Leo_Stotch

Regisztráció: 2013. március 10. (9 év, 2 hónap)

Bemutatkozás

Egy filmnélkül eltelt nap, elvesztegetett idő.

Születési év: 1986

2 2022-03-22 2,9
Knight Rider 2000

1 2022-03-22 2,0

2022-01-09 12:43:14 [Filmet keresek] Leo_Stotch #3030

Nagyon szépen köszönöm :)

előzmény: Mizi (#3029)

2022-01-09 09:48:16 [Filmet keresek] Leo_Stotch #3028

Üdv :)
Egy kérdésem lenne..
Melyik az a Columbo rész spoiler!!

ahol a traffipax-ot nézi, hogy a fotón nincs árnyék az orr alatt. Kép volt odarakva.

Köszönöm

Van egy jobbféle hangulata, a zeneválasztás se volt rossz.. A képi világ, Snyder... :)

Ha megmaradnak sima zombis kaszinórablásnál és nem erőltetik ezeket az Alfákat meg okos zombikat, akkor még 4es is lehetett volna.

Ez felment 4esre.
Izgalmas, vicces, látványos.. Nagyon jó kis lezárást kaptunk, már 11 éve :|

A lövöldözős jelenetek fejlődnek a filmekben, de a robbanások, jajj... Az a cgi füst.. Az Expendables 3-mat is az cseszte szét. Az is..

Semmi feszültség, még a nagy 12 perces jelenet is ritmustalan, pedig szeretem az ilyeneket. Akár Atomszőke, akár Ember gyermeke, de még a London ostromában az utcai lövöldözés is messze lekörözi.
Untatott, az meg, hogy izguljak akárkiért is egy cseppet is, nem nem.
Egy ilyen buta filmet egy ilyen “gyönyörű” 5 perccel lezárni meg egyenesen botrány.
Nem jövök a Bourne-okkal, az Elrabolvától (amire igen szeretne hasonlítani) fényévekre van.

- Kicsim, most csináljunk egy olyan mozit, aminek a végén bicskával vágsz szét egy sárkányt.
- Rendben Paul.

Nem vàrtam nagyon, de bíztam benne, h a 2017-es csonknál jobb lesz.
Jobb lett. Jut idő mindenre, szépen halad, az akciók is jobban ütnek így, hogy van felvezetésük. Ezek a szereplők, karakterek, megérdemelték ezt a mozit.
A fekete fehér verzió pedig számomra igazi csemege. Hozzáad, színesben látni sem akarom. Nagyon jól áll neki, követhető akciók, a lassítások pedig szépek...
Nem kellene több ilyen film, a folytatásai kaszálásáért (?) se sírok. De ez így egy kis mestermű a látványfilmek között.

2021-02-09 12:21:36 Unhinged (2020) / Téboly Leo_Stotch (3) #8

Crowe nagyon jó, mármint nagyon rossz :)

A reggelizőben játszódó rész, a nő ügyvéd barátjával, nagyon tetszett. Az ott igazi izgi pár perc...

Karácsonyra hangolódva.. MCU maraton.
Mindig mostoha gyerekként kezeltem a második Thor-t.. De most sokkal jobban tetszett és

Thor anyjának temetése az egész univerzum egyik legszebb jelenete.

Olyan mint a Cinema Paradiso, vagy a Hugo... Megmozgatta bennem azt, hogy miért rajongok a filmekért.
Vannak jó filmek, rosszak.. De a mozi szeretete örök.
Fura ezt pont ide írni.. lehetne sok máshoz is, de nekem ez jutott eszembe.
Nagyon rég láttam, emlékből hármast kapott. Most négyes lett..

És igaz.. akkor 93ban erre nem voltak felkészülve az emberek...