Trashman

Regisztráció: 2012. február 12. (7 év, 2 hónap)

Nem: nem publikus

The Babysitter

5 2019-01-30 3,5
Elizabeth Harvest

3 2018-12-10 3,0

Sosem értettem ezt a rajongást az Oscar-díj átadás körül, mert rendre, évről-évre egyre inkább elveszti a szakmaiságát (PC) és ezzel (szerintem) a hitelességét is. Jó, én nem értek hozzá, mert teljesen laikus vagyok -
meg nem is láttam a szóban forgó filmet, szóval ez off - de szerintem nem kellene egyből beszopni mindent, amit az Akadémia mond, vagy díjaz. Mert nagyon sok jó filmről lemaradsz.

Nekem tetszett, habár nem vagyok black metal fan, sőt. De tényleg érdekes film volt. Amiért lecsúszott az ötösről az, ahogy Vickernest bemutatják. Függetlenül attól, amit elkövetett, rossz színésszel játszatták. Varg kifejezetten lányos arcú és ebből fakadóan nárcisztikus is volt. A fanatizmusához nem fér kétség, de
azért én a tárgyalására is szántam volna időt. De tök jó film. Kb. ilyenre gondolok mikor egy zenészről, szubkultúráról film készül. Van akiről érdemes és van, akiről nem.

Szerintem egyáltalán nem mainstream, pláne nem kommersz, sem a Tool, vagy A Perfect Circle. Majd, ha a Petőfi rádión hallod valamelyiket akkor gyanakodhatsz. A Darkthrone pedig igenis csinált egy pár Mötörhead-punk lemezt (és jót) annak ellenére, hogy a black metálból jobban kijöttek volna. Én szívesen hallgatom bármelyik fentebb említett zenekart, de pl.: a Queen: "Will, will Rock You"-t, betiltanám.

Nem lett ez rossz, de bavollom elvesztettem a fonalat. Így újranézős az elsővel együtt.

Csak ne lenne annyira csajos.

Istenem, de szar film. Mit láttok benne azt nem tudom. Agyatlan, erőletett szarság. Jó, én nem értek a filmművészethez, de laikus szemmel is ez csak egy "minél betegebb, minél érthetetlenebb" film legyen. Ugyan, hagyjuk már. Ki a f*sz fog emlékezni erre jövőre?

2018-12-10 15:03:17 Elizabeth Harvest (2018) Trashman (3) #3

A felesleges arthouse, művészkedéstől eltekintve - ahol a támogatók között a Lakáskultúra is biztosan szerepelt - egy közepes Black Mirror epizódnak felel meg. Csak hát ott ezt letudják egy órában. Hát az annyival jobb is.

Nálam a főellenség, főgonosz a meghatározó egy képregényfilmben és a földön kívüli gyarmatosítókkal operálók eleve kiesnek, szóval ennek értelmében - de nem tetszési sorrendben - az Amerika Kapitány széria; Vasember 1.;Hulk 1. (mondjuk Ruffalo a kedvenc Hulk) és ezek permutációja miatt valahol a Bosszúállók széria is, de az Asgard-i vonal nagyon nem. A futottak még kategóriában A galaxis örzői, akármennyire is bírom (mert tényleg) a brigádot ezt a galaxist leigázós főgonoszt és hasonlókat nem veszi be a gyomrom. Sorry.
Habár az X-men szériára nem terjed ki a kérdés, de az X-Men:First Class-t, meg az X-Men: Days of Future Past, - na meg a Logan - veri a fentebb felsoroltakat nálam. Annál nagyobb csalódás az X-Men Apocalypse, az a film egy nulla. Asszem ennyi. Ja és Verhoeven Robotzsaruja megunhatatlan.