moe

Regisztráció: 2011. június 18. (10 év, 7 hónap)

Bemutatkozás

Sorozatokról és filmekről készítek review-kat, ajánlókat és értékelőket az éterben.
Youtube csatornám: MoeTion Pictures

4 2021-12-16 4,0
The Unforgivable
Megbocsáthatatlan
4 2021-12-13 3,7

Sziasztok! Wes Anderson új filmjéről, a The French Dispatch-ről készítettem egy filmajánlót. Ide kattintva meg tudjátok nézni. Előre is köszi a megtekintéseket. :)

Sziasztok! Ezúttal a Friends: The Reunion-ról készítettem egy spoileres értékelőt, amit ide kattintva meg tudtok nézni. Beszélek benne a film felépítéséről, a szereplők sorozat utáni életéről és arről az érezhető kettősségről, amit a film nézése közben áthatott, mivel a rajongói nosztalgia örömmel töltött el, de mellette elkeserített az a tény is, hogy láthatóan a sorozat jobban öregedett, mint a színészei. Köszi, ha megnézitek a videót! :)

Sziasztok! Ezúttal a The Father című filmről készítettem egy mélyebb elemzést. Ide kattintva meg tudjátok nézni. Köszi előre is! :)

Sziasztok! Az Oscarra jelölt filmek utolsó részéhez értem, amiben a Minari című filmről beszélek és a Legjobb eredeti forgatókönyv kategóriájáról. Ide kattintva meg tudjátok nézni! Köszi előre is! :)

Sziasztok! Ezúttal Thomas Vinterberg filmjéről, a Még egy kört mindenkinek-ről (Another Round | Druk) készítettem egy kritikát, amit ide kattintva meg tudtok nézni. A forgatás tragikus hátteréről, a zseniális Mads Mikkelsenről és a Legjobb rendező kategóriájáról is beszélek egy kicsit a videóban. Köszi, ha megnézitek! :)

Sziasztok! A Sound of Metal című film egy hatalmas pozitív meglepetés volt számomra, így erről készítettem egy kritikát, amit ide kattintva meg tudtok nézni. Az Oscarra készülve a legjobb Férfi főszereplő kategóriáról, Riz Ahmed elhivatottságáról és a zseniális hangkeverésről is beszélek. Nagyon köszi, ha megnézitek! :)

Köszi Ugor! Tök jó, hogy megosztod :) Viszont akkor tovább haladva az Oscar kategóriákon a Legjobb NŐI főszereplő kategóriáját és a Promising Young Woman-t is megnéztem és készítettem erről is egy spoileres kritikát. Ha van kedvetek, ide kattintva meg tudjátok nézni! :) Köszi!

Köszi a véleményt! :) A felvezetőt azzal kezdtem, hogy minden kritikámban szeretnék majd egy-egy kategória jelöltjéről is beszélni, sajnálom, ha számodra ez a formátum nem nyerő, remélem azért az érdemi részek tetszenek benne, amit a filmről mondok. Oda tudsz tekerni, vannak külön fejezetek, így a számodra uncsi részeket át tudod ugrani. :)

Sziasztok! Elkezdtem pörgeti az Oscarra jelölt filmeket. A Nomadlandről készítettem egy kritikát, ide kattintva megnézhetitek. :)

Sziasztok! Ezúttal a Malcolm & Marie című filmről készítettem egy spoilermentes kritikát. A készítője, Sam Levinson az Eufória sorozat kapcsán lehet ismerős. Érdekes koncepciójú kamaradráma, de szerintem nem sikerült olyan jól, mint amilyen lehetett volna és ez köszönhető a színészeknek is. Ide kattintva meg tudjátok nézni! Köszönöm! :)