paksiendre

Regisztráció: 2012. augusztus 4. (4 év, 5 hónap)

Nem: nem publikus

Die Hard
Drágán add az életed!
4 2017-01-11 4,3

Igen így már érthető. Amúgy félek már előre mi lesz itt a 8. rész után. :D

Amúgy mi a gond a geek tudással? :D Csak mert olyan negatív jelző lett ez is mint a "fan service". Én imádom a geek dolgokat. Amúgy ennyi erővel már abba is bele lehetne kötni, hogy az űrben nincsen hang.

Jó, hogy mondtad ez a rejtett utalást, mert volt az is benne ám. :) Benne volt Chopper meg a Ghost hajó a Rebels sorozatból, és ezek tényleg a háttérben tűntek fel egy-egy pillanatra és nagyon örültem neki, hogy van egy kis kapocs a film és a sorozat között.

előzmény: Edwest12 (#135)

Amúgy ez fan service fogalom elég pejoratívvá vált az elmúlt időben amit nem tudok megérteni, mert ahogy a nevében is benne van ezt a fanok kedvéért csinálják, nem a kisgyermekes anyukák kedvében akarnak járni, ami nekem teljesen korrekt és el is várom egy ekkora franchise esetében. Továbbá jelenleg 3 ilyet tudok mondani így hirtelenjében, Ponda Baba meg Evazan ill. a 2 droid szerepeltetése és utalás Kenobi Mesterre.
Akiket ez zavar, (és nem akarom megint felhozni de kénytelen vagyok) a hetedik rész már már kínos, hajtépős jelenetei meg nem (gondolok itt például a szemétledobós részre, a tervrajzra a droidban, a Jakkura ami nekem inkább volt egy "ügyeletes Tatooin" mint a Jedha, a Starkiller Basere....továbbá az egész filmre) én azt komolyan soha nem fogom megérteni.
A "bölcs" gondolkodásra visszatérve remélem átgondoltad a Sithekről alkotott véleményed, amit pár hete firtattál az oldal hasábjain. :)

Garerth Edwars ártott neked valamit személyesen, hogy ennyire szapulod?
Amúgy legalább a fele irtó nagy faszság amit összehordtál, de sajnos megfogadtam, hogy egy olyannal nem szállok vitába, akinek a 7. egy fikarcnyit is jobban tetszik.

2017-01-10 21:52:55 Argo 2. (2015) paksiendre (4) #20

Imádom az alpári káromkodós humort a magyar nyelv minden kis sarkalatosságával, ezen a filmen még mindig könnyesre tudom röhögni magam, Árpa Attila ide vagy oda.

Én még mindig inkább ezt nézem mint a 7et. Viszont az animáció tényleg nem a legjobb.

"őt úgy ismertük meg - és alapból a Sitheket, hogy csak akkor veszik elő fegyverüket, ha méltó ellenfél akad, egyébként meg önfeledten használják az Erőt."
Ezek szerint Vadernek a sok jeditanonc is méltó ellenfél volt a 3ban. Én ezt a mondatod átgondolnám újra, Meg igazából az egész kommented.

Vader és Tarkin nélkülözhetetlenek a sztori szempontjából. A többi nem zavart sok vizet, viszont azok szimpla cameok, ellenben a 7el ahol teljes egészében copy pastelték az egész sztorit, karakterfelépítést, meg még egy szaros Jakku nevű fost is kitaláltak. Sőt még az öreg Han Solo halála is egy az egyben az öreg Obi-Wan halálra volt alapozva Az nem nosztalgia volt, hanem egy ctrl c ctrl v.

előzmény: banana (#82)

Aki szinkronosra megy az magára vessen, a droid meg jóval szerethetőbb/viccesebb volt mint thripio akit ott kellett volna hagyni megrohadni az új remény elején ahol van. Amúgy Forest Whitaker Saw-járól lehet, tudni, hogy egy szeparatista mozgalom élén küzd a birodalom ellen, de ha neked annyi maradt meg hogy tüdőbajos akkor...Mondjuk inkább nem is akarok olyannal vitába szállni akinek a 7 jobban tetszik. :)

u.i.:
Rossz helyre nyomtam a válasz gombot.