moe

Regisztráció: 2011. június 18. (9 év, 8 hónap)

Bemutatkozás

Sorozatokról és filmekről készítek review-kat, ajánlókat és értékelőket az éterben.
Youtube csatornám: MoeTion Pictures

Kung Fury

4 2021-01-23 4,0
Pieces of a Woman

4 2021-01-09 3,9

Sziasztok! Ezúttal a Malcolm & Marie című filmről készítettem egy spoilermentes kritikát. A készítője, Sam Levinson az Eufória sorozat kapcsán lehet ismerős. Érdekes koncepciójú kamaradráma, de szerintem nem sikerült olyan jól, mint amilyen lehetett volna és ez köszönhető a színészeknek is. Ide kattintva meg tudjátok nézni! Köszönöm! :)

Szia! Úgy látom, belekeveredtem valami olyan parázs vitába, amiben csak véletlenül lettem megemlítve. :D Én már 9 éve 8 hónapja (a KT szerinte) regisztáltam ide, a Youtube csatornám pedig mindössze egy éves, így nem hiszem, hogy rám gondoltál ennél a kommentnél. :) Ráadásul olyannyira "alulpromózom" magam, hogy a tavaly év végi 100 napos KT kihíváson említette meg egy másik kedves KT-s felhasználó, hogy betehetném ide a videóimat, hiszen erre való ez a csoport, így mindösszesen csak 2-3 hónapja szoktam ide kitenni, ráadásul csak a filmes kritikáimat annak ellenére, hogy többségében sorozatokról készítek videókat. De úgy érzem, az nem idevaló. Szóval csak szerettem volna ezt tisztázni és mindettől függetlenül feltételezem, a kommented nem nekem szólt. :)

Sziasztok. Készítettem a The Little Thingsről egy kritikát, ide kattintva megnézhetitek.
A videóban kitérek a klassz castingra és a lassan csordogáló nyomozós tematikára, de a számomra negatívumként ható kémia hiányát is megemlítem. Köszi, ha megnézitek. :)

Sziasztok! Ezúttal a Soul, azaz a Lelki ismeretek című Pixar meséről készítettem egy ajánlót, amiben az érzelmi üzenetére is kitértem a történetnek. Itt megtudjátok nézni és köszi a megtekintéseket. :)

Sziasztok! Készítettem egy videót Mundruczó Kornél új filmjéről, a Pieces of a Womanről. A videó első fele spoilermentes, szóval annak is ajánlom, aki még nem látta. :) Ide kattintva meg tudjátok nézni!

Sziasztok! Most jött ki David Fincher új filmje, a Mank, ehhez készítettem egy kritikát. Ha van kedvetek, Ide kattintva nézzétek meg. Köszi :)

Ismét készítettem egy filmajánlót, mégpedig Sofia Coppola új filmjéről, az On The Rocks-ról mondom el a véleményemet. Ide kattintva megnézhetitek: www.youtube.com/watch?v=z8DlWi5d5GU
Köszi. :)

Sziasztok! Alapjáraton inkább sorozatokról csinálok értékelőket a csatornámon, de beesik néha film is. Ha érdekel A befejezésen gondolkozom-ról az elemzésem, meg úgy Charlie Kaufman munkásságáról, akkor ide kattintva csekkoljátok nyugodtan. :) Köszi elzablues, hogy felhívtad erre a topikra a figyelmem. :)