Trashman

Regisztráció: 2012. február 12. (7 év)

Nem: nem publikus

Jumanji: Vár a dzsungel
5 2018-03-12 3,3
Dunkirk

4 2017-12-10 3,8

Csak ne lenne annyira csajos.

Istenem, de szar film. Mit láttok benne azt nem tudom. Agyatlan, erőletett szarság. Jó, én nem értek a filmművészethez, de laikus szemmel is ez csak egy "minél betegebb, minél érthetetlenebb" film legyen. Ugyan, hagyjuk már. Ki a f*sz fog emlékezni erre jövőre?

2018-12-10 15:03:17 Elizabeth Harvest (2018) Trashman (3) #3

A felesleges arthouse, művészkedéstől eltekintve - ahol a támogatók között a Lakáskultúra is biztosan szerepelt - egy közepes Black Mirror epizódnak felel meg. Csak hát ott ezt letudják egy órában. Hát az annyival jobb is.

Nálam a főellenség, főgonosz a meghatározó egy képregényfilmben és a földön kívüli gyarmatosítókkal operálók eleve kiesnek, szóval ennek értelmében - de nem tetszési sorrendben - az Amerika Kapitány széria; Vasember 1.;Hulk 1. (mondjuk Ruffalo a kedvenc Hulk) és ezek permutációja miatt valahol a Bosszúállók széria is, de az Asgard-i vonal nagyon nem. A futottak még kategóriában A galaxis örzői, akármennyire is bírom (mert tényleg) a brigádot ezt a galaxist leigázós főgonoszt és hasonlókat nem veszi be a gyomrom. Sorry.
Habár az X-men szériára nem terjed ki a kérdés, de az X-Men:First Class-t, meg az X-Men: Days of Future Past, - na meg a Logan - veri a fentebb felsoroltakat nálam. Annál nagyobb csalódás az X-Men Apocalypse, az a film egy nulla. Asszem ennyi. Ja és Verhoeven Robotzsaruja megunhatatlan.

Te figyelj, akit érdekel a műfaj, a Grindhouse database-en https://www.grindhousedatabase.com/index.php/Category:Carsploitation ismerkedhet vele, meg a többi crossover exploitation-nel. Ezt tudom javasolni.

Hát jól van, de "franchise"-t írtál. Én nagyon szeretem a carsploitation filmeket, de Smokey és a bandita sorozaton, vagy az Ágyúgolyó futam filmeken kívül nincs ilyen franchise. Ja, szigorúan a '60-as, '70-es évek muscle car-os és hot rod filmekről beszélek, az autós filmekről nekem ezek jutnak eszembe. A Mad Max oké, de a többi, amit felsoroltál, ha egy mód van rá én meg nem nézném.

2018-03-17 06:34:10 Annihilation (2018) / Expedíció Trashman (5) #44

Ez egy tök jó film és még bélyeget sem kell nyalogatni közben.

Fú, ez jó volt.

2017-12-10 07:50:16 [Megérdemelte-e az Oscart...] Trashman #10338

Szerintem meg a "Detroit"-nak szánják a díjat. Az nagyon oda készült.

2017-12-10 07:41:23 Dunkirk (2017) Trashman (4) #74

Jó film lett ez, de ha az ötös skálán egy "Das Boot", vagy egy "Ellenség a kapuknál",
stb. nálam az ötös, akkor ez "csak" négyes. Örülök, hogy egyre inkább felhagynak
azzal az amerikai meldöngetős, hazafias szarságokkal, hiszen a legtöbb katona csak
túlélni, megúszni akarta az egészet. Ebből a szempontból viszont járna az ötös.