Gruden Gergo

Regisztráció: 2012. október 13. (8 év, 4 hónap)

Születési év: 1991

4 2020-09-27 3,4
War Horse
Hadak útján
4 2020-09-26 3,2

Érdekes, hogy az említett filmek kb mindegyike közül kb csak az első értékelhető.
Cápa, Jurassic Park, Resident Evil...
Vajon a Monster Hunter 2 jobb lesz? :D

Érdekes.... 18-ból 2,1
Szörnyes film, trailer alapján a CGI pedig jól néz ki. Talán a gamereknek még a szívét is megdobbantja, de valahogy mégsem sikeres.
Vajon a Godzilla vs. Kong is hasonló lesz? Elvégre ott is jól kinéző CGI szörnyek csapnak egymásnak a történet pedig valószínűleg végtelenül bugyuta lesz. De komolyan, ki néz ilyen filmeket a story miatt??

Csak azért négyes mert valóban, katasztrófafilm mértékkel tényleg jó volt. Bár voltak banális döntések, lépések, ahogy az előttem szóló is írta, a gyereklopáson én is csak pislogtam, viszont ugyanolyan pozitív élmény volt amikor a gyerek bátran bemondta, hogy őt ellopták és ők nem a szülei.
Valóban sok benne a klisé (a vége egyenesen szar, szerintem), de azért átlagon felüli.

P.S. Ha ilyen helyzet állna elő, akkor biztos bepillantanék utoljára az autóba, hogy tuti ne maradjon ott semmi. Ha Buttler papa egy végső ellenőrzés során észrevette volna a kiesett inzulint gondolkodás nélkül kapná a max értékelést :D

Ki van még itt azért, mert beszéltek róla a HH-ban? :)

Ez tény vagy csak személyes vélemény?

előzmény: betti (#99)

2021-01-04 20:56:13 Tenet (2020) Gruden Gergo (?) #148

Érdekes hozzáállás...
Szóval azt mondod, hogy téged nem érdekel (ugyanis ha azt gondolod, hogy a Te véleményed nem releváns, akkor gondolom számodra sem értékes más/mások véleménye), hogy egy film 1000 értékelésből 1,8-as vagy 4.7-es (Ha KT-ből indulunk ki)?
Mi alapján döntöd el, hogy érdekel-e egy film? Előzetes? Leírás? Rendező? Színészi gárda? Műfaj? Gyártási év/hely? stb?

előzmény: Calavera (#147)

2021-01-03 13:03:22 Tenet (2020) Gruden Gergo (?) #145

Es 3 ujranezes utan meg most sem tudsz ertekelest adni ra? :)

előzmény: Calavera (#144)

Komolyan? Ezek azok a nagy gondolatok amik felnyitjak az emberek szemeit? Azt hittem, hogy ezek koztudott tenyek :))

Engem erdekel a tema, de ha azt mondjatok, hogy annyira szar, akkor nem szivesen pocsekolok ra masfel orat. Esetleg valaki lenne sives es leirna 5 perc alatt (SPOILERESEN), hogy mik is azok az elgondolkodtato gondolatok? :)

2020-12-13 09:32:09 Tenet (2020) Gruden Gergo (?) #141

Ferfiasan bevallom, hogy nem teljesen ertettem a filmet es tul sok megvalaszolatlan kerdes maradt bennem a film utan.
Ugy gondolom, hogy nem lenne fair, ha ugy ertekelnem, hogy nem latom at tokeletesen az egeszet.
Esetleg lehet tudni, hogy lesz-e folytatas? Velemenyem szerint a vege tobb kerdest hagy fent, mint amennyit megvalaszol :/