Leo_Stotch

Regisztráció: 2013. március 10. (11 év)

Bemutatkozás

Egy film nélkül eltelt nap, elvesztegetett idő.

Születési év: 1986

Ging chaat goo si juk jaap
A rendőrsztori folytatódik

Mother's Day
Anyák napja
3 2024-02-13 2,8

2024-03-03 14:00:37 Spaceman (2024) / Az űrhajós Leo_Stotch (3) #1

Tetszett a “csehszlovák” űrhajó belső, meg Sandler is jó. Illik a nyúzott arca ide :)

Jó, hogy a pók nem csak a fejében létezett. De az egész küldetésnek igazából csak az adatgyűjtés a feladata? Meg nem is olyan hosszú idő, hogy a nő ne tudja kivárni.. De nyilván ő tudja.

Az álomjelenetek, vagy mik, elég netflixesek, meg azért nem is mozi hatású. De kellemes hangulatú,ártatlan kis kuckolós sci-fi.

2024-02-23 07:18:54 1945 (2017) Leo_Stotch (4) #36

Ez még mindig az utóbbi évek egyik legjobb magyar filmje. Le is ragadtam előtte reggel fél 6 kor a film+ on egy tejeskávéval.

2024-02-13 13:29:45 The Marvels (2023) / Marvelek Leo_Stotch (1) #9

Vért izzadtak az alkotók, hogy csökkentsék Marvel Kapitány erejét, az egész történetet erre húzták fel. A napot be tudja azért bikázni.. de a fél karpereces főgonosz így is gondot tud okozni. Nem beszélve, hogy a szokásos gyenge Marvel elleneket nem tudja alulról se megközelíteni. Érdektelen sorsok, Kree dráma és akkor most ők mentek Új Asgardba? Vagy ott hogy is állnak a dolgok? :)
Az indiai táncos énekes bolygó miatt meg Karó.

Nem vagyok 14 éves tini lány, így ez a film elment mellettem. Mint az egész MCU már, A galaxis őrzői-n és Pókemberen kívül.

2024-02-11 14:04:03 The Killing (1956) / Gyilkosság Leo_Stotch (4) #35

Tényleg, a Kánikulai délután is. Újra kellene már azt is nézni.

Lehet, hogy eljutottak volna a birkózótól hozzá, de nem biztos, hogy rögtön. Los Angeles nagy város, ennyi pénzzel el lehetett volna lavírozni kicsit, csendben. Ekkora összegnél nem hiszem, hogy egy másik állam menedék lett volna. Repülni, mikor már Offendáré, hogy fel tudja vinni a táskát, bukás. De nem von le semmit az értékéből, így azért sokkal izgalmasabb volt.

előzmény: Jereváni Rádió (#34)

2024-02-11 12:56:20 The Killing (1956) / Gyilkosság Leo_Stotch (4) #33

Csuda mozi az biztos. Feszes, érdekes, akkoriban biztos tetszett az embereknek. Mert az ilyen film még ma is tetszik nekik.
Fokozatosan épít, izgalmas volt a finálé felé,
hogy mi lesz a banánhéj. Butaság volt erőltetni a repülést. A motelban el lehetett volna sündörögni hetekig. Vagy úgyis elértek volna hozzá. Bár ki tudja. A sakkos birkózó nem halt meg ugye?
Igazi tovább beszélgetős film, mit, hol, hogyan tennénk mi a helyükben.
A pénztáros férj szerepére csakis William H. Macy jut eszembe. :)
Cameron is látta úgy látszik, a T2 ből a Guns and Roses.

Nagyon jó és epikus, akár 3 órás film is lehetett volna ebből. De nem. Nyújtják, két részletben, ha egyszer elkészül.
Minden adott lenne, a fináléig még igazából tetszett is. A motorozás meg a vonat azért már uncsi.
A főgonosz már aki a húsvér gyenge.
Ha csak az Utóhatást nézem, akkor a közelébe se ér. Az ott nagyon perfekt lett.
Ezt meg majd meglátjuk jövőre, hogy kerekedik ki, mennyi felesleges rohangászással töltik ki az időt.

Ez így nem volt szép, egy mozifilm legyen kerek egész. Az átívelő sztori rendben van, de ez így bizonytalan, mint a kutya vacsorája.

Ha már Ben Stiller.
Itt Carrey fullba nyomta a kretént. A siker meg nem gyütt.
Erőltetett, sokszor szinte élvezhetetlen film. Ritka Jim Carrey-től.

2023-12-01 09:30:09 [Hamarosan a mozikban!] Leo_Stotch #6674

A Fury Road tökéletesre sikeredett.
Ez már jobban műanyag, túl sok cgi port látok..
De 2023-mas mércével mérve azért ígéretesnek néz ki.

2023-09-24 14:37:16 [Általános fórum] Leo_Stotch #10014

Én nagyon szeretem az oldalt. Mindig elolvasom a kommenteket, ha éppen látok egy újabb filmet, vagy újra megnézek egy régit.
Bár sajnos nem sokszor írok véleményt.

2023-09-24 12:29:42 Sisu (2022) Leo_Stotch (1) #21

Nagyon jól indult.
Csak azok a túlzások..
Nagyon jó film lehetett volna, de a perifériális látás nélküli nácik teljesen szétcseszték az élményt.

A felgyújtom magamnál már rezgett a léc, a repülőre feljutás miatt már 2-es. A lezuhanás ilyen alibi módon való túlélése miatt 1-es.

Pedig ez a menő záró 1 perc megért volna egy menő filmet.