Cax

Regisztráció: 2012. március 13. (8 év, 4 hónap)

The Animatrix
1 2012-07-20 3,3
Judge Dredd
Dredd bíró
3 2012-06-23 2,8

Jó beszólások, jó zene és akció akció hátán. Az utolsó precig lekötött. Ajánlom nagyon! Egyként a korosztály is nagyon változatos volt, voltak öregbácsiktól kezdve fiatal iskolások is.

Mellesleg: Az ellenfél csoport neve: Szangok. Na ezen jót nevettem, mert a derült égból polly-ban is elhangzott a Szangás mint fogalom. (Idézem: fingasz és kint van a szarnak a hegye)

Nagyon tetszett! Imádom :)

A képregénybe se nagyon van, azon kívül, hogy állítólag egy sikertelen humorista volt, akit rászedtek.. De mivel Nolan őt is újraírta, mivel alapból nem volt Joker ilyen okos, ezért ő hagyta is az egészet :D

előzmény: slawter (#342)

Hát Jokernek alapból nincs nagyon története..
Itt viszont volt 1 flashback, de befejezetlenül. Szép is lett volna, ha a Star Wars 3-ban kihagyták volna Vader összerakós jelenetét. A másik meg ha Nolannaek volt arra energiája, hogy újraalkossa az eredeti karaktert, akkor illet volna bemutatni azt teljesen.

Nem volt 4 órás a film. Nolan megcáfolta.

Több napos hír s Hemming egy szóval nem mondta, hogy ezeket leforgatták.

Így van. Ide nem fért bele Joker. Viszont Bane újrakreálása magyon tetszett.
Film közben egyszer nem jutott eszembe, hogy ma ide kellene Joker

*második rész forgatása után

úgy értettem.

100% hogy Joker lett volna a főmufti a harmadik részbe. Hiába kamuznak Nolanék, hogy ők már tisztán látták, a második rész után, hogy Bane lesz a következő. Ez a teória több ponton is megbukik.

1. Nem rég kiderült, hogy film premierje után Rébuszt akarták és DiCaprio fele kacsintgattak
2. Nolan idáig mindenkit kinyírt, akivel nem volt már terve. Nézd: Kétarc, Ra's al Ghul.
Joker egyértelműen szerepelt volna a harmadik részbe, csak a természet sajnos közbeszólt. A Batman univerzum mindig is Joker és Batman párharcáról szólt, hiába jönnek a különböző karakterek a képregényben is, ez egy Superman-Lex Luthor, McDonalds-Burger King, Coca-Cola-Pepsi nemezis harc.
Ha valamelyiket lenyom egy harmadik fél, akkor az egyensúly megbomlik.

Egyébként ha rendező lennék, akkor én sem álltam volna ki, hogy: "Gyerekek meg volt tervezve a következő rész, de sajnos Heath halála miatt váltunk és az egész lezárás ugrik."

Valaki írta, hogy Joker szabadulhatott volna a többi rabbal.
Erre én azt mondom, hogy nem. Joker őrült. Őt az Arkhambe vitték nem a blackgate börtönbe. Ő ott nem bukkan fel soha.