Viorica

Por - Gh D
USA - Ném D
Alg - Oro V
Dél - Bel D

200 ft-ra több mint 14 rugó. Sztetek mennyi az esélye?

2014-06-15 18:50:03 [Foci VB 2014] Viorica #54

Kinek szurkoltál, JeszKar? Ha különösebben egyiknek se, akkor persze hogy unalmasnak láttad.

2013-04-08 10:42:04 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Viorica #17489

Boldog Szülinapot, Umberto! ;-)

Jó vígjátékból, mert hiába egy csomó vígjáték a mozikban, azok nagyrésze fabatkát sem ér.

2013-01-07 23:50:08 [Megérdemelte-e az Oscart...] Viorica #6161

2012-12-07 10:37:17 [Általános fórum] Viorica #3432

Daemiaen, Szegeden egyáltalán nincs? :-(

előzmény: Daemiaen (#3431)

2012-04-02 21:20:23 The Vow (2012) / Fogadom Viorica (3) #3

Annyira jó volt az ötlet, az elején még nagyon tetszett a film. Végére nálam nagyot zuhant, sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle.

2012-02-08 19:05:28 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Viorica #13224

Nem írtam, hogy értéketlen a film. Azt írtam, hogy számomra! értéketlen.
Na mindegy, én nem fogok veszekedni. Mert ha folytatjuk, akkor tényleg az lesz belőle. És onnantól jönne az igazi személyeskedés....

2012-02-08 18:57:41 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Viorica #13222

Én nem becsmérlek senkit. Mindenkinek lehet véleménye és az egészséges vita hozzátartozik az élethez. Én nem támadok, csak a nézőpontom más. Nem fogok senkivel összeveszni, ha valaki magáraveszi azt amit írtam és megvédi az álláspontját, akkor szívesen beszélgetek vele.

2012-02-08 18:45:10 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Viorica #13218

Nem tudtam, hogy ennyire diktatórikus a kritikus tömeg rendszere... Cenzúrázzák olyan tagok hozzászólásait, akik mernek egy négyes fölötti filmre rossz osztályzatot és nem elfogadható kommentet adni? Elnézést a véleményért, azt hittem ennek a Tree of life fórum a helye...
Nem hiszem, hogy bárkit megsértettem a hozzászólásommal. Akit mégis, az rosszul értelmezte azt.
A Tree of life igenis manipulatív. A rendező sikeresen felhasználta és egyben kihasználta azt a nézetet, miszerint minél elvontabb egy mű, annál nagyobb a művész. És tessék, sikerült neki! Méghozzá nem is akárhogy.
Attól mert egyesek támadásnak vélik és kitörlik a hozzászólásomat még nem fogom jó szemmel nézni ami általánosan megy művészkörökben. Nem csak filmnél, akárhol. Malickról kikiáltották, hogy nagy rendező. És kik? Azok, akik máig az "elszállás" művészetét oktatják és hangoztatják. Erről tudna mesélni a párom, aki ilyen agymosást kap az egyetemen.
Ez nem fricska és nem is beszólás. Tény. Az is érthető, hogy többségében olyan emberek szeretik ezeket a filmeket, akikkel sikeresen elhitették és elfogadtatták (mert nyilván tetszik nekik a film és nem más nyomja le az ötöst), hogy az elvontság fantasztikus. Ám legyen. De ettől nekem ugyanolyan álságos marad ez az egész.

2012-02-07 14:20:38 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Viorica #13170

A tényeket írtam le. Azt, hogy van egy réteg, akinek tetszik. Nekem pedig nem. Ide véleményeket írni jön az ember és nem harcolni.

Áthelyezve a(z) The Tree of Life topikból.

2012-02-07 11:55:28 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Viorica #13167

Nem fogott meg. Ez egy manipulatív film így nem csoda, hogy sok ember bedől a varázsának. Ha csillagködöket vagy természetfilmet szeretnék nézni bekapcsolom a NatGeo-t. Az többet ér. Ezeket a "különleges és művészi" részeket leszámítva egy egyszerű film, amit megpróbált a rendező úgy tálalni, hogy a filmes "elit" és a művészet iránt érzékeny értelmiség zabálja. Ha ebbe a csoportba tartoznék biztos 5-öst adnék rá... De számomra nem ad semmi plusszt a természeti képek és filmkockák összevágása gyönyörű zenei aláfestéssel. Külön-külön mindegyik jó. De egybeolvasztva csak művészieskedés.

Áthelyezve a(z) The Tree of Life topikból.