Trashman

Regisztráció: 2012. február 12. (8 év, 5 hónap)

Nem: nem publikus

5 2019-12-06 3,8
Joker

5 2019-10-07 4,2

2020-07-28 05:48:17 Valhalla (2019) Trashman (2) #1

Akkor egy coming-out. Én kedvelem a mitológiát. Jó hát én leragadtam a csöcsös, kardozós fantasy-knél, de nem zárkozóm el az utóbbi revival hullámtól sem. Ott is akadnak értékelhető alakotások. De hogy a skandináv mitológiát pont az a régió vérezteti ki, tesz záró-, idézőjelbe minden misztikumot hát azt nem gondoltam. És csak jöttek a pofonok: Loki egy arab, Thor egy nímand, Odint is biztos érhette pár szélütés, a szellemifogyatékos óriás (aki törpe), a Valhalla lakóinál csak a gyerekszereplők irrítálóbbak, csodálatos windows háttérképek a többit meg akár forgathatták volna a Börzsönyben is. Egyedüli pozitívum a farkas és mikor a főhősnő és debil haverja begombáznak, az sem a humorfaktor miatt hanem mert látványos lett. Ezért kettes. Juhász Jácinték a Szindbáddal kenterbe verik, pedig az csak egy ruppótlan TV-játék.

Iszonyat rossz film. Gondoltam, hogy a Joker-t nem fogják megugrani, de ez a hagyományos DC színvonalat is alul mulja. Videoklippes rendezés, - itt már elment a hajó - teljesen érdektelen karakterek, stb. Ezt még Robbie sem húzza fel, Ő is szar. Félórát bírtam ki, szóval ezért nem is pontozom. De miért nem a Gotham City Sirens-t csinálták meg? De különben szóra sem érdemes.

2020-01-10 11:49:43 Joker (2019) Trashman (5) #249

Akkor ezt megbeszéltük. Hali!
Azért nincs harag? :)

2020-01-10 11:36:29 Joker (2019) Trashman (5) #247

"És ez a film valójában semmivel sem mélyebb, mint egy átlag Bosszúállók."
Na ez a baj bazd+.

2020-01-10 10:14:47 Joker (2019) Trashman (5) #245

Mert ha, teszem fel a Joker egy b-movie, no budget film lenne, akkor minden oké volna, mi? Nem igaz, hogy nem látod, hogy ez egy teljesen más súlycsoport, mint a Bosszúállók, meg a faszom Pókember - meg a többi mutáns-, vagy szuper-, vagy mitudomén milyen hős - x-edik része? Én nem tudok neki mit csinálni, hogy Batman-, vagy Superman-nek olyan sótlan karaktere van - vagy írják - hogy mindenki csak a negatív "hősök" miatt nézi meg, vagy arra emlékszik. Szar ügy, hogy akár a Tim Burton-ös, vagy a Nolan-es Batmanekben minden más érdekesebb volt, mint maga a címszereplő. Vagy hogy a Joker-ben nincs annyi CGI orgia és még Gotham-et sem dózerólják le a földig. Nahát! Nekem ez mind pozitívum. Végre egy olyan földhöz ragadt film, ahol nem kell számítani arra, hogy jön valamelyik fasza gyerek és megmenti a világot, vagy legalább Gotham-et mondva csinált képességekkel, meg mitudomén. A Joker bizony a szuperhős/képergényfilmek terén a punk-rock. Ideje volt már. Sokkal hamarabb kellett volna.

2020-01-09 12:45:04 Joker (2019) Trashman (5) #234

Ja mer' nem volt még olyan film, ahol direkt erre volt felépítve minden, mi? Bosszúvágy, Leon a profi, meg az isten tudja mennyi bérgyilkos, bosszúállós film, western, exploitation. Ja, ott nem számított, most kell hirtelen okokat keresni, mi? Hagyjuk már ezt.

2020-01-03 15:36:55 Joker (2019) Trashman (5) #215

Akkor ezt megbeszéltük.

2020-01-03 11:47:24 Joker (2019) Trashman (5) #210

Hát én nem akartam beleszólni, de... "felszínes társadalom bírálatról van szó még is csak". Hallod, egy képregényfiguráról szóló film - ebben a szuperhősös áradatban - ami bármi szociális érzékenységet is mutat, meg ahol az emberek úgy általában nem csak statiszták, szerintem szökőévenkét ha egy van. Nekem kellemes csalódás volt a film, pedig semmi jóra nem számítottam Jared Leto "alakítása" után és kurvára nem érdekelt a Joker sem. De nekem bejött és kurvára kiváncsi vagyok, hogy ezután mit basznak a DC, meg a Marvel univezummal. Lehet ezzel kaszálták el, mert ezt nehéz lesz megugrani, lassan nem lesz annyi CGI.

előzmény: Emberke (#209)

2019-12-19 05:09:37 Doctor Sleep (2019) / Álom doktor Trashman (?) #17

Hát nézd, most ha azt írtam volna, hogy az X- dik, mibe kötöttél volna bele? Mint mondtam nem szeretem a műfajt és ezért nem is követem nyomon a zsáner filmjeit, sorozatait, könyveit. De attól hogy nem vagyok szakértő eltudom dönteni, hogy tetszik e egy film, vagy sem. Mivel a Shining anno tetszett és ez a film úgy lett beharangozva, mint annak a folytatása, csupán kíváncsiságból megnéztem, ugyan hogyan, meg minek folytatták a sztorit. És nem tetszett, amit láttam. Nem számítottam ilyen páraelszívókra, vagy a tököm tudja mikre. De ha te igen, akkor neked összejött az élet.
Amúgy valamelyik fórumon egy manusz homályosította fel a publikumot, hogy King mostanság ilyen Dark Fantasy-kben utazik. Ha Ő hazudott, akkor én is. Nekem egyre megy. Habár lehet benne valami, mert ez már tényleg nem a gyerekeknek való Narnia krónikái. Ez annál sötétebb és akkor helyben is vagyunk.
És ami a legborzasztóbb a szállodás jelenetek voltak a legrosszabbak.

2019-12-18 08:28:53 Doctor Sleep (2019) / Álom doktor Trashman (?) #14

Egyet értek Bagira78 hozzászólásával. Én sem látom a zsenit benne. Borzasztó izzadság zsagú ez az összebonorálás. A film első fele megállná a helyét akár az előzmény történtek (Shining) nékül is, de akkor meg csak a 20.-ik dark fantasy lenne a végetnemérő sorban. Szóval nekem sem tetszett, de amiért a fantasy műfajt sem igazán kedvelem, szóval nem pontozom. Sorry.
Ja, Ewan McGregor nagyon szar pszicho-apjaként, maga a kínlódás.