Leo_Stotch

Tapasztalat: 1990 film
Regisztráció: 2013. március 10. (4 év, 8 hónap)

Bemutatkozás

Egy filmnélkül eltelt nap, elvesztegetett idő.

Születési év: 1986

Despicable Me 3
Gru 3.
3 2017-11-01 3,0
The Huntsman: Winter's War
A vadász és a jégkirálynő
3 2017-10-31 2,6
2 2017-10-21 2,6
Dumb and Dumber To
Dumb és Dumber kettyó
2 2017-10-20 2,8

Olyan jó lenne, ha Bay nem erre pazarolná a tehetségét..
Mert van neki. Szájtátós buta filmek nagymestere, bizonyítja ezt a munkásságának nagy része, vagy akár csak ennek a szériának első, második és kicsit a harmadik része is.

Az első 20 perc egyenesen gyalázat. Aztán meglepő módon kialakul, de unalmasan látványos. A finálé még csak csak elmegy, de ott már szerintem az a 200-300 látványért felelős ember azt se tudta mit csinál...
Jobb mint a negyedik, de ez még mindig rossz. Gyakorlatilag végig pörög, végig látványos, de nincs hidegrázós robot pillanat, csak unalmas unalmas csihipuhi.

A Pain and Gain után, az ezekbe beleölt energiából, pénzből, egy hibátlan Bad Boys hármat lehetett volna kihozni.
Mert érthető, hogy Bay telereccsinti a gatyót elöl is, hátul is, ha robbanthat, de lehet ez már neki is unalmas....

Marvel szint..
Imádtam a zenét és a poénjait, meg a látványvilágát, a szemétbolygót, Hulkot, Goldblumot..

Ezzel a látvánnyal, szereposztással.. mekkora mozi lehetett volna.
Rövid, zagyva, ugrabugra, juuj de izgalmas módokon lehet fegyvert utántölteni..
Áhh, kihagyott ziccer..

Egy mozifilm, egy minisorozat, majd egy mozifilm, majd egy minisorozat és egy lezáró mozifilm. Ron Howardéknak voltak ilyen terveik is.
Na, az lett volna méltó.

2017-10-21 12:03:10 Snatched (2017) / Ó, anyám! Leo_Stotch (2) #7

Hawn feje teljesen elrontotta ezt az amúgy sem acélos vígjátékot.
Alig alig lehetett nevetni, bár hazudnék, ha nem lenne pár viccesebb momentum.
De egészben nézve kínos, erőltetett ( a bélféreg, neee ).

2017-10-20 17:19:13 Honfoglalás (1996) / The Conquest Leo_Stotch (?) #80

A több mint 1000 éves magyar történelemnél kevés izgalmasabb alapanyag van filmek számára.

előzmény: Dangar (#77)

2017-10-13 09:51:52 The Man from Earth: Holocene (2017) Leo_Stotch (?) #2

Tavaly beszéltünk erről az első rész topikjában...és íme.
Egyfelől folytatható, másfelől az első úgy volt jó, ahogy.
Meg fogom nézni....

Bad boys 2, Tango és Cash is szépen merített belőle, meg gondolom sok másik film is.
Vicces, izgalmas, pörgős.

2017-10-03 19:54:55 It (2017) / Az Leo_Stotch (4) #68

Az emlékeim igen homályosak. Inkább 90-es évekinek mondom magam. De úgy gondolom, minden ami a mai felgyorsult technika előtti, az jó, így 80-90 összemosható.
A bohóc nagyon bejött, szinkronnal is. Eredetiben majd itthon, várom már. Viszont nem feltétlen használták a legjobban, sok volt a túltolt jelenete, a nyitóval ellentétben. Viszont így is, egy hangulatos főgonosz született. Úgy mint Nicholson és Ledgernél. Jó a régebbi is, klasszikus, de az újabb jobb, másabb, érdekesebb, de megfér a régivel.
Újra kéne már nézni a Tim Curry-s mozit, nem is láttam egészben, homályos is.

előzmény: GothMan (#67)

2017-10-03 16:28:05 It (2017) / Az Leo_Stotch (4) #66

Az is. Meg dráma is.
A kor megidézése, a biciklizgetések, a csínytevések, az internet nélküli világ. Félek, hogy felnőttekkel már nem fog ennyire működni, de ez így, ahogy volt nálam igen betalált.
Legfőképp mert nem az a kimondott horror. Közben mégis.
Mindenből pont annyi volt benne, hogy jó legyen.
Ami még meglepett, hogy a sok világos jelenet ellenére is elérte, megteremtette a hangulatot.
A nyitány meg mesteri.

előzmény: GothMan (#65)

2017-10-02 10:52:00 It (2017) / Az Leo_Stotch (4) #64

Igazán jó film. Nem bazári látványosság, nem csak a csihipuhi, hanem jól felépített dráma, rengeteg horror és jó pár vígjátékelemmel.
Látszik, hogy foglalkoztak vele.
Végig a Super 8 és az Állj mellém járt a fejemben.