Westmor

Regisztráció: 2011. augusztus 19. (7 év, 11 hónap)

Születési év: 1991

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja
2 2019-05-19 3,0

2019-04-11 14:49:10 Shazam! (2019) Westmor (5) #9

ez a film, a szuperhos kategoriban nalam az elso helyen all, mondjuk deadpool es Logan tarsasagaval a dobogon, mig az Avenger (joeg mit fogok kapni) infinity war 2-es. Ott sulytalan az egesz, kuzdenek a vilag megvaltasaert, es nyilvanvalo, hogy mindenki visszater majd. Itt ha kell siman dobaljak ki az emberek a 82. emeltrol, es egyszerre 7 vilag sorsa is fugg egy tinitol, ahol sokkal valosabb a veszely. De visszaterve a masik 2 dobogos szuperhos moviera ahogy azok, ez sem a fiatalabb korosztalynak keszult, ezzel reflektalva az elottem szolohoz. A besorolas mindenkepp hibas, es a trailer is viszonylag megteveszto. A stiluskavalkad viszont zsenialis lett, nagyon jol jatszik a hatarokkal. Szineszek pipa, tortenet pipa, fogonosz valoban gonosz, es nem azert csettint mert jot akar, hanem mert egy tenyleges szornyeteg. Kicsit hosszu, es a vegen lapos lesz, de azert meg pont jokor befejezik. Ami kulon tetszett, hogy az amerikai nyalas kliseket hasznaltak de nagyon jol mukodott es nem ereztem fesuttraltan magam tole, mindennek volt oka es okozata. Ajanlom mindenkinek, hogy legalabb egyszer nezze meg.

Az első szeintem sima 5 csillag, nagyon élveztem az egész filmet. A második résszel kapcsolatban csak egy kérdésem lenne, kit is kell védelmezni? Vagy csak simán az egész mindenség védelmezője lett az öreg?:D

2018-12-01 10:06:17 Mile 22 (2018) / 22 mérföld Westmor (5) #6

SZVSZ ez a film jobb mint Berg előző 3 filmje 1 osztályzattal, ez egy A+ film a saját kategóriájában, nem beszélve, hogy igazából egy bosszú filmről beszélünk. Kivitelezés szuper, néha kicsit közel van a kamera és sok a vágás de nagyon élvezhető, a története szerintem jobb mint az új avengers-é és a poénok se erőltetettek mint ott. Wahlberg király és Li Noor ohh, lenyomja Tony Jaa-t is.

Unalmas, nem köt le, gyenge történet, feleslegesen sok legendás állat. A főgonosz története lóg a levegőben, de igazából mindenkié, és milyen bűntettekről van is itt szó? A nagy Úrtól volt ám rettegés meg félelem, ő volt az eredendő bűn. Grindelwaldal még akár azonosulni is lehet, kicsit olyan Thanos-os beütése van, a nagyobb jó érdekében cselekszik. Hannibal Lecternek vannak bűntettei, aki céltalanul és csak a maga szórakoztatása kedvéért csinálja a kis munkásságát.
Ami jól működött, hogy a HP részben egy helyszínen játszódott, itt meg az egész világra kiterjed a bűbáj és ezt jól adoptálták. Több barátommal láttam moziba, akik nem ismerik túlságosan a HP világát, hasonló véleményen voltak ők is, önálló filmként ez egy A kategóriás trash filmnek elmenne, szerintem ez már csak a fanservice szól meg a $-nak. HP egy grandiózus világot teremtett, az FB történet pedig csak egy porszem ebből a nagy egészből, így ez ebben a formában kevés.

2018-01-05 00:31:38 Seven Sisters (2017) / Hét nővér Westmor (4) #13

Köszi, a nyilatkozatra emlékeztem, de a konkrét letartóztatásra már nem és arra sem,hogy mit mondott. Moziba láttam, nagymenü... a film végén már másra koncentráltam

előzmény: Hanoi (#12)

2018-01-03 23:55:51 Seven Sisters (2017) / Hét nővér Westmor (4) #11

Én a filmben a megoldást nem nagyon értem, talán mert nincs is?

1) Glenn néni éli tovább az életét, csak már nem éget többet? :D
2) Okes akkor nem égetünk... de túlnépesedünk ami az eredeti probléma és nincs rá megoldás vagy csak nem vettem észre, hogy lenne?
---Amugy elég badass a film-----
Ömm és Burak Jetter - Tuesday lányka életbenhagyása, mint biztosíték miért történt? Ezzel tartotta sakkban hétfőt?? Mert mi lesz? Ha ellenkezik, megöli keddet vagy épp életben hagyja? jajj

2017-09-08 23:20:48 It (2017) / Az Westmor (5) #12

Nem láttam az eredetit, nem tudom akkor milyen élmény lett volna de ez igy b**zott jo volt! Ráadásul a magyar szinkron is hibátlan, egy negatívum talán kicsit túl hosszú lett.

2017-07-27 19:08:54 The Wolverine (2013) / Farkas Westmor (2) #64

Volt igen elég sok benne, de én ennél a résznél dobtam le végleg a szíjat. Remélem a Logan jobb lesz amiatt vettem elő újra az x-eket.

előzmény: BalaKovesi (#63)

2017-07-25 22:25:04 The Wolverine (2013) / Farkas Westmor (2) #62

Az egyébként senkit se zavar vagy csak engem, hogy

amikor Logan karmait letörik, azok visszanőnek? Kvázi regenerálódnak az adamantium karmok?:D na ne már.