paksiendre

Regisztráció: 2012. augusztus 4. (7 év, 3 hónap)

Nem: nem publikus

1 2019-10-13 ?
El Camino: A Breaking Bad Movie
El Camino: Totál szívás - A film
5 2019-10-13 3,8

Arra esetleg valaki talált valamilyen magyarázatot, hogy
a ház tulajdonképpen milyen "formában" adja vissza a meghalt személyt?
A végén mikor az öreg Dudley odavitte az asszonyt meghalni, ő a fiatalabb személye szellemeként tért vissza, és Abigail is csecsemő volt. Nellt láttuk felnőtt és gyerek szellemként is. Az apa a végén öreg szellemként jelenik meg először majd utána vált fiatalabb szellemre. Ez vajon függ valamitől? A szellemek tudják váltogatni, hogy milyen formában jelenjenek meg?

Lehet átsiklottam valami felett, lehet annyira nincs is jelentősége, mégis érdekelne.
A sorozat értékéből ez nem vesz le nekem, rendszerint libabőrös lettem miközben néztem, ennyit én még nem borzongtam filmen/sorozaton.

Náci? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

(Amúgy a többivel teljes mértékben egyetértek, de az a néni nem náci volt :) )

előzmény: hhgygy (#1)

2 részt néztem meg eddig, nem vagyok letaglózva, sőt sok helyen kifejezetten untam. Aki végig nézte a sorozatot tudna nekem választ adni arra, hogy ebben a "mederben" és felfogásban fog-e tovább folytatódni?
Igazából az érdekelne, hogy megéri-e a további belefektetett idő, bár az átlagát elnézve meglepődnék ha valaki azt mondaná, hogy nem.

link
Ennek nem lesz több része.
Ősszel lesz egy 10 részes Hulu által gyártott szintúgy doksi sorozat, ami ettől teljesen független.

előzmény: oscarmániás (#12929)

Mi akadálya van, hogy ez nem kerülhet fel az oldalra? 4 részes minisorozat.
Tudtommal megannyi ilyen van fent, kapásból több is eszembe jut, black mirror, chernobyl, sharp objects...

Más is szokott felemelkedni a magyarban, pl a "római birodalom felemelkedése" elég közismert mondat.

Btw én szerintem a "korával" az egész 9 részt átölelő korszakra akarnak utalni, úgy mint az angolban a riseal, a sivatagos semmiből "felemelkedett" 9 részen át nevelkedő, felnövő, naggyá levő Skywalker családra, szal valahol megvan a párhuzam.
De ezzel a filmmel nem a magyar cím lesz a legnagyobb baj. :)

2019-03-26 12:12:38 Us (2019) / Mi paksiendre (3) #24

egy emberként röhögött fel a mozi, amikor a piros ruhás Lupita Nyong'o először megszólalt

Szerintem ez a fantasztikus magyar szinkronnak volt köszönhető.
Eredeti nyelven nem láttam, de mindenesetre azt írják, hogy az hátborzongató volt.

előzmény: kaamir (#23)

2019-03-19 17:18:05 Us (2019) / Mi paksiendre (3) #6

Ez engem is elkeserít. Pedig igény lenne rá, szerintem nem is kicsi.
Aki esetleg nézi a héten szinkronnal, megköszönném ha pár szóval leírná, hogy mennyire vállalható stb.
A trailer egyáltalán nem volt az. :)

előzmény: Ágó (#5)

2019-03-18 19:11:43 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] paksiendre #24125

Ért már ilyen atrocitás?
Vagy megint a tipikus index.hu fb kommentszekciós "bezzeg én mit csináltam volna xy helyében xy helyzetben amiben sosem voltam" fóbiával állunk szemben?

Szerk: a dőlt betűs részre akartam reagálni, így ide nyomtam a válasz gombot tizedmásodperc sebességgel.

Áthelyezve a(z) Leaving Neverland topikból.

előzmény: Yuriko-chan (#24124)

2019-03-04 21:22:41 Climax (2018) / Eksztázis paksiendre (3) #6

Eltolták a premiert pár héttel, az egy egyszeri fesztivál vetítés tudtommal, bár azt a mozit nem ajánlom. :)
Ez a film elég kényelmetlen otthon nézve is, nem még egy fülledt teremben.

előzmény: Bogár Bence (#5)