Umberto

Regisztráció: 2005. november 30. (13 év, 5 hónap)

Rendezők: Clint Eastwood, David Fincher, Martin Scorsese, Mel Gibson

1 2019-04-23 ?
Mara
Amikor lehunyod a szemed
2 2019-04-23 2,4

Így van. A kiválóan elmesélt, elkészített szuperhősfilmek a homéroszi eposzok modern kori változatai.

előzmény: MicaHiro (#22)

Miért mind a kettőt?

Más téma: kinek melyik volt a kedvenc vicces jelenete? Nekem az egyik az volt, amikor Thanos szembenéz Skarlát Boszival, aki nagy csinnadratta közepette kijelenti, hogy most megfizet azért, amit a múltkor tett Thanos blabla... erre Thanos: "Asse tudom, ki vagy..." :-D

A másik jelenet: kész lett a Tony-féle kesztyű, szól a himnikus, jelentőségteljes zene, erre Mordály: "huh" - megijeszti a többieket. :-D

Még egy kérdés: ha visszament a múltba Amerika Kapitány, akkor ott két Amerika Kapitány volt, vagyis le kellett számolnia a másik Kapitánnyal, ugye?

Gamora nincs a többiekkel az űrhajón a végén? Tudjátok, amikor Peter és Thor kakaskodnak.

A másik kérdésem, amiről itt még nem volt szó: Vasember hogyan tudja csak úgy leszedni a köveket a Thanos kezén lévő kesztyűről?

Thor is átadta a királyságát. Vajon ő a legmegfelelőbb személynek?

A műfaj - animációs filmet és vígjátékot rendszerint szinkronosan nézek, ahogy a látványfilmeket is.

A Végtelen háború tényleg jobb, na de gyerekek, ennek a filmnek olyan elvárásoknak kellene megfelelnie, amiknek egyszerűen nem lehet. Huszonnemtudom hány film volt előtte, azokat kellett volna átfognia, mindent lefedve, minden igényt kielégítve, és csodálkozunk, hogy a projekt végül az alkotók fejére nőtt? Láttam a szándékot a készítők részéről, az óriási munkát, belefektetett energiát, odaadást, és ez tényleg dicsérendő. Több a film, mint egy hosszúra nyújtott Audi- és/vagy Axe-reklám. Természetes dolog, hogy az alkotók ennyi film után egy olyan grandiózus eposzt akartak tető alá hozni, ami majd mindenkit kielégít, és természetes dolog, hogy ez eleve nem sikerülhetett...

Van-e stáblista utáni jelenet?