Gruden Gergo

Regisztráció: 2012. október 13. (7 év, 8 hónap)

Születési év: 1991

3 2020-04-20 2,9
Jumanji: The Next Level
Jumanji: A következö szint
4 2020-04-20 3,2

En egy kicsit bajban vagyok, bevallom. Nem a filmet illetoen, az stabil 4 (bar valamiert nem jon be ez az orult modjara rohano zombi horda dolog. Nekem a zombi szo a buta, lassu, testet kontrollalatlanul iranyito leny jon le, nem pedig a teljes sebesseggel rohano, akadalyokat kikerulo, tudatos, verszomjas "vadasz". Viszont ez nem a film hibaja es e miatt igazsagtalannak ereznem leertekelni) de valahogy mas osszezavart, amire kb e film lattan jottem ra.
Eddig neztem a sok klisetol hemzsego Amcsi filmet ahol a fohos mindig megmenekul es a gonosz mindig elnyeri a melto jutalmat. A hasonlo filmeknel mindig ramjon a hanyinger, hogy mar megint nem talalja el egy golyo sem, mar megint osszejon a csajjal a vegen, mar megint sikerul 1 masodpercnel hatastalanitani a bombat, stb....
Ekkor viszont jon egy "Zombi express" (de gaz ez a nev) es hirtelen felcserelodik minden. Miert hal meg a jofej kigyurt faszi? Miert harapjak meg a fohost a vegen?. Komolyan mondom, sehogy sem jo :)
A film onmagaban nagyon jo, csak ajanlani tudom, viszont a szar CGI valahogy tenyleg elvesz az elmenybol, de elviselheto. Viszont bevallom, ha a vegen lelovik oket, akkor jarna az 5.-os.

2020-04-21 10:43:31 Underwater (2020) / Árok Gruden Gergo (3) #39

Korrekt :)
Amúgy azért nevezem úgy, ahogy, mert nem ismerem Cthulhut, szóval nekem egyre megy, továbbá nem szeretek olyan dolgokról beszélni, amiket nem ismerek.
Továbbá szerintem elég nagy a hasonlóság a deniro2 által linkelt lény és a Kraken között: https://en.wikipedia.org/wiki/Kraken

2020-04-20 11:57:23 Underwater (2020) / Árok Gruden Gergo (3) #36

Kicsit eltér a film témájától, de szerintem eléggé lehetetlen, hogy ekkora mélységben egy ekkora lény éldegéljen... Ahogy a búvárruhát, valószínüleg az ő hatalmas testét is összenyomná a nyomás, továbbá kötekedés, de olyan mélységben valóban nincs szüksége szemekre, karmokra vagy 100 m hosszú csápokra. Nyilván erről oldalakon kereszül tudnánk ide-oda "vitázni", de ezt most kerüljük el, csak megjegyeztem, hogy szerintem nagyon nem illett egy ilyen szörny abba a környezetbe, csak azért, hogy legyen valami grandiózis megaboss...
Szerintem inkább elvett az élményből, mint adott volna hozzá.

előzmény: Edwest12 (#35)

2020-04-20 10:48:34 Underwater (2020) / Árok Gruden Gergo (3) #34

Teljesen egyet értek, nagyon jól leírtál mindent, de azt azért hiányoltam, hogy nem teszel említést a krakenről, aminek a karjaiból kis krakenek jönnek ki.
Komolyan, senki nem érzi túlzásnak vagy hülyeségnek, hogy egy ekkora lény éldegél 6+ mérföldes mélységben? Mégis, mit eszik? planktonokat? ezer évente oda látogató fúró torony munkásokat? Napfényt biztos nem, mert az nincs,szóval kicsit érthetetlen.
Jobban tetszett volna, ha nem mutatják meg, hogy miért is volt a gond, hanem esetleg árnyaltan utalásokat tennének rá, hogy talán ez is egy eshetőség, vagy hogy, esetleg egyszer egyszer elvillanna egy csáp vagy valami. Szerintem ez sokat elvett az élményből, meg valamilyen szinten röhejes is volt.
Tudom, ez már szőrszál hasogatás, de most komolyan, egy 6+ mérföldes mélységben élő lénynek miért vannak 100 méter hosszú csápjai, szemei és éles fogai? :))

előzmény: Dangar (#10)

2020-04-20 10:31:27 Swallow (2019) / Nyelés Gruden Gergo (2) #8

A nőt miért írod nagy betűvel? :D

előzmény: dittike (#7)

2020-04-13 14:34:03 Blended (2014) / Kavarás Gruden Gergo (?) #12

Érdekes, hogy az 50 első randit meg sem említed, ami szerintem messssssssze a legjobb filmje Sandlernek :)
Egyébként az Üres várost én sem láttam még, de fent van a listámon. Kíváncsi is vagyok rá

2020-04-11 19:40:29 Blended (2014) / Kavarás Gruden Gergo (?) #10

Ajanlom figyelmedbe az Uncut Gems-et, szinten az uriember foszereplesevel ;)
Egyebkent melzik 2007-es filmre gondolsz?

Komolyan? 8 szavazatbol 8 rossz :))
Mukincs tolvaj ki akar szallni, de uccso munka/munkak soran raszall az FBI is, majd a gyonyoru partnerevel kinyirjak a "zsarnok" fonokot es lerazzak az FBI-t.
Ok, sokszor lattunk mar ilyet, de a holgy mutatos (hogy ne mondjak mast), a sztoriban nincsenek hatalmas bakik, szoval semmi uj, de semmi rossz.
Nem ertem mi a rossz ezen, persze kozel sincs a johoz, de egy kozepest megerdemel, egy unalmas esten elmegy. En is TV-ben kaptam el epp nem volt jobb dolgom :D

2020-04-01 03:22:36 Siberia (2018) / Gyémánthajsza Gruden Gergo (2) #2

Hat, ennek nem sok ertelme volt... meglepo, hogy Keanu elvallalta.... kar erte, de nem igazan tudom, hogy lehetett volna ebbol jo film

Nem tudom, dogos 40 kg-os csaj ver peppe benne kepzett, csupaizom feri katonakat, tobbet is egyszerre?
Mert akkor egy "must have"-rol beszelunk :))

előzmény: Kempesbaba (#17)