Trashman

Regisztráció: 2012. február 12. (10 év, 11 hónap)

Nem: nem publikus

A pusztaság
2 2022-10-06 2,0

Tényleg rossz.

2022-09-18 08:27:37 The Invitation (2022) / A meghívás Trashman (1) #1

Drága Jó Isten! Ha valaki mondta volna nekem, hogy ez egy k*rva vámpíros film, meg sem nézem. Ezt nevezem interaktív mozinak, mer' a 60-70-percnél tényleg megtámadt az energia vámpír, maga az unalom. Egyébként is a vámpírfilmek nálam az ötlettelenség szinonimája, szóval stílusosan kapott is egy karót. Késett vagy húsz évet, de akkor is sz*r lett volna. Irtsátok az ilyen energia vámpírokat egy jó nagy karóval!

2022-08-06 13:06:46 Prey (2022) / Préda Trashman (4) #15

Most, hogy újra néztem feljebb nemesedett. Kifejezetten jó film. Ha jól öregszik akár ötös is lehet. Gondolkodom rajta.

Ezt így minek?

Tök jó. Mayers már amúgy is túl van misztifikálva, szóval ez már nem oszt nem szoroz. Nekem tetszett.

2021-06-17 19:56:48 Oxygène (2021) / Oxigén Trashman (3) #11

Nem tudom, részeg voltam. Majd megnézem megint. Így is vagy harmadik nekifutásra sikerült megnézni. Szóval jó, jó, de nem az igazi. Amúgy soha rosszabbat.

2021-06-17 18:00:19 Oxygène (2021) / Oxigén Trashman (3) #9

Hát, van amikor a kevesebb a több. Túltolták. Mélanie Laurent borzasztó jó, de egy katyvasz az egész film. Akartam szeretni, de nem ment. De megnézem még egyszer 'azér is.

Az alap történet érdekes lett volna bizonyítani, hogy egy gyilkosságot valaki külső hatás miatt - démon megszállás - követte el, mint precedens, de sajnos ehelyett kaptunk egy zagyva Ördögűzőt. Szar film.

Nagyon jó a pornós hasonlata Fatupi fórumtársnak és neked is egészen jó írói vénád van Xuja elvtárs, magam is szívesen látnám a hasonló crossover-eket, egy esetleges Pandora Vs. Üreges földesek összecsapást mindenképpen támogatnék - ja, persze a Na'vik-nak kakukk. Egyébként emlékezeteim szerint volt próbálkozás arra, amit te is felrósz a produkciónak és én úgy emlékszem - a kritikáknak helyt adva, hogy adjunk tartalmat kaiju filmeknek, egy lényegében 70 éves, bejáratott franchise-nak - pont az előző King Of The Monster-ben voltak erre kísérletek, de a plusz félóra, Godzilla statiszta státuszba való ignorálása nem győzött meg senkit, hogy az jó irány. Pont fordítva kéne lennie. A japán szériában sem érdekelt senkit, hogy ugyan mi lett Dr. Daisuke Serizawa-val? Ez Kb. olyan, mint Jason-től, Myers-től számon kérni, hogy már meghalt párszor, mi a picsát bohóckodik még. Senkit nem érdekel. Amúgy, ha üreges föld, valahol ott tanyázik Gamera is. Hát ott akkor a Földnek szarral meszeltek.

Kifejezetten tetszett. Elég kiegyensúlyozott volt a rangadó, viszont a Mecha(godzilla) béna volt, annál még a '68-as is menőbb volt. És azért az mindeneképpen történelmi pillanat mikor Kong megleli az atomszakócát, de Hong Kong-nak is. Jó volt ez, jobb, mint a King Of The Monsters. Annak mai napig nem tudom mi lett a vége.