Auctrix

Regisztráció: 2011. március 14. (13 év)

Nem: nő
Születési év: 1993

Star Wars: The Force Awakens
Star Wars: Az ébredő Erő
3 2016-01-03 3,5
Mune, le gardien de la lune
Münó, a holdbéli manó
Hamupipőke
3 2015-09-13 3,3
Chappie

3 2015-09-13 3,2

No comment is a comment.

Egyébiránt a végén kiborít, Kronosz föltámadóban van, Percy meg Tyson pedig ölelgetik egymást, ahelyett, hogy az arangyapjút vennék le a szarkofágról.

És úgy egyáltalán debil az egész, kiszámítható, lapos, egyedül Hermész volt benne vicces, a többin csak úgy kínosan tudtam nevetni.

És ebből lesz még egy.
Ne...

2013-04-18 20:34:55 Oblivion (2013) / Feledés Auctrix (3) #68

Ma néztem meg, de a trailerek alapján már tegnap sikerült kitalálnom, mi lesz a filmben a "nagy csavar". Nem lepett meg semmi sem benne, persze egyszer meg lehet nézni, de nem érdemes alatta gondolkodni. :D

Haha, a Mikulás a legnagyobb sztahanovista :D A film egyébként egy-két helyen elcsúszott, túlzásba vitték a poénkodást, Szurok és a dumája meg valami hihetetlenül gagyi. Szerencsére Dér Jankót, mint főhőst nagyon jól kidolgozták, annak ellenére, hogy ez többnyire gyerekeknek szól.

2012-10-07 00:44:15 Chronicle (2012) / Az erő krónikája Auctrix (5) #47

...mivel nem egy akciófilm :D

2012-10-07 00:42:15 Chronicle (2012) / Az erő krónikája Auctrix (5) #46

Annak nem fog tetszeni a film, aki nézi, de nem látja. Meg kell kicsit kapargatni a film felszínét és belegondolni. Mindenből eleget kaptunk. Zseniális a címválasztás, a történet, a kivitelezés, még a színészek se rosszak.
Egy jó kis utazás az emberi lélek és viselkedés rejtelmeibe. Csak ajánlani tudom... azoknak nem, akik valami Avengers féle csinnadrattát várnak, mert a hangsúly nem azon van.

Aki meg esetleg azt hiányolja, hogy az erő forrásáról végül miért nem kaptunk többet, annak azt mondanám, hogy nem lényeg. Az az utolsó dolog, ami fontos benne.

2012-08-15 21:19:11 Brave (2012) / Merida, a bátor Auctrix (3) #11

Nagyon sajnálom ezt a filmet, lehetett volna jobb is, ha nem pakolják tele oda nem illő, idétlen és még csak nem is vicces poénokkal. Egyes jelenetek annyira rosszak, hogy sírni támad kedvem (mint például a fafaragós). A zene tetszett, mintahogy a kék lidércfények hangja is (jaj, az annyira ééédes!). A világ szép, a színek szépek, és igyekeztek valami mondanivalót is préselni belé, ami az anyukák szívét megérinti, a gyerekek meg talán megértik. Nem adok négyest, mert a Pixarnak voltak ennél jobb húzásai is, ez most nem sikerült.

A hétéves öcsémnek tetszett, és akkor itt ki is futottam a mondanivalómból.

Nem is értem, hogy eddig miért nem néztem meg, ez után biztos előveszem az írott formáját is, mert ez egyszerűen zseniális! Főleg, ha a ma dívó "vámpíros" filmeket nézzük (a könyveikkel együtt). Ahhoz képest, hogy ez a film majdnem egyidős velem, jól megvolt csinálva. Tom Cruise sem volt vészes, sőt, ezt a Lestatot jól megformálta - bizonyára a könyvben sokkal jobb a figura, de nekem Tom át tudta adni ezt a cinikus alakot :D Nekem Brad Pittel szemben vannak ellenérzéseim, nem bírom, amikor maga elé bámulva mosolyog vagy próbál. Nem, nem bírom.

2012-04-07 18:48:58 Assassin's Creed: Embers (2011) Auctrix (4) #2

Bezony.

Érdekes egy film volt ez. A történet ugye az remek, de a megvalósítás már egy kicsit gyengébb lábakon áll. Úgy éreztem, hogy sok volt benne az üresjárat, és néhány helyen indokolatlanul sokat rángatták a kamerát - értem én, hogy maga a szereplő is így látja a világot maga körül, ha rohan/küzd stb., de így jojóztak a szemeim, és nem tudtam beleélni magam a történésekbe, mert a szemgolyóimat kerestem.
A színészi játék jó - Stanley Tucci kék haja és vigyori pofája feledhetetlen. A világ kellőképp színes és harsány, a kontrasztok szinte tökéletesen látszódnak. A vége kiszámítható. "Szép" és megható, a fecsegő poszáta pedig kétlem, hogy megvédene bármitől is. Ha lenne 3,5-es osztályzat, arra voksolnék, de mivel friss az élmény, moziban pedig rég voltam, feljebb húzom.