jackbau33

Regisztráció: 2012. szeptember 8. (7 év, 2 hónap)

Nem: nem publikus

1 2019-11-07 1,9
Oldeuboi
Oldboy
5 2019-11-06 4,4

Sok slashert láttam.már,jobbakat -rosszabbakat is de mindnek volt valamilyen hangulata viszont ennyire semmilyen és vértelen slashert még nem láttam.Kevés a gyilkosság ,a kamera ráadásul pont a szaftosabb pillanatokban elfordul,tele van töltelékjelenetekkel,egy unalombomba az egész 10/1

Bár a néhány flashback indokolatlan volt(és túl hosszú is),a többségének volt funkciója,szerintem nem volt felesleges Jesse történetének a lezárása.Így lett kerek az egész,a lehető legjobb lezárást kapta a Jesse szál.Végig róla szólt,kicsit ilyen road-movie krimi-dráma feelingje volt az egésznek ahogy végigkövetjük az Ő útját, közben kapunk flashbackeket az emlékeim keresztül.Természetesen ,nincs meg benne az a komplexitás mint ami sorozatban,de nem is az volt a cél,a 2 órából kihoztak amit lehetett... 75%

Majdhogynem az egész film egy visszaemlékezés,kb a 80%-a az eddigi puppet masterek összeollózott jeleneteiből állnak...a legjobb szó a filmre:fölösleges

2019-09-01 09:37:04 Orgy of the Dead (1965) jackbau33 (1) #2

Förtelem,a film 90 perc ebből kb egy óra 10 perc idióta táncikálás,a fentmaradó 20 meg ostoba párbeszédek,a maszkok is szörnyűek,a múmia úgy beszél hogy nem mozog a szája...nem véletlen hogy Ed Wood-hoz köthető a forgatókönyv.Abszolút kihagyható,másfél óra tömény unalom.

Az alapötlet nem erős viszont elfogadható volna,de a logikátlanságok tömkelege,az elnyújtott jelenetek és a rokkant reumás csiga sebességével közlekedő csuklyás csontvázak szinte élvezhetetlenné teszik a filmet.

Látványos de kb olyan mintha egy külső nézetes FPS játékot néznék God Mode-al,az élvezeti értéke is kb annyi.

Teljesen középszerű slasher,ami túl is van nyújtva.Ha 20 percet kivágnak egy sokkal feszesebb tempójú izgalmasabb film lenne.Bár a végén lévő csavar azért nem rossz...

2019-02-16 12:01:02 Hell Night (1981) jackbau33 (3) #1

Érdekes egy film,először is túlnyújtott,ami az első 50 percben nem is érződik,pedig ez volt a felvezetés,sőt ez az értékelhetőbb része,pár gyilkosságon kívül nem sok minden történik mégis érdekes a sztori,aztán az első 50 perc után mire végül be kéne indulnia pont akkor ül le,rengeteg az olyan elnyújtott jelenet a kastélyban mikor egy szereplő megy egyik helyről a másikra (de azt kb percekig)ugyan az utsó 20 percre felpörög de addigra már a kutyát se érdekel ki hal meg,ki marad életben....a környezet és az elsô 50 perc miatt 10/5

Ritka gyenge szörny crossover.Kb a közepéig négyes volt ,de ahogy halad előre a sztori egyre nagyobb katyvasz lesz.Van itt Frankenstein,púpos nővér,Drakula,Jekyl és Hyde-os utánérzet...az a baj hogy a legtöbb sztoriszál csak úgy bele van erőltetve,Frankensteint csak úgy random megtalálják egy barlangban,a púpos nővér történetszálával semmit nem kezdtek,Drakulával szintén,csak úgy eltűnik a filmből.A végére már teljesen más irányba megy a sztori.

2018-12-02 03:55:24 Halloween (2018) jackbau33 (4) #28

Végre egy értelmes az első rész stílusához visszanyúló halloween film.Balf*sz karakterek csak minimális számban vannak benne.Nem úgy mint némelyik hulladék folytatásban.Ugyan az első résztől nagyon távol van de még így is ez közelíti meg legjobban annak hangulatát.