Leo_Stotch

Regisztráció: 2013. március 10. (11 év, 3 hónap)

Bemutatkozás

Egy film nélkül eltelt nap, elvesztegetett idő.

Születési év: 1986

3 2024-06-03 2,7
Next Goal Wins
A győztes gól
3 2024-05-30 3,4
The Serpent and the Rainbow
A kígyó és a szivárvány
3 2024-05-30 3,1
Porgi l'altra guancia
Fordítsd oda a másik orcád is!
3 2024-05-29 3,6
3 2024-05-22 3,5
The Holdovers
Téli szünet
4 2024-05-22 4,2

Ennél undorítóbban fényképezett, bevilágított látványfilmet nem gyakran rak ki magából hollywood.
Mindazonáltal egy ócska film, minden szempontból, de többször végignéztem volna, amikor előkerül az Alien, vagy a Predator újranézéskor. De ez sajnos élvezhetetlen.

Nagyon kár a végéért. Az, hogy a lány túlélte, már csak hab a tortán, de hogy cammogott az 1500 méteres mélységhez Godzilla, mikor csípőig lepi el a víz csak a parttól nem messze.
Pedig a nehezét megcsinálták, pár lipából, nagyon jó mozit csináltak. Tetszett a drámája a filmnek, jó a hangulata, tetszett, hogy olyan Godzilla mozgása, mintha egy ember lenne benne, egy technikus, mint régen.
Az eleje, a szigeten a repülőszerelőkkel meg az első támadással pazar.

Csak Waititi ne szerepeljen a saját (és más) filmjeiben.
Borzasztó az ember.
Kellemes, minimál humorú, drámai kis vígjáték, melynek vannak azért jó pillanatai meg egy erős főszereplője és egy jó hangulata a helyszín és a kultúra miatt.

Nem gyakran látni ilyen ótvar nagytotálokat erdőről. Meg a fák, a környezet. Minden perce gyenge.
Pedig lehetnének az ilyen filmek Lake Placid szintű gyöngyszemek is.

Kellemes hangulatú kis film. A vége talán elkapkodott kicsit.

2024-05-22 15:06:22 The Holdovers (2023) / Téli szünet Leo_Stotch (4) #13

Payne filmjei mindig tip top kis atmoszférával bírnak és a színészeit is jól válogatja, kihozza belőlük a legjobbat.
Nem kizárt, hogy idővel megtalálja a film a szélesebb közönségét és a karácsonyi időszakok pityergős, mosolygós filmje lesz.

2024-04-29 17:23:31 [Hamarosan a mozikban!] Leo_Stotch #6705

Se nem animáció, se nem élő. Bántó a szemnek.

előzmény: Ágó (#6703)

A hanghatásai pillanatokra érdekessé tették, de nyomokban sem drámai, sem feszült sem izgalmas. Gyakorlatilag totális hülyeség a film.
A drámája (ha volt neki), nem jött át. De ez a kisebb gond. A nagyobbik, hogy egy percre nem izgulsz a főszereplőért, sőt, idegesített már az elején ez a nagy csönd. Még a városban se szól senki semmit senkihez jóformán.
Nemhogy egy Jelekkel nem veszi fel a versenyt, hanem még egy Nope is lepipálja.
Vagy a Hang nélkül. Persze más azért. De ott rögtön megfog a hangulat.
Itt meg egy érdektelen lány érdektelen rohanását látjuk az érdektelen drámájával.

2024-03-03 14:00:37 Spaceman (2024) / Az űrhajós Leo_Stotch (3) #1

Tetszett a “csehszlovák” űrhajó belső, meg Sandler is jó. Illik a nyúzott arca ide :)

Jó, hogy a pók nem csak a fejében létezett. De az egész küldetésnek igazából csak az adatgyűjtés a feladata? Meg nem is olyan hosszú idő, hogy a nő ne tudja kivárni.. De nyilván ő tudja.

Az álomjelenetek, vagy mik, elég netflixesek, meg azért nem is mozi hatású. De kellemes hangulatú,ártatlan kis kuckolós sci-fi.

2024-02-23 07:18:54 1945 (2017) Leo_Stotch (4) #36

Ez még mindig az utóbbi évek egyik legjobb magyar filmje. Le is ragadtam előtte reggel fél 6 kor a film+ on egy tejeskávéval.