Frozen

2013-11-21 18:17:21 Prisoners (2013) / Fogságban Frozen (5) #37

végre megérkeznek lassan az eddig igényes KT-ra is a feleslegesen provokáló, írni nemtudó ovisok is. remek.
(elnézést a személyeskedésért)

szerintem arra gondolhatott, hogy akkor ez a téma még nem volt elcsépelt.

előzmény: McCl@ne (#36)

2013-09-18 13:36:05 Make It Happen (2008) / Dobd be magad! Frozen (?) #2

a főszereplő csaj mindent visz! néz ki olyan jól, hogy még a film is jó lesz tőle.

2013-07-30 20:23:17 Oblivion (2013) / Feledés Frozen (?) #98

annyira csak nem rossz a film, ha ekkora viták alakultak ki a finálé kapcsán... bár ezek szerint egy ilyesfajta befejezés jobb lett volna :D

2013-03-08 17:54:35 Stoker (2013) / Vonzások Frozen (?) #7

ebben nem tudok veled egyetérteni. azis lehet, hogy nem néztem elég filmet a műfajból, de számomra nem volt kiszámítható. charlie múltja kimondottan meglepett. de a karakterek talán tényleg lehettek volna jobbak, ebben igazad van. főleg az anyukáé. a híres nevezetes bosszú filmeket még nem láttam, úgyhogy azokhoz hasonlítani sem tudom. de a többi film, amit láttam a rendezőtől ugyanennyire tetszett.

előzmény: Relayer (#6)

2013-03-07 17:03:56 Stoker (2013) / Vonzások Frozen (?) #4

engem is pont munkatárs beszélt rá, de egyáltalán nem vagyok morcos. sőt, kimondottan tetszett. erősen kiemelkedik a jelenlegi filmfelhozatalból. gyenge ötös, vagy erős négyes.

előzmény: Relayer (#3)

én nem igazán értettem, hogy amikor a levelet elolvassa, akkor mire is jön rá a srác... a levelet valójában a nem is a volt felesége írta, hanem a csaj?

2012-08-30 12:01:45 Hotel Magnezit (1980) Frozen (1) #11

Hát ez semmivel sem ér többet egy Mónika-, vagy Balázs show akármelyik epizódjánál... nézhetetlen.

nagyon jó rövidfilm csokor!! legjobbak: Anna, Sötétség. nem tudja valaki, van még ilyen rövidfilm pakk ezen, a párizs szeretlek és a new york i love you-n kívül? néznék még sok ilyet! :)

2012-08-13 20:18:25 Tales of the Black Freighter (2009) Frozen (5) #3

elmondaná valaki, hogy ez mégis hogyan kapcsolódik a Watchmen történetébe?

Miért tartják az emberek jó filmnek a Battle Royale-t?!? Mivel nem nagyon túlzok ha azt mondom, hogy a legrosszabb film, amivel életemben összeakadtam, ezt nem értem...
Mindenesetre a Hunger Games egyáltalán nem lett rossz. Nálam van olyan jó, mint a Running Man. Ja, és nem 12, hanem 13 körzet lázadt fel. És igen, a megfélemlítés is célja a dolognak a show mellett, de a lázadozásnak meg sok értelme nincs, mivel 1. a kapitóliumban simán élnek annyian mint a körzetekben 2. sokkal fejlettebb.

2012-03-27 02:45:26 Kin-Dza-Dza (1986) Frozen (?) #1

nekem tetszett, bár meg kell hagyni elég szájbarágósan mutatja be a "kommunizmus szépségeit".

a first contact és a 2009-es prequel mellett nálam ez a legjobb trek film. 9/10

ez valami zseniális volt!!