Gumicsirke

Regisztráció: 2012. március 3. (12 év)

A Quiet Place
Hang nélkül
4 2018-05-11 3,4
Jeder für sich und Gott gegen alle
Kaspar Hauser

3 2018-04-28 3,2
My Friend Dahmer

4 2018-04-28 3,5

2014-08-23 01:43:57 Araf (2012) / A pokol kapujában Gumicsirke (4) #5

Akkor jövök én, mint érzékeny női néző..premier előtti vetítésen néztem meg és szerintem sokan valami lövöldözős filmre vagy vígjátékra számítottak, mert elég sokan elmentek a film közben meg beszélgettek, ami elég zavaró volt.

Ez tipikusan olyan film szerintem, hogy jó-jó, de soha többet nem akarom látni. Annyira nyomasztó és olyan fájdalmas, hogy napokig magam alatt voltam tőle. Nem tudtam eldönteni igazából, hogy jó film-e, aztán rájöttem, hogy az, hiszen olyan atmoszférát teremt, annyira átérezzük a kilátástalan, kiüresedett emberi életeket, hogy komolyan azon gondolkodtam, hogy mindjárt eret vágok magamon..
Még napokig nem hagyott nyugodni, és eszembe jutottak bizonyos képkockák a filmből, szóval..ajánlom is, meg nem is. Azért, aki megnézi, számítson rá, hogy egy iszonyú lassú filmről van szó.

Nekem nagyon tetszett, egy percig nem volt vontatott, pedig nem egy rövid történet..Hogy lehet ezt a filmet rosszra, nézhetetlenre minősíteni? Értem én, hogy ízlések és pofonok..de, ha valakinek ez a film nem ad semmit és nem érinti meg, az szerintem inkább nézzen valami olyan filmet, ahol a lövöldözés, a látvány a lényeg.

2014-01-27 00:41:42 V/H/S (2012) Gumicsirke (1) #5

Azt kell, hogy mondjam, ilyen rettenetet rég láttam..végignéztük, mert végig azt vártuk, hogy hátha lesz belőle valami, de nem lett..a legtöbb ijesztőnek szánt jelenet röhejes, a film vontatott és darabos..nem ajánlom senkinek.

2014-01-27 00:39:28 Cold Mountain (2003) / Hideghegy Gumicsirke (4) #19

Most néztem meg, még nem vagyok benne biztos, hogy 3-ast vagy 4-est érdemel, de jóindulatú leszek..Nem rossz ez, bár én is azok közé tartozok, akit kifejezetten idegesített Zellwegger, pedig egyébként szeretem, csak ez a figura valahogy nem illett hozzá..egyébként én átállítottam eredeti nyelvre és úgy sokkal jobb volt, szóval szerintem a szinkronnal sokat rontottak a karakteren.
A fő bajom az volt egyébként a filmmel, hogy ez a
Négyszer találkozok vele és rögtön halálosan belé szeretek és minden nap az ő gondolata ad nekem erőt, egy kicsit erőltetett volt..
Szóval nem nagyon tudtam elhinni, így ezt a szálat (ami tulajdonképpen a film lényege..) kicsit tényleg kidolgozhatták volna jobban az elején, valószínűleg hitelesebb lett volna.

2012-08-19 22:30:20 Megan Is Missing (2011) Gumicsirke (5) #3

Még egy filmhez se írtam, de ide muszáj..rengeteg horrort láttam már, de ez életem legfelkavaróbb filmje volt.

2012-06-30 02:47:45 [Filmet keresek] Gumicsirke #1330

Hálás szívvel köszönöm!:)

előzmény: dézi (#1329)

2012-06-30 01:53:21 [Filmet keresek] Gumicsirke #1328

Sziasztok! Keresek egy filmet mér egy ideje..arról szól, hogy van egy fiatal házaspár (mily meglepő..:) a pasi vmi gazdag ember, a felesége nem dolgozik. Kissé lationos külsejű a csaj, lehet, hogy a film is spanyol, de nem biztos. A férj titokban ráállít egy másik pasit a feleségére, hogy csábítsa el. Itt nem teljesen emlékszem, hogy hogyan történtek a dolgok, de azt tudom, hogy a végén kiderül, hogy a férj filmet forgatott, titokban bekamerázott mindent, mert arról akart filmet csinálni, hogy a felesége hogyan reagálja le ezt a szitut..
Nagyon régóta keresem ezt a filmet, mert, amikor láttam, tetszett, hálás lennék ha valaki rájönne, hogy mi ez:) Köszönöm:)