Trib

Regisztráció: 2005. augusztus 11. (14 év, 2 hónap)

Születési év: 1986

Harry Potter and the Goblet of Fire
Harry Potter és a Tűz Serlege
4 3,6
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
Narnia krónikái: Az oroszlán, a boszorkány és a ruhásszekrény
3 3,1
2 2,3
Ghost

4 3,6

2005-12-09 23:32:53 Doom (2005) Trib (4) #6

Nem értek a horrorokhoz vagy scifikhez vagy mi ez, de nekem tetszett a film :)
A története nem volt a legjobb, bár tudtuk, hogy szörnyek elszabadulnak meg Mars. Volt 1-2 jelenet ami megfogott és emiatt adtam rá 4-est. A végén lévő first person mód volt az egyik, annál már élveztem a filmet.

Nekem is az a véleményem hogy eddig ez a legjobb Potter film, bár a többiért annyira nem rajongtam. És igen, elég rövidke volt, sok számomra fontos jelenet és magyarázat kimaradt. Mást nem is nagyon tudok elmondani mert Daemiaen elmondta a lényeget.
Ja mégegy! Hermione kezd nőiesedni:)

Most jöttem ki egy bécsi moziból. Úgy mentem oda, hogy semmit sem tudtam erről a filmről, nem olvastam a könyvet csak a bemutatót láttam meg néhány előrejelzést, hogy milyen jó lesz. Hát én csalódtam egy kicsit. Úgy gondoltam ez is hasonlóan a Gyűrűk Urához 3 részes lesz, de nem.
A film inkább kisebbeknek való, még talán a Harry Potter is felnőttesebb. Egyébként látvány terén jól megcsinálták a csatajelenetet meg egyéb dolgokat, de a történet maga nekem nagyon összecsapottnak tünt. Ez gondolom azért van, mert csak egy részesre tervezték.
De azért gondoljatok bele milyen lenne a Gyűrűk Ura 3 darab 3 órás részét összesűríteni 1 darab 2 órás mozivá. Mert nekem valami ilyesmi kavarogott a fejemben mikor az egyik jelentnél még azt beszélik, hogy mi ez a hely másiknál meg már óriási harcot vívnak.

2005-09-02 11:12:33 [Filmet keresek] Trib #6

Gyerekek!

Rengeteget hallok újságoban meg TV-ben erről az új "Metamorfózis" vámpíros filmszerüségről. Christopher Lambert meg Anja Kruse meg valami nagy magyar befolyás. De szinte semmi kézzel fogható infót nem találok sehol! Légyszi aki tud valami jó honlapot erről a filmről (Vagy megmondja, hogy IMDB-n hol találom) az légyszi írjon!

2005-08-18 23:34:47 Elephant (2003) / Elefánt Trib (2) #3

Hát elég furcsa film. És igen, kicsit nézhetetlen. Az elnyújtott jelenetek engem teljesen kikészítettek, azokat mindig is rüheltem. Igazából semmi története, semmi befejezés. Többet tuti nem nézem meg. És nem értem, hogy az miért adtak rá olyan jó pontot az IMDB-n. Vagy az amcsiknak tetszik az ilyen?

2005-08-17 19:53:30 Kung fu (2004) / A pofonok földje Trib (5) #3

Nekem tetszett a film, igaz nálam is voltak olyan pillanatok mikor már elvesztettem a fonalat a kicsit össze-vissza történetben.
Amúgy szerintem nem a Shaolin focira volt alapozva az egész hanem alapból a 20 méter ugrós nagyban kardozós régi filmekre és mesékre. És a Shaoulin foci is ezekre lett alapozva. Mert ha már látott valaki kínai-japán animációs filmet (anime, manga) ott mindig ilyen dolgokat ábrázoltak.
De visszatérve a Gong Fu-ra: trükkös megoldások, szép látványvilág és egyben rendkivül jól parodizálja a keleti küzdő sport kultuszát

2005-08-15 18:07:37 Once Bitten (1985) / Csak egy harapás Trib (3) #1

Egy ősrégi Jim Carrey vígjáték, 1-2 jó poén de amúgy nem nagy szám a film.

Szeintem is inkább szép! Pl én nagyon meghatódtam annál a jelenetnél mikor a legvégén megnézte a képet a családjáról és visszaemlékezett arra, hogy az élete mégiscsak csodálatos volt!

2005-08-14 15:41:55 Garfield: The Movie (2004) / Garfield Trib (2) #3

Hát ez tényleg szenvedés volt. Egyedül Bill Murray hangja miatt néztem meg és persze Jennifer Love Hewitt miatt!

2005-08-14 15:40:30 Ghost (1990) Trib (4) #3

Lehet, hogy nem éppen egy férfi film, de tudni kell az ilyet is értékelni. Szerintem szép film és ha le szeretnél fektetni valakit akkor nagyon ajánlatos ezt a filmet megnézni!