Gruden Gergo

Regisztráció: 2012. október 13. (8 év, 8 hónap)

Születési év: 1991

2 2021-04-16 4,1
The Punisher: Dirty Laundry

4 2021-04-13 4,0

Húúúúú, ez a film...
Komolyan mondom, film közben jegyzeteltem, hogy leírjam a sok hülyeséget, de arra jutottam, hogy aki magától nem veszi őket észre, azt akkor sem fogja érdekelni, ha hatan mondjuk el neki 8 nyelven, szótagolva...
Ez a film egy nagy nulla. Igen, látványos, elismerem és aláírom, de könyörgök, ne mentsen már meg egy filmet az, hogy egy feneketlen kútból öntik bele a pénzt azért, hogy jól nézzen ki, miközben egy 3 éves gyerek jobb sztorit ír neki, komolyan.
Sajnálom, de már nem tudom elnézni és azért adni neki hármast, mert "jól néz ki". Igen, jól néz ki, és akkor mi van? Margot Robbie is jól néz ki, attól még a Harley Quinn film egy szar.

Szerintem a vilagos az elso vagy, aki igy ertelmezte a "kiszombi" eletet vagy halalat :)))

előzmény: gerbence (#14)

Kerdes, hogy ok, hogy jonnek ra, hogy egy film trash? Mert ha en lennek Zack Snyder, akkor elegge szegyellnem magam, hogy ez kerult ki a kezeim kozul....
Ilyenkor elmerengek, hogy mar nincsenek teszt vetitesek? Teszt kozonseg? Senkinek nem kerik ki a velemenyet mielott a piacra kerulne valami??
Bar en inkabb arra tippelnek, hogy most filmek amugy sem nagyon jelennek meg, Zack Snyder nevevel meg mindent el lehet adni, aztan kit erdekel, hogy nem nem tetszik? Elofizettel ra, megvetted, megvetted a mozijegyet (tudom, h Netflixes, csak a pelda kedveert irom), kit erdekel? En bekaszaltam a lovet, a Te velemenyed meg mar senkit nem erdekel :/

Dehigyis felesleges. Pont azert voltak elvarasaim a filmel szemben, mert az az ember rendezte, aki letett az asztalra egy 4 oras Justice League-et, mert elegedetlen volt a moziba kerult valtozattal amit a studio vagdosott ugy, hogy emeszthetobb es eladhatobb legyen. Csupan azert volt elvarasom a filmel kapcsolatban, mert eddig maximalistanak tartottam a rendezot, erre letett egy ilyen ganet az asztalra.

Egyebkent a atilussal semmilyen gondom nincs. Pl egy Zombieland nagyon jol mukodik azert mert alapbol hulyeseg es nem is veszi komolyan magat. Ott sokkal jobban mukodott ugyanez a stilus. Szerintem.

előzmény: gaga (#7)

Valamiert egy gyengebb estemen megneztem a trailert es felkeltette a figyelmem.... Sajnos csalodtam.

Mindenkinek ajanlom, hogy nagyon messzirol kerulje el es nagyon messzirol pottyantson erre a nagy halmaz tragyara!!!!

Annyira felhuzott, hogy akit erdekel, annak reszletezem is, hogy veletlenul se nezze meg. A tovabbiakban csupa spoiler lesz olvashato:

- Eloszor is kezdjuk azzal, hogy a filmnek nincs ertelme. A tortenet arra alapul, hogy egy par szerencsetlent penzel ravesznek, hogy lopjanak el (vagyis vigyenek vissza a jogos tulajdonosanak) 200 millio dodot. Kesobb kiderult, hogy ez csak kamu es azert kuldtek oda oket, hogy egy zombi fejet vigyenek ki, mert az sokkal ertekesebb es persze fegyvert lehet csinalni belole. Mi mast, ugye? A nekik ajanlott 50 millioert bemehettek volna es a film elso 15 perceben elhozhattak volna a zombi fejet, dehat akkor mit neznenk 2 es fel oran at, ugye?? Inkabb a falat, azt!

- Klise, klise, klise, klise, klise. Nem reszletezem oket, csak felsorolok parat.... a ​spanyol youtuber oldalra forditva, gengszerkent lo az automata fegyverrel. Bautista lanya egy idiota. A panceltoro csavo idegesito, a pilotarol meg ne is beszeljunk.

- Az alfa zokmbik ki-ki kerulik az automata fegyverek loveseit, de a picsa Bautista lany siman lelo 6-8-at, a pisztolyaval ugy, hogy 1 golyo sem megy melle. Pffff

- A film elejen a katona a harapastol 5 masodperc mulva zombi lesz, Bautista mar birja par percig, de a feka csavo azert kibirja 1 napig is. Sugarzas ide vagy oda. Hogy hogy jott ki a pancelterembol azt senki ne kerdezze... gondolom az atom kirobbantotta az ajtot, de ot pont kikerulte. Pffff

- A heli pilota a vegen otthagyja oket, de persze ez csak varatlan fordulat, hogy egy masik varatlan fordulat utan visszaterjen...

- Terhes a zombi kiralyjany. Komolyan baszod? Komolyan??

- az egyik kedvencem amikor rajuk zarnak egy vas ajtot es a no az 500 kgos flexel (vagy elektromos erovagoval, nem is tudom mi az az eszkoz...) elkezdi a szar ajto mellett kivagni a falat, mintsem, hogy kivagna az ajto racsait vagy a zarat vagy valamit. Elkezdi bazdmeg vagni mellette a falat :))) Na, ott hangosan felnevettem. Aztan ra 1 percre sirtam es tovabb kinoztam magam ezzel a talicska hig fossal

Komolyan mondom, ez a film borzalom. Nem az zavar, hogy szar, mert van sok, sot rengeteg ennel sokkal rosszabb, de a rendezotol SOKKAL tobbet vartam. Nem is tudom, hogy adhatta ehhez az okadekhoz a nevet!
A latvany jo, a tigris jol nez ki.

2021-04-30 13:47:26 Mortal Kombat (2021) Gruden Gergo (3) #32

Sajnálom, hogy el kell keserítselek (bár gondolom Te is tisztában vagy vele), de nem az a lényeg, hogy egy film jó-e vagy sem, hanem az, hogy mennyire sikeres. Tudod, pénz beszél, kutya ugat.
Egyébként a Sub-Zero karakterét játszó színész nyilatkozta, hogy további 4 filmre van szerződése, feltéve, hogy a mostani fil anyagilag sikeres lesz és meg is valósulnak azok a filmek.

előzmény: Gergely Gergő (#31)

2021-04-30 00:20:07 Only the Brave (2017) / A bátrak Gruden Gergo (5) #9

Biztos, hogy ugyanazt a filmet néztük? Te azon háborodsz fel, hogy beszél a tűzhöz... meg a lóhoz??
Én napi szinten beszélek a telefonomhoz, a TV-hez, az autóhoz, lényegében mindenhez amit szugerálni akarok... A lovas dologról meg nem is beszélve. Nem tudom van-e állatod, de szerintem MINDEN gazdi beszél az állatához, legyen az hörcsög, papgáj, kutya, gepárd vagy éppen ló.
Teszem hozzá a katonás hasonlatoddal sem értek egyet. Pont, hogy ők az igazi hősök, nem pedig a katonák akik parancsra, kérdés nélkül ugranak.
Én pont azért adok ZS-t, mert nem tudom, hogy mitől lehetne/lehetett volna jobb.

előzmény: Calavera (#8)

2021-04-29 01:38:10 Mortal Kombat (2021) Gruden Gergo (3) #29

feltéve, hogy lesz folytatás :)

előzmény: Gergely Gergő (#24)

2021-04-26 21:52:34 Mortal Kombat: Rebirth (2010) Gruden Gergo (?) #4

Jobb lett volna a mozifilm nélkül :)

2021-04-25 22:50:29 Mortal Kombat (2021) Gruden Gergo (3) #22

Csak azért 3-as, mert nagyon szeretem a játékokat és sok volt az áthallás (Fatality-k, Kano wins, Flawless victory, a szereplők "szuper ereje", stb).
Más minden szar benne.... Kano idegesítő, a főhős szintén idegesítő, idegesítő, hogy a családja túlélte, idegesítő, hogy Goro olyan könnyen és hamar meghal, idegesítő, hogy a főhős az egyetlen aki lelép és feladja, majd visszatér és o fog dirigálni, stb