Leo_Stotch

Regisztráció: 2013. március 10. (7 év)

Bemutatkozás

Egy filmnélkül eltelt nap, elvesztegetett idő.

Születési év: 1986

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
Ragadozó madarak (és egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
3 2020-03-30 2,6

2 2020-03-16 2,0
Maleficent: Mistress of Evil
Demóna: A sötétség úrnője
2 2020-03-15 2,7

Figyelem az újdonságokat, mi készül. Nézem a rendezőt, a sztorit.
Ha érdekel valami, nem foglalkoztat a negatív visszhang.
Meg persze a pótlások X évtizedre visszamenőleg.
Meg az újrázások. Mert az is fontos..

Egy féle film nem érdekel... a semmilyen! Azt próbálom kiszűrni. Legyen gyenge, nem baj. Egyszer minden nézhető.. de a langyosvíz, a nulla hangulat.. az nem.

Hármas? Kettes?
Ingadozott ez végig rendesen. Ami mégis megenyhítette a szívem ( a főhős amúgy is nyilvánvaló telitalálat castingján )
Az..
.. a hiéna, a bevásárlás, a hód, meg a kokainporos bunyó ..

Amúgy a csapat borzasztó ergya, teljesen érdektelenek, a muzsika se tetszett..

Kíváncsi vagyok, mit mondasz róla majd :)

Nem éreztem azt az átütő zsenialitást. Nagyon hangulatos (nálam az a legfontosabb szempont) de azért nem mestermű.
Jó folyású, horrorisztikus mozi.

Onnantól akartam megnézni, hogy hallottam róla, ugye adva volt minden.. nem is csalódtam :)

Ez így egy nagy hangulatbomba.
Imádom a filmeket.. Szinte mindent. Road movie.. stb. A musical talán necces kicsit, de ott is megtalálom a magamnak valót.
Na de nem is ez a lényeg.
Rajongok a világítótornyos és/vagy kis halászfalus, sirály vernyogós témáért, amiben cigiznek, ami kevés helyszínt és szereplőt mozgat, lassú és ami fekete fehér.

Erre megkaptam ezt a filmet. Maga a gyönyör :)

A történet itt most másodlagos, minden más elsődleges. Igazi horrorisztikus elmerülés pedig alig vagyunk a víz alatt..

2020-03-29 22:13:18 Heat (1995) / Szemtől szemben Leo_Stotch (5) #147

Tényleg vannak olyan mozik, ahol minden a helyén van. Az utolsó másodpercig, minden pillanat mestermű.
És még újranézni is jó..sokszor.
Pedig nem a top kedvencem, ha kellene 10 Leg-et mondani, nem is lenne benne tán.
De igazi kuriózum, igazi felnőtt film.

Semmilyen.
A Super 8, Az, Stranger things után el se hiszem mennyire nem sikerült elkapni a hangulatot.
Ez egy nagy nulla..

2020-03-29 11:27:44 Bloodshot (2020) Leo_Stotch (2) #3

Ha 15 évvel fiatalabb lennék.. még tetszene is.
De ez nagyon semmilyen volt. Szinte szétfolyt az egész a végére. Olyan érzés volt, mint a Lucy pl..

2020-03-29 08:43:41 Doctor Sleep (2019) / Álom doktor Leo_Stotch (3) #29

Szépen csordogál, hangulata is van azért.
Ügyesen viszi tovább a Ragyogást.
Viszont lehetne picit izgalmasabb, picit torokszorítóbb. Ügyes a történet, ügyesen idézi meg az elődöt és szerencsére megy is tovább, nem tötymörög csak azon a szinten, h átvegyen jeleneteket.
De összességében picit kevés. Holott hosszú...

Nekem Kubrick filmje abszolút etalon, a zsigerekig hatoló mestermű. Régen is nagyon tetszett, de pár éve volt szerencsém Németországban egy hotel színházában megnézni, pár kollégámmal egy vetítést. Nem láttátok a filmet, még nem úgy láttátok. Hihetetlen élmény.

2020-03-29 08:25:31 Jurassic Park (1993) Leo_Stotch (5) #34

Ha már előkerült..
Ez a Mozi. Ez az, ami miatt elindultam azon a csodás, véget nem érő úton, amit úgy hívok, A Mozi Szeretete.
Hét évesen, a raptoros konyhás jelenetig jutottunk a szüleimmel 93-ban. Akkor ki kellett jönni, mert be voltam tojva..
De a nagyvászonba beleszerettem. Meg a kicsibe is :)