Lanie

Regisztráció: 2011. július 27. (7 év, 6 hónap)

Nem: nő

4 2018-12-23 3,2
Searching
Keresés
4 2018-12-23 3,9

Kit érdekel? Engem például marhára, de az már legyen az én perverzióm :D Valamiért az áldozat szerepébe mindig is sokkal nehezebben tudtam beleélni magam.

2018-12-26 09:18:06 Bird Box (2018) Lanie (4) #8

Igen, nekem is ez jutott az eszembe :D Éjszaka, pláne odakint a csillagos ég alatt tökéletesen lehet látni. Támasztanám alá ezt azzal, amikor a macskát minden éjszaka kiengedem és simán látok mindent a kertben pedig nincs a kert közelben közvilágítás.. :)

2018-12-23 15:27:38 Bird Box (2018) Lanie (4) #4

Nem szeretem azokat a filmeket amikben mindent a szánkban rágnak, de azokat a filmnézőket sem, akik ezt elvárják.
A kényelmes székben hátradőlve filmező ember pedig könnyen talál logikai bukfenceket olyan posztapokaliptikus filmben, ahol a főszereplőknek sokszor hirtelen kell dönteni. Persze lehet utálni, miért ne lehetne, de a legtöbb férfi szereti megmagyarázni, hogy mi a szar az adott filmben és ő hogy is csinálná jobban. Ezen én meg már kezdek erősen ásítozni. Minden filmmel kapcsolatban lehet okoskodni, hogy mi is a logikátlanság, ugyebár :)

2018-12-22 09:45:11 Venom (2018) Lanie (3) #22

Marvel-mérce.. Szóval akinél ilyen van az biztos máshogy nézi, nekem pont hogy a Marvel univerzum nem a szívem csücske, ez a film meg egy közepes szórakozás. Azért Hardynak ennél sokkal jobb színészi képességei vannak, néha kínos volt nézni, ahogy próbálja a laza főhőst alakítani a közepesen gyenge humorú filmben. Kifejezetten kínos jelenet volt amikor Venom megemlíti hogy ő is egyfajta lúzer a fajtája között. Egyébként a darktól ez olyan messze volt fejleherapás ide vagy oda ( nem spoiler, a trailerben is az arcunkba van nyomva) mint ahogy lehetett is számítani rá. Valóban egy sima buddy film.
Azért azt elmagyarázná valaki, hogy miből gondolja, hogy a női főszereplőnk tinilány akar lenni? Tinilányok viszonylag ritkán rendelkeznek saját lakással meg főállással, nekem az imidzs sem olyan volt, hanem egy nagyon basic amcsi nő.
Szóval nem egy színész óriás legkellemesebb perceit láthattuk sajnos, főleg olyan filmek után nézve mint mondjuk a Locke.

Az sem feltétlenül bánja meg amit tett aki azt mondja.. :) Egyébként is, aki ilyen szinten előre eltervezve végez öldöklést, robbantást az nem bánja amit tesz.

Az a fura nekem, hogy mennyire sok embernek nem esik le a film megnézése után sem hogy az a két gagyi zombi a két túlélőnk akik visszateleportálnak 59-be, saját magukat látták jelen időben is, az ő vérüket, az ő kamerájukat mert mindez már megtörtént, őket akasztották a horgokra.
Vacilálok a négyes és a hármas között, de én minden gagyisága mellett is elvoltam, az ilyen túlélős filmeket szeretem szóval szívesen várok még hasonlókat ha tudtok :)

Számomra nem volt hihetetlen sem pedig döbbenetes vagy sokkoló, de mondjuk én abszolút tisztában vagyok azzal, hogy az én ingerküszöbömmel van baj és nekem ezek a dokumentumfilmes stílusban lassan csordogáló dolgok nem ütnek túl nagyot, sőt. Akkor már inkább szeretnék megnézni egy igazi dokumentumfilmet a témában ami valódi tényeket közöl, mivel ez a film 99%-ban kitaláció, az az 1% meg az amit nagyjából összeszedtek a túlélőktől, de mint tudjuk a főszereplő és az összes többi szereplő, a párbeszédek, majd minden helyzet kitaláció, én ebbe nem élem bele magam annyira.
Nem gondolom, hogy a filmet nézve én elgondolkodnék rajta, hogy ne fogjak fegyvert másra, ha egyébként meg van rá indíttatásom, rám ez nem volt semmilyen hatással szívtelen dögre. Egy sima hármas, főleg azért mert nem a gyilkos szemszögéből láttuk, ennyi.

Az első felében lévő fekete humoron kibukott belőlem pár hangosabb nevetés, apróbb mosoly, de a második felétől olyannyira untam, hogy biztos nem nézném meg még egyszer. Somogyiréka által említett hihetetlen elcsépelt, unalmas párhuzamok, a tettei és a művészet között sem hozott lázba, ennél sokkal de sokkal érdekesebb párbeszédeket vártam, erősebb mondatokat a főhősünk szájából, vagy úgy egyáltalán bárkiéből..

2018-11-01 14:27:21 Eighth Grade (2018) Lanie (2) #5

Semennyire sajnos. Az apán kívül tényleg nincsenek életközeli szerethető karakterek, egyszerűen annyira taszító volt szerencsétlen főszereplő karakter, hogy azt le sem tudom írni, de Dió már megtette helyettem is. A Florida projekt sem hozzám közel álló dolog, ez valóban ahhoz hasonlítható. Én is valami The Edge of Seventeenhez hasonlót vártam, mert az olyannyira humoros, átélhető dolog volt, hogy többször is megnéztem és megnézettem másokkal is.

Valószínűleg nem lehetek elég romantikus lélek, mert bár a romantikus filmeket (és különösen a kosztümös filmeket imádom) nekem mosolyra húzódott a szám, a nő leírása és a naplemente hosszas ecsetelése során is. Egy kedves munkatársam ajánlotta a filmet és azt kell, hogy mondjam, egynek elment, de sajnos a lényemet nem fogta meg túlzottan arról nem is beszélve, hogy a táj néha olyan volt mint egy odafotóboltolt kis költségvetésű de nagyot markolni akaró gagyiság.