mitbrille

Film zenejet itt meghallgathatod: [link]

Latom mar. Koszonom mindenkinek a segitseget!

Ird meg nyugodtan!

előzmény: Raul (#10307)

Egy hete kertem. Utana meg valaszoltal is, hogy "tobb ezer filmet felteszel szabadidodben".

Hello,

A Filmkero topicban kertem a The Kingdom of Dreams and Madness (2013) c. film feltolteset.
Keresem mindenfele megjegyzes nelkul torolve lett es a film sem kerult rogzitesre az adatbazisba.
Miert?

Udv,

Egyelore nincs hirem DVD-rol.
(A rendezo elozo harom filmjehez keszitettem magyar feliratot, igy erdeklodve varom az uj filmet en is.)

2014-04-13 23:04:37 Sacro GRA (2013) / Róma körül mitbrille (3) #1

Szep-szep, de a tortenetek kozotti kapcsolat nem kapott eleg hangsulyt, ezaltal akadozik. Harmas.

Kulon erdekessege a filmnek, hogy a tragikus sorsu rendezo, Jean Vigo is feltunik benne.

2014-01-05 04:39:04 Monanieba (1984) / Vezeklés mitbrille (5) #1

Mestermű.

"Halandok vagyunk es a mozi csak alom."

2013-09-13 18:51:21 [Ajánlj egy dokumentumfilmet] mitbrille #28

Happy People: A Year in the Taiga - nem reg talalkoztam vele. Szerelem volt elso latasra.

Másik Magyarország - Töredékek egy falu hétköznapjaiból - ez egy kesobbi talalkozas es megcsalas a vege.

Mindkettot batran ajanlom mindenkinek.

Osztom az elottem szolo velemenyet.
Elgondolkodtato szep film sikeredett.

2013-03-14 00:48:29 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] mitbrille #17236

Illegal file sharing.

Áthelyezve a(z) Dupa dealuri topikból.

előzmény: Lil Martin (#17235)

Ha a kenbanyarol tobbet szeretnel latni, akkor ajanlom ezt a filmet: http://www.imdb.com/title/tt0478331/

A filmrol: Kifaradt a garda. "Igy megy ez." Ettol persze meg lelegzetelallito.

2012-06-28 22:50:01 [Ajánlj egy dokumentumfilmet] mitbrille #24

Ilha das Flores (1989)

XX. századi civilizációjának kritikája. Vallás, holokauszt, éhinség, állam, kapitalimus kritika így együtt egyszerűen, közérthetően. Evolúció, fejlődés, de merre is?

(Ezt ajánlom mindenkinek, ha már egy "kritikus tömeg" ez itt. Vagy mi a szösz.)

2012-06-03 11:31:45 Közvélemény-kutatás (2012) mitbrille (2) #12

Klassz koncepció. Gratulálok! Ebben a szellemi nihilben üdén hat.
Bár a múlt-jelen-jövő képek elcsépeltek, nem volt benne sok ötletesség. Többet is járhattad volna a várost... meg egyébként.
További sok sikert!

2012-04-09 00:12:05 [Ajánlj egy dokumentumfilmet] mitbrille #18

Folytathatjuk?

Tehát tudnátok ajánlani még pár kiemelkedő dokut?

Így késő este két régi kedvencet említek:
- Nanuk az eszkimó
- Ember a felvevőgéppel

2012-04-05 01:02:29 [Ajánlj egy dokumentumfilmet] mitbrille #16

Köszönöm Az emberi piramis és a Titicut Follies ajánlásokat. Igyekszem őket megtekinteni.

Egy nyár krónikája, Exit Through the Gift Shop, Jesus Camp, Catfish, March of the Penguins, Waiting for "Superman" - ezeket pedig ajánlom én is azoknak, akik esetleg még nem látták volna.

Sötétség és köd - hathatós közbenjárásomra készült el a magyar felirat hozzá. Kösz Csaba ha erre jársz!

További ajánlásokat, ha kérhetem!

ui.: műfajonként menüpontot pedig ajánlom neked kedves (mű)értő.

2012-04-03 20:52:43 [Ajánlj egy dokumentumfilmet] mitbrille #9

Hi,

Ezek 90%-át volt szerencsém látni. Több közülük személyes kedvencem, mint az Ember a magasban, a Bebukottak és Buena Vista Social Club. A Hétköznapi fasizmust pedig vagy 100szor meg kellett nézzem, bizonyos okok miatt.

Megemlítek pár további kedvencet, ami eszembe jut:
Ne sápadj!, Woodstock, Up sorozat, Qatsi trilógia, Grizzly man, Sans soleil, Heima, Workingman's Death, Araya, Chronique d'un été.

Remélem van még a tarsolyotokban!

2012-04-02 23:13:17 [Ajánlj egy dokumentumfilmet] mitbrille #1

Hi,

Láttam már rengeteg dokumentumfilmet kerek e világon, kezdve Godfrey Reggio, Werner Herzog, Ron Fricke, Gulyás Gyula, Gulyás János, Gazdag Gyula, Schiffer Pál, Gyarmathy Lívia filmjeit. Hatalmas a dokumentumfilm éhségem, s bizonyára tudjátok milyen nehéz jó dokumentumfilmet találni.
Tudnátok ajánlani egyet-kettőt? Ami fontos témát dolgoz fel, megérintett benneteket, lényeges információval szolgált, különös hangulata volt vagy csupán teljes káoszként hatott.
Tehát igazi dokumentumfilmeket keresek. Kérlek említsetek párat!

Köszönöm!

Hi,

Filmkérő topik-ban kértem pár dokumentumfilmet, mivel ezek nincsenek benne az adatbázisban. Szerettem volna őket osztályozni.

Válasz: kb fele bekerült az adabázisba, másik felével pedig nem is foglalkoztak, sőt még az eredeti hozzászólásomba is beletöröltek, így azt sem tudom mi maradt ki. Lásd: http://kritikustomeg.org/forum.php?tid=130 - Ezt a hozzászólást bár a nevem alatt szerepel, nem én írtam, legalábbis nem ilyen formában.

Választ kérek, miért történt ez így!

üdv