nightgale

Regisztráció: 2012. augusztus 6. (9 év, 2 hónap)

Nem: nem publikus

White House Down
Az elnök végveszélyben
3 2021-04-11 2,8

2021-05-04 01:26:51 Butter (2011) / Vaj nightgale (3) #2

Jennifer Garner karaktere és alakítása remek! Sajnos ez a film is elment a tipik amerikai libsiskedés felé! volt pár jó pillanata a filmnek. A BMX volt a csúcspont!

2021-03-17 20:30:27 VFW (2019) nightgale (5) #2

Remek Carpenteres hangulatok! Jó dumák, jó soundtrack! Persze nemkell komolyan venni.

Unalmas eurotrip film! Annak pl: h ettek egy pizzát az ázsiai csajjal velencében nagyon sok köze volt az eseményekhez.. A tipikus Eastwoodos patriotizmus meg már nagyon unalmas. Érdekesebb lett volna a merénylő motivációit boncolgatni vagy a tervezést belevinni a filmbe, de mivel regény adaptációról van szó ez a narratíva gondolom kötött volt.

A kezdéssel nemvolt baj, jól indult, kis G.I. Joek stb. de nem kellet volna 45 percig húzni a karakter alapozást, ráadásul fölösleges pszihlogizálás meg melodráma van benne:gyedól álló anyák, hit, háború a közepe senkit nem érdekel, a vége meg kevés volt. inkább néztem volna az utolsó jelenetett másfél óráig de azt megkellet volna tudni rendezni. Persze a formanyelv a tanulságot akarta hangsúlyozni miszerint : "hogy egész életükben erre a pillanatra készültek és, hogy pár másodpercen múlik az élet blabla bla." De ez így tényleg óriási giccs parádéba torkolta a filmet, amivel még szintén nemlett volna baj, de ez a film így dögunalom.

2021-03-12 15:36:41 Green Room (2015) / Zöld szoba nightgale (4) #9

Pár tipik idegesitó amerikai bénázástól eltekintve jó film. Ha nincsenek ezek logikátlanságok jobb osztályzást kapna. A realizmusa is tetszett de ezek kiborítottak: Kit érdekel h bevan e jegyeztetve a fegyver, meg sírnak rendőrért a film háromnegyedéig, meg megetetik a bnőjét a kutyával de azért még mindig haverkodni akar a végén.

előzmény: nightgale (#25652)

2021-03-12 15:33:31 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] nightgale #25652

Pár tipik idegesitó amerikai bénázástól eltekintve jó film. Ha nincsenek ezek logikátlanságok jobb osztályzást kapna. a realizmusa is tetszett de ezek: pl:Kit érdekel h bevan e jegyeztetve a fegyver, meg sírnak rendőrért a film háromnegyedéig, meg megetetik a bnőjét a kutyával de azért még mindig haverkodni akar a végén kiborítottak

Áthelyezve a(z) Green Room topikból.

2021-03-07 17:59:21 Come to Daddy (2019) / Gyere apához nightgale (4) #6

ez mind kiderült!

előzmény: davidferi3 (#4)

2021-03-05 02:51:57 Cooties (2014) / Tetves porontyok nightgale (3) #4

Kár h nincs vége...

2020-05-12 03:59:18 Kin (2018) / A kötelék nightgale (4) #5

Remek hangulatokkal dolgozó film! Igazi indie feelingel. A rendezés és a soundtrack is igényes. A karakterek és az alakítások is renben vannak. James Franco az ananász express antitézisét lazán lehozta. A sci fi szál sincs túltolva. A végén erős dinamikai váltás. Érdekel a folytatás, de számomra kifejezetten a film drámai része volt érdekes. A személyiségek ütközése, a reakciókkal való történetmesélés. A folytatás nélkül talán erősebb alkotás maradna. Ez a film egy kicsavart roadmovie, egy trip szerű élmény, amiben nem a "másik világ" az érdekes. Erre a cím is utal, ez lehet nem mindenkinek esik le.

A goosebumps frenchisehoz semmit nem ad hozzá ahogyan az előző rész sem. Nem is értem, hogy lett annyira sikeres, hogy készült egy folytatás. Sok az amerikai kiskölyök és a bevétel megtérülhetett, de tényleg még a 12 évet is soknak érzem. Film nyelvileg kudarc nem is érdemes elemezni. Jack Blacket sem értem, vagy csak rajongója volt a szériának fiatalon vagy jó pénzt kapott és egy évig fedezi belőle a gyorskaja és egyéb (haha) kiadásait.