paksiendre

Regisztráció: 2012. augusztus 4. (4 év, 10 hónap)

Születési év: 1992

The Mummy
A múmia
3 2017-06-07 3,5

2017-06-10 14:23:21 [Foci EB 2016] paksiendre #704

És akkor melyik országnak/városnak/csapatnak jó a focihoz való hozzáállása? Ahol egy röhejes vereség után, csak legyintenek egyet a szurkolók, akiknek esetlegesen a nemzeti válogatott vagy valamilyen egyesület a mindenük és az életük gyerekkoruk óta? Csalódni természetes dolog, semmilyen extra kivetnivaló nincs ebben a videóban, mondjuk a 444 ismét jó nagy füstöt kerített neki, szokás szerint.

2017-06-10 12:45:51 [Foci EB 2016] paksiendre #702

Az MTK kiesése (hálistennek) is ilyesmi bocsánatkérős volt pár hete, kisebb keretek között. Semmiféle brutális dolog nincs ebben, teljesen jogos a csalódottság, a foci ilyen. A magyar szurkolók meg szerintem piskóták világszinten erőszakban.
Amúgy valszeg Storcknak már nincs sok hátra (hálistennek), nagy volt a mellény, nagy lett a zakó is.

2017-05-29 21:51:44 Under the Shadow (2016) paksiendre (2) #6

Ha lenne dühítő gomb KT-n gondolkodás nélkül rávágnám. Ennél klisésebb, buta, idióta, logikátlan, gagyi, ergya horrort (???) thrillert (???) nagyon régen láttam. Már az alaptörténet is egy lerágott csont de sebaj, úgy van vele az ember, hogy abból még ki lehet hozni jókat, de konkrétan a film első HÁROMNEGYED órájában nem történik semmi. Igazából a kettest se tudom mért adtam meg rá, lehet azért mert végignéztem ill. volt egy jump scare-s jelenet ahol majd kiugrott a szívem, meg egyest senki se szívesen ad.
Ez a film számomra ékes példája volt annak, hogy a kritikákra soha büdös életbe nem kell hallgatni és építeni, mert elveszi az embertől az önálló véleményt.
Legalább jó rövid volt.

Hát ez a film fényévekkel jobb mint a 7, ez vitathatatlan. :D Igazából annál minden jobb. De pl a jedi visszatérnél is szívesebben veszem elő a rogue one-t. Az a rész nem tudom mért nincs sose a boncasztalon, az Endor bolygójával és lakóival. :)

Rebelsben egy részben bukkan fel, amiben pont azt a pörölyfejű korvettet lopják el a lázadók amivel elintéztek 2 csillagrombolót a Rogue Oneban. De amúgy nem zavar sok vizet ott sem csak egy vendégszereplő, pont ahogy mondtad.
Engem inkább az zavar, hogy mikor Tantive 4-en ugrott egyet az űrbe, azt Vaderék csillagrombolója, hogy mérte be, főleg hogy a Peremvidéken kötöttek ki, tehát nem egy kis ugrásról van szó.

Szerintem meg az lenne röhejes és valószínűtlen, ha Leia azt mondja, hogy igen Vader itt vannak a tervrajzok, tessék vedd el, úgyis láttad, hogy átszenvedték a hajóra több száz ember élete árán. Nem értem azokat akiket ez zavar, tök nyilvánvaló, hogy Leia még az utolsó pillanatban is tartotta magát a lázadáshoz és ahhoz, hogy az sikeres legyen, ezért se árult el róla a Halálcsillagon semmit.
Továbbá az Alderaanos gikszernél is kamuzott egy jó nagyot.

2017-05-27 02:20:22 [Tévésorozatok] paksiendre #2993

Én engem egyáltalan nem zavart volna egy mobiltelefon. Ráadásul konkrétan direkt egy olyat raktak oda amin kb az ÁVÓsokat hívták 56ban. Elég öncélú művészkedésnek érzem ezt az egészet, de nem ez az egyetlen hibája az új évadnak sajnos.
Egyáltalan nincs meg a kellemes kisvárosi twin peakses hangulata, pont hogy a nagyvárosi jelenetek roncsolják a sorozatot.
A párbeszédek iszonyat rosszul vannak megírva és indokolatlanul iszonyat lassúak, persze tudom aki nem bírja ne nézze. Csak az első részt néztem végig de óriásit csalódtam, és ahogy olvasgattam innen onnan a negyedik részben is ugyanott toporog a cselekmény, nem tudom ez mennyire van így.
Az évad végén egybe lepörgetős dolog lesz ez, pedig nagyon akartam izgulni hétről hétre.
(Amúgy a win7et nem úgy értettem, hogy elavult lenne, - én is azt használom-, hanem ellenben a telefonnal az majdhogynem egy aktuális rendszer a síkképernyős monitorral egyetemben. Ha az elmaradottságot akarják suggallni akkor a monitor is egy besárgult ósdi szörnyeteg legyen egy búgó felforrósodott elfektetett számítógépre helyezve.)

2017-05-26 20:17:36 [Tévésorozatok] paksiendre #2987

Ez kicsit off lesz, de a twin peaksben mért vannak a vezetékes telefonok 2017ben a rendőrségen? A gépen is win7 volt. Vagy ez csak engem zavar? Nem hagy nyugodni a kérdés. :)

2017-05-15 00:26:47 Kokuhaku (2010) / Confessions paksiendre (5) #7

Az addig oké, hogy "bosszúfilm", viszont egyáltalán nem ezen van a hangsúly. Hanem azon, hogy a szavaknak mekkora súlya lehet és milyen hatást vált ki a másik emberből, amire konkrétan a film legutolsó mondatánál döbben rá a néző.
Ráadásul az egész film nagyon durva egyedi képi világgal van megáldva, ezt az "elnyújtott videoklipes" dolgot egyáltalán nem értem. Továbbá a negyed óránkénti csavarok úgy ütnek ahogy az a nagy könyvben meg van írva.
Utána azon filózgattam magamban, hogy a hazai filmek mikor fognak eljutni erre a szintre, hogy a stáblistát is (amiből egy nevet sem tudsz elolvasni) tátott szájjal nézed végig.

2017-05-13 23:56:40 The Invitation (2016) / A meghívás paksiendre (3) #32

Csalódott vagyok. Ez a film rengeteg ideig készíti elő a semmit, illetve azt, amit már akkor lehet tudni mikor megnézik közösen a videót a lány haláláról. Ha egy ennyire csavarra kiélezett filmet csinálnak akkor legyen is benne csavar. Volt egy olyan érzésem, hogy az írók összeültek egy brainstormingra, hogy hogyan cáfoljuk meg az összes ismert horror klisét (utána meg dobjunk be egyet élesbe). A bezárt klausztrofób atmoszférája ütős és fent tartja az érdeklődést, viszont sajnos a végére teljesen elveszti a súlyát amit addig felépített, a fentebb említett lapos végkifejlet miatt.
A színészekre viszont nem lehet panasz.