paksiendre

Regisztráció: 2012. augusztus 4. (5 év)

Születési év: 1992

Minions
Minyonok
2 2017-08-13 2,9
Valerian and the City of a Thousand Planets
Valerian és az ezer bolygó városa
4 2017-08-09 3,1
Despicable Me
Gru
4 2017-08-03 3,8

2017-08-02 12:21:54 Dunkirk (2017) paksiendre (2) #47

Ez a film egyáltalán nem feszült, pedig úgy ültem be rá, hogy közel 2 óráig a karfát fogom szorítani, ennek ellenére volt egy olyan pillanat amikor kiakartam jönni róla, annyira érdektelenné vált.
A szereplők egyáltalán nincsenek normálisan bemutatva, az engem full nem érdekel hogy Nolan tudatosan csinálta ezt, attól még nem sült el jól, és az esetleges haláluk teljesen laposan hat.
Ez a film körülbelül egy ultra hosszú Metallica kliphez ér fel, zene nélkül.

2017-07-12 13:32:06 Bp Underground (2017) paksiendre (3) #3

Szokásos arcok, szokásos dumák.
Ez egy réteg doksifilm, tehát akit érdekel ez a kör az nyilván tisztában van az elhangzott cuccokkal. Nem tudom még hányszor lesznek lefutva ezek a dolgok, de egy kicsit kezd unalmassá válni.

Kicsit off topic, de érdeklődnék, hogy ezt a filmet úgyis érthetően meg lehet nézni, ha csak az elsőt láttam (és az se túlzottan a kedvencem)? Tehát nem maradok le valami eget rengető visszautalós, összetett csavar értelmezéséről ha nem láttam a többit?

2017-06-10 14:23:21 [Foci EB 2016] paksiendre #704

És akkor melyik országnak/városnak/csapatnak jó a focihoz való hozzáállása? Ahol egy röhejes vereség után, csak legyintenek egyet a szurkolók, akiknek esetlegesen a nemzeti válogatott vagy valamilyen egyesület a mindenük és az életük gyerekkoruk óta? Csalódni természetes dolog, semmilyen extra kivetnivaló nincs ebben a videóban, mondjuk a 444 ismét jó nagy füstöt kerített neki, szokás szerint.

2017-06-10 12:45:51 [Foci EB 2016] paksiendre #702

Az MTK kiesése (hálistennek) is ilyesmi bocsánatkérős volt pár hete, kisebb keretek között. Semmiféle brutális dolog nincs ebben, teljesen jogos a csalódottság, a foci ilyen. A magyar szurkolók meg szerintem piskóták világszinten erőszakban.
Amúgy valszeg Storcknak már nincs sok hátra (hálistennek), nagy volt a mellény, nagy lett a zakó is.

2017-05-29 21:51:44 Under the Shadow (2016) paksiendre (2) #6

Ha lenne dühítő gomb KT-n gondolkodás nélkül rávágnám. Ennél klisésebb, buta, idióta, logikátlan, gagyi, ergya horrort (???) thrillert (???) nagyon régen láttam. Már az alaptörténet is egy lerágott csont de sebaj, úgy van vele az ember, hogy abból még ki lehet hozni jókat, de konkrétan a film első HÁROMNEGYED órájában nem történik semmi. Igazából a kettest se tudom mért adtam meg rá, lehet azért mert végignéztem ill. volt egy jump scare-s jelenet ahol majd kiugrott a szívem, meg egyest senki se szívesen ad.
Ez a film számomra ékes példája volt annak, hogy a kritikákra soha büdös életbe nem kell hallgatni és építeni, mert elveszi az embertől az önálló véleményt.
Legalább jó rövid volt.

Hát ez a film fényévekkel jobb mint a 7, ez vitathatatlan. :D Igazából annál minden jobb. De pl a jedi visszatérnél is szívesebben veszem elő a rogue one-t. Az a rész nem tudom mért nincs sose a boncasztalon, az Endor bolygójával és lakóival. :)

Rebelsben egy részben bukkan fel, amiben pont azt a pörölyfejű korvettet lopják el a lázadók amivel elintéztek 2 csillagrombolót a Rogue Oneban. De amúgy nem zavar sok vizet ott sem csak egy vendégszereplő, pont ahogy mondtad.
Engem inkább az zavar, hogy mikor Tantive 4-en ugrott egyet az űrbe, azt Vaderék csillagrombolója, hogy mérte be, főleg hogy a Peremvidéken kötöttek ki, tehát nem egy kis ugrásról van szó.

Szerintem meg az lenne röhejes és valószínűtlen, ha Leia azt mondja, hogy igen Vader itt vannak a tervrajzok, tessék vedd el, úgyis láttad, hogy átszenvedték a hajóra több száz ember élete árán. Nem értem azokat akiket ez zavar, tök nyilvánvaló, hogy Leia még az utolsó pillanatban is tartotta magát a lázadáshoz és ahhoz, hogy az sikeres legyen, ezért se árult el róla a Halálcsillagon semmit.
Továbbá az Alderaanos gikszernél is kamuzott egy jó nagyot.

2017-05-27 02:20:22 [Tévésorozatok] paksiendre #2993

Én engem egyáltalan nem zavart volna egy mobiltelefon. Ráadásul konkrétan direkt egy olyat raktak oda amin kb az ÁVÓsokat hívták 56ban. Elég öncélú művészkedésnek érzem ezt az egészet, de nem ez az egyetlen hibája az új évadnak sajnos.
Egyáltalan nincs meg a kellemes kisvárosi twin peakses hangulata, pont hogy a nagyvárosi jelenetek roncsolják a sorozatot.
A párbeszédek iszonyat rosszul vannak megírva és indokolatlanul iszonyat lassúak, persze tudom aki nem bírja ne nézze. Csak az első részt néztem végig de óriásit csalódtam, és ahogy olvasgattam innen onnan a negyedik részben is ugyanott toporog a cselekmény, nem tudom ez mennyire van így.
Az évad végén egybe lepörgetős dolog lesz ez, pedig nagyon akartam izgulni hétről hétre.
(Amúgy a win7et nem úgy értettem, hogy elavult lenne, - én is azt használom-, hanem ellenben a telefonnal az majdhogynem egy aktuális rendszer a síkképernyős monitorral egyetemben. Ha az elmaradottságot akarják suggallni akkor a monitor is egy besárgult ósdi szörnyeteg legyen egy búgó felforrósodott elfektetett számítógépre helyezve.)