Lil Martin

(kitiltva)

Regisztráció: 2011. december 2. (12 év, 3 hónap)

Születési év: 1992

2014-10-30 13:11:00 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lil Martin #21067

leszarom a fejedet

előzmény: gerbence (#21065)

2014-10-30 02:24:53 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lil Martin #21064

a sok szararági a filmekhez ért, projecz 640 meg ehhez éppen. gecire fölbasz, hogy nyóccázezren írnak ilyen-olyan risszrossz filmekhez elemzéseket, szánalmas értelmezéseket, amit boncolgat utána a sok entellektüel faszkalap, de ha valaki ért valamihez, és leírja, hogy ez így, az meg amúgy működik, abba beleköt rögtön néhány szararági faszkalap. ez egy tankos film, ti a filmekhez értetek, project nemtomhány a tankokhoz, és tényleg úgy van, ahogy ő mondja. miért köttök belé? mi értelme? írjatok elemzést más filmekhez ha van időtök, ne a saját nincsigazotokat próbáljátok szánalmasmód erősíteni. undorító fosok vagytok, na.

(a fehér istennél megfogadtam, hogy nem éri meg itt semmit írni filmhez, bevállalom a kitiltást, mert itt tényleg nm megy más, csak a basznobizmus)

2014-10-30 02:14:46 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Lil Martin #21063

abban nem, de például a Lebanonban, te hülye fasz. még ha az lennél, de a pofád is hatalmas sajnos. nagypofájúskodjál csak te buzeráns. mért kell olyannak beszólni, aki tudja a dolgokat? (a Lebanonban is sok a buzis helyzet, de náladnál nem undorítóbb a film, az biztos)

Áthelyezve a(z) Fury topikból.

előzmény: Il Matto (#21060)

2014-10-27 14:27:20 [Kedvenc lemezek] Lil Martin #458

november 19-én jön a Dürerbe az izlandi Sólstafir, nagyon igényes búsulós-pszihedelik metal rock. ha nov kilencedikéig veszel jegyet, csak 3 félbe fáj, utána négyezör. mostanában jött ki a legújabb albumuk (Ótta), nekem az előző (is) többet adott. Svartir Sandar: [link]

a The Treatment-hez [link] szerintem jobb volna ismertetőnek ez a geekz-es cucmák, hogy "Nic Cafmeyer (Geert Van Rampelberg) egy különösen kegyetlen, pedofil indíttatású gyerekrablás ügyében nyomoz. Az eset a bárki számára felkavaró szörnyűségek mellett személyesen is érinti: a pszichopata Ivan Plettinckx (Johan van Assche) évtizedekkel korábban elragadta mellőle a kisöccsét, tettét azonban nem lehetett rábizonyítani, a közveszélyes őrült szabadlábon van, levelekkel és meglepetésszerű látogatásokkal zaklatja a férfit."

a mostani ez:
"Mo Hayder sikeres brit krimiíró regénye nyomán készített adaptáció. Pedofil gyilkos saját otthonukból sorozatban rabolja el az áldozatait. Az ügyben Nick Cafmeyer (Geert Van Rampelberg kitűnő alakításában) nyomoz megszállottan. Ő különösen érdekelt a nyomozás eredményességében, mivel húsz éve kisöccsét, Björnt is elrabolták. Szövevényes nyomozás után a végső csavar felkavaró.
Durván kemény film, a gyengébb idegzetűek jó, ha elkerülik, de a maga műfajában nagyszerű."

az uccsó két mondat tök fölösleges, a csavar nem is annyira felkavaró, plusz mindig adnak egy gagyi alaphangot a "gyengébb idegzetűek kerüljék!" típusú szövegek.

ja, plusz a magyar címe az tényleg az, hogy A kezelés? nem nagyon találtam róla infót, hogy tényleg így lenne. bár nem is tudom hol lehet konkrétan rákeresni. nem csak valami nem hivatalos tükörfordítás?

[link] [link] ugyanaz a személy.

koponyányi monyók fury-hez való hozzászólása az off-ban is jelen van, kéretik onnan törölni.

[link] ehhez küldtem be ismertetőt, plusz a magyar címe Farkastörvények.

[link] illetve a Tanyák népe, szintúgy 3 részes minisorozatot is. ehhez nem találtam imdb linket.

ez volt a tizenéves Szijjártó Péter kedvenc filmje.