dikalosz

Regisztráció: 2012. június 6. (7 év)

Rendezők: Alekszej Balabanov, Dario Argento, Jan Švankmajer, Jean-Pierre Melville, Lucian Pintilie, Nicolas Winding Refn, Park Chan-wook, Paul Verhoeven, Sidney Lumet, Slobodan Sijan, Sono Shion, Tanaka Hiroyuki (SABU), Věra Chytilová
Színészek: Alain Delon, Audrey Hepburn, Chow Yun-Fat, Danilo 'Bata' Stojkovic, Dragan Nikolic, Gian Maria Volonté, Jean-Paul Belmondo, Lino Ventura, Tony Leung Chiu Wai
Műfajok: dráma, horror, krimi, szatíra, szerelmi történet, thriller
Országok: csehszlovák, dél-koreai, francia, japán, jugoszláv, olasz
Korszakok: 50-es, 60-as és 70-es évek.

Lakhely: Budapest

1 2019-04-20 3,1
Amici miei - Atto II°

5 2019-04-12 ?

2019-06-17 22:04:31 [Tévésorozatok] dikalosz #3625

Csak szólok, Refn Too Old to Die Young című sorozata végre elérhető. Az első rész alapján mondom, hasonlóan a Twin Peaks 3. évadjához ez sem lesz egyszerű... :)

Tervben van egy filmklub, nyilvan ezert is kerdeztem. Mar a program is meg van (itthon kevesszer, vagy egyaltalan nem bemutatott filmek, 3 tematika szerint), a helyszin is (nagyon ugy nez ki), kis ido kell neki mig felfuttatjuk.. Es rengeteg KT-sra szamitunk, ezert is szeretnem, hogy szereny kozonsegunk igenyet reprezentativ modon abrazolja ez a szavazas.

Sziasztok!

Van itt olyan felhasználó, aki rendelkezik minőségi kamerával (1080p elèg), ért is hozzá, és érdekelné egy kis munka Budapesten, valamelyik hétköznap este?

2019-05-31 12:38:30 [Általános fórum] dikalosz #7840

Sziasztok!

Kozben rajottem, hogy toplistas keresomotorrol van szo, ott nem adja ki igen.

előzmény: MicaHiro (#12924)

2019-05-21 01:34:07 [Általános fórum] dikalosz #7838

Köszönöm szépen!

előzmény: OldReelFilm (#7837)

2019-05-20 14:24:28 [Általános fórum] dikalosz #7836

Sziasztok!

Érdeklődnék, nem tudja esetleg valaki, Magyarországon már bemutatott filmek forgalmazóira hogyan tudok rákeresni? Hogy tudom meg egy adott film vetítéséhez szükséges engedéllyel kapcsolatban ki a kompetens? A Magyar Nemzeti Fimarchívum/Filmalap csak magyar filmekkel kapcsolatban tud segíteni, a fent említett kérdésemre ők sem tudták megmondani a választ. Nem találok erre vonatkozóan semmit a világhálón. Nagyon fontos lenne.

Köszönöm!

Le trou
Le salaire de la peur
Les diaboliques
Le cercle rouge

Amiket lattam azok kozul szemezgettem. Bar nem tudom, a mai kamaszoknak mi 'valo', ezek szerintem mindegyike francia nyelvu, kellemes film. Remelem, a fekete-feher kepi vilag nem kizaro opcio :)

előzmény: betti (#1)

Ha a fogyasztók úgy kívánják, vagyis inkább ha a pénz abban van, szerintem bárkit visszahoznak, teljesen mindegy, mi volt az előzmény, ki hogy halt meg, van-e logika, elvek, bármi. Nem?
Bár, azért én laikusnak számítok e téren, avengerséken kívül csak a vasembereket, illetve a galaxis őrzőit láttam.