Gruden Gergo

Regisztráció: 2012. október 13. (8 év)

Születési év: 1991

A platform
4 2020-08-25 4,0

2020-10-24 19:46:06 Metegol (2013) / Csocsó-sztori Gruden Gergo (4) #1

Tök jó :)

Hat, ugy latom a SW-hoz fuzott remenyek sem teljesultek :))

előzmény: kilépett felhasználó (#6)

2020-09-26 12:58:58 War Horse (2011) / Hadak útján Gruden Gergo (4) #84

Az ertekelesek es velemenyek alapjan elgondolkozhatnal azon, hogy Veled van a baj....
Marmint olyan ertelemben, hogy attol, hogy neked nem tetszett, meg lehet jo. Soooot... Foleg az ertekeleseidet elnezve

előzmény: purplerain (#79)

Nem volt ez rossz. Igazából az volt az egyetlen baja, hogy kiszámítható kb az első 5 perctől kezdve, de ezt leazámítva teljesen ok. A magyar szinkron szerintem brozalmas (bár ezt nem róhatjuk fel a film hibájaként), viszont a sárkány szerintem osztályon felüli. Nyilván nem egy GoT sárkány, de bőven rosszabbra számítottam. Igazából azért érdemel 4-est, mert nem nagyon tudok semmit felhozni ellene.

Lehet tudni valamit a folytatásról?

2020-08-13 00:27:16 Ying (2018) / Árnyék Gruden Gergo (4) #4

Hmmmmm.... Elgondolkodtató.
Remek film, de azért vannak dolgok, amik nem sikerültek annyira jól vagy csak simán nekem másképp tetszett volna.
Többek közt igen, ilyen volt a "gyilkos esernyő" és a hozzá járó kecses harcmodor is. Nem kezdem el sorolni, hogy mi tetszett és mi nem, mert azt mindenki eldönti maga.
Egyértelműen 4 vagy 5, de ZS-t azért nem tudok adni neki, mert nem volt tökéletes és úgy gondolom, hogy igazságtalan lenne az Életrevalók, Az üldöző, Kapj el, ha tudsz, Véres gyémánt, Halálsoron, Reménység rabjai, stb-vel szemben amik szintén 5-öst kaptak, viszont ezen filmek kifogáastalanok (szerintem).
Többek közt például ezen logika mentén haladva kapott az Endgame 4-est, mert bár nagyon jó film és megérdemelné a ZS-t, de nem volt olyan jó, mint az Infinity War, ami szintén ZS. Nem lenne fair az utóbbival szemben :)

Ez borzalmas volt...

En egy kicsit bajban vagyok, bevallom. Nem a filmet illetoen, az stabil 4 (bar valamiert nem jon be ez az orult modjara rohano zombi horda dolog. Nekem a zombi szo a buta, lassu, testet kontrollalatlanul iranyito leny jon le, nem pedig a teljes sebesseggel rohano, akadalyokat kikerulo, tudatos, verszomjas "vadasz". Viszont ez nem a film hibaja es e miatt igazsagtalannak ereznem leertekelni) de valahogy mas osszezavart, amire kb e film lattan jottem ra.
Eddig neztem a sok klisetol hemzsego Amcsi filmet ahol a fohos mindig megmenekul es a gonosz mindig elnyeri a melto jutalmat. A hasonlo filmeknel mindig ramjon a hanyinger, hogy mar megint nem talalja el egy golyo sem, mar megint osszejon a csajjal a vegen, mar megint sikerul 1 masodpercnel hatastalanitani a bombat, stb....
Ekkor viszont jon egy "Zombi express" (de gaz ez a nev) es hirtelen felcserelodik minden. Miert hal meg a jofej kigyurt faszi? Miert harapjak meg a fohost a vegen?. Komolyan mondom, sehogy sem jo :)
A film onmagaban nagyon jo, csak ajanlani tudom, viszont a szar CGI valahogy tenyleg elvesz az elmenybol, de elviselheto. Viszont bevallom, ha a vegen lelovik oket, akkor jarna az 5.-os.

2020-04-21 10:43:31 Underwater (2020) / Árok Gruden Gergo (3) #39

Korrekt :)
Amúgy azért nevezem úgy, ahogy, mert nem ismerem Cthulhut, szóval nekem egyre megy, továbbá nem szeretek olyan dolgokról beszélni, amiket nem ismerek.
Továbbá szerintem elég nagy a hasonlóság a deniro2 által linkelt lény és a Kraken között: https://en.wikipedia.org/wiki/Kraken

2020-04-20 11:57:23 Underwater (2020) / Árok Gruden Gergo (3) #36

Kicsit eltér a film témájától, de szerintem eléggé lehetetlen, hogy ekkora mélységben egy ekkora lény éldegéljen... Ahogy a búvárruhát, valószínüleg az ő hatalmas testét is összenyomná a nyomás, továbbá kötekedés, de olyan mélységben valóban nincs szüksége szemekre, karmokra vagy 100 m hosszú csápokra. Nyilván erről oldalakon kereszül tudnánk ide-oda "vitázni", de ezt most kerüljük el, csak megjegyeztem, hogy szerintem nagyon nem illett egy ilyen szörny abba a környezetbe, csak azért, hogy legyen valami grandiózis megaboss...
Szerintem inkább elvett az élményből, mint adott volna hozzá.

előzmény: Edwest12 (#35)