Narancshegy

Regisztráció: 2011. május 18. (12 év, 10 hónap)

2011-05-24 09:34:01 [Filmet keresek] Narancshegy #1073

Olyan kérdésem lenne nekem, hogy van egy ilyen poén horrorfilm. Egy fiatal csapat elmegy az erdőbe egy tóhoz táborozni, éjszaka a tűznél itthalunkmegmind storikat mesélnek. Van két teljesen semleges faszi, akire ezek beképzelik, hogy gyilkosok. A fiatalok közül egy csaj vízbe esik, azt kimenti a 2 srác, a többiek meg azt hiszik, hogy azok dobták a vízbe. A film közben folyamatosan halnak meg a fiatalok, mind különféle hülye halállal, és mindig azt hiszik a két faszi öli őket. :D jó film, de nem tudok a címét, mert személynév van benne és rossz a névmemóriám (kedvenc jelenet a trailerből a láncfűrészes méhkasos rész).

2011-05-24 09:28:07 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Narancshegy #11433

Látom töröltétek a múltkori hozzászólásom, pedig csak egyszerűen filmörült vagyok és a filmőrült játékhoz kértem segítséget, mert nyerni akartam. :( De jó, ha úgy gondoljátok, hogy nem vagyunk idevalóak, akkor oldjátok meg magatok a játékot. :(

2011-05-18 09:50:59 [Írtál már forgatókönyvet?] Narancshegy #42

Az animeconon 2010-ben volt Anime Rövidfilm Pályázat. 2011-ben nem került megrendezésre a con, így a pályázat is elmaradt. A weblapjukon az állt, hogy anyagi okok miatt nem fogják megrendezni, de nem mondanak le örökre a rendezvény szervezéséről. Amennyiben 2012-ben lesz Animecon, biztos, hogy lesz rajta ARF (anime rövidfilm pályázat), és akkor bárki indulhat rajta anime, manga - akitől ezek messze állnak - japán, kínai, kóreai témájú rövidfilmmel.

Sok sikert! Figyeljétek a netet. :)

2011-05-18 09:40:23 [Az összes kedvenc filmed] Narancshegy #97

Nekem a leglegfilmjeim kb mind rajta vannak ezen a grafikán. Minap találtam. Nagyon találó, profi munka, belinkelem. :) Persze van rajta több is, egykét idegen, van, amit fel se ismerek, de sok kedvenc is.