Leppard

• ...

Csupasz pisztoly 2. 1/2: A félelem szaga

2018-12-25 18:57:56 Gun Shy (2017) / Rocker a pácban Leppard (2) #1

Javítani kellene a leírást - Thaiföld = Chíle. A film egyébként rettentő pocsék valami.

Jelöltem 3-at, de a Csupasz pisztoly 2 szerintem is hiányzik a listáról.

Mint egy falat kenyér...

2018-07-30 21:40:20 Ready Player One (2018) Leppard (1) #24

Hogy juthat el valaki a Cápától, Indiana Jonestól, a Jurassic Parktól olyanokig, mint BFG, Pentagon titkai és ez a Ready Player... Teljes leépülés. A zenék érnek valamit.

2018-07-17 14:53:03 Black Panther (2018) / Fekete Párduc Leppard (1) #56

Hannibal és kaamir tökéletesen összefoglalta, miért is lett ennyire pocsék ez a kütyükkel és CGI-vel felturbózott fekete banda-háborús film.
Véleményem szerint ez nem rasszista lett, hanem kifejezetten ilyen szándékkal gyártották. Mindenesetre a célközönségét ez a förmedvény is megtalálta.

2018-06-20 15:10:45 Stratton (2017) Leppard (2) #1

Kisszabású akciófilm, 1-2 elfogadható jelenettel.

2018-06-13 11:16:20 Victoria (2015) Leppard (1) #36

Megnéztem eme gyöngyszem első harmadát, a hátralévő 80 percétől viszont eltekintettem. Bármelyik utcasarkon vagy szórakozóhelyen lehet találni egy rakás üresfejűt - okostelefonja is minden jöttmentnek van, úgyhogy ne nevezzük már ezt művészetnek, de még csak szórakoztatásnak se.

Mint kiderült, nem szeretem a kézikamerás csodákat (az Ideglelés még újszerű és izgalmas volt. a Cloverfield pedig néhol látványos).

Hamisítatlan unalombomba.

Diggstown - Éjféli bunyó (1992) főszerepben: James Woods és Louis Gossett Jr..

... Lars von Trier, Paul Thomas Anderson, Dario Argento, Jean-Luc Godard, Wim Wenders, Szomjas György, Andrej Tarkovszkij, Spike Lee, Szabó István, Robert Redford, Pedro Almodóvar, Ken Russell, Darren Aronofsky, Abel Ferrara, Michelangelo Antonioni, Bernardo Bertolucci, John Singleton, Paul W.S. Anderson...

Gondolom, egész tekintélyes névsor sokak számára, de nálam egyikük munkássága sem haladja meg a 2-es osztályzatot,

Jancsó Miklós, David Lynch,

2016-10-31 09:08:19 [Kritikus kód] Leppard #1732

Profilképek feltöltésénél nem mindig az jelenik meg végeredményként, amit kijelöltünk (ami méretezve lett) - sokszor csak egy képrészlet lesz belőle. Ráadásul utána törlésre sincs lehetőség; eltüntethetővé kellene tenni a hibás képdarabot.

Ez semmivel sem gyengébb film, mint az eredeti argentin, sőt!

2016-07-25 15:32:22 The Revenant (2015) / A visszatérő Leppard (3) #169

Az indokolatlanul hosszú játékidő, amely nincs megtöltve kellő cselekménnyel vagy tartalommal nálam mindig egy pont levonással jár.

2016-04-27 15:19:30 Joy (2015) Leppard (2) #6

David O. Russell-nek különös "tehetsége" van ahhoz, hogy egész jó színészek közreműködésével unalmas, érdektelen, semmitmondó történetekkel rukkoljon elő.

A borítón lévő arcok igencsak morcosra sikerültek, de nincs is nagyon minek örülniük - tökéletesen lefestik a film hangulatát. A film készítői pedig mintha csak a jövőbe láttak volna, a téma sajnos egyre aktuálisabbá válik.

2016-04-18 12:47:03 A fekete múmia átka (2015) Leppard (4) #13

Az igaz, hogy az almát a körtével nem lehet összehasonlítani, de azt mindenki el tudja dönteni, hogy melyik ízlik neki jobban.

Ennek remake-je a Széftörők című film.

2016-03-17 08:41:33 Carjacked (2011) / A félelem útján Leppard (3) #2

Magyar cím: A félelem útján

Nem vagyok sorozat-függő, mégis támogatnám az ötletet. Ha azt nézem, hogy 5 perces rövidfilmektől a 30 perces TV-játékokig bármi megtalálható az oldalon, és hogy mennyien szeretik a sorozatokat, akkor mindenképpen lenne létjogosultsága e műfaj bevezetésének a KT-n - színesítené azt.

Az osztályzásokat nem kellene túlbonyolítani szerintem: az ún. "egész estés" filmeket (kb. 70 perctől hosszabbak; pl. Columbo) részenként lehetne osztályozni (ahogy ez már létezik is), ami ennél rövidebb időtartamú - azokat pedig egyben. Úgy gondolom, ez a megoldás nem torzítana semmiféle statisztikát.

Ez sokkal inkább dráma, mint vígjáték.

Elcseszett egy próbálkozás ez a film. Szerintem köze nincs az angol humorhoz; inkább az idiótán ripacskodó francia vígjátékok és az újkori amerikai ízléstelenségek mezején evickélget.
Szentségtörés vele kapcsolatban a Waczak-szállót vagy Monty Pythont emlegetni.

2016-02-04 10:58:04 Good Kill (2014) / Arctalan ellenség Leppard (4) #2

Arctalan ellenség - ez a film magyar címe.

Erről jut eszembe: most nincs olyan opció, hogy "Üzenet a szerkesztőségnek"?

Örülök, hogy segíthettem:).

Jobb filmnek tartom, mint az eredeti sorozat első három epizódját - egyiknek sincs semmi értelme, csak ez jobban megfelel a műfaji besorolásának (paródia), mint említett társai (akció? - thriller???). Ráadásul a szereplógárda is jól lett összeválogatva.

2016-01-28 11:28:13 Irrational Man (2015) / Abszurd alak Leppard (4) #9

Én is szeretem a rendező ezen a kicsit krimis-thrilleres vonalon lavírozó alkotásait, amik figyelemreméltó gondolatokat, szituációkat, dilemmákat dolgoz fel. Mint például ez is: a világ jobb lehetne-e azáltal, ha bizonyos személyek kiiktatásra kerülnének.

Szerintem nincs azzal semmi gond, ha néha egy szórakoztató közönség-film nyeri az Oscart. Ez pedig vitathatatlanul az. Az epizódszerepekben megjelenő sztárok hozzátesznek az élményhez.

Egyébként pedig hülyén nézett volna ki, ha Spanyolországban látunk gésákat, Indiában indiánokat, Japánban hindu temetést vagy éppen az USÁ-ban bikaviadalt; tehát ne rójuk már fel hibaként, hogy minden a helyén volt.

Úgy gondolom, ez a film nekem gyerek-fejjel sem tetszett volna. Se kedvesség, se báj, se izgalom, se humor nem található benne. Szóval semmi, ami miatt egy ilyen típusú film értékes lehetne. Bowie és dalbetétei pedig még a szánalmas összképen is csak rontanak.

Egy musical-sportfilm párosítást nemigen viselnék el. Még szerencse, hogy nem tudom létezik-e ilyen.

2015-12-14 11:42:30 [Kritikus kód] Leppard #1345

Köszönjük! Végre egy nagyon hasznos és sokat használt funkció is a helyére került:).

Esetleg lesz valami hasonló színészekre vonatkozóan is?

előzmény: cucu (#1336)

2015-12-11 17:30:19 Self/less (2015) / Önkívület Leppard (4) #10

Örülök annak, hogy a rendező végre egy emészthető filmet készített, mert korábbi munkáival (enyhén szólva) nem nagyon tudtam mit kezdeni.

2015-11-25 08:47:48 [Kritikus kód] Leppard #1291

Kösz. Az a 400-as szám eléggé légből kapottnak, önkényesnek tűnik, nem ártana változtathatóvá tenni.

előzmény: Raul (#1289)

Ez végre ismét egy szerethető magyar alkotás a maga elborult sztorijával, karaktereivel. Szerintem szinte minden a helyén van; akit nem irritál az abszurditás, az jól fog szórakozni rajta.
A japán énekesből lehetett volna kicsit kevesebb, bár igaz, hogy kulcsszereplő a történetben.

2015-11-25 07:50:32 [Kritikus kód] Leppard #1288

A profiloldal/Rendezőidnél hogyan lehet beállítani a minimum(film)-számot, mert úgy látom, ez mindenkinél más és más? Nálam 13.

2015-11-23 13:23:46 [Kritikus kód] Leppard #1271

Sokat nem kellene gondolkodni rajta, hogyan nézzen ki a "Rendezőid" alcím, mert a korábbi verziójával nem volt semmi gond és ez a mostani nem sokat ér. Szerintem senkit nem fog zavarni, ha hosszú a rendezői listája, ha valaki sok filmet néz... Ha meg nem, annak nem lesz hosszú.

Bal oldalról továbbra is hiányzik a "Műfajok", "Tapasztaltak", "Jófejek" böngészési lehetőség; a "Kassza" és az "Üzenet..." sem használható.

előzmény: cucu (#1257)

2015-10-12 16:05:52 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Leppard #21761

Kedves banana, mégiscsak akadt kapcsolódási pont :). Viszont ismételni tudom csak magamat: a filmet kritizáltam - miközben méltattam vitathatatlan érdemeit is, - konkrétan senkit nem akartam minősíteni, pláne nem sértegetni. Egy véleményt fogalmaztam meg csupán, ami (ha bárki ép ésszel belegondol) valószínűleg közel állhat a valósághoz. Aki erre a filmre 5-öst tud adni, az szerintem agykikapcsolás után vagy elfelejtett visszakapcsolni osztályzáskor, vagy nem is nagyon van neki mit kapcsolgatni...

Végezetül még egy gondolat: az emberről sokkal többet elárul az, hogy mire áldozza a szabadidejét, mint hogy aktuálisan éppen mivel keresi a kenyerét.

előzmény: banana (#21759)

2015-10-12 09:23:56 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Leppard #21757

egyébként meg mi baja lett hirtelen ennyi embernek a borsóval???

off!!

2015-10-12 09:21:09 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Leppard #21756

Kedves banana, számodra nem tudok semmi személyre-szabottat megfogalmazni - előző válaszaimban minden kérdésedre találhatsz választ:).

2015-10-12 09:16:28 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Leppard #21755

Tisztelt BonnyJ, számodra csak egy régi jól bevált közmondást tudok címezni: Akinek nem inge, ne vegye magára! Mivel szerinted sem mondható zseniálisnak eme alkotás, így világod mire céloztam vele.

Egyáltalán nem szántam személyeskedésnek senki felé azt az ominózus kommentet, csupán csak egy reakció volt Corso666 véleményére, amivel a film célközönségére utalt. A gond az, hogy egyesek magukra ismertek belőle, és ezt a felismerést szükségesnek érezték közkinccsé tenni.

2015-10-12 08:37:44 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Leppard #21754

Kedves Meclón, emlékeim szerint mi már hasonló témában futottunk korábban egy-két kört. Sajnos ízlésvilágunk azóta sem közeledett kellőképpen egymáshoz, és ez már így is marad, ebbe bele kell nyugodnunk (ezzel a tudattal együtt kell élnünk):).

Az általad említett magasan jegyzett rendezők nekem sosem lesznek kedvenceim; én megelégszem olyanokkal, mint pl.: Zemeckis, Richard Donner, Verhoeven, Cameron, McTiernan, Rodriguez vagy Spielberg egyes korszakai és mondjuk a ZAZ-trió. Tudom, hogy ezek egyike sem éppen művészfilm-kategória, de hát ez jutott osztályrészül...

előzmény: McCl@ne (#21748)

2015-10-12 08:25:12 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Leppard #21753

Örülök neki, hogy beküldted a szakmai önéletrajzodat (igazán figyelemreméltó...), bár némileg ront rajta a témához kicsit ködösen kapcsolódó székelési problémád. Itt jegyezném még meg, hogy sajnos a diplomával nem osztanak sem jó ízlést, sem józan észt, sem intelligenciát; ezek megszerzése/birtoklása bonyolultabb folyamat és több kell hozzá, mint néhány iskolapadban eltöltött év.

Kommentedben felsoroltad e filmes sorozat majdnem összes hiányosságát (azért vannak még egyebek is) és mindezek ellenére mégis zseniálisra értékeled eme alkotást pusztán azon okból kifolyólag, mert a cool-sága miatt intenzív mosollyal az orcádon indulhatsz a mellékhelyiségbe. Szerintem egy "zseniális" osztályzathoz ennél azért több kellene; de kérdésedre válaszolva: nem tudom eldönteni, mekkora agyátmérő hozza magával ezt a fajta értékítéletet.

A véleményem megfogalmazása nem magas intelligenciát igényelt, pusztán némi emberismeretet. És igen, szerintem egy emberről nagyon sok mindent elárul az, hogy szabadidejében milyen filmeket néz szívesen, milyen könyveket olvas (olvas-e egyáltalán?), vagy éppen milyen zenéket hallgat előszeretettel.

Kedves bíboreső, remélem válaszom kielégítette információ-éhségedet.

előzmény: purplerain (#21747)

2015-10-12 07:34:22 [Ki legyen a következő James Bond?] Leppard #22

Colin Farrell a tökéletes jelölt.

2015-10-10 18:49:52 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Leppard #21746

Sajnos rengeteg ember szaladgál köztünk (nem kell feltétlen 10 évesnek lennie) borsónyi aggyal, aki számára ez a sorozat a filmes szórakozás csúcsa. Pasiknak néhány cici és fenék, csajoknak ott van benne vindízel, autóbuziknak meg a csodás járművek, szimplán agyatlanok részére pedig a vagánynak és humorosnak szánt, de egyébként rettentően szánalmas beszólások, "dialógusok". És ezzel le is van fedve a társadalom jó nagy szelete...
Amik miatt mégis nézhető kategória számomra, az néhány valóban jól eltalált akciójelenet (a kaukázusi kitérő, a ribancok harca és talán még a sejkek felhőkarcolóinak a megrongálása) és persze a látvány.

előzmény: Corso666 (#49)

Kösz szépen.

előzmény: Leppard (#131)

2015-09-30 19:44:08 A fekete múmia átka (2015) Leppard (4) #1

Rejtő Jenő tisztelői számára kötelező jellegű.

Van-e már a korábbihoz hasonló lehetőség, ahol új film felvételét lehet kérni?

2015-09-23 17:48:58 [Kritikus kód] Leppard #960

Nem. Arra gondolok, hogy a filmek / műfajnál előhívom mondjuk a kalandfilmeket, és korábban az oszlopnevek mellett volt egy le/fel nyíl, amivel lehetett pl. évszámok vagy akár nézettség szerint csökkenő v. növekvő sorrendbe rendezni a kalandfilmeket.
Na, ezt most nem lehet - be van állítva átlagpontszám szerint csökkenőbe...

előzmény: cucu (#957)

2015-09-23 12:34:25 [Kritikus kód] Leppard #955

Kösz a válaszokat - ez megnyugtatóan hangzik:)

De: Filmek/pl. Műfaj - semmi sem rendezhető.

előzmény: cucu (#954)

2015-09-23 10:52:31 [Kritikus kód] Leppard #953

való igaz (bár lehetséges, hogy az oldal már önfenntartó módban üzemel):)

előzmény: Ubul (#952)

2015-09-23 08:58:41 [Kritikus kód] Leppard #951

A "filmjeim", "kívánságaim" két helyről is elérhetők (miért?), viszont a következő dolgok hiányoznak:

- saját oldalról a régi "rendezőim" (esetleg "színészeim") "éveim" a rendezhetőségekkel egyetemben;
- filmes oldalról a rendezhetőség különféle szempontok szerint;
- baloldalról a korábbi cuccok: "hasonlók", "tapasztaltak", "jófejek"
- adatlapoknál a hasonlóság kifejezése %-osan;
- és végül valóban jobb lenne a két tizedes pontosítás.

Várható ezek közül valami valamikor is?

2015-08-24 21:50:25 [Kritikus kód] Leppard #545

Különös...
Azt be tudom állítani, hogy például Bruce Willis vagy éppen Robert de Niro nő (ez a funkció kinek kell?), de azt még mindig nem látom, hogy egyes rendezők vagy színészek mely filmjeit láttam és azokat hogyan osztályoztam.

2015-08-22 19:17:35 [Kritikus kód] Leppard #504

... színészeknél szintén.

előzmény: jesi (#503)

2015-08-21 22:14:10 [Kritikus kód] Leppard #501

Nem olvastam végig az összes hozzászólást, ezért csak annyit kérdeznék, hogy a régi funkciók, lehetőségek, információk, személyes és összesített statisztikák elérhetőek lesznek-e; és ha nem, akkor melyek nem?

Semmivel sem rosszabb, mint az előző kettő; sőt!

2015-05-05 09:43:44 Inherent Vice (2014) / Beépített hiba Leppard (1) #20

Paul Thomas Anderson művészetét eddig sem tartottam valami sokra, ez a film pedig munkásságának egyik mélypontja szerintem (a másik a Boogie Nights).

Több izgalmat okoz a cím elolvasása, mint magának a filmnek a megtekintése.

2015-01-13 22:01:04 Nyulak a ruhatárban (1972) Leppard (3) #2

Iglódi Istvánt (aki akár a magyar Woody Allen is lehetne itteni kinézete alapján) hiányolom a szereplők listájáról, holott tulajdonképpen Ő a film kulcsfigurája.

2014-12-01 11:27:28 Super (2010) Leppard (2) #9

Ez ugyanolyan szar, mint hasonló témájú társai (KickAss-filmek, Véderő).

2014-11-05 22:39:36 Kvinden i buret (2013) / Nyomtalanul Leppard (4) #9

Van folytatás: [link]

Azért szeretem az ehhez hasonló eseménytelen, lassan csordogáló, hosszadalmas filmeket, mert a játékidő alatt sok mindent el lehet intézni (pl. belefér egy szendvics, vagy kávé készítése, egy röpke borotválkozás vagy éppen WC-zés), és mégsem maradsz le szinte semmiről. Tagadhatatlan, hogy hangulatosan ábrázolja a nagy büdös semmit.

Valóban jó ez, és már 15-en láttuk is:) Gene Wilder remek komikus.

... szeretném választékosabb, kifinomultabb ízlésvilághoz segíteni az emberiséget:DD.

Egyébként meg nem sok tárgyalni valóm van olyan emberkékkel, akik számára ez a film (meg a Halálos iramban típusú alkotások) a filmművészet csúcsa, vagy a szórakoztatás netovábbja;
olyannal meg főképp nem, aki hirtelen felindulásból, minden egyéb körülmény figyelembe vétele nélkül, vagy pusztán csak pubertáskori csibészségéből kiindulva "butázni" kezd.

előzmény: McCl@ne (#8)

Számomra tökéletesen egyformán csapnivaló mindkét rész - és remélem nem lesz több belőle.

2014-10-22 09:56:49 First Blood (1982) / Rambo - Első vér Leppard (5) #27

Fogalmam nincs Kotcheff-ből hogyan szakadhatott ki ez a zseniális film, hisz az összes többi rendezése átlagos, vagy az alatti alkotás.

Van hangulata és mondanivalója, viszont ezzel leírtam az összes pozitívumát ennek a műnek. Nemcsak a szereplőknek volt ez szenvedés - nekem is. Kubricktól eleddig csak ennél jobb filmeket láttam.

Enyhén csodálkozom, hogy a Last Action Hero csak egy jelölést kapott (azt is tőlem:)) ilyen dalokkal: "Big Gun" by AC/DC, "Angry Again" by Megadeth, "Real World" by Michael Kamen and Queensrÿche, "Two Steps Behind" by Def Leppard, "Dream On" by Aerosmith, "Last Action Hero" by Tesla.

2014-10-14 14:34:56 Melancholia (2011) / Melankólia Leppard (2) #52

A műfajok között szerepelni kellene a "katasztrófafilm"-nek is.

2014-10-12 17:24:32 The Chubbchubbs! (2002) Leppard (4) #3

[link] itt megtekinthető.

Rettentően gyenge eresztés - a szimpatikus orangután sem tudja menteni.

Valószínűleg ez a legbugyutább filmje a legendás párosnak.

2014-08-28 10:11:10 BlinkyTM (2010) Leppard (4) #2

itt valóban nézhető.

Pocsék 2 és fél óra volt ez - minden szempontból.

2014-07-07 08:19:37 La carapate (1978) / Olajralépés Leppard (3) #3

Ha Pierre Richard nem lenne ekkora ripacs, a filmjeit jobbnak tudnám értékelni.

Levinson hozza szokásos formáját. Egész ígéretes az alapszituáció, amiből ismét egy semmitmondó, unalmas produkció született a keze által.

2014-06-22 11:56:38 [Foci VB 2014] Leppard #162

(így, hogy az angolokat utolérte szokásos sorsuk...) Hajrá Mexikó, Chíle, Kolumbia és Hollandia!!!

Andersontól eddig ez tetszett legjobban. Nem különösebben kedvelem a stílusát és a történetvezetését, úgyhogy számomra ez a műve kellemes meglepetés volt.

Az a film vagy rendező, amelyik nem képes negyedóra alatt felkelteni a néző érdeklődését a legcsekélyebb mértékben sem, megérdemli a karót. Nálam ezen megállapítás alól egy kivétel volt: Fincher Játsz/Má-ja. Ez az "Amerikai botrány"-osan rossz film a maga 130 percével - egy-két jó jelenet nem mentheti meg.

előzmény: Xuja (#44)

2014-06-11 08:11:10 Állítsátok meg Arthuro Uit! (1975) Leppard (3) #1

Megtekinthető itt

Sehol nincs az első részhez képest és végtelenül hosszú.

2014-05-29 11:01:44 All Is Lost (2013) / Minden odavan Leppard (5) #9

Rég láttam viszonylag új filmet, ami igazán tetszett, úgyhogy erre kénytelen vagyok megadni az 5-öst.

Ez a Steve McQueen (III) nevű rendezőzseni sem lesz a kedvencem azt hiszem...

Ez a film egy újabb adalék ahhoz, mennyire elcseszett ez a világ és, hogy az ember a legbetegebb állat.

Bennem az merült fel a film megtekintése után, hogy
Costner belefullad a nyáltengerbe...

2014-04-04 19:57:49 Pi (1998) Leppard (1) #19

Aronofsky kizárólag a megszállottságról, függőségről képes filmet készíteni a maga fura stílusában - számomra élvezhetetlenül.

2014-03-19 16:16:46 [Kedvenc lemezek] Leppard #442

A Pretty Maids folyamatosan üzemben volt, Stryperék pedig 6-7 éve jöttek ismét össze. Aki szereti, ha a rock-metal zenében dallam is van, nem black-, death- vagy trash-rajongó, nem a Metallicát isteníti - annak ajánlott e két zenekar ismerete.

előzmény: Ivan/ (#434)

Inkább krimi és akció, mint thriller - viszont igen jól sikerült alkotás ez keleti szomszédainktól. Szerintem nem (sokkal) marad el a korabeli nyugat-európai műfajtársaitól.

carmine: Tudom, hogy meg lehet találni máshol a filmek adatait... Indítványomban kényelmi szempontok vezéreltek; de ha ez ekkora ellenállásba ütközött, akkor tekintsétek meg nem történtnek!

2014-03-03 07:35:13 [Kedvenc lemezek] Leppard #432

A '13-as év albumai nálam:

PRETTY MAIDS - Motherland

STRYPER - No More Hell To Pay

BonnyJohnny: Azt hiszem nyilvánvaló, hogy miért... Amit itt látunk, az pusztán egy címlista, ami szerintem a legtöbb embernek semmit nem mond. Kiegészítve a filmek rendezőinek nevével nagyobb lenne az információ-tartalom - könnyebb a választás.

Hasonló közkérdéseknél a továbbiakban kívánatos lenne a rendezők nevét is feltüntetni.

2014-02-14 07:23:32 Love Streams (1984) / Szeretetáradat Leppard (2) #3

Maximálisan egyetértek gomezzel; annyit tennék még hozzá, hogy mindezt 135 percben kell elviselni...

zéel: "Pedig a kevés, valóban zseniális filmek egyike!" - ez elég komolytalan mondat Tőled, aki az általa leosztályozott filmek csaknem felére maximális osztályzatot adott.:)

Nem:)
Igaz, ha figyelmen kívül hagyod a mondatom második felét, akkor így is lehet értelmezni a mondandót.

előzmény: lonecoyote (#25)

Nem tudom méltányolni az ilyen filmeket, melyekben egyetlen épeszű karakter sincs ás ezért a hiányosságért humorral sem kárpótolják a nézőt.

2013-11-02 13:59:31 Boccaccio '70 (1962) / Boccaccio 70 Leppard (4) #2

Számomra a De Sica-féle (negyedik) epizód volt a csúcspont; Fellinié pedig a leggyengébb láncszemnek bizonyult.

• ...