paksiendre

Regisztráció: 2012. augusztus 4. (5 év, 6 hónap)

Születési év: 1992

Zootopia
Zootropolis - Állati nagy balhé
3 2018-02-05 4,2
The Secret Life of Pets
A kis kedvencek titkos élete
3 2018-02-04 3,3

2018-02-13 13:22:25 Nyeljubov (2017) / Szeretet nélkül paksiendre (5) #23

A politikai szál
nekem úgy jött le, hogy a szereplők nem akarnak foglalkozni a körülöttük/országukban/szomszédos országukban történő borzalmakkal. Mindegyik hírt fapofával nézték/hallgatták végig, miszerint velük úgyse történhet ez meg, de persze más szörnyűség megtörtént, szóval meg van a maguk baja, képtelenek akár egy mondatban érdemben reagálni rá. Azért ez elég elterjedt manapság, emberek milliói élnek így. (Az más kérdés, hogy ez mennyire baj vagy nem).
Viszont egyedül az apokalipszis eljöveteles hírt nem tudtam hova tenni, az tényleg úgy mond fölösleges volt, de ebben a Hanekéra hajazó rendezés fajtában ez megszokott, és nem vesz el nekem a film zsenialitásából.

gigalájk, hónap kommentje

előzmény: kaamir (#80)

Ez a komment mehetne spoilerbe is szerintem!
Amúgy a legnagyobb respect, hogy két 80 feletti csóka ezt összehozta 9 nap alatt.
Azért Spaceyre is kíváncsi lettem volna.

előzmény: dittike (#3)

Gondoltam, hogy valami ilyesmi akar lenni, de a fickó ha minden igaz abban az időben nem volt a városban, tehát azt az erőszaktevést amit mesélt a kocsmában is máshol követte el, szóval ez a dolog kicsit sántikált nekem.
Ettől függetlenül jól szórakoztam, bár az előző kettőtől messze elmaradt ez a film sajnos.

előzmény: coles (#17)

Amúgy a bűnös aki végül nem volt bűnös, és semmi köze nem volt az egészhez, minek ment be a nő boltjába, akihez végül semmi köze nem volt?

Végre valami amiben egyetértünk.

előzmény: MicaHiro (#276)

Akkor biztos cseng a fülem a robbanásoktól 77 óta. :D

Szerintem is több, mint egy sima szórakozás. De ez még nem indokolja azt, hogy a különböző tárgyak technikai működésében elmerüljünk. Ahogy eddig se tettük.

Nekem ez nem annak tűnik, hogy tőled aztán itt bárki elmerülhet a különböző tárgyak technikai működésében. Szövegértelmezés.

Mi az a dolog, ami a mi világunkból származik, és most erőltették bele a Star Wars világába?
A fagyás egy az egyben a mi világunkból való, illetve a hangtalan robbanás is (ami ha egy rendezői fogás, akkor is elég érdekes, hogy pont egy űrben felrobbanó csillagrombolónál dobták be először, szóval elég sok alapja volt annak, hogy az űrben a mi univerzumunkban nincsen hang).
De ugyanazokat a köröket futjuk.

előzmény: MicaHiro (#260)

Mért volt problémás?
Amúgy hogy is volt: ne hagyjam hogy ilyen részletek elvegyék tőlem az élményt , mert ez szórakoztatásra van, asszem.

előzmény: Mizi (#254)