Busmen

Regisztráció: 2011. december 19. (6 év, 2 hónap)

Születési év: 1975

5 2017-12-26 3,0
Dunkirk

4 2017-12-10 3,8
Valerian and the City of a Thousand Planets
Valerian és az ezer bolygó városa
4 2017-12-10 3,0
The Space Between Us
Közöttünk az űr
4 2017-11-25 2,8

Hát ez elég hitvány lett ! Mikor bejöttek a képbe azok a gyíkszerű izék , hát hangosan felröhögtem és majdnem kikapcsoltam! Azon már nem is csodálkoztam , hogy ezek a szuper katonák mekkora blődségeket és baromságokat csináltak végig !

Ha úgy kezeled , mint ami (akciófilm paródia) akkor egy totál kellemes szórakozás! Szétvigyorogtam az agyam a sok agyatlanságon ! Látszott rajtuk is , hogy ezt nem kell komolyan venni és élvezték amit csináltak! Nekem totál megérte a rászánt időt!

Csatlakozom sapgaborhoz . Nekem tetszett. Engem berántott a világ és simán nézném még tovább. Kimondottan tetszett , hogy a gonosz nem egy sexbomba volt , s az emberek nélküli megálmodott jövő ami igen hajazott a paradicsomra , mindenféle emberi rombolás nélkül . Oké voltak sablonos részei , de ma melyik filmnek nincsenek? Szóval egy 4est nálam simán megért , szemben a mindenki által agyondicsért madmaxel.

Ez az annyira rossz , hogy már jó kategória :D Jókat rötyögtem rajta , de nagyon gáz !!

Csak azért nem 5ös , mert a könyv sokkal jobb és néhol átírták a filmhez a storyt!

Akinek a kiszámíthatatlanság , a meglepetés , a krimi hiányzik , az miért nézi meg ezt a filmet??????? Nézze meg a mozikba ömlő blockbusterek valamelyikét!
Nekem kimondottan tetszett ez a film ! Szerettem a színészi játékot , mindkét oldalon , úgymint férfi, női. Tetszett a történet is , nem túl bonyolult , de könyörgöm egy romantikus filmről beszélünk! Én nagyon kellemesen szórakoztam örülök hogy láttam!

Zseniális! Ennyi!

2015-07-05 17:20:05 Rock Star (2001) / Rocksztár Busmen (4) #3

Szerintem pedig simán jó volt! Abszolút nézhető , a zene pedig kimondottan jó!

2015-04-19 10:48:48 Chef (2014) / A séf Busmen (4) #8

Nagyon kellemes tökéletes szórakozást nyújtott! Tényleg egy laza vigyor ül az arcodon végig , miközben nézed . Nem akar több lenni , mint ami és ezt tökéletes arányokkal eltalálva nyújtja!

pfffffff ezmiez??? Kár volt az időért!