Rikii

Regisztráció: 2012. augusztus 1. (7 év, 2 hónap)

Nem: nem publikus

2014-12-01 07:48:53 Interstellar (2014) / Csillagok között Rikii (2) #217

te mar csak ismersz :)

előzmény: acidphase (#216)

2014-11-30 11:05:09 Interstellar (2014) / Csillagok között Rikii (2) #212

Tobb konny folyt a filmben, mint Magyarorszag eves csapadekmennyisege.

előzmény: acidphase (#211)

2014-11-27 16:36:16 Interstellar (2014) / Csillagok között Rikii (2) #210

Nagyon nagy elvarasokkal ultem be a filmre.
1: A cosmos tema engem nagyon erdekel, napi szinten foglalkoztat.
2: Nolan, McConaughey.
3: Rendkivul pozitiv elso visszajelzesek.

Egy "2001: A Space Odyssey" fele remekmuvet vartam, de mindebbol egy eszmeletlenul logikatlan, rendkivul rossz idobeosztassal rendezett, gusztustalanul hatasvadasz, csopogos, klisekkel teli, bullshit-henger, brazil szappanoperara sikerult beulnom.

A film pozitivumai az alaptema, a gyonyoru latvany es a zene. Ezzel mindent el is mondtam.

2013-05-10 16:59:34 Django Unchained (2012) / Django elszabadul Rikii (5) #174

abszolut erthetetlennek tartottam Dr. Schultz hirtelen bekattanasat 1 meterrel a cel elott hogy eldobjon mindent...

2013-03-01 01:15:13 Cloud Atlas (2012) / Felhőatlasz Rikii (5) #113

szamomra az egyik legerdekesebb film volt, amit valaha lattam, igazan egyedi es elgondolkodtato,
erdekes azon elgondolkodni hogy a halal vegleg lezarja-e a szemely eletet, vagy csak egy ujabb kaput jelent a folytatashoz? hogy ha ujra elunk kesobb egy masik testben, akkor azok a szemelyek lesznek-e hozzank kozel, mint az elozo eletunkben? (reinkarnacio)
valoban ossze vagyunk kotve a tarsunkkal es az eletunk soran ratalalunk a masikra ha hallgatunk a belso enunkre? a pozitiv es egyben negativ cselekedeteink hatassal lesznek a jovonkre, kovetkezo eletunkre? (karma)
hogy megeri felaldozni magunkat a kozjo erdekeben? hogy szembe lehet, kell-e szallni a tarsadalmi normakkal, korlatokkal? hogy ha osszefogunk, akkor tuljuthatunk a felsobb rendeleteken, vagyis sok lud disznot gyoz!?
ha mar ezeken elgondolkodol, megerte.
ugy hogy ne mondja nekem senki, hogy nem szol semmirol ez az istenverte film, mert az mar tenyleg agyhalott.

Utalom a logikatlansagot, marpedig ebben rengeteg van, hemzsegnek. Ezert 1-es.
Le sem kotott igazan. A szereplok halal pedig annyira erintett meg, mint amennyire kidobom a zsebkendot a kukaba.

2012-11-12 22:42:05 Klass (2007) / Az osztály Rikii (2) #30

Jajj a vegefele annyira eroltetett hogy
Kaspernek le kell szopnia Joosep-et. Anders ugy sem szurta volna hatba, hisz 1 nappal elotte "csak" hasba rugta Joosepet, aztan elkezdett fosni hogy "jajj minden rendben, jol vagy, semmi bajod!?". Meg egyebkent is, inkabb szurjanak hatba, minthogy le kelljen szopnom valakit. Leges legutolso dolog lenne ezt tennem. Egyszeruen csak felbasz, hogy ennyire mujanak van beallitva a szerepuk.

En mar reg nem varok ertelmet/logikat/mely tortenetet a Resident Evil filmektol, ugyanis azt mar a 2ik resznel el is vesztette, viszont a harcjeleneteket kifejezette elveztem, ennyi, pont.

Ez a film mar az elso percben elvesztette nalam az 5-st.
A pali szetnyom egy bogarat, aztan zoomolva mutatjak az ujjan levo beleit, a pali gondol egyet, beleteszi a szivoszalba, majd rakopi az uvegre, es megjelenik az Alien 4 logoja. Mi a szar ez?

Ma volt szerencsem (vagy szerencsetlensegem?) megnezni..
Egyszeruen nem szeretem ha a film meroben elter az eredeti verziotol. Es erre szamtalan peldat tudnek most felhozni. Vegig fogtam a fejem, aztan az erkelyes jelenetnel mondtam magamban, ha most elmondja hogy o pokember nalam ez az utolso csepp a poharban. hat nem igy lett?
Mellesleg a tortenet dinamikatlan, unalmas, akcio jelenetek ritkak es gyengek a 3D meg lenyegeben semmi tobblet elvezetet nem nyujt.