paksiendre

Regisztráció: 2012. augusztus 4. (11 év, 7 hónap)

Szia, Életem!

5 2024-03-08 4,3
Emelie

2 2024-03-07 ?

2024-01-29 03:35:35 Oppenheimer (2023) paksiendre (1) #75

Ennek a filmnek a tempója olyan mint a Fűrész filmek utolsó 2 perce amikor minden kiderül. Azzal a különbséggel, hogy itt 3 hosszú, kínkeserves és gyötrelmes óra alatt semmi se derül ki.
Nézhetetlen moslék, kínzóeszköz.

Ajánlanál szerinted négyes, ötös horrorokat az elmúlt 10 évből? Próbáltam rászűrni az adatlapodon, de a sok nevetséges és komolytalan és már-már kínos mennyiségű karód között nem nagyon tudtam érdemre jutni.

2022-11-29 15:44:33 [Foci VB 2022] paksiendre #119

Nem off, mert sok felmenővel rendelkező játékos játszik.

Amúgy meg nincs egy olyan hülye klub, hogy Nigériából 0 felmenővel játszasson valakit az Nb2be. :D

előzmény: Hulla88 (#117)

2022-11-29 12:27:10 [Foci VB 2022] paksiendre #114

Amúgy az NB2ben nem játszhatnak külföldiek. :D

előzmény: Fatupi (#110)

Arra esetleg valaki talált valamilyen magyarázatot, hogy
a ház tulajdonképpen milyen "formában" adja vissza a meghalt személyt?
A végén mikor az öreg Dudley odavitte az asszonyt meghalni, ő a fiatalabb személye szellemeként tért vissza, és Abigail is csecsemő volt. Nellt láttuk felnőtt és gyerek szellemként is. Az apa a végén öreg szellemként jelenik meg először majd utána vált fiatalabb szellemre. Ez vajon függ valamitől? A szellemek tudják váltogatni, hogy milyen formában jelenjenek meg?

Lehet átsiklottam valami felett, lehet annyira nincs is jelentősége, mégis érdekelne.
A sorozat értékéből ez nem vesz le nekem, rendszerint libabőrös lettem miközben néztem, ennyit én még nem borzongtam filmen/sorozaton.

Náci? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

(Amúgy a többivel teljes mértékben egyetértek, de az a néni nem náci volt :) )

előzmény: hhgygy (#1)

2 részt néztem meg eddig, nem vagyok letaglózva, sőt sok helyen kifejezetten untam. Aki végig nézte a sorozatot tudna nekem választ adni arra, hogy ebben a "mederben" és felfogásban fog-e tovább folytatódni?
Igazából az érdekelne, hogy megéri-e a további belefektetett idő, bár az átlagát elnézve meglepődnék ha valaki azt mondaná, hogy nem.

link
Ennek nem lesz több része.
Ősszel lesz egy 10 részes Hulu által gyártott szintúgy doksi sorozat, ami ettől teljesen független.

előzmény: oscarmániás (#12929)

Mi akadálya van, hogy ez nem kerülhet fel az oldalra? 4 részes minisorozat.
Tudtommal megannyi ilyen van fent, kapásból több is eszembe jut, black mirror, chernobyl, sharp objects...

Más is szokott felemelkedni a magyarban, pl a "római birodalom felemelkedése" elég közismert mondat.

Btw én szerintem a "korával" az egész 9 részt átölelő korszakra akarnak utalni, úgy mint az angolban a riseal, a sivatagos semmiből "felemelkedett" 9 részen át nevelkedő, felnövő, naggyá levő Skywalker családra, szal valahol megvan a párhuzam.
De ezzel a filmmel nem a magyar cím lesz a legnagyobb baj. :)