NAGLFAR666

Regisztráció: 2011. november 1. (12 év, 4 hónap)

Jisatsu saakuru

4 2024-03-13 ?
Iluminacja
Illumináció
1 2024-03-13 4,0

Ékes példája a kínos folytatásoknak.Ami a legjobban az agyamra ment a sok bugyuta bikinis szutyok hatásvadász ok nélküli szinte állandósult mutogatása.legalább szépek lettek volna,de mind bányarém volt nulla alakkal.A forgatókönyv meg sem közelíti az elsőét,a rendezés se nagy szám.Ami még nagyon arcpirítóan rossz megoldás volt,mikor a szörny rombolt egy-az-egyben lehetett látni a béna maketteket.Az első részben nagyon profin megcsinálták a szörnyet,de itt..Nagyon nem kellet volna ezt a részt elkészíteni.

Nem vagyok egy Jamie Lee Curtis rajongó,bár a klasszikus Halloween filmek és a Köd című filmje miatt mindenképp tisztelem,sőt játszott még más jó filmekben is.A film elején szinte csak ő miatta értékélhető valamelyest ez a förmedvény,aminek semmi köze a klasszikus részekhez.Jamie-nek abban a 7-8 percben míg a filmben szerepelt több színészetet látni,mint az összes többi szereplőtől együttvéve és direkt nem színészt írtam,mivel van akinek köze nincs a színészethez,de sztárnarancs,tizenéves nyomik körében agyon van ajnározva,így szerepeltetni kell egy filmben-Busta Béna,ugyebár.De a többiek is elsüllyedhetnek és bővebben inkább ki sem térek rájuk,mivel valószínű,hogy törlésre kerülne a hozzászólásom.A lényeg,hogy szívem szerint nullára értékelném annyira rossz.Csak az első kb.tíz perc értékelhető.A Rob Zombie féle újragondolások is milliószor jobbak,mint ez a totális hulladék.Vitán felül a legrosszabb az összes Halloween közül.

2013-01-10 13:10:28 The Fan (1996) / A rajongó NAGLFAR666 (5) #4

Egyszerűen megunhatatlan,hatalmas,csúcsalkotás!!

Spoiler.De jól tette Franco a végén,hogy ott hagyta megdögleni azt a ringyó feleségét!Ő volt minden baj okozója.

Nem tudom,hogy lehet-e ennél igénytelenebb,szemetebb filmet csinálni.Megint leírom,hogy nem a sokkolás a gondom-bár igazi sokkolásról szerintem nem beszélhetünk-hanem a végtelenül öncélú húzásokról,amit csak egy pederaszta vagy homokos,esetleg mindkettő tudna igazán élvezni,meg az SPOILER aki arra élvez,ha közben megöl egy állatot.Hihetelen,hogy ilyet játékfilmben ráadásul amerikai filmben bemutattak!Azóta azért nagyot fordult a világ-szerencsére!Annak a hülye hominak a hosszas végbélnyitogatás-mutogatására bővebben már ki sem térnék..csévélve néztem akárcsak a csirkés részt.Hatalmas hulladék,undormány!!

2012-09-03 08:35:22 Little Deaths (2011) NAGLFAR666 (4) #2

Ez a film a legjobb példa rá,hogy lehet még újat mutatni!Csak egy kis erőfeszítés kell hozzá.Semmi sablonérzésem nem volt,a színészek is nagyszerűek voltak.Az utolsó kutyás jelenetnél meg leesett az állam!Elképesztő körmönfontsággal terrorizálta a főhős azt a ribi nőjét.Hatalmas jelenet,tényleg!

2012-07-07 15:03:14 Deadfall (1993) / Gyilkos kábulat NAGLFAR666 (2) #1

Hát ez harmatgyenge volt,viszont Nicolas Cage őrült játékán jól szórakoztam!

Elég erőltetett,volt amit egy az egyben megismételtek,csak nem olyan jól.Ami viszont eléggé kiverte nálam a biztosítékot az a nagyrabecsült Papa a családból.Ugyebár a film szerint 14 évvel később vagyunk az első rész után,de már ott is egy félholt volt a papa,a kalapácsot se tudta rendesen megfogni,14 év után,meg már talpra is áll a kerekes székéből és kis híján még harcol is.Ez arcpirítóan nevetséges,amúgy is van egy olyan feelingje az egész filmnek,mintha a rendező drog hatása alatt lett volna.A vérengzések viszont egész impozánsak-Tom Savini ugye-és némi 80'-as évek hangulat is jelen van,ez mindenképp elismerésre méltó.

2012-07-07 14:36:07 Funny Games (2007) NAGLFAR666 (3) #36

Kezdtem azt hinni,hogy az amerikaiak azért készítették el az ő verziójukat,hogy azt a bugyuta távirányítós jelenetet kihagyják,de nem!Egyszerűen nem értem miért kellett beszúrni ide is ezt az értelmetlenséget,míg a film végig két lábon áll a földön,holott ezután a jelenet után már nem igazán lehet komolyan venni a filmet.Kár mert a színészi munka kiváló!

2012-07-07 14:33:42 Captifs (2010) / Caged NAGLFAR666 (5) #1

Újabb lehengerlő francia mestermunka a horror műhelyből!Ezek a franciák az utóbbi időben hihetetlenül jó horrorokkal jönnek elő.Nagyon érzik hogy kell igazi izgalmas vérbő horrort csinálni.épp ezután a film után gondolkodtam el,hogy nem nagyon tudnám megmondani mikor tudtam egy filmről elmondani,hogy izgalmas-na jó azért biztos volt ilyen,de elenyésző-itt viszont tapintható a feszültség.Zseniális film,lásd még a franciák utóbbi mesterműveit:Mártírok,Á'lintérieur,Frontiére(s).