frindli

Regisztráció: 2011. október 24. (9 év, 5 hónap)

Nem: nem publikus

Nincsenek benne unalmas, felesleges részek! Elejétől a végéig élvezetes, értelmes, jó és tanulságos film!
A film egyik jelenetében a híres "A vonat érkezése" című filmet (1896) nézik a szereplők!!

Szokásos: jó ötlet, kezdetben figyelemfelkeltő cselekmény, amely - bár nem rögtön az elején - de csakhamar unalomba fordul.

Érdekes a hozzászólásod, mert pont olyan, mint a film: szép is, meg szar is.

Lenyűgöző, meditatív doksi. Nézzétek meg ti is.

Egyet értünk, sajnos a film semmi pozitív meglepetéssel nem áll elő. Csak egy újabb termék a gyártósorról...

előzmény: somogyireka (#1)

Nekem nagyon NEM tetszett! Az egy dolog hogy NEM álmaim helyszínein forgatták, de az egész egyben nagyon NEM fogott meg. NEM tetszett:
ahogy a kis félénk menősködő fa**ból nagy menősködő fa** lett

Bocs Busmen, de tényleg így gondolom. Bár beismerem valójában nem is bírtam végig nézni, ezt a fajta hányinger keltő stílust ki nem állhatom!

előzmény: Busmen (#15)

Jó nagy B kategória. Manapság a reklámok és a fényképezés is lehet magas színvonalú vagy annak tűnő. El kell kezdeni nézni, hogy rágyere B kategória.

Én azt kívánom, hogy minden embernek úgy oldódjanak meg a problémái, mint ezen film hősnőjének:
vagyis, hogy amikor a legnagyobb szarban vagy, akkor másnap felébredsz és te magad sem érted, hogy, de mégis MINDEN apró részlet rendbe jött az életedben mindenféle magyarázat nélkül. De hát végül is kit érdekelnének ilyen esetben a magyarázatok, nem?

Nem egy frappáns történet. Valószínűleg a nagy ötlet az volt amivel a film véget ér. Az még jó is lenne, sőt a mondanivalója kifejezetten tetszik, csakhogy az utolsó néhány perc előtt van még több mint 2 óra nem túl kifinomult, inkább üres párbeszédekből álló rész.

2014-02-22 17:42:28 El empleo (2008) / The Employment frindli (?) #5

Nagyon jó tényleg. Jó munkát mindenkinek : )

2014-01-31 14:31:02 Stop-Loss (2008) / A sereg nem enged frindli (?) #3

A színész alakítások nincsenek csúcsra járatva, de egyébként kiváló film a téma iránt érdeklődőknek. Nem csak egy, hanem sok apró részlettel mutatja be ezt az elbaszott mechanizmust.

A vége különösen jó! Nincs Happy End, sőt!