Leo_Stotch

Tapasztalat: 1908 film
Súly: 2033
Regisztráció: 2013. március 10. (4 év, 2 hónap)

Bemutatkozás

Egy filmnélkül eltelt nap, elvesztegetett idő.

Születési év: 1986

Pooh's Heffalump Movie
Micimackó és a Zelefánt
3 2017-04-29 3,2

Olvastam a hírt..
Mi lesz most így a mozival? Már majdnem kész, de a tragédia se most történt.
Szerintem a végeredményt nem befojásolja.
Vélemények?

Szokásos Marvel minőség. Jókat nevettem rajta és tényleg nagyon látványos (majdnem kaptam városrombolást, de szerencsére kifulladt).
Tetszik ez a kicsit kifordított humorérzék.

Az extra jelenetek elmentek..

Jussunk már el Thanos-ig...
Valaki tudna segíteni? Mit alkottak, aminek a neve Adam? Az már Inhumans utalás?

Egyszerűen nem igaz, de ez még mindig működik. Amit az ötödiktől művelnek, vicces, látványos, pont annyira sok, amennyit el tudok viselni és pont annyival emelik a tétet, hogy ne essenek át a ló túloldalára.
Remélem sikerül egy normális 9-10. résszel lezárni és utána pihenés....

2017-03-17 16:17:05 Arrival (2016) / Érkezés Leo_Stotch (4) #210

Ami nagyon tetszett (a hangulata mellett), hogy jól mutatja be azt, mennyire nem képes az ember tovább gondolkozni, mennyire nem képes felnőni egy fejlettebb inteligenciához. Mennyire korlátolt faj és mennyire nem tudunk kibújni a bőrünkből és csak emberi léptékkel tudunk gondolkodni.

Nem lett Kapcsolat szintű mestermű, de nem most láttam utoljára....

Igen arra. Itt egy kicsit tényleg morcosabbra sikerült, a tűzből is mérgesen néz.
De a 2005 ösben "jobban játszott"

Miért kellene, hogy a címszereplő félelmetes legyen? Eszembe se jut, hogy féljek Kong-tól..féljenek csak tőle a sziget lakói ;)

előzmény: nightrace (#12)

Szerintem nem éri el. Bitang látványos és szép film, ez tény.
De a másik sokkal grandiózusabb hatást kelt még most is, elég csak Kong mimikájára gondolnom, a fináléra, a bogaras jelenetre és minden idők egyik leglátványosabb pár percére, a három T-rex harcra..

előzmény: VVega (#10)

Nem éri el az általam igen kedvelt 2005-ös mozi szintjét, sem drámában, sem akcióban, sem látványban de szórakoztatott. Izgalmas kalandfilm, közepesen jó történet, jól játszó színészek.
Tetszett a kameramunka, voltak jó beállítások, zenék, akciójelenetek.

Nálam teljesítette azt, amit vártam. Annyira buta se volt, mint a Godzilla és ha ez a két sztori összefonódik, ilyen látvánnyal, örülök mint majom a farkának.

Nem csalódás, mert nem vártam semmit. De ez egy rossz film...
98 körül kellett volna, hogy elkészüljön, akkor óriásit robbant volna. Manapság egy ilyenre az emberek fel se kapják a fejüket.

Amúgy meg, teljesen értelmetlen, mert egy ilyen ellenséggel, technikával húztuk volna körülbelül fél óráig.
Esélyünk se lett volna.
Az rlső rész kicsit legalább "kézzelfoghatóbb" volt. De itt, a nagyobb, látványosabb elv megöli a filmet, hisz percek alatt leigáztak volna minket.

2016-12-29 14:44:16 Moana (2016) / Vaiana Leo_Stotch (4) #1

Elképesztő látvány, itt ott ötlet, vicc, de azért nem Zootropolis szint, vagy akár Agymanók, hogy csak az utóbbi hónapokat nézzem.
Viszont a meglepi kisfilm az elején parádés volt, ez mióta divat? Mert most nem Pixar mozi volt...