jackbau33

Regisztráció: 2012. szeptember 8. (6 év, 11 hónap)

Nem: nem publikus

3 2019-08-15 2,8
Leave Her to Heaven
Halálos bűn
3 2019-08-14 3,9

Az alapötlet nem erős viszont elfogadható volna,de a logikátlanságok tömkelege,az elnyújtott jelenetek és a rokkant reumás csiga sebességével közlekedő csuklyás csontvázak szinte élvezhetetlenné teszik a filmet.

Látványos de kb olyan mintha egy külső nézetes FPS játékot néznék God Mode-al,az élvezeti értéke is kb annyi.

Teljesen középszerű slasher,ami túl is van nyújtva.Ha 20 percet kivágnak egy sokkal feszesebb tempójú izgalmasabb film lenne.Bár a végén lévő csavar azért nem rossz...

2019-02-16 12:01:02 Hell Night (1981) jackbau33 (1) #1

A 80-as évek slasherjeire jellemző volt a kimért tempó ,kb mindegyik idegesitő fiatalok bulizásáról szól ,amit 20 percenként megszakítanak egy-egy(néhol pofás,néhol ötlettelen véres gyilkossággal) . Végigszenvedhetőek de iszonyat baromi unalmasak.De ez a film már komolyan az élvezhetetlenség határát súrolja annyira altató és dögunalom.Gyakorlatilag a filmben nem történik az égvilágon SEMMI.Még az utolsó 20 percre sem pörög fel.A régi slasherekre jellemző atmoszféra miatt kap egy kettest.

Ritka gyenge szörny crossover.Kb a közepéig négyes volt ,de ahogy halad előre a sztori egyre nagyobb katyvasz lesz.Van itt Frankenstein,púpos nővér,Drakula,Jekyl és Hyde-os utánérzet...az a baj hogy a legtöbb sztoriszál csak úgy bele van erőltetve,Frankensteint csak úgy random megtalálják egy barlangban,a púpos nővér történetszálával semmit nem kezdtek,Drakulával szintén,csak úgy eltűnik a filmből.A végére már teljesen más irányba megy a sztori.

2018-12-02 03:55:24 Halloween (2018) jackbau33 (4) #28

Végre egy értelmes az első rész stílusához visszanyúló halloween film.Balf*sz karakterek csak minimális számban vannak benne.Nem úgy mint némelyik hulladék folytatásban.Ugyan az első résztől nagyon távol van de még így is ez közelíti meg legjobban annak hangulatát.

2018-09-16 10:51:57 The Innkeepers (2011) / A fogadósok jackbau33 (2) #12

Van egy jó régi 70-es évek horrorjait idéző atmoszférája viszont borzalmasan unalmas és vontatott film,tele van felesleges jelenetekkel és időkitöltő beszélgetésekkel,gyakorlatilag a horror rész épphogy csak néha szóba kerül,teljesen érdektelen dolgokról vannak benne a párbeszédek.Ugyan az utolsó 20-25 percre előtérbe kerül a horror de ez édeskevés.

Minősíthetetlen hulladék,komolyan ez a film IMDB-n hogy lehet 5,7 pont? Minden rossz, a színészek, a párbeszédek,a maszkok,a történet..teljesen átgondolatlan hulladék.

-A csávó csak úgy random rájön hogy fejlövéssel halnak meg a zombik,Hogy?!? Miből jött rá?
-Ezek milyen zombik? Reumás csiga sebességével támadnak...
-Az a jelenet amikor elkezdi a "gyerek" csöcsörészni az anyját komolyan,mi volt az?! Nem is értettem, valami elkúrt paródia?
-Mi szükség volt arra hogy a szerepe szerint "fiatal kisgyereket" egy kb 30 éves csávó játszotta...
-Az egésznek semmi értelme nem volt mivel a végén mindenki meghalt.

Vérből ugyan van bőven,ez talán az egyetlen pozitívum viszont minden más értékelhetetlen számomra ebben a filmben.

2018-08-07 22:50:11 Thief (1981) / Az erőszak utcái jackbau33 (4) #19

Ennyire eseménytelen unalmas krimit se nagyon láttam még.Az utolsó fél óra jó,de a film tele van felesleges párbeszédekkel,nagyon túlnyújtott.

2018-07-13 16:52:48 Zombi 2 (1979) / Zombi jackbau33 (2) #12

Ilyen unalmas zombifilmet se gyakran látok.1 óra elteltéig kb alig van esemény ,3-4 gyilkosság,aztán az utolsó 20 percre jön némi izgalom meg tömény hentelés,az teljesen oké is,de mi szükség a több mint 1 órányi felvezetésre?!