Lil Martin

2014-10-30 13:11:00 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lil Martin #20863

leszarom a fejedet

előzmény: gerbence (#20861)

2014-10-30 02:24:53 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lil Martin #20860

a sok szararági a filmekhez ért, projecz 640 meg ehhez éppen. gecire fölbasz, hogy nyóccázezren írnak ilyen-olyan risszrossz filmekhez elemzéseket, szánalmas értelmezéseket, amit boncolgat utána a sok entellektüel faszkalap, de ha valaki ért valamihez, és leírja, hogy ez így, az meg amúgy működik, abba beleköt rögtön néhány szararági faszkalap. ez egy tankos film, ti a filmekhez értetek, project nemtomhány a tankokhoz, és tényleg úgy van, ahogy ő mondja. miért köttök belé? mi értelme? írjatok elemzést más filmekhez ha van időtök, ne a saját nincsigazotokat próbáljátok szánalmasmód erősíteni. undorító fosok vagytok, na.

(a fehér istennél megfogadtam, hogy nem éri meg itt semmit írni filmhez, bevállalom a kitiltást, mert itt tényleg nm megy más, csak a basznobizmus)

2014-10-30 02:14:46 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lil Martin #20859

abban nem, de például a Lebanonban, te hülye fasz. még ha az lennél, de a pofád is hatalmas sajnos. nagypofájúskodjál csak te buzeráns. mért kell olyannak beszólni, aki tudja a dolgokat? (a Lebanonban is sok a buzis helyzet, de náladnál nem undorítóbb a film, az biztos)

Áthelyezve a(z) Fury topikból.

előzmény: Il Matto (#20856)

2014-10-27 14:27:20 [Kedvenc lemezek] Lil Martin #458

november 19-én jön a Dürerbe az izlandi Sólstafir, nagyon igényes búsulós-pszihedelik metal rock. ha nov kilencedikéig veszel jegyet, csak 3 félbe fáj, utána négyezör. mostanában jött ki a legújabb albumuk (Ótta), nekem az előző (is) többet adott. Svartir Sandar: [link]

a The Treatment-hez [link] szerintem jobb volna ismertetőnek ez a geekz-es cucmák, hogy "Nic Cafmeyer (Geert Van Rampelberg) egy különösen kegyetlen, pedofil indíttatású gyerekrablás ügyében nyomoz. Az eset a bárki számára felkavaró szörnyűségek mellett személyesen is érinti: a pszichopata Ivan Plettinckx (Johan van Assche) évtizedekkel korábban elragadta mellőle a kisöccsét, tettét azonban nem lehetett rábizonyítani, a közveszélyes őrült szabadlábon van, levelekkel és meglepetésszerű látogatásokkal zaklatja a férfit."

a mostani ez:
"Mo Hayder sikeres brit krimiíró regénye nyomán készített adaptáció. Pedofil gyilkos saját otthonukból sorozatban rabolja el az áldozatait. Az ügyben Nick Cafmeyer (Geert Van Rampelberg kitűnő alakításában) nyomoz megszállottan. Ő különösen érdekelt a nyomozás eredményességében, mivel húsz éve kisöccsét, Björnt is elrabolták. Szövevényes nyomozás után a végső csavar felkavaró.
Durván kemény film, a gyengébb idegzetűek jó, ha elkerülik, de a maga műfajában nagyszerű."

az uccsó két mondat tök fölösleges, a csavar nem is annyira felkavaró, plusz mindig adnak egy gagyi alaphangot a "gyengébb idegzetűek kerüljék!" típusú szövegek.

ja, plusz a magyar címe az tényleg az, hogy A kezelés? nem nagyon találtam róla infót, hogy tényleg így lenne. bár nem is tudom hol lehet konkrétan rákeresni. nem csak valami nem hivatalos tükörfordítás?

[link] [link] ugyanaz a személy.

koponyányi monyók fury-hez való hozzászólása az off-ban is jelen van, kéretik onnan törölni.

[link] ehhez küldtem be ismertetőt, plusz a magyar címe Farkastörvények.

[link] illetve a Tanyák népe, szintúgy 3 részes minisorozatot is. ehhez nem találtam imdb linket.

ez volt a tizenéves Szijjártó Péter kedvenc filmje.

2014-10-06 20:36:53 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lil Martin #20814

PG-nek volt már több fölbaszós dolga is, mintha emlékeznék, hogy nem csak a bűnözős filmél csinált ilyeneket.

[link] A háború démonjainak van egy másik (még szánalmasabb) magyar címe is: A halálvasút

2014-10-03 13:42:09 Dekalog (1989) / Tízparancsolat Lil Martin (?) #5

így majdnem öt év elteltével bizton kijelenthetem, hogy van már magyar szinkron, illetve felirat is hozzá.

[link] [link]

utóbbi az első remake-je. (A vád tanúja)

ezt a kettőt össze lehetne kötni. [link] [link]

2014-08-28 03:32:12 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lil Martin #20749

szoszi, ez az utolsó kommentem az oldalon. puszi

2014-08-28 03:12:07 Fehér isten (2014) / White God Lil Martin (1) #39

szerkesztettem az előbbi hozzászólásom, szimplán csak nem értem, hogy ez miért, hogy, jajj istenem én ilyen kínosan még sosem éreztem magam filmszínházban, hogy azt nézem, ami. kibaszottul fosul éreztem magam, és szégyelltem -szintén önmagam- mialatt kijöttem a vetítésről. nagyon rossz, jajj istenem, nagyon szánalmas, a kurva életbe.

2014-08-27 20:52:32 Feleségképzés anno 1904 (1970) Lil Martin (?) #3

itt megtekinthető: [link]

újra egy nem túl fontos dolog: A pénzcsináló [link] leírásában szerepel egy "bíztató" szó, kéretik javítani.

2014-08-26 20:49:50 [Általános fórum] Lil Martin #5281

köszönöm!! :)

előzmény: norberthellacopter (#5280)

2014-08-25 22:15:18 Godzilla (2014) Lil Martin (?) #81

a leírtaknak tükrében mégis mi mentette meg a nézhetetlentől?

előzmény: muffinman (#80)

2014-08-25 12:55:10 [Kedvenc lemezek] Lil Martin #457

vasárnap (31-én) a görög Planet of Zeus egy európai turné keretében az R33-ban ad hangversenyt, nagyon állat magával húzós hevimetálos hardrokos sztóner, ami nem annyira földalatti, hogy ne tetsszen egy esetleg nem az ilyesfajta zenéket hallgatónak is. itt a legutóbbi albumuk [link] , azaz a második. ja igen, és mivel ez a kedvenc lemezek topik, ez egy kedvenc lemez. jónéhány magyar előzenekar, ugyanilyen ne gondolkodj rajta csak élvezd zenét tolnak.

2014-08-25 12:39:57 [Általános fórum] Lil Martin #5279

hát sajnos ezzel nem jutottam sokkal előrébb. akkor nem tud valaki valami jó boltot, vagy akármit, ahol sok giallohoz jutok hozzá nem túl drágán? keresgetem az interneten, de nem nagyon találok ilyesmire specializálódott dolgokat.

most néztem először (a rendezői változatot), és nincs szívem rá hármast adni.gyerekként imádtam volna, kár, hogy kimaradt.

2014-08-24 12:16:12 [Általános fórum] Lil Martin #5275

tud valaki valami olyan oldalt, ahol giallokat tudnék nézni online, felirattal? vagy ahonnan le tudok szedni kevésbé ismerteket is?

ez már nagyon off, de akkor nem csak az számít, hogy mennyire áll, hanem az is, hogy hányan osztályozták le? vagyis ezt tudom elképzelni, bár nem értek hozzá.

az imdb-n nem A remény rabjai és a Keresztapa első része holtversenyben az első? vagyis amit én nézek, azon igen. csak mindig A remény rabjait mondják, és most már nem vágom.

bocsi, ez nem is én voltam. töröljétek már kérlek ezeket, biztos valami bulika alatt turkált ide egy pajtásom.

előzmény: Zsoca87 (#90)

ú, ez bűn gagyi. a szinkron rátesz még egy lapáttal.

nem olyan nagy dolog, de a Punishment Park [link] ismertetőjében vagy egy "mérfőldre" szó, aztán az csökkenti az oldal nívóját.

2014-08-22 01:24:03 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lil Martin #20745

persze és nem is tecet a gandalf meg a barna radamaszt.

Áthelyezve a(z) The Hobbit: The Desolation of Smaug topikból.

előzmény: Zsoca87 (#89)

2014-08-19 21:33:45 Üvegtigris (2001) Lil Martin (2) #22

semmilyen sérelmem nem fűződik a filmhez, nem azért. megnéztem, te a Taxisofőrre 2-est adtál. netán volt valami incidensed valamikor egy taxissal?

előzmény: Danesz99 (#21)

2014-08-19 15:35:21 Üvegtigris (2001) Lil Martin (2) #20

felmerült bennem az a kérdés, hogy amikor a falusi általános iskolámban a sok szarosjózsika hónapokig üvöltötte az udvaron, hogy "ÍZIRÁJDER ÖCSÉM!", akkor ők vajon miért nevettek? meg aki az 1500-ösének nelásskirácsára ugyanezt a feliratot felragasztja, az gondolom teljesen tisztában van Dennis Hopper munkásságával. kurva szánalmas, jajj de elszomorodtam.
ez a tipikus azért nevetek, mert mindenki nevet cucc.

ja, hát hogy akkor most ki győzött a végén? a fa túlélte? miért volt kantáros naciban a végén a rágcsáló? hogy most akkor a zöld csaj az Űrlord apja? na, a kacsára voltam kíváncsi, de már kaptam segítséget :)

előzmény: flake (#19)

én nem értettem a végét. megmagyarázza valaki? :( :D

2014-08-15 01:14:03 Lucy (2014) Lil Martin (2) #17

nem volt jó. buta az egész sajnos. utána gondolkoztam, beszélgettünk az egészről, de nekem inkább a logikai bukkanók, következetlenségek jutottak szembe, mintsem az, amiről elvileg szólt volna. ez a luvnya sem tolja rosszul, bár az is igaz, hogy egy brazzers közreműködésben jóval többen nyomkodnák a letöltés gombot. moziban néztem, pedig nem moziban nézős sajnos.

2014-08-07 22:06:20 Afflicted (2013) / Vámpírtúra Lil Martin (5) #4

ez tényleg egy kibaszottul jó film. meg mennyire tehetséges már ez a két gyerek! szerintem pont az első fele volt az erősebb.

2014-08-07 13:01:46 The Tall Man (2012) / A magas ember Lil Martin (4) #4

jó film volt ez. a morális kérdésre pedig nem sokáig tartott válaszolnom: én nem szeretném, ha valaki önkényesen elad/odaad egy katari arabnak, akikhez képest egy csóró, problémás senkiházi az egész pereputtyom.

2014-08-06 12:43:11 [Filmet keresek] Lil Martin #1689

illetve már indán is fönn van: [link]

előzmény: sleepingdancer (#1685)

jó volt ez nagyon. igazi könnyed suttyóság.

2014-07-29 09:55:16 [Hamarosan a mozikban!] Lil Martin #5534

kicsit ellentétes érzéseket váltott ki belőlem. alapból fasza nagyon, a Pippin nótája is betalál, de már ebben is mutattak szar, nem tolkien-es kecskehúzta kocsi csapódik a sziklának, és lövik róla a vargokat hitvány jeleneteket, amilyenekkel teli volt a második rész is, és ami szerintem totál méltatlan az egészhez. de ne legyen igazam, és legyen az egész nagyon epik a nevetséges helyett.

2014-07-09 19:08:17 [Foci VB 2014] Lil Martin #531

én 2002 óta nézem, és ez lesz a legjobb.

2014-07-09 14:36:24 [Foci VB 2014] Lil Martin #520

európai döntő legyen, és ott meg nyerjen a jobb. vagy inkább a hollandok, szegényeknek kijárna már egy világbajnoki cím. a bronzot meg vigyék szegény brazilok (erre azért 50 forintot sem tennék).

2014-07-02 11:13:55 [Foci VB 2014] Lil Martin #377

akkor kolumbiai és belga továbbjutás esetén senki nem fog bánkódni.

2014-07-02 11:03:26 [Foci VB 2014] Lil Martin #375

jusson tovább Kolumbia, Németország, Hollandia és Belgium.

jó, akkor megint átfogalmazom, nem voltam teljesen érthető: a hatalmas ötösöm nem a sci-fi-nek jár, hanem az akciófilmnek.

szerintem ez előbb egy nagyon jó akciófilm, mint egy elrugaszkodott, irreális, buta sci-fi. a csillagos háborús hasonlítás tényleg rossz volt. nekem a vendetta nem tetszett, szerintem nevetséges.

szerencse, hogy nem a star wars-sal hasonlítod össze eme HÓLYUGGATÓS SZUPERVONATOS remek akciófilmet. (ámbátor, ha neked a V for vendetta tetszett (hahahahahahahahaha!!!), akkor inkább nem is kötök bele semmibe.)

előzmény: leplesbitang (#42)

2014-07-02 00:35:23 [Foci VB 2014] Lil Martin #370

mármint * de ez a vége!!!???

előzmény: Lil Martin (#368)

2014-07-02 00:32:37 [Foci VB 2014] Lil Martin #368

ááá nemtom. úgy a huszadik perc környékén már inkább a belgáknak szurkoltam, de ez a vége. igazából sajnáltam volna mindkét csapatot, bárki esik ki. nagyon nagyon jó meccs volt fasza bíróval. egy szavam sem lehet senkire. sajnálom a USA-t, és örülök a belgáknak is. fordított eredmény esetén fordítva érezném.

2014-07-01 14:38:49 [Foci VB 2014] Lil Martin #353

nekem mindegy lenne, de egyrészt ott van az esélytelenebb csapatnak szurkolás elve, plusz igen, szebb focit játszanak, ez a döntő indok. svájcnak sem szurkolok egyáltalán, csak az argentinok kiesésének.

előzmény: HejjaX (#352)

2014-07-01 13:58:04 [Tévésorozatok] Lil Martin #2264

ez az Utopia milyen? rosszat nem nagyon hallani róla. megéri elkezdeni?

2014-07-01 13:54:15 [Foci VB 2014] Lil Martin #349

akkor mára hajrá Svájc és Amerikai Egyesült Államok.

2014-07-01 13:48:32 [Tévésorozatok] Lil Martin #2263

tyrion leginkább bosszúból tett kitérőt, cersei meg nem akarja elveszíteni a gyilkológépét. ez illik a karakteréhez. belemegy, hogy a volt mester kreáljon valamit, ami még az előbbi Hegynél is lojálisabb lesz hozzá, egy távirányítású atombombát. könyvspoiler: (vagyis gondolom ezt gondolja, aztán majd kiderül, mi is történik, az már a következő, meg nem írt könyv)

előzmény: Simpleton Larry (#2262)

2014-07-01 00:27:37 [Foci VB 2014] Lil Martin #334

:D tényleg elég balfékek voltak ezen a meccsen a németek

2014-06-30 23:54:24 [Foci VB 2014] Lil Martin #326

jaa, csak most láttam, mit írt Xuja :D

a meccs legjobb pillanata, amikor elkezdték masszírozni a játékosok a csapatkapitány lábát. én adtam volna csak emiatt úgy 11 perc ráadást. viszont legalább megvan, ki ellenszenvesebb a görögöknél.

2014-06-30 23:49:20 [Foci VB 2014] Lil Martin #322

ellenszenves szar ez az algír válogatott.

2014-06-30 19:53:19 [Foci VB 2014] Lil Martin #307

okéka

előzmény: Leslie (#305)

2014-06-30 19:52:47 [Foci VB 2014] Lil Martin #306

kiestek a feketék, meg nyertek is a feketék. jut is, marad is :)

előzmény: Xuja (#303)

2014-06-30 19:47:44 [Foci VB 2014] Lil Martin #302

vagy ha véletlenül sárga mivoltod miatt vetted magadra, akkor: gratulálj csak, te vágottszemű!

2014-06-30 19:46:49 [Foci VB 2014] Lil Martin #301

gratulálj csak, te kerekszemű!!

én nem láttam egyet sem, de a Fehér Isten a legrosszabb.

2014-06-30 01:27:59 [Foci VB 2014] Lil Martin #278

franciák úgyis elverik nigériát, németeknek biztos győzelem, remélem svájc valahogy, de elveri argentínát (nem hiszem sajnos), az egyesült államok meg kiejti belgiumot.

2014-06-30 01:25:34 [Foci VB 2014] Lil Martin #277

ó, de ez olyan rossz. a hollandok megkapták a szopóágat. kiejtették a tök jó mexikót, kiejtik a tök jó costa ricát.

2014-06-30 00:59:33 [Foci VB 2014] Lil Martin #274

fú, na a mai nap tényleg ilyen egyedül ülök, de felugrálok és üvöltök meccs volt. bár itt, a görög meccsen minden gólnál ittam egy hitvány Hubertust, a 11-esek végére jobban ugráltam, mint a hollandon. :D

2014-06-30 00:53:37 [Foci VB 2014] Lil Martin #269

igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!

2014-06-30 00:53:28 [Foci VB 2014] Lil Martin #268

igeeeeennnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-06-30 00:41:39 [Foci VB 2014] Lil Martin #266

nekem hollandia a kedvencem németország mellett, de ha mexikó nyerte volna, sem pampogtam volna. bár csak a 2. félidőt láttam onnan. mexikó nagyon szimpatikus csapat volt már az előző vb-n is. de ha itt a görögök nyernek, szomorú leszek :D innentől costa rica felőlem meg is nyerheti az egészet, egy szavam sem lesz.

2014-06-30 00:35:44 [Foci VB 2014] Lil Martin #264

na most nagyon beszartam!!!

2014-06-30 00:33:55 [Foci VB 2014] Lil Martin #263

jajj de jó :D én nagyon élvezem. le vagyok maradva a stream-mel, szeretem a 11-eseket nézni, de rúgjon már Costa Rica egyet a végén, hogy kiessen ez a csürhe!

2014-06-30 00:26:53 [Foci VB 2014] Lil Martin #262

sokan szidják a kommentátorokat, én egészen élvezem a gunyoros beszólásaikat :D

2014-06-29 22:50:33 [Foci VB 2014] Lil Martin #240

22 fekete

előzmény: HejjaX (#239)

2014-06-29 20:56:33 [Foci VB 2014] Lil Martin #231

azért fütyülték ki Diego Costát a brazilok, mert már 32 generáció óta csak spanyol ősei voltak?

2014-06-29 20:47:44 [Foci VB 2014] Lil Martin #228

remélem elverik egycsillió nullra a görögöket. 4-0 lesz amúgy.

2014-06-29 11:57:22 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lil Martin #20706

igen, igen, Bejo jeleneteinél főképp.

előzmény: Mikkey (#10)

2014-06-29 01:46:13 [Kedvenc lemezek] Lil Martin #455

voltam ma ShowBarlangban, fellépett néhány tánczenekar. igazából csak Powertrip-re értünk oda [link] , egy félig csajbanda EP bemutatkozójára, akik olyannyira tökösek, hogy beszarás. őket ismertem, miattuk mentem. aztán jött a Godgiven (eddigre legalább 11 ember maradt is), egy élőben olyannyira üszkösen arcleszkítós hc nu-metal betyárcore formáció, hogy csak pislogtam. [link] .

áhá. az első filmben is ő volt a kedvencem, meg itt is nagyon jó volt. remélem a következőben ( ha lesz) is fog szerepet kapni.

előzmény: flake (#8)

egyébként Yayan Ruhian itteni Prakoso szerepe van valamilyen összefüggésben az előző rész Mad Dog-jával? vagy csak kevés volt a képzett harcos, és felkérték a második részben is egy abálós embert játszani?

2014-06-27 13:30:21 Fakulás (2014) Lil Martin (1) #7

off: mi ez a zombis film? ellinkeli valaki?

baszki, ezt még egyszer kétszer át kell hámoznom, annyira jó volt. ha valakinek harcjeleneteken kívül bejött, vagy akár azzal is, a New World című szintén ásziai filmet is tekintse meg, nem kimondottan ajánlom, de ribancjó. erről az alkotásról annyit, hogy ezt a gyerekeimnek én fogom ajánlani, ha lesznek annyi idősek, hogy megmutassam nekik. remélem filmtörténelem lesz. ötből nyolcas.

itt van. 34 másodperc imdb-zésembe került.

előzmény: mitbrille (#10308)

2014-06-26 03:08:33 Arrivederci amore, ciao (2006) Lil Martin (5) #3

tyí de gonosz film

2014-06-25 19:57:03 [PC- és konzoljátékok] Lil Martin #727

basszus, vagy nem valahogy úgy van, hogy akkor elérhetők, ha az istenek elégedettek velünk? nem tudom már, de most beugrott valami. vikingekkel vagyok, akkor tolok is néhány csatát, gondolom azok úgy táposodnak. de ha mégsem, akkor aki leírja, annak visszaírom majd, hogy: köszi!

2014-06-25 19:53:02 [PC- és konzoljátékok] Lil Martin #726

nem tudja valaki, hogy Age of Mythologyban hogyan lehet fejleszteni?? leszedtem az extended edition-t, és szégyen-nem szégyen, de néhány év alatt elfelejtettem :D és nem tudom, hova kell kattintani. azt írja asszem, hogy valahogy a settlement-en belül, de itt balfaszkodok, és sehol nem találom.

2014-06-25 19:18:41 Fehér isten (2014) / White God Lil Martin (1) #36

hát én már nem értem, hogy hogy lehet utólag spoilert belerakni.

2014-06-25 19:17:26 Fehér isten (2014) / White God Lil Martin (1) #35

ja és ugye nem úgy ültem be a moziba, hogy egy kutyás Zombi világháborút várok, nem is vártam konkrétan semmire egy jó filmen kívül. a kutyák jól voltak beidomítva meg minden, de az a baj, hogy a kiszabadulás utáni jelenetek is nagyon trék voltak (többnyire a menekülő emberek miatt--> nemtom, mért nem próbáltak el egy-egy biciklivel, kismotorral elesést többször, mert ez egy Biciklis és Kismotor Eleső Versenyen kiváló helyezésekre elég lett volna, de a jelenetben inkább nevetséges). szintúgy a rendőrök, akik kiálltak 6-an 300 kutya ellen. mintha mindenféle észt, józan gondolatot nélkülöztek volna. én ezt nem is tudom hova tenni.

2014-06-25 19:02:36 Fehér isten (2014) / White God Lil Martin (1) #33

egy jó dolog volt benne, a fehér kutyus cuki volt. amit még nagyon sajnáltam, hogy nem a kiscsaj nyomta a nagybőgőn vagy a dobon a bandában, annyi elégtételt legalább vehettem volna, hogy a végén ott pusztul az egész bagázs.

2014-06-25 18:57:21 Fehér isten (2014) / White God Lil Martin (1) #32

ééés.. megadom rá az első nézhetetlent. szörnyen kínosan éreztem magam a moziban minden percben. a kislány egy tragédia. ez még nem is volna baj (annyira), bár azt elérik vele, hogy 20 perc után unjam az egészet. de ha csak untam volna! igazából nem is tudom, mit lehetne kiemelni belőle. a kislány-apa párbeszédeket? az apa pálfordulását a kutyákat illetően? azokat a nem tudom hova tenni tiniket? most komolyan, olyan szinten életidegen az a buli, azok a beszólások. a szánalmas ebharcot a ringben? (ahol CSAK fehér ember volt, de amint bajuk volt egymással, rögtön cigányoztak.) a 6 kocsival mennek 2 kutya után az elemi gonosz sintérek-et? a lezárt Budapestet, ahol gondolom a repteret is lezárták, mert egy fia Instantból kóválygó német fiatal sem volt sehol? de ezek nem is jó példák annyira, az egész egyben volt eszméletlenül rossz. a végén már nem is tártam szét a kezeim EZ MI?-zve fél percenként, mert az egész egy MI A BOKORSZOM volt. rettenetes.

2014-06-25 11:35:15 [In Memoriam...] Lil Martin #1538

minden idők 2 legnagyobb westernjében. bár én A Jó, a Rossz és a Csúfot jobban komálom, A hét mesterlövész is ott van. vagy arra gondoltál?

előzmény: hhgygy (#1537)

2014-06-25 10:55:17 [In Memoriam...] Lil Martin #1536

én múlt héten néztem újra A Jó, a Rossz és a Csúfot. nem sűrűn szokott ilyen lenni, de ahogy ma megpillantottam Indexen a cikket, azóta szomorú vagyok. szégyenszemre alig láttam filmeket, amiben szerepel, most mindenképp pótolni fogom.

2014-06-25 01:16:56 RoboCop (2014) / Robotzsaru Lil Martin (?) #41

kétszer nem akartam rá 1-est adni, mert kinyomtam fél óra után. most megnéztem, ér egy kettest. egyébként, ha már így konzultáltak a feleségével a beavatkozást illetően, egy robofaszt mért nem alakítottak ki neki?

2014-06-25 01:12:25 [Foci VB 2014] Lil Martin #179

én örülök (többé-kevésbé), hogy így alakult. az összes idegesítő európai mediterrán csapat kiesett (portugálok még igaz nem, de nem sok esélyük). a görögöket én sem értem, hogy hogy az anyámban tudtak továbbjutni, bár azért valljuk be, nem a legacélosabb csoportot kapták. viszont Hollandia ott van, a németek is (bár matematikai esély még asszem van, hogy ne jussanak tovább), és Uruguay-nak is sikerült. Brazília, bár csoportelső, de egy kalap szar (Mexikó régóta nagyon szimpatikus), Argentína pedig bárki továbbjutóval szemben el fog vérezni (nem fogok búslakodni). akiket sajnálok, azok a bosnyákok. innentől (ahogy az elejétől kezdve is) hajrá 1. Németország-Hollandia 2. Uruguay 3. Mexikó. ámbátor, ha Costa Rica kiver bárkit, egy nagy röhögéssel egybekötött 'jóvoltsrácok'-on kívül más reakcióm nem lesz. jó ez a vb.

2014-06-24 15:36:05 [PC- és konzoljátékok] Lil Martin #723

a Thief-ről mit tudtok mondani? jó? rossz? most szedem le, remélem megéri.

tudtok mondani igazán jó stratégiai játékot, ami új, régebbi korban játszódik (középkorra gondolok, fantasy is lehet), és nem túl borús (a legelemibb borús játék az én olvasatomban a warcraft 3 :D)? és nem a rome 2? az lenne a legjobb, ha nem körökre osztott.

2014-06-23 02:02:09 [Foci VB 2014] Lil Martin #170

szép volt a portugál egyenlítés, de azért a (+18) BASSZÁK MEG

2014-06-22 01:50:19 [Foci VB 2014] Lil Martin #160

nigéria iszonyat ellenszenves, remélem csúnya véget érnek majd.

2014-06-22 00:28:29 [Foci VB 2014] Lil Martin #159

kurva bírók

2014-06-22 00:07:49 [Foci VB 2014] Lil Martin #157

a döntetlen volt a legjobb, így hátha kiesik Portugália.