Aithne

Regisztráció: 2012. július 23. (11 év, 8 hónap)

Nem: nő

3 2012-07-23 3,1
LOL

3 2012-07-23 2,5

2012-07-26 11:22:58 Sleeping Beauty (2011) / Alvó szépség Aithne (4) #11

Semmilyen utalás nincs arra, hogy ezeken a helyeken minden nap dolgozott volna. Lehet, hogy pl. a bárban csak hétvégén, a fénymásolóban meg pl. kedd-szerdán, vagy ilyesmi.
A film valóban vontatott, nehezen bontakozik ki, nem lehet tudni egyértelműen, hogy mikor mit gondol a lány, mik a valódi érzései...Értelmezze mindenki, ahogy akarja. Én szeretem, ha nem rágják a számba a magyarázatot, bár ez a film nem a legjobb a "művészfilmek" közül, az biztos:) Legalábbis szerintem.

"1. Mit kapott az elején a lány (lehet, hogy ebből csak én vagyok hülye...), mit dugtak le a torkán?"
Az egyik "munkája" az volt, hogy orvosi műszereket/gyógyeszközöket/hasonlókat teszteltek rajta.
"2. Hány munkahelyen dolgozott ez a csaj? (ugye volt ez a prostituáltas 1., az étterem 2., fénymásolóakármi3. és emellett még tanult és aludt.) Mifasz?"
Volt több munkája, hogy tudjon miből élni, tudja miből fizetni az egyetemet. Nem ritka dolog. És?
"3. A végén mi történt az öreg faszival (lehet, hogy már nem figyeltem dühömben....)? És a csaj is kilőtte magát?"
Nyilvánvalóan öngyilkos lett. Megkérdezte Clara, hogy biztos-e benne (mármint abban, hogy megissza az italt, ezáltal meghal). A lány meg előző este bevett valami drogot, aztán megitta azt a főzetet, amitől elalszik és amiben szintén lehet valamilyen drog, a két szernek együttesen meg durvább hatása volt, mintha csak az egyiket vette volna be. Nem véletlen, hogy Clara minden egyes alkalommal megkérdezte Lucy-t, hogy jól érzi-e magát.

Csak oda kéne figyelni filmnézés közben.