Lasliegrand

Regisztráció: 2011. november 25. (12 év, 3 hónap)

Cube
4 2014-04-24 3,9
Starship Troopers
Csillagközi invázió
5 2014-04-23 3,8

Tényleg le a kalappal, leleményes megvalósítás. Ilyen technikával még tény, hogy egy film sem készült, érdekességnek nem rossz, de hosszú távon nekem már kicsit sok volt a vágás, a történet meg nem tudott magával ragadni.
Tudom, hogy minden vágás nagyon profi volt és én is sok filmet felismertem, de filmélményként sajna nálam egy (vegyes érzelmek miatti) közepesnél nem hozott többet.

2013-08-13 18:05:22 Forrest Gump (1994) Lasliegrand (5) #114

Fura, hogy eddig nem osztályoztam... egyértelmű 5-ös, időtlen klasszikus... :)

Minden jelenet hű maradt az eredeti műhöz, csak jóval amatőrebb módon, gányabb színészekkel és rendezéssel, a jelenlegi Londonba átültetve. Van ennek létjogosultsága?

2013-01-02 23:21:51 Grease (1978) / Pomádé Lasliegrand (4) #27

Giccses meg minden, de a fenébe is.. nekem átjött a hangulata. :)

2012-09-24 14:25:19 The Avengers (2012) / Bosszúállók Lasliegrand (5) #228

Bugyuta gyepálós szuperhős film egyszerű sztorival... De a poénok ütnek, a harcok nagyon látványosak, a karakterek szerethetők (főleg Loki; már a Thorban is megkedveltem, szerintem a legjobban kidolgozott főgonosz karakter a Marvel filmekből) és az egyszerűsége ellenére magával a sztorival sincs baj, megáll a lábán, minden klappol.
A maga céljának tökéletesen megfelel a film, sőt szinte túl is teljesít. Nekem nagyon bejött.

Nem rajongok az ilyen filmekért, de a barátnőm rávett, hogy nézzem meg vele és engedtem a kísértésnek. A sztori kiszámítható volt, a karakterek is kicsit irreálisak voltak, de engem valami titokzatos okból mégis magával ragadott a film. A maga "mesébe illő" módján aranyos történet volt ez és a szereplők nagy részét is meg tudtam szeretni. Talán rózsaszín ködben lévő szerelmeseknél jobban működik az egész... :)

Szerintem egész nézhető film, néhány jó ötlettel és tűrhető történettel... De semmi pluszt nem nyújt, néhol még picit gagyi hatása is van, de legalább nem olyan erőltetett mint a 2. rész. Az előző 2 részhez képest sok "Holló hangulat" sincs a képi világában sem... Néha nem is gondoltam, hogy Holló filmet nézek, de nem is baj... így könnyebb elvonatkoztatni az első résztől és könnyebb megállni, hogy hozzá hasonlítgassam.

Még ha nem is próbálom az első részhez viszonyítani... önmagában is elég gyenge film, néhol már fájdalmasan. Végigküzdöttem nagy nehezen, de senkinek sem ajánlom. :S

Próbál elvont lenni néhol, de inkább erőltetett film. Iggy Pop azért dobott rajta egy picit... 1x végig tudtam szenvedni...

2012-05-06 04:30:53 Hide and Seek (2005) / Bújócska Lasliegrand (4) #10

Sokszor elsütött poén volt ez a csavar, a rendezés is lehetett volna jobb... de őszintén szólva mégsem számítottam ezekre a fordulatokra és le is kötött a film. A "jó" kategóriát nálam bőven megüti. :)