltelt nap, elvesztegetett idő.

Születési év: 1986

4 2018-01-09 3,7
American Made
Barry Seal: A beszállító
4 2018-01-04 3,6

Érdekes darabja az Univerzumnak.
Jó zene, hangulat de semmi kiemelkedő.
Kedves kis szösszenet.
Beleillik az egészbe, kicsit kiegészíti azt, de számomra ez töltelékfilm.
A lényeg úgyis április 26.
Végtelen háború.
Egyedülálló dolog ez, jó a részesének lenni.

Az viszont tetszett, hogy megint egy kicsit más Marvel filmet kaptam.

2018-02-08 20:28:10 Incendies (2010) / Felperzselt föld Leo_Stotch (4) #29

Nagy mozi, egy nagy rendező tehetségtől. Régóta szerettem volna pótolni.
Villeneuve olyan mint a két Anderson (egyik sem Jovovich férje :)) vagy Nolan, Jackson, Payne.. Érdekes, különleges mozikat csinál. Nem feltétlenül mesterművek, de mindig elámulok tőlük.

Itt is micsoda történet, micsoda hangulat van! A vége is letaglóz... bár ott lett biztos, hogy a testvér egyben apa is, mikor megerőszakolta a nőt a börtönben, ugyanúgy néz mint az elején mikor a haját nyírják, meg mutatják a bakancsot is, utalva, ott a 3 pont a sarkán. De a legnagyobb jelenet a buszos.

Villeneuve! Minden következő filmre oda fogok figyelni.

Az első nem kapott el, többször nekikezdtem, egyszer sikerült végigszenvedni..
De ez.. A zenéje, a látványa teljesen magával ragadott, a történettel se volt bajom.
Örülök, hogy manapság, nagy költségvetéssel láthatok ilyen lassú, meditatív filmet, hogy elmélázhatok a képeken.
Nem mestermű, de mivel városrombolás herótom van, dicsőítek egy ilyen látványmozit.
Ma hozzájutottam a Felperzselt földhöz is, teljes lesz a rendező életműve.

Minden filmet legalább a feléig megnézek, megnéztem.. De 99%ban a végéig. Aztán értékelem.
Nagy butaság szerintem, ha 5 perc után rászúrunk valamire 1est.

Az egész borzasztó szegényes..
Nem értom, hogy lehet ilyen gagyi, humortalan filmet összehozni.
Nem a cgi rossz.

Van az egésznek egy szegényszaga...

2017-12-17 20:59:58 The Founder (2016) / Az alapító Leo_Stotch (4) #11

Csak sorra került. Oscar nem jött, jobb is..
Letisztult kis mozi, messze A közösségi háló zsenialitásától, de érdekes, profi film kerekedett ki ebből..

Minden percében “Potter” de mégis silány utánzatnak tűnik. A látvány a hangulat stimmel, de unalmas, fantáziátlan, lelketlen mozi, s leggyengébb Potternél is rosszabb.
Szomorú vagyok, bár innen csak feljebb mehetünk.
Bízom Deppben és abban, hogy a halvány felvezetés után beindul a folytatásra a buli.

Túl látványos, részleteiben ötletes, de egészében buta, semmitmondó, pár jó jelenetre felfűzött unalmas csimbummcirkusz.
Szomorú vagyok, hogy ennyi pénz, ennyi ember munkája megy “kárba” egy buta filmben.
Mert azért ha részleteiben, technikájában nézzük, mestermű és tipikus 4K teszt mozi.

Az Acélember nagy kedvencem. Ahogy lejjebb kwzatz is írta.. kb egy a vélemény.
A kvázi folytatás, a Batman Superman ellen gyengébb lett, de nincs oka szégyenkezni, grandiózus, nagy mozi lett, sok hibával.
De örültem volna ha az Igazság ligája is olyan lesz inkább, nem mint lett, egy hányattatott sorsú torzszülött. Aminek ugyan vannak jó pillanatai, szerethető jelenetei, de semmivel se jobb mint mondjuk egy Öngyilkos osztag.
Inkább lett volna egy száz százalékos Snyder mozi a maga majd három órájával, mint ez.

2017-12-01 11:46:32 Atomic Blonde (2017) / Atomszőke Leo_Stotch (4) #9

Friss, hangulatos kis akció.
Theron akárhogy is, a legszebb nő hollywoodban..
A lépcsőházas jelenet felér 5 városrombolással!