jackbau33

Regisztráció: 2012. szeptember 8. (7 év, 11 hónap)

Nem: nem publikus

La comtesse noire
1 2020-07-11 ?
Conflict

4 2020-07-07 ?

Rossz film,az animációk is gyengék,de trash kategórián belül szerintem egyszer nézhető 10/4

Még az alapsztori nem is lenne rossz,de baromi unalmas.Szinte az egész filmben nem történik semmi,kb az utolsó 15 percben van érdemi cselekmény,de az se dobja meg nagyon az adrenalinszintet.Általában nem zavar az ilyesmi,ott van pl a 2001-es bunker című film,ott is kevés történés van de végig jelen van benne a misztikum és a baljós hangulat.Itt meg tök érdektelen párbeszédek követik egymást.Unalmas amatőr kis vacakság.

2020-05-07 04:27:25 The Messengers (2007) / Hírnök jackbau33 (3) #4

A Régi 80-as 90-es évek horrorjai a jumpscare-ek és CGI hiánya ellenére is sokkal fosatósabbak voltak mint ezek a mai "szellemhorrorok" (vegyük pl a Poltergeistet,az úszómedencében a rothadó hullák ,az az egy jelenet hatásosabb volt mint itt az összes jumpscare együttvéve)ezeknek semmi atmoszférájuk,kicserélik a hátteret,az ijesztgetések formáit,megváltoztatják a karakterek neveit és megkapod kb ugyanazt a futószalagon gyártott tucathorrort,tehát ha 2-3 ilyet láttál mindet láttad...De akár egy X akták horrorosabb része is sokkal parásabb mint ezek.Ez mai horrorfilm gyártás szegénységi bizonyítványa,nem tudnak félelmet kelteni csak ugyanazokat a gyenge sablonijesztgetéseket gyártják futószalagon...

2020-04-17 18:35:27 Don't Blink (2014) jackbau33 (3) #2

Hiányolom a magyarázatokat amelyeket a végén se kaptunk,miért tűnt el mindenki,hova kerültek,természetfeletti entitás vitte el őket?!A hiányérzetem ellenére megért egy közepest mert hasonlított az 1959-es alkonyzóna széria "And When the Sky Was Opened " című epizódjára emlékeztetett,de az egy komplexebb sztori volt meg magyarázat is volt a végén,viszont legalább az ötlet itt is megvolt,még ha nem is hoztak ki belőle mindent

Az volt az érzésem hogy a 24 című sorozat el nem készült mozifilmjét nézem,csak más címmel és nevekkel.Aki látta a sorozatot kb az összes fordulatot és eseményt kitalálhatja előre.Nekem így ez 10/5,5

Van itt minden baromság:hipnózis,előző élet,azték múmia,robot ...csak épkézláb forgatókönyv nem volt.Trash de nem a szórakoztatóan sz*r fajtából.10/1

Már a cím is megtévesztő,pláne a besorolás,se leopárdember nincs benne se nem horror.Egy furcsa romantikus krimi egyveleg egy sorozatgyilkossal meg attól teljesen független egy leopárd is van benne.10/4

Az Adam Sandler alakította Howard Ratner tipikusan egy noir főhős a modern korban akit a pénzsóvársága és kapzsisága sodor a saját végzete felé,a film is egy modern neo-noir,annak valamennyi jellegzetességével.Idegesítő volt sokszor ez a mindenki a másik szavába vág stílus,de 20 perc után már nem zavart.A Seftelés témakörét is kimaxolja a film,a nagyravágyó és kapzsi de szerethető főhős karakterén keresztül.Végig maximum fordulatszámon pörögnek az események(túl gyorsan is,ezért nem marad idő a karakterek megismerésére).Ezenkívül viszont nem tudok neki más hibát felróni. 10/8

Alapvetően egy korrent remake-ről volna szó,van fröcsögő vér,korrekt effektek,repkedő belek,sztori az már kevésbé de még az is tűrhető..VOLNA ,ha a vége fordulat nem tenné értelmetlenné az egész sztorit.Inkább a 81-et eredetit ajánlom,kevésbé véres de ott jobban működik a vége fordulat .Ez nekem 10/5

Azért bízok benne, a Hill Ház Szellemei-hez is később készítették el a szinkront,nem azonnal...

előzmény: kaamir (#9)