datsyuk

2011-05-31 04:24:21 Miracle (2004) / Csoda a jégen datsyuk (5) #4

5-os, de csak azért, mert 6-ost nem lehet adni. Érdekesség képpen utána lehet nézni a neten, hogy mennyire hiteles a történet, ami az eredményeket illeti. Sport film, tehát elvárásom annyi volt, hogy tudjak drukkolni a filmben szereplő csapatnak és hiteles és jó legyen a meccs része. Mindkettő teljesen tökéletesre sikeredett. Végig izgalmas a film, és több jelenet is hátborzongató. Én az USA-ban élek, és bizony a hazaszeretet sohasem lehet elég szerintük egy ilyen filmben. Sport kategóriában nálam dobogós.

2011-05-31 04:16:06 The Bank Job (2008) / Banki meló datsyuk (4) #11

Pár idegesítő dolgot leszámítva nem rosz film. A bankrablás közben "aludjunk" miatt csak 3-as lenne (a kaját rendelek, miközben a szomszédban van egy kajálda miatt meg 2-es), de a vége miatt kap egy 4-est jóindulattal és mert igaz történetet élvezhetően dolgoz fel.

2011-05-31 04:04:07 Kick-Ass (2010) / Ha/ver datsyuk (4) #103

A vígjáték kategóriát szerintem a zene nagyon megdobja. Tömegmészárlás közben egy Benny Hill stílusú zene... na engem ott inkább elkapott a nevetés, mint akármelyik poénnak szánt jelenetnél.

Akinek tetszett a film, az ne keresse, ne akarja látni az alternatív befejezést, mert gyakorlatilag a film kifordítása, az egész mondanivaló semmissé tétele, értelmetlen agyrém! A film a közismert befejezéssel zseniális.