Busmen

2018-10-23 16:38:11 The Titan (2018) / A Titán Busmen (2) #3

Az ötlet jó volt , a történet viszont darabos , nagyokat ugrálunk az időben egyszer csak hirtelen tök idegen beszélni sem tudó ufók lettek akik írtják a népet de meg sem próbálnak velük szót érteni , csak leszedik őket, semmit nem vezetnek le normálisan , a vezető tudós totál irracionálisan dönt thrillernek könnyed , horrornak szintén , szóval igazából nem is tudom behatárolni ! Kár érte !

Hát ez elég hitvány lett ! Mikor bejöttek a képbe azok a gyíkszerű izék , hát hangosan felröhögtem és majdnem kikapcsoltam! Azon már nem is csodálkoztam , hogy ezek a szuper katonák mekkora blődségeket és baromságokat csináltak végig !

Ha úgy kezeled , mint ami (akciófilm paródia) akkor egy totál kellemes szórakozás! Szétvigyorogtam az agyam a sok agyatlanságon ! Látszott rajtuk is , hogy ezt nem kell komolyan venni és élvezték amit csináltak! Nekem totál megérte a rászánt időt!

Csatlakozom sapgaborhoz . Nekem tetszett. Engem berántott a világ és simán nézném még tovább. Kimondottan tetszett , hogy a gonosz nem egy sexbomba volt , s az emberek nélküli megálmodott jövő ami igen hajazott a paradicsomra , mindenféle emberi rombolás nélkül . Oké voltak sablonos részei , de ma melyik filmnek nincsenek? Szóval egy 4est nálam simán megért , szemben a mindenki által agyondicsért madmaxel.

Ez az annyira rossz , hogy már jó kategória :D Jókat rötyögtem rajta , de nagyon gáz !!

Csak azért nem 5ös , mert a könyv sokkal jobb és néhol átírták a filmhez a storyt!

Akinek a kiszámíthatatlanság , a meglepetés , a krimi hiányzik , az miért nézi meg ezt a filmet??????? Nézze meg a mozikba ömlő blockbusterek valamelyikét!
Nekem kimondottan tetszett ez a film ! Szerettem a színészi játékot , mindkét oldalon , úgymint férfi, női. Tetszett a történet is , nem túl bonyolult , de könyörgöm egy romantikus filmről beszélünk! Én nagyon kellemesen szórakoztam örülök hogy láttam!

Zseniális! Ennyi!

2015-07-05 17:20:05 Rock Star (2001) / Rocksztár Busmen (4) #3

Szerintem pedig simán jó volt! Abszolút nézhető , a zene pedig kimondottan jó!

2015-04-19 10:48:48 Chef (2014) / A séf Busmen (4) #8

Nagyon kellemes tökéletes szórakozást nyújtott! Tényleg egy laza vigyor ül az arcodon végig , miközben nézed . Nem akar több lenni , mint ami és ezt tökéletes arányokkal eltalálva nyújtja!

pfffffff ezmiez??? Kár volt az időért!

2015-04-19 10:44:36 Fury (2014) / Harag Busmen (5) #46

A drámája és a színészek játéka nagyon tetszett , ezért eme pontszám! Nem dokumentumfilmet néztem , így a történeti és egyéb hűségektől eltekintek.

Elgondolkodtató de mosolyogtató néhol megnevettető és mégis drámai!

2015-04-19 10:40:46 Winter's Tale (2014) / Téli mese Busmen (5) #13

Nekem pedig azért tetszik , mert értem is és jó is! Engem elvarázsolt és magával ragadott , bár nem vagyok nő és kisgyermek sem!

A százéves ember!! Ha csak fele olyan mint a könyv már zseniális!!

Nekem nagyon tetszett! Az egy dolog hogy álmaim helyszínein forgattak , de az egész egyben nagyon megfogott. Tetszett:
ahogy a kis álmodozó kamaszfiúból felnőtt férfi lett

Hogy NEM vígjáték az tuti!

Személy szerint neki is a Banános Joe a kedvence :D

2014-01-25 14:51:26 Vehicle 19 (2013) / Pokoli futam Busmen (4) #7

Kövezzetek meg , de nekem tetszett. Mégpedig azért , mert nem akart több lenni, mint ami. Kimondottan az is tetszett hogy végig a kocsiból látjuk az egészet.

2014-01-22 11:00:58 Rush (2013) / Hajsza a győzelemért Busmen (5) #73

Szerintem maga NIki Lauda válaszolt neked az "egyetlen hihető karaktert nem találtam benne" kijelentésedre! :D

előzmény: -senki- (#71)

2013-11-10 15:35:57 Pacific Rim (2013) / Tűzgyűrű Busmen (2) #118

Pfff... Ez miez?? A néhol szinte nevetségesen gagyiba hajló jelenetek , már fájtak, az a jelenet mikor Idris lelkesítő beszédet mond ... pfff.... Egymásra hányt sablonok. Csak azért ennyi , mert végignéztem.

Szerintem valóban zseniális! Nagyon megérte a rászánt időt! Bradley Cooper is megérdemelte volna az Oscárt az alakításáért. A másnaposokat nem szeretem és ezért voltak fenntartásaim az Ő személye ellen , kellemeset csalódtam! De Niro hozza a tőle megszokott igen magas színvonalat. A történet is jó és bár Hollywoodi sablon de ezt a befejezést várja az ember!

Jó volt! Szétröhögtem magam a popkult utalásokon :D A végén a videóklip hatalmas :D

2011-12-24 14:48:51 Bedazzled (2000) / A bájkeverő Busmen (5) #7

Bármikor meg tudom nézni! Most is ez elé ragadtam le a tv előtt.

Nagyon szeretem! fantasztikus alapötlet nagyon jó megvalósítás, bár több ilyen lenne manapság!

2011-12-21 17:59:37 Lethal Weapon (1987) / Halálos fegyver Busmen (5) #4

Imádom ezt a filmet! + a többit is. Azon ritka filmek egyike amit bármikor meg tudok nézni. Ha a tv-ben látom is leragadok előtte.