Leo_Stotch

Regisztráció: 2013. március 10. (8 év, 4 hónap)

Bemutatkozás

Egy filmnélkül eltelt nap, elvesztegetett idő.

Születési év: 1986

4 2021-06-26 3,0
Columbo: Lady in Waiting
Columbo: Türelmetlen hölgy
4 2021-06-22 3,7
Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan
Borat utólagos mozifilm: Királyságos vesztegetőajándék leszállítása amerikás vezéreknek egykor dicső kazah nép javára
3 2021-06-14 3,2
3 2021-05-25 2,5
Army of the Dead
A halottak hadserege
3 2021-05-24 2,6

Van egy jobbféle hangulata, a zeneválasztás se volt rossz.. A képi világ, Snyder... :)

Ha megmaradnak sima zombis kaszinórablásnál és nem erőltetik ezeket az Alfákat meg okos zombikat, akkor még 4es is lehetett volna.

Ez felment 4esre.
Izgalmas, vicces, látványos.. Nagyon jó kis lezárást kaptunk, már 11 éve :|

A lövöldözős jelenetek fejlődnek a filmekben, de a robbanások, jajj... Az a cgi füst.. Az Expendables 3-mat is az cseszte szét. Az is..

Semmi feszültség, még a nagy 12 perces jelenet is ritmustalan, pedig szeretem az ilyeneket. Akár Atomszőke, akár Ember gyermeke, de még a London ostromában az utcai lövöldözés is messze lekörözi.
Untatott, az meg, hogy izguljak akárkiért is egy cseppet is, nem nem.
Egy ilyen buta filmet egy ilyen “gyönyörű” 5 perccel lezárni meg egyenesen botrány.
Nem jövök a Bourne-okkal, az Elrabolvától (amire igen szeretne hasonlítani) fényévekre van.

- Kicsim, most csináljunk egy olyan mozit, aminek a végén bicskával vágsz szét egy sárkányt.
- Rendben Paul.

Nem vàrtam nagyon, de bíztam benne, h a 2017-es csonknál jobb lesz.
Jobb lett. Jut idő mindenre, szépen halad, az akciók is jobban ütnek így, hogy van felvezetésük. Ezek a szereplők, karakterek, megérdemelték ezt a mozit.
A fekete fehér verzió pedig számomra igazi csemege. Hozzáad, színesben látni sem akarom. Nagyon jól áll neki, követhető akciók, a lassítások pedig szépek...
Nem kellene több ilyen film, a folytatásai kaszálásáért (?) se sírok. De ez így egy kis mestermű a látványfilmek között.

2021-02-09 12:21:36 Unhinged (2020) / Téboly Leo_Stotch (3) #8

Crowe nagyon jó, mármint nagyon rossz :)

A reggelizőben játszódó rész, a nő ügyvéd barátjával, nagyon tetszett. Az ott igazi izgi pár perc...

Karácsonyra hangolódva.. MCU maraton.
Mindig mostoha gyerekként kezeltem a második Thor-t.. De most sokkal jobban tetszett és

Thor anyjának temetése az egész univerzum egyik legszebb jelenete.

Olyan mint a Cinema Paradiso, vagy a Hugo... Megmozgatta bennem azt, hogy miért rajongok a filmekért.
Vannak jó filmek, rosszak.. De a mozi szeretete örök.
Fura ezt pont ide írni.. lehetne sok máshoz is, de nekem ez jutott eszembe.
Nagyon rég láttam, emlékből hármast kapott. Most négyes lett..

És igaz.. akkor 93ban erre nem voltak felkészülve az emberek...

2020-08-17 21:40:54 Jurassic Park (1993) Leo_Stotch (5) #35

Aug 12-én , a Köki tetején kertmozi, pont a szülinapomon, megnéztem.
Csodás éjszaka, jó levegő..
Életem egyik legjobb “mozis” élménye.
A film pedig még mindig megállja a helyét...

2020-06-22 23:02:17 Cats (2019) / Macskák Leo_Stotch (1) #4

Minden percében az Alien 4 járt az eszemben.. amikor a kreálmány kéri, Ölj meg!
Macska test, macska méret, emberi arc. Talán minden idők legundorítóbb filmje, szabályosan féltem tőle.
Nem szeretem a macskákat, a musical is az egyetlen filmes műfaj, amitől ódzkodok. De ez rátett még vagy száz lapáttal.
Rengeteg munka van benne, rengeteg pénz, de az ember nem tud szórakozni.. mert egyszerűen retteg, h mi zúdul rá a következő pillanatban..
Nagyon sok filmen vagyok túl, de ilyet én még nem láttam..