paksiendre

Regisztráció: 2012. augusztus 4. (6 év, 7 hónap)

Nem: nem publikus

Pusher II
Elátkozott város 2.
3 2019-03-14 4,3

2019-03-26 12:12:38 Us (2019) / Mi paksiendre (3) #24

egy emberként röhögött fel a mozi, amikor a piros ruhás Lupita Nyong'o először megszólalt

Szerintem ez a fantasztikus magyar szinkronnak volt köszönhető.
Eredeti nyelven nem láttam, de mindenesetre azt írják, hogy az hátborzongató volt.

előzmény: kaamir (#23)

2019-03-19 17:18:05 Us (2019) / Mi paksiendre (3) #6

Ez engem is elkeserít. Pedig igény lenne rá, szerintem nem is kicsi.
Aki esetleg nézi a héten szinkronnal, megköszönném ha pár szóval leírná, hogy mennyire vállalható stb.
A trailer egyáltalán nem volt az. :)

előzmény: Ágó (#5)

2019-03-18 19:11:43 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] paksiendre #24121

Ért már ilyen atrocitás?
Vagy megint a tipikus index.hu fb kommentszekciós "bezzeg én mit csináltam volna xy helyében xy helyzetben amiben sosem voltam" fóbiával állunk szemben?

Szerk: a dőlt betűs részre akartam reagálni, így ide nyomtam a válasz gombot tizedmásodperc sebességgel.

Áthelyezve a(z) Leaving Neverland topikból.

előzmény: Yuriko-chan (#24120)

2019-03-04 21:22:41 Climax (2018) / Eksztázis paksiendre (3) #6

Eltolták a premiert pár héttel, az egy egyszeri fesztivál vetítés tudtommal, bár azt a mozit nem ajánlom. :)
Ez a film elég kényelmetlen otthon nézve is, nem még egy fülledt teremben.

előzmény: Bogár Bence (#5)

2019-02-15 17:04:45 Den skyldige (2018) / A bűnös paksiendre (3) #46

Ne forgasd ki a szavaimat, és ne ragadj ki egy random mondatot, mert azokat a szavakat amiket felsoroltál nem én használtam először. :) Csak újra beleírtam egy reagálásba.

Így visszanézve én is egy bizonyos embertípusról adtam leírást, tehát ha ez magyarázza a filmet legyen. De ez nálam csak egy gyenge közepesre elég.

előzmény: dikalosz (#44)

2019-02-15 16:42:53 Den skyldige (2018) / A bűnös paksiendre (3) #43

Mivel tudod mi a film vége úgy nem, de abban a helyzetben logikus volt.
Sidious megteremti Anakint ha tudja előre, hogy ledobja a mélybe?
(Mondjuk ez egy képregényben volt, de az is elég, hogy maga mellé akarta volna állítani, hogy ha tudja előre, hogy végez vele?)
Nyilván nem.

Ez a film konkrét helyzeteiben logikátlan, nem a végkifejletből visszanézően, és ez óriási különbség.

előzmény: banana (#42)

2019-02-15 16:23:06 Den skyldige (2018) / A bűnös paksiendre (3) #41

A mindkettőnk számára szintén zseniális Becstelen brigantyk volt olyan jó film, hogy ne akadjak fent ezen a fent maradó 2 órában, ez viszont közel sem volt az.
Már abból adódóan is, hogy eléggé kötött a kamaradrámában a terep, szóval itt tényleg fel kell kötni a gatyát. A lentebb említett Lockeban nem éreztem ilyen izzadtságszagú sztorivonalat és minden döntés érthető volt a néző számára, hogy mit mért csinál Tom Hardy.
Ennél a filmnél szvsz ez elég szubjektívra sikeredett és különböző "embertípusokkal" kell belemagyarázni a megoldást.

Amúgy rég láttam a Becstelent, de ott közel sincs erre szükség, hogy meg legyen magyarázva, hogy mért hagyta futni a csajt. Szimplán messze járt, és nem gondolta a nagy hatalmas érinthetetlen náci hadvezér, hogy egyszer még bosszút áll rajta.
Ezt hívják logikának.

előzmény: banana (#40)

2019-02-15 16:00:37 Den skyldige (2018) / A bűnös paksiendre (3) #39

Szerintem ezeket a kérdéseket te se gondolod komolyan, vagy ha igen akkor bocs.
Mint már (ezt is) leírtam valahol korábban, a film a saját cselekményrendszerében logikátlan, vagyis konkrétan a sztori írók voltak logikátlanok, és úgy viszik előre a cselekményt hogy közben van jó pár buktató amiket pedzegettem már, meg még talán más is merészelte.
Nekem ez nem jött be, ennyi. Ugyanazokat a köröket futjuk.

előzmény: dikalosz (#38)

2019-02-15 15:14:09 Den skyldige (2018) / A bűnös paksiendre (3) #37

"Mindkét esetben teljesen logikátlanul viselkedik, és a legrosszabb az, hogy a telefonhívásokra van építve minden ebben a filmben, szóval nem csak arról van szó, hogy egy buta horror filmben esetleg valaki a szekrénybe bújik be ahol könnyebben megtalálható, ahelyett hogy kifutna az ajtón a gyilkost hátra hagyva.
Ez nekem eléggé levon az összértékéből"

Az egész film mivoltát és létezését tekintve számomra nagyon sokat nyom a latba az efféle logikátlanság JÁTÉKFILMES szempontból.

előzmény: banana (#36)

2019-02-15 14:51:20 Den skyldige (2018) / A bűnös paksiendre (3) #35

Értem. Akkor ez egy jó film.
(Nem)

Leírtam már, hogy számomra mi nem működött, ezt senki megcáfolni nem tudta teljes mértékben, csak bizonyos szemszögekből.
Az is fura volt, hogy rengeteg 5ös osztályzat mellett 2 hónapig (!!!) semmilyen cáfoló komment nem érkezett úgy, hogy elég sokan osztályozták a filmet. Ezt csak érdekességképp jegyzem meg, lehet nem volt senkinek kedve reagálni rá, de azért kicsit beszédes ez számomra.
Örülök annak akinek tetszett, viszont az ilyen kommentekre már nem tudok érdemben reagálni.

előzmény: banana (#34)