Trashman

Regisztráció: 2012. február 12. (6 év, 4 hónap)

Nem: nem publikus

5 2018-03-12 3,3
Dunkirk

4 2017-12-10 3,8
Valerian and the City of a Thousand Planets
Valerian és az ezer bolygó városa
1 2017-12-02 3,0

5 2017-01-18 4,2
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei
3 2016-12-22 3,0

Nálam a főellenség, főgonosz a meghatározó egy képregényfilmben és a földön kívüli gyarmatosítókkal operálók eleve kiesnek, szóval ennek értelmében - de nem tetszési sorrendben - az Amerika Kapitány széria; Vasember 1.;Hulk 1. (mondjuk Ruffalo a kedvenc Hulk) és ezek permutációja miatt valahol a Bosszúállók széria is, de az Asgard-i vonal nagyon nem. A futottak még kategóriában A galaxis örzői, akármennyire is bírom (mert tényleg) a brigádot ezt a galaxist leigázós főgonoszt és hasonlókat nem veszi be a gyomrom. Sorry.
Habár az X-men szériára nem terjed ki a kérdés, de az X-Men:First Class-t, meg az X-Men: Days of Future Past, - na meg a Logan - veri a fentebb felsoroltakat nálam. Annál nagyobb csalódás az X-Men Apocalypse, az a film egy nulla. Asszem ennyi. Ja és Verhoeven Robotzsaruja megunhatatlan.

Te figyelj, akit érdekel a műfaj, a Grindhouse database-en https://www.grindhousedatabase.com/index.php/Category:Carsploitation ismerkedhet vele, meg a többi crossover exploitation-nel. Ezt tudom javasolni.

Hát jól van, de "franchise"-t írtál. Én nagyon szeretem a carsploitation filmeket, de Smokey és a bandita sorozaton, vagy az Ágyúgolyó futam filmeken kívül nincs ilyen franchise. Ja, szigorúan a '60-as, '70-es évek muscle car-os és hot rod filmekről beszélek, az autós filmekről nekem ezek jutnak eszembe. A Mad Max oké, de a többi, amit felsoroltál, ha egy mód van rá én meg nem nézném.

2018-03-17 06:34:10 Annihilation (2018) / Expedíció Trashman (5) #44

Ez egy tök jó film és még bélyeget sem kell nyalogatni közben.

Fú, ez jó volt.

2017-12-10 07:50:16 [Megérdemelte-e az Oscart...] Trashman #10338

Szerintem meg a "Detroit"-nak szánják a díjat. Az nagyon oda készült.

2017-12-10 07:41:23 Dunkirk (2017) Trashman (4) #74

Jó film lett ez, de ha az ötös skálán egy "Das Boot", vagy egy "Ellenség a kapuknál",
stb. nálam az ötös, akkor ez "csak" négyes. Örülök, hogy egyre inkább felhagynak
azzal az amerikai meldöngetős, hazafias szarságokkal, hiszen a legtöbb katona csak
túlélni, megúszni akarta az egészet. Ebből a szempontból viszont járna az ötös.

Besson újjabb ámokfutása, az általa és a Wachowski nővérek munkásságával
tökélyre fejlesztett tipikus gej, dizájner "sci-fi". Maga a kommersz. De hát,
ilyen ez a "változókor".

2017-10-26 18:59:14 The Wild One (1953) / A vad Trashman (5) #3

"Motoros film" kontextusban kell vizsgálni. Abban maga az alpha. Utána minden
biker film ezt másolta. Az Easy Rider sehol sincs ehhez képest. Szóval KULT,
mondom ezt, mint exploitation rajongó.

Fú, ez de jól esett!